מי אנחנו

על החברה ועל מי שעובד בה

עולם נסתר היא חברה בסגנון בוטיק המתמחה בתכנון טיולים פרטיים בהתאמה אישית לכ-50 יעדים אקזוטיים בעולם. כמו כן, משווקת עולם נסתר טיולי Expeditions, טיולים מאורגנים בהדרכתו ובפיקוחו של ד”ר גילי חסקין, טיולים גאוגרפיים מאורגנים, טיולים מאורגנים בקבוצות בינ”ל, טיולי רכבות ושיט נהרות.
החברה הוקמה על ידי מטיילים ועבור המטיילים. אנו רואים בטיול יחידה אישית הנבנית ביחד עם המטייל בהתאם לאופי הטיול, העדפות אישיות, מסגרת התקציב וללא מגבלות של טיול מאורגן או מגבלות אחרות. מכיוון שהחברה מנוהלת על ידי אנשים שהם בראש ובראשונה מטיילים, אנו מבינים היטב את הצרכים וההתלבטויות שלכם המטיילים ונדע להתאים ולכוון אתכם לפתרון שיתאים לכם בדיוק.

בבסיס החברה עומדות התקשרויות עסקיות עם שורה רחבה של מפעילי תיירות מקומיים, כאשר ההיכרות הראשונית עם מרביתם נעשתה כמטיילים מן המניין, היכרות שהפכה לחברות בשלב ראשון ובהמשך לשיתוף פעולה עסקי פורה. אנחנו עובדים רק עם מפעילים שצמחו מלמטה, שחיים את השטח ומכירים אישית כל מדריך, נהג, רכב, מלון או פעילות שיהיו לכם במהלך הטיול ושיהיו קשובים לצרכים שלכם גם במהלך בניית הטיול ובמיוחד במהלך הטיול.

אנו גאים להציג לתייר הישראלי מוצר תיירותי חדש: טיול פרטי מאורגן. טיול פרטי מאפשר לך לטייל לאן שאתה רוצה, מתי שאתה רוצה, עם מי שאתה רוצה ובכל דרך שתרצה.
הטיול הפרטי מספק לך, המטייל הישראלי, חוויית טיול ייחודית, שכמותה טרם חווית. שיטת הטיולים הפרטיים של עולם נסתר מאפשרת לך סוף סוף לבחור רק את אותם מאפייני הטיול שבאמת מעניינים אותך, מבלי צורך להתפשר על “בערך”, והכל, בהתאמה אישית.

תודות לשיטת הטיולים הפרטיים שלנו, המפעילה רשת של אנשי מקצוע מיומנים, הפרושים ביעדי החברה ברחבי העולם, אתם מקבלים רמת תכנון וביצוע גבוהים ביותר, למן הצעדים הראשונים ועד שכף רגלכם דורכת חזרה בישראל. לצד המצוינות והחדשנות חרתנו על דגלנו מחויבות עמוקה לערך של מחויבות חברתית ואחריות סביבתית. ככזו, אנו רואים עצמנו כפורצי דרך גם בכל הקשור לטיולים המותאמים לאוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים. פנו אלינו ונשמח להגשים לכם עולם של חלומות.

הצוות שלנו

השותפים העיקריים שלנו (ועוד עשרות ספקי תיירות מסביב לעולם)
רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך