בספינה

שייט גאוגרפי לאלסקה-מסדרון לתוככי אלסקה

טיול לאלסקה - מסע שיט גאוגרפי מרגש בו תוכלו לחוות את היופי המדהים של דרום מזרח אלסקה על סיפון ספינת  National Geographic Sea Bird או National Geographic Sea Lion. מסע לתוככי ארץ פיורדים לוטים בערפל, קרחונים עצומים, ואיים רוחשים חיים וטבע פראי. תתורו אחרי לווייתני אורקה גדולי סנפיר, תשוטו בקיאקים סביב קרחונים דרמטיים, תבלו יום שלם בפארק הלאומי Glacier Bay ותלמדו על המורשת האינדיאנית העשירה של אלסקה. הגישה שלנו במהלך מסע זה היא הגילוי. ניקח את הזמן לעצור ולחקור מקרוב את הארץ היפיפיה והמסקרנת הזו, בחברתם של חוקרי טבע מומחים, בעלי ידע אינטימי של האזור. לספינה הקטנה שלנו יש את הגמישות לקחת אתכם לחוף, למקומות שרק מעטים ראו לפניכם. ימי הקיץ הארוכים יאפשרו צפיה בחיות בר גם בשעות הערב.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

  • שיט בקיאק למפרצים מוגנים וחיפוש אחר לוטרות ים, עופות ים ולווייתנים.
  • טיול ביערות עבותים למפלים מדורגים וחיפוש אחר דובי קוטב חומים ברכב ספארי מיוחד.
  • נפגוש את חברי Alaska Whale Foundation, מהם נוכל ללמוד על אוכלוסיית הלווייתנים המקומית ולקבל פרספקטיבה מפרשן של תרבות Tlingit על הילידים של אלסקה.
  • נגלה את חיי הבר באלסקה, הנראים רק לעתים רחוקות, בהדרכת המומחים שלנו לבעלי חיים ימיים.

מסלול הטיול

יום 1: סיאטל / ג'ונו, אלסקה

טיסה מסיאטל בארה”ב לג’ונו, בירת אלסקה. נבקר בקרחון המרשים מנדנהול. לפני שנעלה לספינה National Geographic Sea Lion או National Geographic Sea Bird בשעות אחה”צ המאוחרות, יהיה לנו קצת זמן חופשי לחקור את ג’ונו. (ארוחת ערב כלולה)

יום 2: פיורד הזרוע של טרייסי - Fords Terror Wilderness

ניכנס ל- Tracy Arm, פיורד באורך 22 מייל בו מפלים נשפכים מקירות קרח עצומים בגובהם. הספינה תנווט בין קרחונים גדולים, ואתם פקחו עים על מנת שלא להחמיץ דובי קוטב אוכלים על קו החוף עדרים של עזי הרים על הצוקים שמעל. (ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות)

יום 3: פטרסבורג

היום נגלה את העיר הקטנה פטרסבורג על האי מיטקוף. העיר נוסדה לפני יותר ממאה שנה על ידי דייגים נורבגיים. ביקור בפטרסבורג מספק הצצה לעיר טיפוסית באלסקה והזדמנות לצעידה בשבילי הליכה מיוערים. נגלה את דרום מזרח אלסקה – אזור עם עצים מיוחדים וצמחים טורפים. תהיה גם אפשרות לטיסה מעל העיר (במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו זאת) או רכיבה על אופניים. תיהנו מחגיגת הסרטנים לארוחת ערב. (ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות)

יום 4: פרדריק סאונד וצ'טהם סטרייט (Frederick Sound and Chatham Strait)

המים הללו לעיתים קרובות מספקים הזדמנות נהדרת לצפייה בלווייתנים. חפשו אריות ים מסוג Steller על האיים הסלעיים המנקדים את הערוצים. צעו לצעידה עם המדריכים בתוך שביל של יער שקט או צאו לשיט קיאקים במפרצים קטנטנים באזור. פגשו חברים של קרן הלוויתן של אלסקה (Alaska Whale Foundation), שעבודתם נתמכת על ידי מענקים מקרן נשיונל ג’אוגרפיק/לינדבלד, ודברו איתם על כמה מהגילויים האחרונים שלהם על אוכלוסיית היונקים הימיים באזור. (ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות)

יום 5: אייסי סטרייטס ומעבר איניאן

צאו לטיולי הליכה או שיט קיאקים בין האיים האיניאנים (Inian Islands) היכן שיש שפע של אריות ים מסוג Steller ולוטרות. נתור אחר עקבות לוויתנים במים העשירים של אייסי סטרייטס (Icy Straits) ואם תנאי מזג האוויר יאפשרו ננמיך את ההידרופון (מתמר אלקטרואקוסטי הממיר צלילים או גלים על-קוליים הנעים במים לתנודות חשמליות) של הספינה על מנת להקשיב לתקשורת בין הלווייתנים.  (ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות)

 יום 6: פארק לאומי ושמורת טבע גליישר ביי

את היום נבלה בגילוי וחקירה של מפרץ גליישר (Glacier Bay) הפנטסטי, בו נופלים גושי קרח ענקיים ברעש אדיר אל הים. הקשיבו והסכיתו לרעש של גושים במשקל טון ויותר מתרסקים אל תוך מי הים. נחנה ליד איים קטנים בהם חיים עופות ים כגון תוכי ים ועופות דורסים מיוחדים לאזור זה ונחפש לווייתני אורקה ולווייתני גבנון. נקבל פרספקטיבה על הילידים של אלסקה מפרשן של תרבות טלינגיט, שיעלה על הספינה וישהה במחיצתנו היום ויחלוק עימנו סיפורים על התרבות המילולית והאמנותית של ילידי המקום. (ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות)

יום 7: איים, מפרצים ופיורדים באלסקה

הכירו את החופים, צעדו בשבילי יערות, שוטו בקיאק או הפליגו לאורך האי אדמירלטי, היכן שנמצאים הדובים החומים המאסיביים ומקום הקינון הצפוף בעולם של עיטים. אם תנאי מזג האוויר יאפשרו, גלו את קו החוף של כמה איים מרוחקים בקיאקים. בערב תיהנו מארוחת פרידה. (ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות)

יום 8: סיטקה / סיאטל

אחרי ארוחת הבוקר, נרד מן הספינה בסיטקה, עיר מיוחדת עם מורשת רוסית חזקה. נבקר בקתדרלה הרוסית האורטודוקסית סנט מיכאל, עדות חיה לשורשים של אלסקה לפני רכישתה על ידי ארה”ב מרוסיה. בשעות אחה”צ המוקדמות, העברה לשדה התעופה ועליה על טיסה לסיאטל. (ארוחת בוקר כלולה)

מפה

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

חשוב לדעת

  • תוכנית הטיול תלויה בתנאי מזג האויר ולא כל הירידות ליבשת מובטחות. התוכנית הינה גמישה ומשתנה משייט לשייט, במטרה לאפשר לכם לחוות ולנצל את ההזדמנויות למפגשים עם עולם החי, בצורה הטובה ביותר.

כלול

  • ארוחות לפי המצוין בתוכנית הטיול
  • שיט על סיפון ה- National Geographic Sea Bird או ה- National Geographic Sea Lion
  • סיורים כמצוין בתוכנית הטיול

לא כלול

  • טיסות בינ”ל ופנימיות
  • אשרות כניסה

תאריכי יציאה

יציאה חזרה ספינה
13.5.18 20.5.18 National Geographic Quest / National Geographic Sea Lion
20.5.18 27.5.18 National Geographic Sea Lion
27.5.18 3.6.18 National Geographic Quest / National Geographic Sea Lion
3.6.18 10.6.18 National Geographic Quest / National Geographic Sea Lion
10.6.18 17.6.18 National Geographic Quest / National Geographic Sea Lion
17.6.18 24.6.18 National Geographic Quest / National Geographic Sea Lion
24.6.18 1.7.18 National Geographic Quest / National Geographic Sea Lion
1.7.18 8.7.18 National Geographic Quest / National Geographic Sea Lion
7.7.18 14.7.18 National Geographic Venture
15.7.18 22.7.18 National Geographic Quest / National Geographic Sea Lion
21.7.18 28.7.18 National Geographic Venture
22.7.18 29.7.18 National Geographic Quest / National Geographic Sea Lion
28.7.18 4.8.18 National Geographic Venture
29.7.18 5.8.18 National Geographic Quest / National Geographic Sea Lion
4.8.18 11.8.18 National Geographic Venture
5.8.18 12.8.18 National Geographic Quest / National Geographic Sea Lion
11.8.18 18.8.18 National Geographic Venture
12.8.18 19.8.18 National Geographic Quest / National Geographic Sea Lion
18.8.18 25.8.18 National Geographic Venture
19.8.18 26.8.18 National Geographic Quest / National Geographic Sea Lion
25.8.18 1.9.18 National Geographic Venture
26.8.18 2.9.18 National Geographic Quest

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך