בטיול פרטי

טיול לטיבט במלוא הדרה

טיול לטיבט, המסתתרת בינות להרי ההימלאיה, הוא טיול לאחת הארצות המסתוריות ביותר בעולם - ארץ בראשית של מדבר אין סופי, המעוטר בפסגות מושלגות, נהרות גועשים וכתמי ירוק הצובעים את נקודות הישוב הדלילות לצד מנזרים וסטופות בודהיסטיות הגבוהות בעולם. בידודה במשך השנים היווה מקור לעוצמה תרבותית ודתית מיוחדת במינה.


  הטיול מעניין אתכם ?

  מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  משיאי הטיול

  • ביקור בארמון הקיץ של הדלאי למה הגולה
  • מנזר גנדן והמנזרים הגדולים בלהאסה
  • האוורסט הטיבטי
  • ביקור בארמון הפוטלה

  מסלול הטיול

  יום 1 - הגעה לבייג'ינג

  נחיתה בשדה התעופה והעברה למלון.

  יום 2 - בייג'ינג ועליה רכבת

  יום חופשי בבייג’ין ליהנות מאתרי העיר. מומלץ לבקר בעיר האסורה, במקדש השמיים ובארמון הקיץ. לקראת ערב מעבר לתחנת הרכבת ועליה על הרכבת הנוסעת עד מחוז צ’ינגחאי במערב סין.

  יום 3 - תחילת העלייה לרמה הטיבטית

  המשך נסיעה ברכבת הייחודית המותאמת לנסיעה בהרים הגבוהים וברמות חמצן נמוכות

  יום 4 - הגעה ללהאסה

  הגעה לתחנת הרכבת הסופית בלהאסה ומעבר למלון הצמוד לחלק העתיק של העיר ומרחק הליכה מהבארקור- מעגל התפילה המקיף את מקדש הג’וקאנג. זמן חופשי להתאקלמות לרמות החמצן הנמוכות. מומלץ לא לעשות תוכניות רבות מידי יותר ביום זה אלא להסתובב במרכז העיר בניחותא, ולתת לגוף מנוחה הדרושה להתרגל לגובה של העיר- 3650 מטרים מעל פני הים.

  יום 5 - המנזרים הגדולים וארמון הקיץ

  ביקור במנזרים שבפאתי העיר. מנזר דרפונג אשר בעבר איכלס עד 10 אלפים נזירים והיה המנזר הגדול בעולם, מנזר סרה אשר מפורסם בגן הפנימי היפה שלו, בו ניתן לראות את הנזירים מתרגלים את התורה הבודהיסטית על ידי ויכוחים נוקבים, בתופעה התקראת- דיבייטינג. ביקור בנורבלינקה- ארמון הקיץ השליו של הדלאי למה.

  יום 6 - ארמון הפוטלה ומקדש הג'וקאנג

  ביקור בארמון החורף של הדלאי למה וסמלה של טיבט. מבנה הענק שהיה בעת בנייתו הגבוה בעולם ובו מאות חדרים, משקיף על העיר. בהמשך ביקור במקדש החשוב ביותר בטיבט הוא הג’וקאנג. הזדמנות נהדרת להכיר את טקסי התפילה הטיבטית ולחזות בפסל הבודהה החשוב ביותר לטיבטים.

  יום 7 - מנזר גנדן

  נסיעה של כשעה וחצי למזרחה של להאסה עד למנזר הענק היושב על הר בגובה 4,500 מטרים מעל פני הים. העליה בכביש הנחש, הנופים הנשקפים מן המנזר והנזירים בעלי כובעי הענק הצהובים הופכת את הביקור ליוצא דופן. חזרה לקראת אחה”צ ללהאסה

  יום 8 - אגם יאמדרוק טסו

  נסיעה ברכבי 4X4 אל ג’יאנטסה דרך ימת יאמדרוק טסו עם מים בצבע כחול טורוקיזץ אפשרות לעצור בדרך לצלם ולהכיר את דרך החיים של הכפריים בטיבט. הגעה ללינה בג”יאנטסה לקראת ערב.

  יום 9 - ג'יאנטסה

  אחרי ארוחת בוקר הליכה אל הפלקור צ’ודה- מבנה הסטופה (מזבח בודהיסטי לבן) הגדול בעולם. ביקור במנזר המקומי ואפשרות לעלות למבצר המשקיף על העמק. המשך נסיעה אל העיר השניה בגודלה בטיבט- שיגאטסה.

  יום 10 - שיגאטסה וסאקיה

  ביקור במנזר הטאשילומפו, מקום מושבו של הפאנצ’ן לאמה ומקור לחילוקי דעות בשל השליטה המוחלטת של הממשל הסיני על המנזר ועל הלאמה הצעיר. בהמשך נסיעה אל העיירה המיוחדת סאקיה אשר היא המקור לפלג “הכובעים האדומים” של הבודהיזם הטיבטי. העיר מאופיינת בבתים אפורים עם פסים לבנים, ובמרכזה מנזר מוקף חומה גבוהה. זמן להסתובב באיזור ולראות את המתפללים ואת החקלאים שמסביב לעיירה.

  יום 11 - הנסיעה להר אוורסט

  אחד הימים המרגשים בטיול- הנסיע לשמורת הטבע צ’ומולאנגמה- שמו הטיבטי של הר האוורסט. הנסיעה עוברת במעברי הרים בגובה של 5300 מטרים מעל פני הים ובנהיגה בתוך קניוינים מחורצים ותלולים. הגעה לאוורסט גסט האוס המנוהל על ידי המנזר, לקראת אחה”צ המאוחרים.

  יום 12 - אוורסט וטינגרי

  הליכה של 7 ק”מ מהגסט האוס אל האוורסט בייס קמפ- מקום ממנו יוצאות משלחות לטיפוס על ההר הגבוה בעולם. גובהו של המחנה הוא כ-5,200 מ’ וההליכה היא אמנם על דרך עפר סלולה ומתונה אך מאתגרת בגלל המחסור בחמצן. בהמשך היום ירידה ממרגלות ההר ונסיעה באיזור שבילי 4X4 מרהיבים עד לטינגרי הישנה בה נלון.

  יום 13 - הירידה לנפאל

  נסיעה ארוכה היורדת מ-4,200 מטרים מעל פני הים עד לפחות מ-2,000 מטרים, במספר שעות. חלקה הגדול של הדרך יורד בקניון מחורץ עמוק ותלול בדרך שנחצבה לאורך הצוקים. המעבר בין מדבר הקרח וההרים המושלמים אל האיזור הירוק עד, סאב טרופי , יוצר את אחת הדרכים היפות בעולם. מעבר של גבול בעיירה ג’אנגמו, והמשך אל מלון הממוקם על הצוקים – The Last Resort.
  נהיגה אל קטמנדו, מעבר למלון וזמן חופשי להסתובב בתאמל – מרכזה העתיק ומלא החנויות ובתי הקפה של הבירה הנפאלית.

  יום 14 - חזרה לארץ

  העברה לשדה תעופה לטיסה חזרה לארץ.

  מפה

   מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

   כלול

   • רכבת מבייג’ין ללאהסה ברמת Soft Sleeper

   • מדריך טיול מקומי, רכב צמוד ותחבורה בטיבט ונפאל
   • כל הלינות בהתאם לתוכנית. ארוחת בוקר במלון בבייג’ינג
   • העברות מ/ל שדות התעופה תחנות הרכבת
   • אישור שהיה בטיבט
   • ארוחות בהתאם לתוכנית

   המחיר אינו כולל:

   • טיסות בינלאומיות
   • ארוחות, למעט מה שכתוב בתוכנית
   • ויזה לסין (מראש) וויזה לנפאל (במקום)
   • ביטוח, הוצאות אישיות וטיפים, וכן כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר.

   * המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה, טיסות, רמת המלונות ושינויים נוספים.

   מחיר

   מחיר
   החל מ-2,500$ לאדם בחדר זוגי (לפי ארבעה נוסעים)

   טיולים מומלצים

    רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

    מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך