בספינה

טהיטי ופולינזיה הצרפתית בהפלגה (12 ימים)

כמעט אין חולק על כך שטהיטי, בורה בורה או איי פולינזיה הצרפתית יופיעו בראש כל רשימה שתכלול את היעדים הכי יפים/אקזוטיים/נחשקים בעולם. יעד שהוא גן עדן. עכשיו אנחנו יכולים להציע לכם מגוון של תאריכים לשייט מן החלומות בין איי פולינזיה הצרפתית שיתקיימו במהלך שנת 2022. אפשר להתחיל לחלום !


  הטיול מעניין אתכם ?

  מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  מסלול הטיול

  יום 1 פאפיט, טהיטי

  עלייה לאונייה  בנמל פאפיט בירת טהיטי בין השעות שתיים וחצי לארבע אחר הצוהריים. לאחר קבלת פנים, תדרוך ותרגול בטיחות נצא להפליג לכיוון בורה בורה. לינה בים.

  יום 2 בורה בורה

  בשעות הבוקר המוקדמות נגיע לבורה בורה, אולי המקום המצולם ביותר עלי אדמות. הספינה שלנו תפליג לתוך לגונת בורה בורה עם הר אוטמנו המתנשא בגאון במרכז. במהלך היומיים הבאים, יהיו לנו מגוון פעילויות אופציונליות לבחירה, כגון: א) סיור תרבותי בבורה בורה ברכב 4X4; ב) טיול הכולל שנורקלינג עם דגי טחן (טרגון) וכרישים וחקירת הלגונה; ג) סיור בבורה בורה ב”לה משאית” ועוד. לילה בעגינה.

   

  יום 3 בורה בורה - טהאה

  נמשיך בפעילות בבורה בורה ולאחר ארוחת הצהריים נשייט בלגונת בורה בורה ונפליג אל האי טהאה, החולק לגונה מפוארת עם האי ריאטיאה. האי הפורה מכוסה במטעי בננה, אבטיח וקוקוס ומשמש גם חממה טבעית עצומה לסחלב הווניל הטהיטי. טיול אופציונלי של חצי יום יאפשר לחקור את הפנים היפה של האי ברכב 4X4, לטעום את הפירות המקומיים ולהתפעל מנופים עוצרי נשימה של מי הטורקיז המרהיבים של מפרץ האמאנה. טיול זה כולל גם ביקור בחוות פנינים ובמטע וניל מסורתי. אחר הצהריים, יהיה לנו הרבה זמן לשחייה ושנורקלינג מאיי השונית. לילה בעגינה.

  יום 4 רייאטיאה

  נפליג על פני הלגונה כדי להגיע לרייאטאה הסמוך, שם שפרושו “גן עדן רחוק” ו”שמיים עם אור רך”. במקור נודע האי בשם Havai’i ונחשב למולדתם של הפולינזים הקדומים. הטיול האופציונלי שלנו בבוקר יציג בפניכם את נקודות השיא של רייאטיאה. תיהנו מנסיעה פנורמית בעיירה הראשית אוטורואה – המרכז התרבותי והמנהלי של רייאטיאה. זמן קצר לאחר שעזבתם את העיר תוכלו לראות את הר טמהאני. עצירת השיא שלנו היא במארה העתיקה הראשית (מקדש באוויר הפתוח) של Taputapuatea שהפך לאחרונה לאתר מוגן של אונסק”ו – המדריך יסביר על המקורות וההיסטוריה של אתר מפורסם זה. כאן נלמד על מקורותיו הפולינזיים והרלוונטיות ההיסטורית שלו. סיור אופציונלי אחר הצהריים כולל חתירה בקיאקים על נהרFaaroa , הנהר היחיד הניווט בפולינזיה הצרפתית שניתן לשוט בו, עם מדריך מומחה שיוביל את הדרך אל פנים האי הירוק. לילה בעגינה

  יום 5 רייאטאה - הוהאין

  הוהאין היה בעבר ביתם של בני מלוכה טאהיטיים, ונחשב לערש התרבות הפולינזית. שני האיים שומרים על הריכוז הגדול ביותר של מארות (מקדשים) קדומים בפולינזיה הצרפתית, שחלקם, כך  מאמינים, הוקמו כבר בסביבות 700 לספירה. הואהיין הוא ג’ונגל טרופי עצום ובו מטעי קוקוס, סחלבי וניל, מטעי בננות, עצי פרי הלחם ושדות אבטיח. הסיור האופציונלי לחצי יום שלנו לוקח אותנו ברכב 4X4 ברחבי האי לביקור בכפרים הקטנים פארה ומייבה, באתר ארכיאולוגי ובמטע וניל. תהיה גם הזדמנות לראות ולהאכיל את צלופחי הקודש הקדומים של מפרץ פיי. לילה בעגינה.

  יום 6 מקטאה

  האי מקטיאה אינו דומה לאף אי אחר בפולינזיה הצרפתית. הוא אינו אטול אלמוגים אלא אי מוגבה של אלמוגים. צוקי הגיר מתנשאים מעל החוף ובאי יש צמחייה משמעותית, עם כמה מינים של ציפורים אנדמיות. כיום, האי המנומנם אך המרהיב הזה הוא ביתם של שלושה מינים של ציפורים אנדמיות מאוימות: יונת הפרי המקטיאה היפה, היונה הקיסרית המרשימה והקנית הקטנה. סיור אופציונלי של חצי יום ייקח אותנו על פני האי הייחודי הזה לחוף מפואר ומסולע ובשחייה עמוקה בתוך מערה, שהיא חלק ממערכת מערות תת-מימית הנפתחת אט אט ומגלה קתדרלה מימית מרהיבה, מלאה בנטיפים מוזרים ונפלאים. יציאה אחר הצהריים המאוחרת לרנגירואה. לינה בהפלגה.

   

  יום 7 רנגירואה

  הגעת בוקר לרנגירואה, האטול הגדול ביותר בארכיפלג טואמוטו ואחד הגדולים בעולם. זהו אחד היעדים הטובים ביותר לצלילה, המורכב מ -240 איים, יותר מ -110 מיילים, המקיפים לגונה עמוקה. הטיול האופציונאלי של יום שלם ייקח אותנו ללגונה הכחולה, בריכה טבעית שנוצרה על ידי איים ושוניות בתוך הלגונה המרכזית. בעומק 16 מטר בלבד, הלגונה הכחולה היא מיקום אידיאלי לשחייה, שנורקלינג והתבוננות במגוון העצום של החיים הימיים. תיהנו מפיקניק פולינזי מסורתי לפני שאתם חוזרים לספינה. לילה בעגינה.

  יום 8 רנגירואה

  הבוקר תיהנו מסיור בחוות הפנינה השחורה של Rangiroa.  תלמדו על הכרונולוגיה וההתפתחות של התעשייה, כיצד בוחרים, מגדלים ואז מגדירים צדפות לייצור. גולת הכותרת האמיתית של הטיול היא ההזדמנות לצפות במבחר פנינים שחורות. אחר הצהריים תהיה לכם הזדמנות להכיר את גני האלמוגים ואת הדגים הטרופיים של רנגירואה במהלך סיור בסירת זכוכית. תרחפו מעל ראשי האלמוגים הענקיים שמתקבצים באזורים רדודים בתוך ערוץ טיפוטה ותראו עולם צבעוני מלא של דגי תוכיים, דגי פרפרים, כרישים עם קצה שחור ודגי נפוליאון מלכותיים. במהלך הסיור, צוות הסירה שלנו ימשוך את הדגים ישירות מתחת ללוחות הזכוכית כדי להקל עליכם להתבונן בהם ולצלם אותם. לילה בעגינה.

  יום 9 טיקהאו

  שייט מוקדם בבוקר והגעה לטיקהאו הנקרא גם אי החול הוורוד. אטול קטן זה מורכב מאינספור איונים קטנים של חול לבן וורוד שנבלעים במטעי קוקוס ובגומחות נסתרות. בטיקהאו, שפירושו למעשה “נחיתה שלווה”, לא תמצאו אלא שלווה מוחלטת בחופים הרגועים. הלגונה, שנוצרה על ידי טבעת אלמוגים רציפה כמעט בלתי שבורה, דומה לבריכת שחייה טבעית עצומה והיא שופעת חיים ימיים. על פי חוקר הים האגדי ז’אק קוסטו, יש כאן ריכוז דגים גבוה יותר מכל לגונה אחרת בפולינזיה הצרפתית. סיור ההליכה האופציונלי שלנו ייקח אותנו לאחת מחוות הדגים שבבעלות משפחתית, שם הם לוכדים מינים שונים של דגים במבוך של גידור תת-ימי. חלק ניכר מהשלל שלהם נשלח לפפייט ונמכר בשווקים המקומיים. נבקר בטוהרהרה בצד הדרומי, שם מתגוררים רוב המקומיים, המעוטר באופן טבעי בפרחים צבעוניים כמו היביסקוס ובוגנוויליה. שייט אחר הצהריים לטטיארואה.

   

  יום 10 טטיארואה - מוריאה

  טטיארואה הוא מקום מפלט לציפורים, צבי ים ושאר בעלי חיים ימיים, ונחשב בקרב הטהיטים כמקום קדוש. האטול הלא מיושב הזה היו מפלט בלעדי עבור בני המלוכה הטהיטיים ולאחר השחקן מרלון ברנדו נפל בקסמו במהלך צילומי הסרט “המרד על הבאונטי” בשנת 1960, ובהמשך הפך לבעלים שלו. יש כאן אתר נופש אקולוגי יוקרתי הפועל באופן בר קיימא ב 100%. נבלה את הבוקר באי המקסים הזה, נחקור את הלגונה ונשנרקול במימיו הצלולים. נהנה מסיור רגלי מודרך אופציונלי לאי טהונה איתי, אי הציפורים, המאכלס את אחת המושבות הגדולות ביותר של ציפורים בטהיטי ומהווה שמורה לאומית לציפורי ים, פריגטות, סטרנים, פייטונים ועוד. שייט אחר הצהריים והגעה בערב למוריאה.

  יום 11 מוריאה

  מוריאה נחשב כהשראה לאי המיתולוגי מסיפורי דרום האוקיאנוס השקט של ג’יימס מיצ’נר. שמונה פסגות הרים ענקיות עולות מהלגונה המרהיבה שלה, ויוצרות צללית ייחודית הנראית מהחוף המערבי של טהיטי. תוכלו לבחור בין טיול חצי יום בבוקר או אחר הצהריים: סיור לשנירקול, סיור טבע ותרבות שלוקח אתכם להתפעל מנופים מרהיבים בפנים האי. הערב תהנו מארוחת הפרידה המשובחת על הספינה. לילה בעגינה.

  יום 12 פאפיט, טהיטי

  השכם בבוקר נשוט חזרה לטהיטי ונגיע לפאפיט. הירידה מהספינה בשעה 9:00 בבוקר לאחר ארוחת הבוקר.

  מפה

   מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

   הערות

   יתכן שינוי מסלול לפי שיקול דעתו של קברניט הספינה במקרה של תנאי מזג אוויר קשים,  רשויות נמל שאינן מאפשרות לספינה לצאת מהנמל או במקרה אחר של תנאים יוצאי דופן. שינויים כאלה במסלול אינם מזכים את הנוסעים באופן אוטומטי בהחזר כספי כלשהו, ​​אך VarietyCruises מבטיחה כי הנוסעים יורדים בנמל הירידה המפורסם בתוכנית, בזמן לטיסתם.

   כלול

   • לינה בתאים זוגיים או טווין עם SH / WC פרטי ומיזוג אוויר
   • פנסיון מלא: מזנון ארוחת בוקר ושתי ארוחות מדי יום, כולל קוקטייל קבלת פנים, ערב נושא מקומי, ברביקיו מהנה (אם מזג האוויר hאפשר) וארוחת קפטן
   • קפה, תה ושתייה רגיל ללא תשלום כל היום
   • שימוש בציוד דייג ושנורקלינג (בכפוף לזמינות)
   • מלווי שייט דוברי אנגלית

   לא כלול

   • טיסות בינלאומיות ומיסים בשדה תעופה
   • הסעות מ / אל שדה התעופה
   • משקאות (למעט אלה שהוזכרו לעיל)
   • טיולי חוף באיים או סידורי קרקע אחרים
   • טיפים לצוות
   • הוצאות אישיות של הנוסע
   • Wi-Fi (זמין בתשלום)

   טיולים מומלצים

    רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

    מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך