שייט גאוגרפי

אוצרות מיאנמר המוזהבת – טיול שייט

שייט חווייתי ומיוחד על נהר אירוואדי שבמיאנמר. הספינה יוצאת  ממנדליי, המרכז התרבותי של מיאנמר ומגיעה עד יאנגון, הבירה לשעבר וביתה של פגודת שוודגון השולטת על קו הרקיע של העיר. במהלך עשרת ימי השייט ניתן ללמוד על חיי המקומיים לאורך הנהר באופן בלתי אמצעי. מסע מדהים זה לוקח אותכם דרך אזורים במיאנמר שרק לעיתים רחוקות מבקרים בהם תיירים וחלקם אינם נגישים בשום דרך מלבד דרך הנהר. זוהי חוויה שלא חוויתם מעולם, היוצרת נקודת מבט מעמיקה ונפלאה על מדינה שנמצאת כעת בדרך לשינוי משמעותי. בטיול במיינמאר (בורמה לשעבר), המכונה "ארץ הזהב", תראו נופים נפלאים של הרים ואגמים לצד מקדשים מוזהבים מרשימים ביותר. אבל המדינה היא לא רק נופים ומקדשים. הביקור מאפשר הצצה לתרבות אחרת ומרתקת. שנים רבות של בידוד הפכו את מיאנמר למקום שנשאר הרחק מאחור והפיתוח המודרני לא הגיע אליו, לטוב ולרע. אתם מוזמנים לשייט בארץ מופלאה עם אנשים מקסימים.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • ביקור ב-Inwa העיר המלכותית היושבת במפגש נהרות
 • שייט על נהר Myitnge
 • ביקור באתר עם לא פחות מ-500,000 פסלי בודהה
 • יום סיור בפאגן, “עיר אלף המקדשים”

מסלול הטיול

יום 1: הגעה למנדליי ועלייה לספינה

החל משעה 12:30 מתבצעת העלייה לספינה שלאחריה תוגש ארוחת צוהריים.

אחר הצוהריים תיהנו מסיור במנדליי. תבקרו בפגודת קותודאוו, המכילה את הספר הגדול בעולם, וכן במנזר שווה נאן דאי קיאונג, המנזר המקורי היחיד שנשאר מתקופת המלוכה. לאחר מכן אנו תמשיכו לביקור בסדנה המייצרת את עלה הזהב המשמש בדרך כלל לקישוט תמונות בודהה במקדשים ברחבי מיאנמר, ובפגודת מהמוני, כדי לראות כיצד משתמשים בעלה הזהב. (קבלת פנים / א. צוהריים / א. ערב)

יום 2: מינגון ואמראפורה

טיול בוקר: סיור רגלי במינגון

לאחר ארוחת הבוקר תהנו מסיור רגלי נינוח בעיירה הקטנה מינגון. התחנה הראשונה שלנו היא הסטופה המונומנטלית והבלתי-מושלמת של המלך בודוופאיה. במהלך הבנייה טען אסטרולוג כי המלך ימות עם השלמת המקדש, והעבודה הופסקה מייד. תמשיכו אל פעמון המינגון, שהיה הפעמון העובד הכבד ביותר בעולם עד שנת 2000 כאשר נחשף פעמון המזל הטוב בהנאן, סין. יהיה זמן לקנות בשוק המקומי, המפורסם בזכות הגלריות המאולתרות שלו המציגות אמנות זולה של אמנים מקומיים וגם ידועים ובינלאומיים.

אחר הצהריים: אמארפורה

הצהריים אנו תיסעו אל אמארפורה, הבירה הרשמית הקודמת של מיינמאר וכיום פרוור של Mandalay. תבקרו בבית מלאכה למשי לפני ולאחר מכן בגשר U-Bein, שהוא גשר העץ הארוך והוותיק ביותר בעולם. ספנים מקומיים יקחו אותכם לשייט נינוח באגם תוך התפעלות מהשקיעה מעל הגשר.

יום 3: סאגאינג ואווה

הבוקר תיסעו לבקר בסאגאינג, אתר דתי חשוב עם אינספור פגודות (למעלה מ-400) המנקדות את הגבעות שמסביב. תעלו לגבעת סאגאינג לתצפיות מדהימות על נהר אירוואדי ומנדליי. לאחר מכן תמשיכו למנזר מקומי ללמוד על חיי המנזר. לאחר הביקור ב- Sagaing, תמשיכו לממלכת AVA ששלטה בבורמה העליונה משנת 1364 עד 1555, תסיירו בכרכרה ותגיעו למנזר יפהפה בן 200 העשוי כולו עץ טיק Bagaya Kyaung, מגדל השמירה Nanmyin (27 מטר) ועוד.

יום 4: ינדבו והאנוו קון

טיול בוקר: סיור הליכה ביאנדבו

זהו כפר ציורי המפורסם בזכות כלי החרס שלו. במהלך הטיול בכפר תוכלו  לעצור בבתים ובבתי המלאכה השונים של המשפחות, שלכל אחד מהם הסגנון והסימנים הייחודיים שלו, כדי לחזות ביצירת כלי החרס.

אחר הצהריים: סיור רגלי בהאנוו קון

אחר הצהריים תפליגו לכפר האנוו קון, ותהנו מטיול רגלי בכפר נהר טיפוסי, עם תושבים ידידותיים וילדים מקסימים. במהלך הסיור בכפר תעצורו לראות את המלאכה המקומית של אריגת סלים מקני במבוק. תצפו בתושבי הכפר בזמן שהם מפצלים במבוק במומחיות ושוזרים במיומנות את הגדילים לסלים או לפאנלים גדולים יותר לבניית בתים.

יום 5: באגאן

באגאן היא אחד היעדים הארכאולוגיים הפופולריים ביותר באסיה ואחת משתי הערים הדתיות העתיקות הבולטות ביותר בדרום מזרח אסיה.

טיול בוקר: מקדשים וכרכרות רתומות לשוורים

תתחילו את הסיור בביקור בהתילומינלו המסיבי, שנבנה על ידי מלך באותו שם. מציורי הקיר שקישטו בעבר את רובו של פנים המקדש שרדו רק אלו שעל התקרות. מה ששרדו טוב יותר הם גילופי הטיח המשובחים במשטחי הקשתות שלא נפגמו. לאחר מכן תעלו על סיפון עגלות שוורים מסורתיות לסיור דרך מקדשי בגאן, כולל ביקור באחד המקדשים המפורסמים ביותר של בגאן, אננדה, שנבנה בשנת 1105 לספירה.

אחר הצוהריים: אמנות והשקיעה מעל בגאן

לאחר ארוחת הצוהריים תבקרו בסדנה מקומית בה עדיין נוהגים בשיטות המסורתיות ליצירת כלי לכה. לאחר הדגמה של התהליך יהיה זמן לקנות. נסיעה קצרה במכונית תביא אותכם למקדש המערה המצוירת הגדולה, שם הציורים בצבעים עשירים משויכים לתקופת הבנייה המקורית בראשית המאה ה -12. התחנה האחרונה היום תהיה גבעת התצפית בבגאן, שם תשקיפו על השקיעה מעל הפגודות והסטופות של בגאן לפני החזרה לספינה.

יום 6: בגאן

טיול בוקר: שווקים ומקדשים בבגאן

נסיעה לשוק הפתוח הגדול ביותר של בגאן, בו נמכרים מדי יום תוצרת טרייה, בשרים, תבלינים, גילופי עץ, בגדים ומוצרי ראטאן. נוכל לצפות במשאים ומתנים והעסקאות שמתקיימים, ואת הנשים המקומיות נושאות את רכישותיהן על ראשן. לאחר הטיול בשוק, המשך אל פגודת שוויזון המוזהבת. אתר דתי חשוב זה מתוארך לתקופת מלכותו של המלך אנווארטה, מייסד האימפריה הבגאנית. הסטופה המוזהבת שבמרכזה אמורה להכיל שריד עצם ושיניים של הבודהא, דימוי זהב של אנווארטה ובודהה אמרלד סיני.

אחרי ארוחת הצוהריים, אפשרות לזמן חופשי בבגאן בתיאום מראש.

יום 7: סאלאי

הבוקר תטיילו רגלית אל סאליי, עיירה קטנה שהוקמה במאה ה -13 ובה מקדשים מתקופת באגאן, מנזרי עץ טיק יפהפיים מהמאה ה -19 ומבנים קולוניאליים בריטים. תבקרו בבית Salay, מחסן של חברת סחר קולוניאלית משנת 1906 על גדות האירוואדי. הסיור יוביל אותכם לאורך רחוב סטרנד, הרחוב הראשי של העיירה, לכיוון השוק המקומי לפני שתפנו מהנהר לביקור במנזר העץ היפה של יוק סון קיונג טאו גי. מנזר עץ טיק מגולף זה, תוכנן כהעתק של בית נסיך הכתר של מנדליי, וכעת הוא מוזיאון המתגאה בגילופי עץ וממצאים מדהימים. תחלפו על פני כמה אנדרטאות מעניינות מתקופת בגאן בדרך לבקר במאן פאה, פגודה עם בודהה יפהפייה עשוי לכה.

יום 8: מגווה

הבוקר תצאו אל עיר הבירה המחוזית מגווה רכובים על של טרישווס (ריקשה עם אופניים של שלושה גלגלים שבהם אדם אחד יושב לצד הנהג). הליכה קצרה לוקחת אותנו לשוק המקומי. לאחר זמן חופשי בשוק תחזרו לריקשות ותמשיכו לטיול בעיר, כולל ביקור בפגודה של מיה טהה לון, סטופה מוזהבת להפליא על גבעת נגוטאמה המציעה נוף נהדר של הנהר והסביבה.

אחר הצוהריים תיהנו מהפלגה ומהרצאה “מיאנמר: אז והיום”.

יום 9: טאייט ופרום

 

תסעו בטוק-טוק לביקור בעיירה המקסימה טאייט מיו, תבקרו במגרש הגולף העתיק ביותר של מיאנמר, בשוק המקומי, תעברו על פני בתים קולוניאליים שנבנו במהלך הקולוניזציה הבריטית של בורמה ועוד.

טיול אחר הצהריים: פרום וסרי קסטרה

העיר פרום (המכונה פיאי בפי המקומיים) שגשגה בשנות ה -90 של המאה ה -19 וכיום הוא עמדת סחר חשובה בין צפון ודרום מיאנמר. אחר הצהריים תיסעו לתאייחיטאיה (הידועה גם בשם סרי קסטרה), “עיר נהדרת” בשפת פאלי, ששלטה באזור זה בין המאות החמישית למאה ה -9. תבקרו במוזיאון סרי קסטרה המתועד היטב, מלא במפות וממצאים מצוינים הכוללים אלוהויות הינדיות, תמונות בודהה מאז המאה ה -6, חרוזי פיו ומטבעות כסף.

יום 10: אל ינגון

בתום השייט נסיעה מפרום אל ינגון.

כלול

 • כל הארוחות
 • קפה / תה / מים / משקאות קלים מקומיים ובירה מקומית בכל ההפלגה
 • כוס יין בארוחת הצהריים והערב
 • סיורים לאורך השייט עם מדריך דובר אנגלית
 • כל הכניסות
 • העברה אל   Salay
 • קבלת פנים, מופעי תרבות ופעילויות אחרות על הסיפון
 • לסוויטת מנדליי בלבד: טיפול ספא של שעה חינם (לאדם / לשייט), שירותי כביסה בחינם

לא כלול

 • טיסות
 • שתייה
 • בתי מלון לפני ואחרי השייט
 • כביסה
 • כל ההוצאות בעלות אופי אישי
 • ביטוח
 • מסי נמל
 • הטלי דלק אם יהיו

מחיר השייט בחודשים ספט' 2019 ואפריל 2020

לאדם בתא זוגי ליחיד בתא
Maugham Suite US$ 3,674 US$ 5,879
Orwell Suite US$ 4,094 US$ 6,551
Kipling Suite US$ 4,724 US$ 9,448
Mandalay Suite US$ 5,564 US$ 11,128

מחיר השייט בחודשים אוק' - דצמ' 2019 וינואר-מרץ 2020

לאדם בתא זוגי ליחיד בתא
Maugham Suite US$ 4,094 US$ 6,551
Orwell Suite US$ 4,514 US$ 7,223
Kipling Suite US$ 5,249 US$ 10,498
Mandalay Suite US$ 5,984 US$ 11,968

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך