דף הבית / יעדים / אסיה / איחוד האמירויות

טיולים לאיחוד האמירויות


איחוד האמירויות היא מדינה הכוללת שבע אמירויות כאשר הגדולה מבין האמירויות היא אבו דאבי המהווה יותר משלושה רבעים משטח היבשה הכולל של הפדרציה, והיא מרכז ענף הנפט שלה.

  מתכננים את הטיול הבא?

  לגלות את איחוד האמירויות

  עיר הנמל דובאי היא בירת אמירות דובאי ואחד המרכזים המסחריים והפיננסיים הגדולים ביותר באזור ובה מאות תאגידים רב לאומיים ביער של גורדי שחקים. הנסיכות הקטנות יותר הן שארג'ה (אל-שריקאה), אג'מאן, אום אל-קייוויין וראס אל-ח'יימה הנמצאות גם הן בחצי האי והחברה השביעית בפדרציה, אל-פוג'יירה, נמצאת מול מפרץ עומאן והיא היחידה ללא חזית לאורך המפרץ הפרסי. הנוף בנסיכויות השונות הוא סביבה מעורבת של מדבר סלעי, מישורי חוף והרים יבשים. חוף הים הוא מקלט לעופות מים נודדים ומושך צפרים מכל העולם; גם החופים ואתרי הנופש המפוארים מושכים אליהם מטיילים בינלאומיים. האזור עבר מידי כובש אחד לשני במהלך מאות שנים אבל החל לפרוח רק לאחר גילוי מרבצי הנפט האדירים בשנת 1950.

  איחוד האמירויות

  4 טיולים מומלצים באיחוד האמירויות

  מידע למטייל

  באחריות המטיילים לדאוג שדרכונם יהיה תקף לתקופת הטיול ולמינימום 6 חודשים מיום היציאה.

  בעלי דרכון ישראלי אינם זקוקים לאשרת כניסה לאיחוד האמירויות.

  על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה ללשכות הבריאות המחוזיות באזור מגוריך. מס' הטלפון בכל רחבי הארץ – 5400*

  עונת החורף בדובאי, הנמשכת בין אוקטובר למרץ, היא הטובה ביותר לטיול בשל הטמפרטורות הנוחות (25 מעלות בממוצע). הגשמים בדובאי אינם סדירים ואינם נמשכים תקופה ארוכה. דובאי חווה גשמים קצרים ותכופים עם ממוצע שנתי של 5 ימי גשם בעיקר בתקופת החורף.

  בקיץ עשויות הטמפרטורות לעלות עד °49.

  המטבע הרשמי של איחוד האמירויות הוא דירהם (AED), המחולק ל100 פילס.

  השער נכון לאוגוסט 2023.

  3.67 דירהם =1$

  חובה על המטיילים לעשות ביטוח בריאות.

  באופן כללי, אפשר בהחלט לשתות מי ברז בדובאי ובחלקים אחרים של איחוד האמירויות הערביות. מרבית המים במדינה הם מי ים מותפלים.

  הקידומת הבינלאומית לאיחוד האמירויות היא 971+.

  איחוד האמירויות הינה מדינה ידידותית מאוד, ואף בערים אין חשש מיוחד. עם זאת, יש לנהוג זהירות כמקובל בכל מקום: יש להישמר מכייסים במקומות צפופים ולא לענוד תכשיטים יקרי ערך. בכל מקרה מומלץ לא להסתובב רגלית בערבים לבד בערים הגדולות או באזורים נידחים או חשוכים.

  מומלץ להשאיר כסף מזומן ודרכונים בכספת במלון. מומלץ לצלם את העמודים הראשונים בדרכון ולשמרם בנפרד מהדרכון (לשלוח לעצמכם במייל וכך תוכלו להוריד מכל מחשב ברחבי העולם).

   מתח 220V ,50 הרץ.

  מומלץ להביא מתאם אוניברסלי לשקעים או לקנות במדינת היעד.

  שעון האמירויות מקדים את שעון ישראל בשעתיים.

  השפה הרשמית באיחוד האמירויות היא ערבית. רבים מדברים גם אנגלית.

  במסעדות נהוג לתת 10% (אם הטיפ לא כלול בחשבון).

  נהג פרטי: 20$ ליום שלם.

   

  בכל האמירויות מתנהלים על פי השריעה, חוקי ההלכה האיסלמית. כבדו את החוקים והנהלים.