טיול מאורגן

טיול אינסנטיב ייחודי למרוקו

טיול המשלב בין מרקש על שווקיה הססגוניים וההומים, למסלולי טבע מרהיבים באטלס הגבוה. מרוקו היא מדינה שעברה תהפוכות היסטוריות רבות והושפעה ממקורות תרבותיים מגוונים: השבטים המקומיים, ספרד השכנה, העולם האפריקאי והכיבוש הצרפתי. כל ההשפעות האלו הפכו את מרוקו למארג תרבותי מהמם שמתחבר לנופים המקסימים של המדינה, ההרים והמדבריות.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

מסלול הטיול

יום 1: הגעה

טיסה לא ישירה אל מרקש, “העיר האדומה”. לאחר סידורי הוויזה בכניסה העברה למלון. לפנות ערב נצא בנסיעה בכרכרות מקומיות אל ארוחת ערב מרוקאית טיפוסית במסעדת Ksar El Hamra, כולל מופע רקדנית בטן (לא כולל משקאות).

יום 2 – נצא להכיר את מרקש

נבקר בגני מנרה, אחד מהמקומות השלווים שבעיר. נמשיך אל ה”מדינה”, העיר העתיקה שהיא מבוך של סמטאות מלאות בחנויות, ונבקר גם בארמון באייה ובמינרט קוטוביה. נאכל ארוחת צוהריים במסעדה Le Jardin  (לא כולל משקאות). נמשיך את סיורנו בשכונות המודרניות של העיר. בערב נצא לארוחת ערב במסעדת Comptoir Darna כולל מופע (לא כולל משקאות).

 

יום 3: מסע ג'יפים בהרי האטלס הגבוה

מוקדם בבוקר נצא ברכבי 4X4 (עם נהגים) דרומה לעמק אוריקה, הנחצה על ידי נהרות היורדים מהרי האטלס. צריך לראות את המטעים המסודרים של עצי הזית, המושקים בתעלות מים קטנות על מנת להבין איזה שפע של שמן זית יש במקום הזה. העמק ידוע כאחד האתרים היפים ביותר במרוקו. נבקר בשוק ברברי טיפוסי ובהמשך נאכל ארוחה צוהריים במסעדה Kasbah du Toukbal. נמשיך את הטיול באזור ההררי עם מדריך “מומחה הרים” כולל רכיבה על פרדות. נשוב למרקש ונסיים את היום בכיכר ג’אמעה אל פנא הקסומה שהיא הלב של מרקש. הכיכר מפורסמת במגידי העתידות, רקדנים, מספרי הסיפורים, להטוטנים, דוכני אוכל רחוב  ובליל ריחות וצבעים – תאטרון חי ותוסס! ארוחת ערב במלון במרקש.

יום 4: יום של פעילויות ספורט באזור הפלמריה

הפלמריה הוא נווה מדבר של דקלים באזור הצפוני של מרקש, בו נמצאים בתי מלון לנופש ומגרשי גולף. נוכל לצאת לרכיבה על גמלים, לנסיעה באופניים או טרקטורונים ועוד. נאכל ארוחת צוהריים בסגנון BBQ במסעדה Kasbah Le Mirage (לא כולל משקאות). אחה”צ נמשיך את סיורנו במרקש: נבקר בגני מג’ורל ובמוזיאון של איב סאן לורן. ארוחת ערב חגיגית  במסעדה הבינלאומית Bozin (לא כולל משקאות).

 

 

יום 5: חזרה הביתה

העברה לשדה התעופה וטיסה הביתה

כלול

  • כלכלה מלאה,
  • הסעות וטיולים באוטובוס נוח וממוזג  עם נהג דובר אנגלית,
  • מלווה ישראלי,
  • כניסות לאתרים שבמסלול,
  • טיול ברכבי שטח באזור האלטס הגבוה כולל נהגים/מדריכים מומחים לאזור,
  • טיול ב”באגי” ורכיבת על גמלים במדבר,
  • 2 מופעי פולקלור,
  • מים באוטובוס לאורך כל הטיול

[

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך