בטיול פרטי

טיול לארגנטינה כולל חצי האי ואלדס וארץ האש

טיול לארגנטינה, פרטי בהתאמה אישית, עם מדריך פרטי וטיולים יומיים בקבוצה, כולל חצי האי ואלדס וארץ האש, יערוך לכם היכרות עם בואנוס איירס, קלאפטה, ברילוצ'ה, קרחוני ענק, אגמים ושמורות טבע יפיפיות בקצה העולם ממש. * בארגנטינה ניתן לטייל עם מדריך פרטי דובר אנגלית, על מנת לאפשר לכם לנוע בקצב ובסגנון שלכם ועם גמישות מרבית. כמו כן ניתן לטייל בארגנטינה בטיולי יום, עם קבוצות מטיילים ומדריך קבוצה דובר אנגלית.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • בואנוס איירס – בירת ארגנטינה, עיר לטינית עם היסטוריה והווה יוצא דופן
 • מפלי האיגוואסו – פלא טבע וחוייה רב חושית במפלים הגדולים בעולם

 • בארילוצ’ה – עיר יפהפיה למרגלות האנדים ולחופו של אגם נאוול הואפי. טיול על האגם ונסיעה בדרך הנפלאה לאורך שבעת האגמים

 • קלאפאטה – איזור הקרחונים כולל קרחון פריטו מורנו המנפץ ורועש וטיול ברכבי 4X4

 • אושואיה – טיול טבע בחלק הדרומי ביותר של היבשת הידוע גם בשם “ארץ האש”, כולל רכבת ל’סוף העולם’ ושיט בתעלת ביגל

 • חצי האי ואלדס – פינגוונים, כלבי ים ובעלי חיים ייחודיים לאזור זה (בתקופה מסוימת בשנה ניתן גם לצפות בלווייתנים)

מסלול הטיול

יום 1: טיסה לארגנטינה

טיסה לבירת ארגנטינה, בואנוס איירס דרך אירופה. עם הנחיתה, יפגוש אותנו נציג החברה המקומית ויסיע אותנו למלון ברכב פרטי .
לינה: בואנוס איירס

יום 2: בואנוס איירס

בואנוס איירס בירת ארגנטינה היא עיר קוסמופוליטית יפה וגדולה, עם היצע רחב של מוקדי עניין: שדרות רחבות ויפות, שכונות אופנתיות, בתי קפה ומסעדות והרבה כדורגל.

בבוקר נצא לסיור בעיר (כחלק מקבוצה) בו נוכל להתרשם מהאתרים המרכזים של בואנוס איירס : פלאסה דה מאיו, בה שוכן ארמון הנשיאות, שכונת סאן טלמו – שכונה בוהמית עם מבנים קולוניאליים ישנים ומיוחדים, שכונת לה בוקה ורחוב קמינוטו – שכונת העוני המפורסמת שנצבעה במגוון צבעים והפכה לפנינה תיירותית, שכונת רקולטה ואזור הנמל המחודש פוארטו מדרו.
בערב, נצפה במופע טנגו עם ארוחת ערב באחד המועדונים המובחרים של העיר. בתום המופע העברה חזרה למלון.
לינה: בואנוס איירס

יום 3: בואנוס איירס - חצי האי ואלדס

טיסה אל העיר טרלאו. המשך לעיר פוארטו מדרין השוכנת על שפת המפרץ.

נסיעה למושבת בעלי החיים הימיים הנמצאת בחצי האי ואלדס. נצא  לסיור בו נוכל לצפות באריות ים, פילי ים ומגוון בעלי כנף ייחודיים. (בחודשי יוני עד אמצע דצמבר ניתן לצאת לשיט צפייה בלווייתנים). המשך טיול בחצי האי ולאורך המצוקים המשקיפים על הים.
לינה: פוארטו מדרין

יום 4: מושבת הפינגווינים

הבוקר נצא למושבת הפינגווינים הגדולה בעולם “פונטה טומבו”, אשר מדי שנה מקננים בה כחצי מיליון עופות! נלמד על אורחות החיים של הפינגווינים המקומיים החיים רק באזור הדרומי של כדור הארץ.
לינה: פוארטו מדרין

יום 5: טיסה לאושואייה

העברה לשדה התעופה וטיסה לאושואייה שבארץ האש, העיירה המיושבת הדרומית ביותר על כדור הארץ, ממנה מפליגות אוניות התיירים והמחקר לאנטרקטיקה.
עם הנחיתה, ניפגש את המדריך המקומי ונצא לטיול מודרך (פרטי) שיכלול ביקור במוזיאון “סוף העולם” .
לינה: אושואיה

יום 6: פארק לאומי ושייט לתעלת ביגל

הבוקר נצא לטיול (כחלק מקבוצה) בפארק הלאומי Tierra del Fuego (ארץ האש) ובו נתרשם ממגוון רב של עופות, יערות, אגמים ונהרות. נצא לטיול ברכבת “סוף העולם”, הנוסעת לצידי הנהר וממשיכה לחלק הצפוני של העמק.
אחר הצהריים נצא לשייט (בקבוצה) בתעלת ביגל – על שם האונייה בה הפליג צ’רלס דרווין. במהלך השייט נהנה מצפיה בבעלי כנף שונים, פנגווינים ואריות ים.
לינה: אושואיה

יום 7 : טיסה לאל קלאפטה

בשעות הבוקר נטוס לאל קלאפטה. נציג מקומי יפגוש אותנו בשדה התעופה ויסיע אתנו למלון.

אל קלאפטה היא עיר קטנה ונחמדה המשמשת בסיס ליציאה לפארק הקרחונים (Parque nacional los Glaciares) הנמצא 50 ק”מ משם. האטרקציה העיקרית היא קרחון פריטו מורנו (Perito Moreno), שעד לאחרונה היה אחד מאחרוני הקרחונים המתקדמים בעולם. התצפית בנויה בתוך שבילי הליכה מעץ המאפשרים תצפית על הקרחון. הקרחון מוכר בתור “הקרחון המתנפץ” בגלל ההתנפצויות האדירות של חלקים ממנו לתוך האגם.
אחר הצהריים נצא טיול להרים ברכב 4X4 ייחודי (כחלק מקבוצה). האזור כולו נראה כמדבר סלעי המאפשר תצפית נפלאה על אגם ארחנטינו ועל הקרחונים. לעיתים ניתן לצפות בסוסי פרא ועופות קונדור חגים בשמיים.
לינה: אל קלאפטה

יום 8: אל קלאפטה , קרחון פריטו מורנו

היום נגיע לאחד משיאי הטיול! נצא לטיול (כחלק מקבוצה) לקרחן פריטו מורנו הגולש ממרומי האנדים אל אגם ארחנטינו. גושי קרח ענקיים נשברים לפרקים ברעש עז אל מי האגם.
נלך בשבילי הליכה מעץ המאפשרים תצפית על הקרחון. בתום הסיור נחזור למלון.
לינה: אל קלאפטה

יום 9: טיסה לבארילוצ'ה

לאחר ארוחת הבוקר, יקח אותנו הנציג המקומי לשדה התעופה שם נעלה על טיסה לבארילוצ’ה, השוכנת במורדות הרי האנדים, לחופו של אגם נאוול ומוקפת באגמים ובהרים. העיירה היא אחד מאתרי הסקי החשובים ביותר בדרום אמריקה.
לינה: ברילוצ’ה

יום 10: בארילוצ'ה. יום טיול ל-7 האגמים

נצא לטיול בן יום שלם (כחלק מקבוצה) למסלול המפורסם שבעת האגמים. לאורך הכביש אשר מחבר בין סן מרטין לכפר המקסים ויז’ה לה אנגוסטורה (Villa La Angostura) הסמוך לבארילוצ’ה.

מסלול זה זכה לשמו כיוון שבדרך הוא עובר בין שבעה אגמים גדולים (ועוד כמה קטנים יותר), שכולם מצטיינים ביופיים, בצבע המים המיוחד שלהם ובסביבה המדהימה שבה הם נמצאים. הכביש מתפתל בין האגמים השונים ומאפשר נקודות תצפית מדהימות עליהם, לצד צפייה במפלים, הרים מושלגים וצמחיה מדהימה. שילוב זה הופך בעיני רבים את הדרך לאחת מהיפות ביותר בארגנטינה ובדרום אמריקה בכלל. חזרה למלון לקראת ערב.
לינה: בארילוצ’ה

יום 11: בארילוצ'ה, הר הטרונאדור

נצא לטיול בן יום שלם (בקבוצה) להר הטרונאדור. ניסע דרך מראות טבע מרהיבים, בדרך משובצת אגמים, יערות עם עצים האופייניים לאזור, כמו למשל Arrayanes (העץ האדום). נגיע לתצפית אל הקרחון השחור הנמצא למרגלות הר הטרונאדור.
בשעות אחה”צ המאוחרות נחזור לבארילוצ’ה.
לינה: בארילוצ’ה

יום 12: טיסה לאיגואסו

לאחר ארוחת הבוקר, העברה לשדה תעופה שם נעלה על טיסה לפוארטו איגואסו (עם החלפת מטוסים בבואנוס איירס). נפגש את נציג המקומי בשדה התעופה וניסע למלון.
לינה: פוראטו איגואסו

יום 13: מפלי האיגואסו - הצד הארגנטינאי

יום שלם של טיול (בקבוצה) בצד הארגנטינאי של המפלים, שהוא הצד הרחב יותר.
מפלי איגואסו הם מערכת של למעלה מ-270 מפלים בגובה של בין 60 ל-80 מטרים, שנמצאים בין ארגנטינה לברזיל. בצד הארגנטינאי אפשר לראות את המפלים הגדולים מאוד מקרוב וממש ללכת בקרבתם, באמצעות מערכת שבילים ורכבת העוברת בשטחי הפארק. כמו כן, ניתן להיתקל בצמחיה ובבעלי החיים הרבים בפארק, כמו פרפרים נדירים וציפורים. המפל המרשים ביותר במקום נקרא גרון השטן. הטיול כולל שייט בסירת גומי לתוך המפלים עצמם (תתכוננו להירטב כהוגן!).

לינה: פוראטו איגואסו

יום 14: ביקור הצד הברזילאי של מפלי האיגואסו. טיסה חזרה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בצד הברזילאי של המפלים. בצד זה ניתן לראות תמונה פנורמית של המפלים לאורך מאות מטרים וניתן להתקרב למפלים בעזרת גשר שבנוי מעל המים ומעלית שמביאה אתכם ממש מעל למפלים.
לאחר הסיור, מעבר לשדה התעופה בצד הברזילאי וטיסה חזרה הביתה (או ליעד הבא).

כלול

 • העברות מ/ל שדות התעופה ותחנות אוטובוס
 • כל הלינות בהתאם לתוכנית במלונות 4 כוכבים
 • טיולים מודרכים כחלק מקבוצה
 • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים התוכנית
 • טיול ברכבי 4X4 באל קלאפטה
 • ארוחות בוקר בכל ימי הטיול
 • ארוחות נוספות בהתאם למתואר בתוכנית

המחיר אינו כולל:

 • טיסות בינלאומיות ופנימיות
 • הוצאות אישיות וטיפים וכן כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר

* אנא שימו לב – התכנית תלויה בזמינות הטיסות

מחיר

מחיר לאדם בחדר זוגי (לפי 2 מטיילים) מחיר לאדם בחדר זוגי (לפי 4 מטיילים)
החל מ- 2,900$ החל מ- 2,700$
* המחיר עשוי להשתנות בהתאם לתקופת הטיול

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך