ברכבת פרטית

הרכבת הטרנס סיבירית-ממוסקבה לבייג’ינג

המסלול הטרנס סיבירי על סיפון רכבת ה- Tsar’s Gold ממוסקבה דרך מונגוליה לבייג'ינג המסע ברכבת הטרנס סיבירית ממוסקבה דרך מונגוליה לבייג׳ינג הינו הרפתקה מיוחדת במינה. בנתיב ההסטורי חוצים שלוש מדינות במסע של פעם בחיים ברכבת פרטית, הכוללת צוות מקצועי בעל ידע רב ומדריכים מומחים. הלינה ברכבת בתאים ברמות שונות, והארוחות מוגשות בקרונות המסעדה. ההדרכה היא באנגלית ע"י המדריכים המקצועיים שעל סיפון הרכבת. הצטרפו לאחת מהרפתקאות הנסיעה הגדולות האחרונות שקיימות היום. המסע לאורך מסלול הרכבת הטרנס-סיבירית, אחד מקווי הרכבת המרתקים והבטוחים ביותר בעולם, הוא הרבה יותר מעניין, נוח ומהנה ברכבת פרטית! המסע הפרטי הגדול ברכבת ממוסקבה לבייג'ין, דרך אגם באיקל ומונגוליה (וגם להיפך, מבייג'ינג למוסקבה) הוא הזדמנות נהדרת להגשים חלום של פעם בחיים. הטיול מלווה במנהל מנוסה רב לשוני ורופא צמוד (על כל צרה שלא תבוא...) הנוסעים אתכם על הרכבת. התונית התרבותית במסע זה משלימה חבילת טיול ותיור מקיפה. כל זאת על מנת להפוך את המסע שלכם לבלתי נשכח באמת.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • עיר האורות” – סיור לילה במוסקבה
 • הקרמלין בקאזאן
 • טקס קבלת הפנים בנובוסיבירסק עם לחם ומלח
 • בתי עץ סיביריים באירקוצק
 • מסלול נוף לאורך חופי אגם באיקל

מסלול הטיול

יום 1: ברוכים הבאים למוסקבה

סיור בעיר האורות מוסקבה, כולל הכיכר האדומה, ביקור בכמה תחנות רכבת תחתית נבחרות ויפות במיוחד. העברה למלון 4 כוכבים בעיר. ארוחת ערב כלולה.

יום 2: הצד היפה ביותר של מוסקבה

עולם נסתר || מוסקבה - מסע ברכבת הטרנס סיבירית  עולם נסתר || מוסקבה - מסע ברכבת הטרנס סיבירית  עולם נסתר || מוסקבה - מסע ברכבת הטרנס סיבירית

יום סיור נוסף במוסקבה כולל ביקור בקרמלין והקתדרלה המרהיבה שלו מתקופת הצאר. בערב – העברה לרכבת. מפגש בקרון המסעדה של הרכבת עם יתר הנוסעים והזדמנות להכיר את המלון הנוסע שלך.
לינה על סיפון הרכבת. ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות.

יום 3: קאזאן

עולם נסתר || קאזאן בנתיב הרכבת הטרנס סיבירית   עולם נסתר || קאזאן בנתיב הרכבת הטרנס סיבירית

בבוקר הרכבת תגיע לקאזאן, בירת טאטארסטן. סיור בקרמלין של קאזאן (אתר מורשת תרבותי של אונסקו) עם הנוף הנהדר על נהר הוולגה, במהלכו תלמדו על ההסטוריה הסוערת של היחסים בין הטאטארים, הקוזאקים והרוסים.
לינה על סיפון הרכבת. ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות.

יום 4: יקתרינבורג

עולם נסתר || יקתרינבורג - מסע ברכבת הטרנס סיבירית   עולם נסתר || יקתרינבורג - מסע ברכבת הטרנס סיבירית

הרכבת תעצור לקראת הצהריים בעיר יקתרינבורג, הבירה ההיסטורית של הרי אורל. בעיר זו נרצחו הצאר הרוסי ניקולאי השני ומשפחתו בשנת 1918. בסיור קצר נבקר בקתדרלת הגאולה על הדם השפוך שנבנתה בשנת 2003 לזכר האירוע ההיסטורי הטראגי. כמו כן נבקר במרכז העיר ששוחזר באופן אטרקטיבי ביותר בשנת 2009. נחזור לרכבת ונמשיך במסענו דרך הערבות העצומות של מערב סיביר.
לינה על סיפון הרכבת. ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות.

יום 5: נובוסיבירסק

עולם נסתר || נובוסיבירסק - מסע ברכבת הטרנס סיבירית  עולם נסתר || נובוסיבירסק - מסע ברכבת הטרנס סיבירית

נגיע לנובוסיבירסק, הלב של סיביר, שם יקבלו אותנו בדרך הרוסית המסורתית עם לחם ומלח. במהלך סיור קצר, נחווה את העיר כמקום הסובייטי ביותר במשך כל המסע. נתרשם מהאנדרטה הטרנס-סיבירית העצומה ונהר האוב הענק.
לינה על סיפון הרכבת. ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות.

יום 6: טרנס – סיביריה

יום של נופים – הרים מיוערים וערפל באור השמש – שתראו רק פעם בחיים, בהם תוכלו לצפות בהנאה מחלון התא שלכם ברכבת. הרכבת תחצה את נהר ייניסיי הרחב המתנפץ לתוך גדות הנהר הסלעיות הרחב לכיוון סיביר. שף הרכבת ידגים שוב את כישוריו הקולינריים ואתם תיהנו מארוחת ספיישלים בסגנון הצאר, כולל וודקה משובחת, והזדמנות לחוות את הכנסת האורחים הרוסית המיוחדת. הרכבת תעבור גם על פני כפרים טיפוסיים עם בתי עץ ודרך יערות עבותים על רקע נוף הררי, בתקווה שתהיה שמש נאה שתאיר הכל באור נגוהות.
לינה על סיפון הרכבת. ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות.

יום 7: אירקוצק

עולם נסתר || אירקוצק, סיביר - מסע ברכבת הטרנס סיבירית   עולם נסתר || אירקוצק, סיביר - מסע ברכבת הטרנס סיבירית

היום תגיע הרכבת לאירקוצק, בירת סיביר המזרחית בתקופת הצארים. תוך כדי הסיור בעיר תוכלו לראות, בין היתר, את הבתים הציוריים מעץ ואת האנדרטה לצאר אלכסנדר השלישי (יוזם המסילה הטרנס סיבירית), שהוקמה בשנת 2003 במקום בו עמד האובליסק הטרנס סיבירי קודם לכן. אחרי ארוחת צהריים נצא לסיור במוזיאון פתוח השם דגש על החיים והעבודה בסיביר ההיסטורית.
לינה במלון 4 כוכבים באירקוצק. ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות.

יום 8: אגם באיקל

עולם נסתר || ימת באיקל - מסע ברכבת הטרנס סיבירית

היום ניסע באוטובוס לליסטווייאנקה, כפר סיבירי הממוקם לחופי אגם באיקל, מאגר המים הגדול ביותר של מים טריים, לא קפואים, בעולם. נשוט על פני האגם עד לנמל באיקל, שם תחכה לנו הרכבת הפרטית שלנו. משם ניסע כמה שעות  לאורך חופי האגם, בנתיב מקורי של הרכבת הטרנס סיבירית. הרכבת תעצור לכמה שעות בנקודת נוף מיוחדת ע”מ שתוכלו באמת ליהנות מההוד והשלווה של פלא הטבע הזה.
את ארוחת הערב נאכל בצורה של פיקניק על אחד מחופי אגם באיקל, במידה ומזג האוויר יאפשר זאת.
לינה על סיפון הרכבת. ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות.

יום 9: מאגם באיקל לאולן אודה לכיוון מונגוליה

מסענו ימשיך לאורך גדות נהר באיקל הבלתי נגמר ומשם דרך עמק סלנגה הנפלא והבדידות הפראית של ערבות סיביר המזרחית. נצא לסיור באולן אודה בעצירה שלנו שם. אנחנו נטפל בסידורי המעבר בגבול רוסיה-מונגוליה.
לינה על סיפון הרכבת. ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות.

יום 10: אולן בטור

טיול למונוגוליה גמל טיול למונגוליה סוסים טיול למונגוליה נשר טיול למונגוליה זוג מונגולים טיול למונגוליה ילד וסוס

היום נקום עם שחר ונגיע לנופים המדהימים של מרכז מונגוליה, הממוקמת בנוף הררי ומנוקדת במחנות אוהלי יורט צבעוניים המיושבים ברוכבי סוסים בודדים. בבוקר נגיע לבירת מונגוליה, אולן בטור. כמו תמיד, תוכלו להשאיר את החפצים הגדולים שלכם ברכבת. נצא לסיור בעיר ונבקר בין היתר במנזר הבודהיסטי גנדן ובמקדש הלמה המוזר קוייג’ין. נאכל ונשתה בירה מעולה בחצרות הבירה, שהן למעשה ברים פתוחים פופולריים במונגוליה ונבקר במיטב שיש לעיר להציע לנו. לאחר מכן, תהיה לנו הזדמנות לצפות במופע אמנויות עממי מונגולי מסורתי עם תלבושות, שירה, נגינה וריקוד מסורתיים.
לינה במלון 4 כוכבים באולן בטור. ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות.
* קיימת אפשרות שנארגן עבורך (בתשלום נוסף) לינה במחנה אוהלי יורט הממוקם בנוף יפיפה באלפים המונגוליים. זוהי חוויה נדירה והגשמת חלום עבור אוהבי טבע.

יום 11: אולן בטור והאלפים המונגוליים

אחרי ארוחת בוקר ניסע באוטובוס לפארק הלאומי טרלג’, מזרחית לאולן בטור. כאן תוכלו לראות את צורת ההתיישבות של הנוודים הרועים עם האוהלים המסורתיים, עדרי הסוסים והבהמה הטיבטית – יאק. נוכל לחזות בהדגמה קצרה של רכיבת סוסים מונגולית וליהנות מארוחת פיקניק שתוגש בנוף מופלא. בערב נמשיך במסענו ברכבת לכיוון סין.
לינה על סיפון הרכבת. ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות.

יום 12: חציית מדבר גובי

לקראת הצהריים נגיע לגבול המונגולי-סיני, שם תחכה לנו הרכבת הסינית. רכבת הטרנס סיביריאן אינה יכולה להמשיך לכיוון בייג’ינג בשל שינויים במסילה בסין. הרכבת תגיע לבירה הסינית תוך כ-16 שעות נסיעה. התאים ברכבת הסינית הינם נוחים ומפוארים, אך אינם מעוצבים בסגנון הנוסטלגי של הבולשוי, כמו ברכבת הצאר גולד הטרנס סיבירית.
לינה על סיפון הרכבת. ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות.

יום 13: בייג'ינג

עולם נסתר || בייג'ין, סין - מסע ברכבת הטרנס סיבירית  עולם נסתר || בייג'ין, סין - מסע ברכבת הטרנס סיבירית  עולם נסתר || בייג'ין, סין - מסע ברכבת הטרנס סיבירית

בבוקר נגיע להמולה של בייג’ינג הסואנת. אחרי העברה למלון בעיר, שארית היום פנויה ותוכלו לעשות כאוות נפשכם.
לינה במלון בבייג’ינג. ארוחות בוקר וצהריים כלולות.

יום 14: מקדש גן העדן וכיכר טייאננמן

נצא לסיור של כמה שעות שיקח אותנו לאתרים היפים והחשובים ביותר בבייג’ינג, כולל מקדש גן העדן הפוטוגני עם הפארק שלו, כיכר טייאננמן וכמה מההישגים הגדולים של העיר בתחום האדריכלות בת זמננו כמו האיצטדיון האולימפי “קן הציפור”  וכמה גורדי שחקים עתידניים. אחה”צ נוכל לבקר בעיר האסורה, הארמון האימפריאלי לשעבר ולחזות במקדשים ובאולמות שלו.
לינה במלון בבייג’ינג. ארוחות בוקר וצהריים כלולות.

יום 15: החומה הסינית הגדולה וארוחה במסעדת ברווז פקין

הטיול היום ייקח אתכם לחומה הסינית הגדולה, הפלא השמיני של העולם. אורכה של החומה הענקית הוא למעלה מ-6,000 ק”מ והיא עוברת דרך נופים יפיפיים. בדרך נבקר בקברי שושלת מינג, אתר קבורה של 13 קיסרים משושלת מינג האדירה. בערב ניהנה מארוחה בסגנון ברווז פקין (Peking Duck).
לינה במלון בבייג’ינג. ארוחות בוקר,צהריים וערב כלולות.

יום 16: העברה לשדה התעופה

אחרי ארוחת הבוקר, העברה לשדה התעופה. טיסה מבייג’ינג הביתה.

מפה

עולם נסתר-הרכבת הטרנס סיבירית-מפה

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

חשוב לדעת

מקסימום נוסעים על סיפון הרכבת: 120

על הרכבת:

הרכבת הפרטית של Lernidee היא היחידה הנוסעת על המסילה הטרנס-סיבירית, שזכתה בסימן ההיכר TUV, תו איכות מסמכות הפיקוח הטכנית הגרמנית הרשמית (German Technical Inspection Authority), אשר עורכת בקרה כל העת על איכות השירות. ברכבת מערכת הדרכה מקצועית: מנהל סיורים בעל ידע רב ומסירות, מדריך קבוצתי מוכשר לרכבת (מקסימום 26 אורחים לכל מדריך קבוצתי). כמו כן למדריכים המקומיים ידע והתמחות באזורים בו הם מדריכים.

על קטגוריות התאים:

קטגוריה 1:

Standard – בקטגוריה זו 9 תאים בקרון. תפוסת התא: 4 אורחים. בכל צד של התא (ימים ושמאל) יש 2 מיטות, זו מעל זו. כל אחת מהן בגודל 70×190 ס”מ. באמצע, מתחת לחלון יש שולחן. שרותים משותפים ממוקמים בשני קצוות הקרון.

קטגוריה 2:

Classic – בקטגוריה זו 9 תאים בקרון. תפוסת התא: 2 אורחים. המיטות הן במידות 70 * 190 ס”מ כל אחת והן ממוקמות זו מול זו. יש שולחן מתחת לחלון. תאי שרותים עם כיור רחצה ממוקמים בקצה כל קרון (אחד בכל קצה). בכל קרון שני יש תא מקלחת. מידות התא: גובה 2.55 מטר, עומק: 1.90 מטר, רוחב: 2.55 מטר. מרחק בין המיטות: 42 ס”מ.

Superior – בקטגוריה זו 9 תאים עם עיצוב חדיש בקרון. תפוסת התא: 2 אורחים. המיטות הן במידות 70 * 190 ס”מ כל אחת והן ממוקמות זו מול זו. יש שולחן מתחת לחלון. תאי שרותים עם כיור רחצה ממוקמים בקצה כל קרון (אחד בכל קצה). בכל קרון שני יש תא מקלחת.

Superior Plus – בקטגוריה זו 8 תאים עם עיצוב חדיש בקרון. תפוסת התא: 2 אורחים. המיטות הן במידות 70 * 190 ס”מ כל אחת והן ממוקמות זו מול זו. יש שולחן מתחת לחלון. תאי שרותים עם כיור רחצה ממוקמים בקצה כל קרון (אחד בכל קצה). 8 תאים בקטגוריה זו חולקים תא מקלחת מעוצב אחד.

קטגוריה 3:

Nostalgic Comfort – אם אתם רוצים לנסוע כמו הצארים האדומים, קטגוריה זו של תא היא חובה עבורכם. הקרונות החדשים מעוצבים בנוסטלגיה אבל מספקים נוחות מודרנית. בתא זה תסעו באווירה שבה אפילו המנהיגים הסובייטיים לשעבר היו מרגישים בה בבית – אבל עם הנוחות של המאה ה-21. כל אחד מחדרי המלון המתגלגל האלה מכיל 2 מיטות גדולות (80 * 185 ס”מ) הממוקמות זו מעל זו וכורסא ממנה אפשר לצפות בנוחות בנוף המתחלף המרהיב הנשקף מן החלון. בקטגוריה זו 2 תאים חולקים תא שרותים קטן עם כיור רחצה הממוקם בין שני התאים. תאי שרותים וכיור רחצה משולבים ממוקמים בשני הקצוות של הקרון.

קטגוריה 4:

Bolshoi – תא בקטגוריה זו מצויד בשתי מיטות מרווחות הממוקמות זו מעל זו (גודל כל מיטה: 110 * 190 ס”מ). בנוסף, התא מציע ספת ישיבה נוחה, שולחן טואלט וארון. תא זה מכיל בתוכו חדר אמבטיה שבו כיור רחצה, שרותים, ומקלחת ומקום אחסון נוסף לחפצים אישיים. בכל קרון המשתייך לקטגוריה זו יש 6 תאי בולשוי בלבד. מידות התא: 5.57 מ”ר.

קטגוריה 5:

Bolshoi Platinum – קטגוריה זו חדשה והיא מציעה את רמת הנוחות הגבוהה ביותר ברכבת הצאר גולד בנתיב הטרנס סיבירי. כל תא בקטגוריה זו כולל תא מקלחת, שרותים וכיור רחצה. כל קרון המשתייך לקטגוריה זו מכיל 5 תאי בולשוי פלטינום נפלאים כאלה.

בכל קטגוריות התאים, יש שקעים חשמליים (110 ו-220 וולט) ופינת עישון בקצה הקרון. 

 

לטיולי רכבות נוספים מבית עולם נסתר, לחצו כאן

בקרו גם בעמודי טיולי הפרימיום של חברת עולם נסתר – הרכבת הטרנס-סיבירית  והרכבת בדרך המשי האגדית

לחצו כאן לטיולים נפרדים למונגוליה וסין

כלול

 • לינה על סיפון הרכבת ובבתי מלון (לא כולל לינה ביורט מונגולי)
 • סיורים וטיולים
 • העברות
 • ארוחות לפי המצוין בתוכנית

לא כלול

 • טיסות בינלאומיות
 • טיפים לנותני שירותים
 • משקאות
 • דמי אשרות כניסה
 • שירותים שאינם מצוינים בתוכנית הטיול

תאריכי יציאה וכיוון מסלול

תאריך יציאה תאריך חזרה כיוון מסלול
9.5.20 24.5.20 מוסקבה - בייג'ינג
17.5.20 31.5.20 בייג'ינג - מוסקבה
6.6.20 21.6.20 מוסקבה - בייג'ינג
6.6.20 21.6.20 בייג'ינג - מוסקבה
2.7.20 17.7.20 מוסקבה - בייג'ינג
10.7.20 24.7.20 בייג'ינג - מוסקבה
25.7.20 9.8.20 מוסקבה - בייג'ינג
2.8.20 16.8.20 בייג'ינג - מוסקבה
20.8.20 4.9.20 מוסקבה - בייג'ינג
12.9.20 27.9.20 מוסקבה - בייג'ינג
20.9.20 4.10.20 בייג'ינג - מוסקבה

מחירון (המחירים ממוסקבה לבייג'ינג יקרים יותר מאשר המחירים מבייג'ינג למוסקבה, המסלול ארוך ביום)

קטגוריית תא מחיר לאדם ב- $US ב-2020
קטגוריה 1-תא סטנדרט (מיועד לארבעה נוסעים) $5,390/$5,590
תוספת להרכב של 3 נוסעים בתא $1,460
קטגוריה 2-תא קלאסי (שרותים משותפים ל-9 תאים בקרון) $8,200/$8,400
קטגוריה 2-תוספת ליחיד בתא קלאסי $3,240 /$3,370
קטגוריה 2-תא Superior (שרותים משותפים ל-9 תאים בקרון) $8,620/$8,820
תוספת ליחיד בתא סופריור $3,630/$3,760
קטגוריה 3-תא נוסטלג'יק קומפורט (כיור רחצה משותף לשני תאים. תאי שרותים ומקלחת ממוקמים בשני קצוות הקרון) $11,120/$11,330
תוספת ליחיד בתא נוסטלג'יק קומפורט $5,630/$5,760
קטגוריה 4-תא בולשוי (שרותים ומקלחת בתא) 14,640$/$14,920
תוספת ליחיד בתא בולשוי $7,850/$7,950
קטגוריה 5-תא בולשוי פלטינום $17,280/$17,570
תוספת ליחיד בתא בולשוי פלטינום $9,140/$9,250
תוספת ליחיד עבור 5 או 6 לילות בבתי מלון $640/$790

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך