בטיול פרטי

טיול פרטי לטאיוואן – 12 יום

טאיוואן הוא אי סיני. אך בניגוד לסין, הפכו אותו תושביו הנחמדים והחרוצים, לגן עדן של נוחות בטיול, אתרי טבע מרהיבים שהונגשו, תרבות סינית שנמחקה ביבשת הקומוניסטית ונותרה בו בעינה. רבים המקדשים הצבעוניים שכבר לא ניתן לראות בסין היבשתית ועדיין פורחים בטאיוואן. זו גם מדינה של שבטים אבוריג'נים הבאים לידי ביטוי במקומות רבים, כשהם משמרים את תרבותם. טיול פרטי לטאיוואן יערוך לכם היכרות קרובה ומעניינת עם מדינה יפיפייה, תושבים חייכניים, מגוון צבעים וריחות, ערים מקסימות ומלאות חיים, מקדשים מרשימים, מטבח משובח ואתרי טבע מרהיבים ביופיים. מתי כדאי לנסוע? כדאי לנסוע לטיוואן בין החודשים אוקטובר- נובמבר, כשמזג האוויר נעים. חדשי הקיץ (יוני עד אוגוסט) חמים, אך בהרים- נוח וקריר. חדשי החורף (דצמבר עד פברואר) מושלגים וקרים.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • קניון טארוקו – קניון השיש הגדול בעולם
 • אגם שמש-ירח היפה
 • הפרחת פנסים בעיירה פינגש’י וביקור בעיירה ג’יופן
 • מוזאון אוצרות הקיסרות הסינית
 • טיולים בפארק אלישאן
 • העיר ההיסטורית טאינאן
 • בריכת הלוטוס ואתריה בקאוש’יונג
 • הפארק הלאומי הטרופי קאנטינג
 • כביש החוף המרהיב במזרח האי
 • תצפית ממגדל טאיפיי-101

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לטאיפיי

ברוכים הבאים לטאיוואן. לאחר נחיתה ימתין לכם נציגנו וייקח אותכם לעיר טאיפיי, מרכז הממשל, המסחר והתרבות של טאיוואן.

שימו לב כי זמן הצ’ק-אין הסטנדרטי במלון הוא 15:00, אם אתם מגיעים מוקדם יותר, ניתן לאחסן את המטען בדלפק הקבלה של המלון.

 

יום 2: טאיפיי

לאחר ארוחת הבוקר תצאו לאחד המוזאונים החשובים בעולם, המרכז את אוצרות הקיסרות הסינית שהוברחו לאי בסיום מלחמת האזרחים, כשהמפסידים נסוגו לטאיוואן.

אוצרות כאלה אין גם בסין עצמה! לאחר הסיור המאלף במוזאון תצאו לקו החוף הצפון מזרחי של האי המציע נופים יפים.

תעלו אל העיירות ההרריות של הצפון, במקום בו היו מכרות זהב, בדרככם לעיירה העתיקה שיפן, שפרט לארכיטקטורה של בתי העץ הקטנים מראשית המאה העשרים, מהתקופה הקולוניאלית היפנית, מפורסמת ברחובה העתיק המשלב מסלול רכבת פעיל עם שוק המתפנה בנסיעת הרכבת, ומשמש יותר מכל להפרחת פנסי הנייר לשמים, כשאש מנפחת אותם ומעיפה אותם ואת תפילותיכם לשמיים.

כאן תוכלו לצייר על פנסי נייר ולהפריח אותם לשמיים כשבקשתכם תינשא לאלי השמיים הסיניים…

לינה: טאיפיי.

 

יום 3: טאיפיי / לוקאנג / אגם שמש-ירח

לאחר ארוחת הבוקר תצאו לנסיעה לחוף המערבי ולמרכז האי. התחנה הראשונה לאורך החוף היא העיירה לוקאנג, שהיום אינה ידועה אולם היא הייתה נמל מוביל בתקופת השלטון ההולנדי באי, ואחת הערים הגדולות באי עוד לפני מאה שנים.

עיירה זו בחרה שלא להיות על קו מסילת הרכבת, נותרה העיירה הרחק מאחור, ובכך שימרה את התרבות ההוקיאנית העתיקה. בעיר הקטנה ישנם היום לא פחות ממאתיים מקדשים וברחובה העתיק יש חנויות סיניות מסורתיות קטנות, ובתי מלאכה של אומנים רבים שמצאו בעיירה את ביתם.

אחרי ביקור בסמטאת האומנים ובמקדש מקומי, תמשיכו לעבר אגם שמש-ירח – מאתרי התיירות המובילים בטאיוואן. על גדת האגם תבקרו במכלול מקדשי ואן-וו. זהו מתחם קונפוציאני אך גם דאואיסטי ובודהיסטי – סימביוזה בין דתית המאפיינת את טאיוואן. מכן תועברו למלונכם על גדת האגם.

יום 4: אגם שמש-ירח / אלישאן

לאחר ארוחת בוקר תעזבו את האגם היפה בדרככם לרכס אלי (אלישאן), רכס הררי מיוער, בו ישנם מסלולי הליכה יפים ונוסעות בו רכבות קטנות במסלולים שהקימו היפנים בתקופת שלטונם באי. האזור היה המוקד לאחת מרעידות האדמה הגדולות שאירעו באי. התחנה הראשונה היא העיירה ג’יג’י, מהווה מצבה חיה לרעידת 921, שעברה על העיר בשנת 1999 בה נהרגו 2,400 איש והתמוטטו בתים רבים (ובהזדמנות זו נפלה גם הממשלה).

המקדש המקומי המדהים שקרס, נותר במקום כמזכרת לאסון וכאנדרטה. תבקרו במקדש זה וגם בתחנת הרכבת היפנית ממנה תיסעו להנות מנופי הפארק הלאומי אלישאן.

לינה: אלישאן.

יום 5: הפארק הלאומי אלישאן

הפארק הלאומי אלישאן ידוע בזריחות היפות הנראות ממנו, ולכן תשכימו קום לצפות בזריחה מעל ההרים לפני ארוחת הבוקר.

בהמשך היום תסיירו בפארק, תבקרו בבריכת האחיות שהן צמד בריכות אלפיניות ברום של 2,100 מטר, עם סיפור אהבה קסום ומסלול הליכה יפה סביבן, בעץ הקדוש, ותערכו נסיעה ברכבת ההרים היפנית.

לינה: אלישאן.

יום 6: אלישאן / טאינאן / קאוש'יונג

אחרי ארוחת בוקר תעזבו את שמורת אלישאן היפה, בדרככם למישורי החוף המערבי. תגיעו לבירה הראשונה של טאיוואן – טאינאן – שפרט להיותה עיר היסטורית עם אתרי תיירות רבים היא גם עיר ובה אווירה מקסימה.

תבקרו ברובע ההיסטורי שהיה המרכז ההולנדי ולאחר מכן מרכזה של ממלכה סינית. תערכו ביקור במצודה ההולנדית אן-פינג (מצודת זילנדיה), ובמצודה ההולנדית השנייה צה-קאן (מבצר פרובינטיה).

תמשיכו אל מקדש קונג-מיאו (קונפוציוס), תבקרו בחנות העתיקה של מר לין (הכלבו השני שנפתח בטאיוואן) ועוד אתרים כפי שיתיר זמנכם. בסיום הביקור בטאינאן, תמשיכו למלונכם בעיר הגדולה קאוש’יונג.

לינה: קאוש’יונג.

יום 7: קאוש'יונג

לאחר ארוחת בוקר תצאו מהעיר לפו-גונג-שאן – מתחם בודהיסטי ענק של כת “ארץ הבודהה הטהורה”, בפורמט הסופר מודרני של טאיוואן. המתחם כולל “בודהיזם היי-טק” בצל צלם ענק של בודהה אמיטאווה, בארצו תרצו להיוולד אחרי מותכם.

אחרי הביקור המרשים תשובו לעיר לקאוש’יונג, לבריכת הלוטוס, סביבה תלכו דרך שלל מונומנטים דתיים צבעוניים ומרשימים ביניהם ביתני האביב והסתיו, פגודות הדרקון והנמר ועוד מקדשים מצועצעים ויפים על גדת אגם, שפרחי הלוטוס צומחים בו.

עוד תבקרו במבנה הישן של הקונסוליה הבריטית, המדגים ארכיטקטורה בת 150 שנה של בנייה ויקטוריאנית עם אלמנטים סיניים. בסיום הסיור תשובו למלונכם. בערב הצעתנו שתצאו לשוק הלילה ליו-הא האסטטי או לטיול רומנטי בגדת נהר האהבה.

לינה:קאוש’יונג.

 

יום 8: קאוש'יונג / קאנטינג / טאיטונג

היום תעברו בקצה הדרומי של האי ותתחילו את מסעכם לאורך החוף המזרחי היפה. לאחר ארוחת בוקר תצאו מהעיר לעבר הפארק הלאומי קאנטינג, שמעבר להיותו “אילת של טאיוואן” או הריביירה, הוא נמצא בין צוקים וים, מפרצים וטבע.
בפארק קאנטינג תעצרו לטיול רגלי קצר ויפה סביב מגדלור אר-לואן-בי, במקום בו צוקים געשיים פוגשים את הים. לא פלא שכאן צולם הסרט “חיי פאי”. מכאן תתחילו את מסעכם לאורך החוף המזרחי, התלול והיפה יותר.

תבקרו בחוף ש’יאו-יאליו, בו ישנן תצורות סלע חול יפות ומוזרות. תבקרו גם באזור הבילוי ג’יאלולן הסמוך, שעל פי שבט אמי האבוריג’ני, החי במקום, זה המקום בו טבילת השיער תגרום לו להבריק.

בלב העיר טאינאן, תבקרו בתחנת הרכבת הישנה שהפכה לכפר מוזיקאים בשם “כפר טיאהוא” – מקום נפלא למנוחה בסוף היום.

לינה: טאיטונג.

יום 9: טאיטונג / הואליין

היום מצפה לכם נסיעה נופית מדהימה עם שלל נקודות תצפית יפות לאורכה. לאחר ארוחת הבוקר תצאו מטאינאן, בדרככם לחוף ש’יאו-יאליו, בו ישנן תצורות סלע חול יפות ומוזרות.

תמשיכו לאזור העיירה דולאן, לשמורת הקופים ולגשר ההיסטורי הישן. תחנתכם הבאה תהיה אחד מסמלי האי – גשר הקשתות המרהיב המוביל לאי “שלושת בני האלמוות”. בהמשך הים תגיעו למונומנט הענק שנבנה לציון מעבר בקו הרוחב “חוג הסרטן“.

עוד בתוכנית היום מדרגות האבן – חוף של סלעי שיש, שהוא אבן משקע גירני שעברה דחיסה והתרוממות, כפי שתראו ביומיים הבאים בקניון טארוקו.

קו החוף התלול ואבני השיש – תוצרים של התנגשות בין פלטות יבשה, הם המאפיינים את החוף המזרחי. את הנסיעה הארוכה תסיימו בעיר הואליאן, קרש הקפיצה לביקור בקניון טארוקו.

לינה: הואליאן.

יום 10: הפארק הלאומי טארוקו

היום מצפה לכם אחד משיאי הטיול! לאחר ארוחת בוקר תכנסו לקניון השיש הגדול בעולם שנקרא “קניון טארוקו”.

כביש רוחב אסטרטגי שנסלל במעלה ההר הנגיש לקהל את נופי השיש המרהיבים של הקניון העמוק, שכל קירותיו עשויים אבן שיש בגוונים שונים.

תעצרו במקדש האביב הנצחי, בו על צלע הר ניצב מקדש aממרכזו יוצא מפל לבן עצום, כאילו הגיח מהאדמה. תלכו כברת דרך רגלית ומישורית במשעול שאקדאנג, המלווה פלג מים צלולים בינות סלעי שיש יפהפיים.

תלכו גם בכביש הישן שנקרא “מערות הסנונית“, ותבקרו בעוד יעדים, בהתאם לזמן שיעמוד לרשותכם. בסיום הסיור תשובו למלונכם בעיר הואליאן.

לינה: הואליאן.

יום 11: הואליין / טאיפיי

ביום הטיול האחרון תשובו לטאיפיי, לא לפני שתחוו כמה מהחוויות המרשימות בטיול. לאחר ארוחת הבוקר תצאו צפונה לאורך קו החוף, ותעברו במצוקי צ’ינגשוי, שזהו מצוק קירות איתנים של שיש וצפחה, הנופל לים, ונמשך ומתפתל לאורך 21 קילומטר.

הצוקים מתנשאים לרום של עד למעלה מ-2,000 מטר! לאחר מעבר המנהרה הארוכה במדינה, תגיעו למטע תה יפה בו תבקרו.

כאקורד סיום לטיול מוצלח, תעלו באחת המעליות המהירות בעולם למרומי טאיפיי-101, המגדל שעד לאחרונה היה הגבוה בעולם. מהתצפית בראשו תוכלו להשקיף על העיר טאיפיי כולה.

לינה: טאיפיי.

 

יום 12: הביתה

בהתאם למועד טיסתכם ליעדכם הבא או הבייתה, תאספו מהמלון ותלקחו לנמל התעופה.

כלול

 • לינות בבתי מלון 4 כוכבים כולל ארוחת בוקר
 • העברות וטיולים במכונית פרטית בהתאם למספר הנוסעים, עם מדריך דובר אנגלית
 • כניסות לאתרים המצוינים בתוכנית

* המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

לא כלול

 • טיסות
 • הוצאות אישיות
 • ארוחות שלא צויינו בתוכנית
 • ביטוח

מחיר

מחיר לאדם בקבוצה של 2 נוסעים מחיר לאדם בקבוצה של 4 נוסעים מחיר לאדם בקבוצה של 6 נוסעים
$3,225 $2,735 $2,125
* המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ותוכנית הטיול הסופית

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך