בטיול פרטי

טיול בויאטנם וקמבודיה – כולל מאי צ’או

החלק הנידח של אסיה, שהיה קרוי “הודו-סין הצרפתית”, היה שכוח במשך שנים רבות בעודו מתמודד עם הלחימה בצרפתים, ביפנים, בסינים ובאמריקנים, ולבסוף גם במלחמות אזרחים אכזריות וקטלניות ובמשטרים קומוניסטיים מדכאים. טיול פרטי לוייטנאם וקמבודיה הוא טיול עם מסלול ייחודי ומשודרג. הטיול יערוך לכם היכרות קרובה ומעניינת עם מדינה יפיפייה, תושבים חייכניים, מגוון צבעים וריחות, ערים מקסימות ומלאות חיים, מקדשים מרשימים, מטבח משובח ואתרי טבע מרהיבים ביופיים

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • נופי ההרים המזדקרים ממי הים במפרץ האלונג – משבעת פלאי עולם של הטבע.
 • שייט בבוצית בנופי “האלונג ביי ביבשה” של טאם-קוק.
 • האנוי, העיר התוססת תמיד זה אלף שנים.
 • הוי-אן עיר החייטים והארכיטקטורה היפה.
 • מקדש דת הקאו-דאי.
 • משבעת פלאי עולם החדשים של מקדשי אנגקור.

מסלול הטיול

יום 1:הגעה להאנוי

נחיתה בערב בהאנוי והעברה למלון

לינה: האנוי

יום 2:סיור בהאנוי

בוקר טוב וייטנאם!

היום מצפה לכם יום סיור בעיר המרתקת האנוי. אחרי ארוחת הבוקר במלון תצאו לסיור בעיר הענק האנוי.

במהלך היום תבקרו במוזילאום של הו צ’ימין, מייסד ומנהיג צפון וייטנאם ואבי האומה הוייטנאמית המאוחדת, תראו את הפגודה הקטנה שבנויה על עמוד אחד בלבד, תערכו סיור במוזאון המלחמה, תבקרו במקדש הספרות שהיה האוניברסיטה הראשונה של וייטנאם, שנוסדה לפני אלף שנה.

עוד תבקרו במקדש טראן-קוק – העתיק ביותר בעיר, מהמאה ה-6. תמשיכו בטיול בעיר העתיקה, בה תראו את הרחוב האוריינטלי הסואן למרגלות הארכיטקטורה הצרפתית שמאפיינת את העיר.

תגיעו ל”אגם החרב המושבת” בו תראו את המקומיים היוצאים לבלות ברחוב ואת “מקדש הר הירקן” הקונפוציאני ודאואיסטי, הממוקם על “אי הירקן”, המחובר לגדת האגם בגשר “קרני שמש הבוקר”.

עוד תערכו סיור אוכל בו תוכלו לטעום טעמים מסורתיים, לשוחח עם השפים ולעמוד על צורת ההכנה.

יום 3: האנוי / עמק מאי-צ'או וסיור בעמק

היום אתם יוצאים לפרק טיול של נופים חקלאיים קסומים באזור אותנטי ופחות תיירותי.

לאחר ארוחת הבוקר תצאו מהעיר ההומה לנסיעה של כארבע שעות לעמקי ההרים, במהלכה תעשו מספר הפסקות צילום בנקודות נוף יפות בדרך שתוביל אותכם לעמק מאי-צ’או, לצד הנהר השחור, כשהוא מוקף הרים וגבעות, טראסות אורז וכפרים, בהם מתגוררים בני קבוצות מיעוט אתניות שונות.

תתמקמו בלודג’ בו תתקבלו בארוחת צהריים, אחריה תצאו לטיול בעמק, בנופי טראסות האורז הירוקות, בין כפרים באזור – טיול שתוכלו לערוך ברגל (טיול קל) או באופניים אם תבחרו בכך.

לינה: מאי צ’או

יום 4:טיול רגלי בשמורת הטבע פו-לואונג

אחרי ארוחת בוקר תסעו לעוד אזור נופי יפה של כפרים שבטיים, בנופי שדות אורז ירוקים, בשמורת פו-לואונג, שם תערכו טיול רגלי קל בין כפרים שבטיים באזור.

במהלך הטיול, תוכלו לראות את חיי המקומיים הלבושים בבגדיהם השבטיים הססגוניים, ואת עבודתם בשדות טראסות האורז בנופי ההרים שסביב, ושם תוכלו להבין פסטורליה מה היא.

ארוחת הצהריים תוגש בטבע, מסל פיקניק, במהלך הטיול. בסיום הטיול תשובו למלונכם במאי-צ’או.

לינה: מאי צ’או

יום 5:מאי-צ'או / נין-בין

עוד יום של טיול רגלי בטבע הכפרי, בין כפרים שבאזור. אחר הצהריים תעזבו את העמק ותצאו לכארבע שעות נסיעה לעבר נין-בין, כשבמהלך הנסיעה תוכלו לעשות מספר עצירות צילום בנקודות נוף מיוחדות.

אזור נין-בין אליו תגיעו בסוף היום, הוא אזור של נופי הרים גירניים תלולים, מהדגם הידוע בגווילין הסינית. אל המלון תגיעו בשעות אחר הצהריים המאוחרות.

לינה: נין בין

 

יום 6:שייט בטאם-קוק / מערת הבושם /הואה-לו

לאחר ארוחת בוקר תצאו לעבר אזור טאם-קוק, המוכר בשם “הא-לונג-ביי ביבשה”. נחל קטן מתפתל בינות שדות אורז והרים חדים ותלולים, ועובר בדרכו בשלוש מנהרות החצובות בהר.

את הבוציות בהן תשוטו מובילה שייטת החותרת בעזרת רגליה! תופעה ייחודית בעולם! מכאן תצאו להליכה קצרה למערת הבושם המשמשת כמקדש בודהיסטי מרשים, ממנו נשקף נוף קסום של סלעי הגיר היפים הפזורים בעמק כולו.

בהמשך תבקרו בהואה-לו – בירתה עתיקה הראשונה של וייטנאם מהמאה העשירית. תלמדו שם על שתי שולשות עם מלכה אחת, ועל ייסוד והתגבשות וייטנאם.

לינה: נין בין

יום 7:נין-בין / שייט במפרץ האלונג

היום אתם צפויים להגיע לאחד משיאי הטיול הרבים – השייט באחד מהאזורים הנופיים היפים בעולם. לאחר התארגנות תצאו לנסיעה בת כשלוש שעות לעבר מפרץ הא-לונג.

זהו מפרץ בים סין, בו צומחות מהים גבעות גירניות מחוסרות הסבר – כמעט אנכיות – הזקורות לגובה רב.

בהגיעכם למזח תעלו על ספינה ואחרי קבלת פנים וארוחת צהרים, תצאו לשייט, במהלכו תראו כפרי דייגים הצפים במפרץ, תערכו שייט עצמי בקייאקים במפרץ, והכל תוך כדי שייט בנופים המדהימים של המפרץ. ארוחות ולינה על הספינה.

לינה: ספינה בהאלונג ביי

יום 8: יום שייט בנופי האלונג-ביי

תתעוררו בתאיכם בספינה העוגנת בנוף הקסום של המפרץ. משכימי הקום יוכלו ליהנות מהזריחה המדהימה במפרץ, אחרי ארוחת בוקר תעברו לסירה קטנה יותר, לביקור בחוות דגים המגודלים במתקן רשת בים הרוגע.

תשוטו לאי הון-קו בו תוכלו לשחות במי המפרץ, לחתור בקייקים או סתם ליהנות מהחוף היפה, לפני שתמשיכו לעבר מערת תיאן-קאן-סון, המסתתרת היטב בין הסלעים במפרץ.

במערה (או בחוף מבודד לידה) תזכו לארוחת בר-בי-קיו ייחודית. תשוטו בחזרה לספינה שלנו ושם תוכלו ליהנות מאחר הצהריים רגוע על הספינה.

לינה: ספינה בהאלונג ביי

יום 9: האלונג / האנוי

תתעוררו על הספינה העוגנת בנוף הקסום של המפרץ. אחרי קפה של בוקר, נמשיך בשייט במפרץ, במהלכו נחלוף על פני מספר איים יפים וכפרי דייגים.

לאחר ארוחת צהרים מפנקת תיפרדו מהמפרץ היפה ומהספינה ותצאו לדרככם חזרה למלונכם בהאנוי.

בערב תצאו למופע בובות המים – אומנות ייחודית שהתפתחה בשדות האורז של צפון וייטנאם, המלווה במוזיקה ושירה וייטנאמיות עממיות, ומספר מאגדות העם המקומיות.

לינה : האנוי

יום 10: האנוי / מערות בפארק פונג-נה / הואה

מוקדם בבוקר תצאו עם ארוחת הבוקר הארוזה, לשדה התעופה לטיסה למרכז המדינה, לעיר דונג-הוי.

משדה התעופה תצאו לפארק הלאומי פונג-נה, בו התגלו עשרות מערות נטיפים בלב הרי גיר מיוערים. תבקרו במערת פוננג-נה המקסימה שנתנה לפארק את שמו, שטיול בה משלב שייט בנהר, הליכה בתוך מערת נטיפים גדולה ומרשימה, שייט בנהר תת קרקעי לתוככי המערה, וחזרה בדרך דומה.

במהלך הסיור כלולה גם ארוחת צהריים. בהמשך תבקרו ב”מערת גן העדן” הראויה לשמה. המערה התגלתה רק לאחרונה. היא באורך של 31 קילומטר, והיא המערה היבשה הארוכה באסיה, שנראית ממש כמו ציור נוף יפה.

הדרך למערה דורשת עלייה רגלית של כרבע שעה, אך התגמול הוא בהתאם. לקראת הערב תצאו לנסיעה באחת מהדרכים הקרואות “דרך הו-צ’י-מין“, למעבר התחום המפורז שהפריד בין צפון ודרום וייטנאם במלחמה הגדולה, בדרככם לבירה הקיסרית הואה בה תלונו.

לינה : הואה

יום 11: הואה/ הוי-אן

היום מצפה לכם ביקור היכרות עם הבירה הקיסרית של שושלת נגויאן, ונסיעה נופית יפה דרומה. בבוקר תצאו לשייט בוקר רגוע בנהר הבושם המפורסם, שיביא אותכם לפגודת טיאן-מו היפהפיה.

תבקרו בקבר הקיסר מין-מאנג. תמשיכו בנסיעה מחוץ לעיר, למצודה המלכותית ולאתרים אחרים באזור.

אחר הצהרים תעזבו את הואה ותצאו לנסיעה לאורך חופים ולגונות קסומות, ודרך מקטע נופי בהר השיש, במעבר ההרים הגבוה בוייטנאם, בדרככם לעיר הגדולה והיפה דה-נאנג, ומשם עוד דרך קצרה לעיירה הוי-אן האהובה כל כך על ידי התיירים.

לינה: הוי אן

יום 12: יום טיול בהוי-אן

היום תלמדו להכיר ולאהוב את העיירה המקסימה הוי-אן, שבשל עברה כעיירת נמל בתקופות קדומות, הפכה למקום קוסמופוליטי עם השפעה סינית חזקה.

לאחר ארוחת בוקר תערכו נסיעה קצרה לעבר המזח, ממנו תשוטו בנהר תו-בון לכפר דייגים מקומיים, בו תוכלו לראות ולהתנסות בשלבים השונים של חיי הדייגים, מהכנת ציוד הדיג ועד הדיג עצמו. וודאו שזוג עיניים מצויירות על הסירה – ערובה לשובה המוצלח מהשייט.

בצהריים תשובו להוי-אן, לסיור רגלי בעיר העתיקה.תבקרו בגשר היפני המקורה, בעיר העתיקה, באולם קבלת הפנים הסיני הבנוי עם שער גדול, גינה יפה עם צמחי נוי, אולם ראשי וחדר מזבח גדול לסגידה לאלים השונים של סין.

תשוטטו בין הגלריות הרבות והחייטים הרבים שעובדים ברחובות העיירה, וגם תוכלו להשביע את יצר הקניינות…בערב נמליץ לכם להסתובב ברחובות העיר ובשוק האוכל, הצבעוניים והומים כל-כך.

לינה: הוי אן

יום 13: עתיקות מי-סון / קאן-תו

היום מצפה לכם עוד ביקור בנכס מורשת עולמי בחסות אונסק”ו. אחרי ארוחת בוקר מוקדמת מאוד תצאו כשעת נסיעה מחוץ להוי-אן, לראות את מכלול המקדשים של עיר המקדשים מי-סון, שהייתה במשך מאות שנים מרכז הפולחן ההינדואי של תרבות הצ’אם, ששלטה על מרבית וייטנאם עד המאה ה-19.

היום כמעט לא נותר זכר לעם זה, שהוייטנאמים מחו בדרכם לכיבוש מרכז ודרום המדינה, אולם ביקור במי-סון יכול להראות את תפארת תרבותם, ובהזדמנות להציג את שקורה כשמטוסי קרב מפציצים בטעות אתר היסטורי.

האתר שממוקם בעמק שופע ופורח, מאופיין במגדלים הבנויים מלבנים אדומות בטכנולוגיה שלא פוענחה.

רמת החשיבות האתר דומה לרמת החשיבות של מקומות כמו אנגקור בקמבודיה או איותאיה בתאילנד.

מאתר זה תועברו לעיר דה-נאנג, לשדה התעופה שבתקופת המלחמה היה העמוס בעולם, ממנו תטוסו ללב הדלתא של נהר המאקונג, לעיר קאן-תו. בעיר תערכו סיור אופניים באזור מישורי בעיר ובנופי הדלתא הירוקים סביב העיר.

לינה: קנטאו

יום 14: ביקור בדלתא של המאקונג / חיי הלילה של סייגון

את הבוקר תתחילו בשייט בוקר בסירה בשווקים הצפים שלקאי-ראנג ובאזור השוק. תמשיכו בסיור מושט בתעלות המים למפעל המייצר נייר אורז ואטריות אורז, ולסיור הליכה בו תוכלו לעמוד על אורח חיי המקומיים וללמוד מקרוב על חיי היומיום שלהם.

בצהריים תצאו לדרככם צפונה, לעיר הענק להו צ’י מין סיטי המוכרת יותר בשמה הקודם, סייגון. לאחר התמקמות במלון תצאו לסיור ערב בעיר ללא הפסקה, בה הרחובות מלאים אופנועים ביום וגם בלילה.

את הסיור תתחילו בקפה זום המפורסם בו תוכלו ליהנות מקוקטייל ומתאבן לפני שתמשיכו לארוחת ערב במסעדה מקומית פופולרית. על בטן מלאה תצאו לסיור מרתק באופן בו מתניידים המקומיים – רכובים על אופנועי וספה.

הסיור יתחיל ברובע צ’יינה-טאון בעל הריחות והצבעים הסיניים. תמשיכו בסיור בעיר דרך הרחובות ההומים בבליינים מקומיים. תעצרו בבית קפה מקומי אותנטי, לשמוע מוזיקה מקומית בהופעה חיה, עם המקומיים ועוד תמשיכו לזירת ההופעות החיות.

לינה: סייגון

יום 15: מקדש קאו-דאי / סיור עיר בסייגון/ טיסה לקמבודיה

לאחר ארוחת בוקר תצאו לנסיעה צפונה לעבר העיירה טאי-נין, למקדש שנחנך ב-1955, כמרכזה של דת קאו-דאי החדשה, המשלבת את דתות העולם הישן עם דתות המזרח עם הנביאים משה וישו, בודהא, לאו-דזה ואחרים.

במהלך הביקור במקדשם העיקרי, מהמרשימים במדינה, תוזמנו להשתתף במיסת הצהרים המרשימה והצבעונית שנערכת על ידי המאמינים. אחרי המיסה תשובו לסייגון ותערכו סיור יום במרכז העיר.

תעברו במשרד הדואר הקולוניאלי שעדיין מהווה לב פועם של העיר, בקתדרלת נוטרה-דאם המרהיבה, בארמון האיחוד שהיה בית הנשיא של דרום וייטנאם במלחמה, ועדיין הטנקים שכבשוהו ללא קרב ניצבים בשטחו, תסיירו במוזאון המלחמה המציג את תקופות השלטון הצרפתי וההתנערות ממנו, ואת מלחמת וייטנאם מאספקטים רבים.

עוד תבקרו ברובע הסיני, בשוק בין-טב, במקדש סיני בן 150 שנה. את הסיור בעיר תקנחו בשוק התוסס והגדול בן-תאן, בו תוכלו להשלים רכישת מזכרות ומתנות. (חלק מהאתרים עשויים להיות סגורים ותוכלו לראות אותם מבחוץ).

בערב תצאו לשדה התעופה של סייגון לטיסה קצרה לסיאם-ריפ שבקמבודיה. עם הנחיתה תעברו תהליך של ניפוק “ויזה בהגעה” ונציגנו ימתין לכם לנסיעה למלונכם.

לינה: סיאם ריפ

יום 16: מקדשי אנגקור

היום מצפה לכם עוד שיא ברשימת שיאי הטיול. את היום תתחילו ב-4:00 בבוקר, כדי שתוכלו להספיק לראות זריחה מעל אנגקור-ואט.

מקדש זה, שהוא אחד משבעת פלאי תבל החדשים וסמלה של קמבודיה, הוא מבנה עוצר נשימה בלב הניצב ליד עיר שבשיא תפארתה הייתה הגדולה בעולם.

העיר אנגקור שדאכה מנטישתה במאה ה-16 כוסתה בעצים ואבק, ורק עם סיום המלחמות נחשפה לעולם המתפעם מיופיה. במשך היום תערכו סיור בקומפלקס המקדשים המרשים, הכולל כאלף מקדשים, וכאן תבלו את כל היום עד הערב שבו תעלו לגבעת בקאנג, ממנה ניתן לראות את השקיעה על רקע הנוף של סיאם ריפ וסביבתה.

בערב תוכלו ליהנות ממופע פולקלור אקרובטי אספרה, אותו מבצעים יתומים וקורבנות מלחמת האזרחים שזכו להכשרה בפרוייקט ריפוי באומנות ייחודי, וביצועיהם יותר ממדהימים!

לינה: סיאם ריפ

יום 17:סיור עיר בסיאם-ריפ/ שייט באגם טונאלה-סאפ/ טיסה הביתה

אחרי ארוחת בוקר תבקרו במקום מגוריו של מלך קמבודיה בביקורו בעיר, ובמקדש הצמוד בו מתפללים המקומיים.

תמשיכו למרכז העיר, לשוק הישן פסה-צ’ארס, בו תוכלו למצוא כל מכל – ממזכרות ועד מזון.

תמשיכו בסיור בעיר במקדש הבודהיסטי וואט-בו בן כ-400 השנים, שבמרכזו פגודה גדולה ובה ציורי קיר מיוחדים ואוסף גדול של פסלי בודהה הממוקמים מאחורי בודהה גדול.

תמשיכו לטייל בעיר באזור הצרפתי. בסיום הסיור בעיר תסעו לאגם טונאלה היפה– אגם ענק המוזן וגם מזין את נהר המאקונג, ובכך שומר על אנשי שפך האגם באזור הדלתא.

על גדת האגם, המשנה את גבולותיו באופן ניכר, חיים אנשים שלמדו לחיות עם האגם ולמצוא בו את פרנסתם.

באגם תצאו לשייט, בו תראו את עבודת הדייגים ואת אורח החיים בכפרים הצפים. בתום השייטתסעו לשדה התעופה לטיסה שתיקח אתכם עמוסי חוויות ורשמים הביתה.

חשוב לדעת

* המחיר הסופי נקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

כלול

 • טיסות בינלאומיות
 • כל הלינות בהתאם למפורט תוכנית
 • טיסות הפנים בהתאם למסלול (האנוי – Hue – סייגון – סיאם ריפ)
 • רכבת לילה ל- Sapa בתאי שינה זוגיים פרטיים
 • שייט בהאלונג ביי בסירה מפוארת כולל פנסיון מלא
 • רכב, מדריך ונהג צמודים בימי הטיול
 • ארוחות בהתאם לתוכנית
 • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים התוכנית
 • העברות מ / אל שדה התעופה
 • מכתב ויזה המאשר קבלת הויזה בשדה התעופה בוויאטנם (עלות ויזה של 45$ תשולם בכניסה למדינה לרשויות)
 • ויזה לקמבודיה

לא כלול

 • ארוחות שלא מצוינות בתוכנית
 • הוצאות אישיות,
 • טיפים
 • כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר

 

מחיר משוער לטיול

גודל קבוצה
2 מטיילים כ $4,600
4 מטיילים כ $4,300
* המחיר יכול להשתנות בהתאם לעונה, מחירי הטיסות וכן בהתאם לתוכנית הטיול הסופית שתקבע

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך