בטיול פרטי

טיול פרטי מאורגן לגאורגיה


  הטיול מעניין אתכם ?

  מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  מסלול הטיול

  יום 1: תל אביב - טיביליסי

  נטוס בשעות הערב לטביליסי בירת גאורגיה. לאחר הנחיתה והתארגנות קצרה ניסע לבית המלון בטיביליסי.

  יום 2: טיביליסי

  סיור מקיף בעיר: האזור העתיק, כנסיית מטחי, בית הכנסת, בניין האופרה, הגנים הבוטניים, המוזיאון האתנוגרפי, שדרות רוסטבלי

  לאחר ארוחת הבקר נתחיל לסייר בבירת גיאורגיה טיביליסי הידועה גם בשם “עיר המעיינות החמים”. נטייל בעיר העתיקה שהחלה להיבנות כבר במאה ה-5 לספירה ונבקר באתריה המרכזיים ובהם כנסיית מטחי מהמאה ה-13, מעיינות המים החמים, הרובע היהודי ובית הכנסת, כנסיית סיוני ובית האופרה המפורסם של העיר. בחלקו השני של היום נערוך ביקור במוזיאון האתנוגרפי ובגנים הבוטניים הציוריים. נסיים את היום בהליכה להנאתנו בשדרות רוסטבלי – ה’שאנז אליזה’ של טיביליסי. נשוב לבית המלון למנוחה קצרה ונצא לארוחת ערב המלווה במופע פולקלור. לינה בטיביליסי.

  יום 3: טיביליסי – מנזר דוד גראג'י – סירנארי – טיביליסי

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע מזרחה ללב פרובינציית קאחתי הנמצאת באזור חצי מדברי בעל נוף טיפוסי מיוחד. לאחר נסיעה של כשעתיים נגיע למנזר דוד גראג’י, הממוקם על סדרת מצוקים על גבול אזרבייז’אן, המכיל מאות תאים, קאפלות וחדרי מגורים שנחצבו בתוך הסלע. נערוך סיור מקיף במתחם המנזר, נבקר בציורי הקיר הייחודיים מהמאות 8-13 לספירה ונלמד מקרוב על ארכיטקטורת המערות האופיינית למקום. בתום הסיור המרתק ניסע לעיירה ההררית סירנארי ממנה נערוך תצפית פנורמית על עמק אלאזני והרי הקווקז. נשוטט להנאתנו בסמטאות העיירה, נבקר ב “מרני”- יקב משפחתי אופייני לאזור ונאכל “סופרה”- ארוחה גיאורגית טיפוסית בליווי מוסיקה מקומית. בשעות אחר הצהרים נשוב לטיביליסי ללינה.

  יום 4: קזבקי (נסיעה ברכבי שטח) - הקווקז הגבוה - גודאורי

  הבוקר נצא אל ה”דרך הצבאית” – נתיב בו הונחה מסילת הברזל מגיאורגיה למוסקבה בראשית המאה ה-20. חשיבותה ויופייה של הדרך נעוצה בכך שהיא מטפסת צפונה לאורך גוש הרי קזבק משם אל המישורים שחיברו את גיאורגיה לאירופה. נסיעה בנוף ההררי, עטור הקניונים, חרוץ בנהרות, מלווה ברכסים מושלגים של רכס הרי הקווקז הגדול נעצור לביקור במצודת אנאנורי אשר ממנה נשקף נוף יפה ומאגר מים. ומשם נמשיך בנסיעה לעיירה קזבגי. שם נעלה על ג’יפים וניסע מעלה דרך עמקים ירוקים ושטחי מרעה אשר יובילו אותנו לכנסיית השילוש הקדוש המשקיפה על נופים נפלאים מרום של 2,170 מ’. נתרשם מהכנסייה העתיקה אשר שרדה את תנאי מזג האוויר של המקום ונתפעל מהנוף המרהיב הנשקף ממנה הכולל את פסגת הר קזבגי, המתנשא לגובה 5,036 מ’. נמשיך לארוחת ערב וללינה בגודאורי.

  יום 5: מצ'חטה - גורי – בורג'ומי

  לאחר ארוחת הבוקר נצא אל בירתה העתיקה של גאורגיה – מצ’חטה, אשר שימשה בעבר מרכז פולחני פגאני עתיק. נבקר בכנסיית ג’בארי מתקופת ימי הביניים – כנסייה אליה הביאה הקדושה נינה את הצלב המקורי, וממנה נשקפת תצפית מרהיבה אל עבר העיר מצחטה היושבת על מפגש הנהרות קורה וארגוי. נבקר בקתדרלת סווטיצחובלי -“העמוד החי” שנבנתה על שרידים עתיקים מהמאה ה-4. משם נמשיך אל עיר המבצר העתיקה, גורי. המבצר בנוי בראש גבעה. כאן נולד וחי יוסיף ויסריאונוביץ’ ג’וגאשוילי הידוע בשמו המחתרתי, סטאלין. נבקר במוזיאון המנציח את תולדותיו של הרודן, נראה את בגדיו ואת קרון הרכבת שנשא אותו לועידת יאלטה המפורסמת.
  לקראת ערב נגיע לעיירת הספא והמינרלים בורג’ומי בה נלון.

  יום 6: בורג'ומי - וארדזיה

  בבוקר ונסייר בפארק הלאומי המהווה את אחת משמורות הטבע היפות בגיאורגיה .משם נצא לעבר עיר המערות וארדזיה – אחד האתרים המרשימים בגאורגיה. אתר המערות הגדול במדינה, שנחצב במאה ה 12. לא פחות מ- 3,000 מערות השתרעו באתר על פני 13 מפלסים. המכלול המרשים נבנה על ידי המלך הגיאורגי השלישי ובתו המלכה תמר. נראה את בורות המים, חדרי האוכל ומערות המגורים, מחסני היין, מאפיות ומערכות מסתור. בכנסיית מרים נראה את הפרסקות המרהיבים שהם אוצר אומנותי חשוב להבנת התפתחותה של האומנות הפלסטית הנוצרית.
  לקראת ערב נחזור בורג’ומי בה נלון.

  יום 7: קוטאיסי

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר קוטאיסי, העיר השנייה בגודלה בגרוזיה, שבסביבותיה מבנים מרשימים שהוכרזו על ידי ארגון אונסק”ו אתר מורשת עולם. נראה את הרובע היהודי, נבקר בבית הכנסת הדו קומתי המהווה דוגמה מעניינת לארכיטקטורה יהודית – דתית עתיקת יומין. משם נמשיך נבקר במערת הנטיפים פרומוטאוס המדהימה, כמעט 2 ק”מ אורכה. נצעד בינות לזקיפים ולנטיפים ולסיום נצעד בגן נהדר של הטבע חוויה אדירה!.

  לינה בקוטאיסי

  יום 8: טיביליסי

  בבוקר נחזור לטביליסי ויהיה לנו יום חופשי לבקר בשווקים ולעשות קניות בקניונים המפוארים והזולים.
  לקראת ערב נצא לשדה התעופה ונטוס הביתה.

  כלול

  • תחבורה: רכב המתאימה למספר הנוסעים
  • מדריך מוסמך דובר אנגלית לאורך כל הטיול
  • 7 לילות במלונות 4 כוכבים
  • 6 ארוחות בוקר, 6 ארוחות ערב, 2 ארוחות צהריים
  • ערב פולקלור
  • טעימות יין
  • טיול גיפים
  • העברות
  • כניסות לכל באתרים

  המחיר אינו כולל:

  • טיסות
  • ביטוח

  מחירים

  מספר הנוסעיםמחיר לאדם בחדר זוגי
  2 נוסעים$1,800
  4 נוסעים$1,400
  6 נוסעים$1,200
  8 נוסעים$1,150
  10 נוסעים$1,100

  טיולים מומלצים

   רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

   מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך