בטיול פרטי

טיול לסקוטלנד

  טיול לסקוטלנד, הממוקמת בצפונה של הממלכה המאוחדת, הוא טיול לאחד האזורים היפים ביותר באיים הבריטיים. אדינבורו, שהפכה לבירת סקוטלנד במאה ה-11, נחשבת לאחת הערים היפות באירופה. פסטיבל התאטרון של אדינבורו, הנערך במשך שלושה שבועות בכל חודש אוגוסט, מושך אליו אלפי מבקרים. לא רחוק מהעיר גלאזגו נמצא אגם לומונד, שבו ניתן לשוט בספינות טיול. מומלץ גם לא להחמיץ ביקור בלוך נס – האגם המפורסם, ששמועות עקשניות מדווחות על מפלצת השוכנת במימיו. ה-Highlands, רכסי ההרים שבצפון סקוטלנד, הם אחד השטחים הבלתי מיושבים האחרונים באירופה, ואחד האזורים היפים ביותר באיים הבריטיים.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • אדינבורו
 • טירת “בלייר את’ול”
 • לוך נס
 • טירת אורקורט
 • גלן קו
 • לוך לומנד

מסלול הטיול

יום 1:  אדינבורו - פרת'

הגעה  לאדינבורו, בירת סקוטלנד. בהגעה נאסוף את הרכב ונצא לכיוון  פרת’  PERTH – השוכנת לצד נהר הטריי TRAY. נבקר בעיר אשר היוותה בית למשפחות המלוכה הסקוטיות מהמאה ה- 13 ועד המאה ה-19. בסיום הסיור נגיע למלוננו באזור. 

יום 2: טירת "בלייר את'ול" - אזור ההיילנדס ודרך הוויסקי

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בטירת “בלייר את’ול”. זוהי טירה  בעלת היסטוריה ארוכה ועשירה משנת 1226 ובה כ- 30 חדרים. בטירה זו ביקרו  מלכים ומלכות, מהמלכה מרי ועד המלכה ויקטוריה. משם נמשיך לאזור ההיילנדס, אחד האזורים היפים ביותר באירופה עם נוף עוצר נשימה. הנוף נצבע בצבעים ירוקים של צמחיה, צבעי הנהרות בכחול ומסביב בהרים גבוהים ומדהימים. נטייל באזור הידוע כ”דרך הוויסקי”. אפשר  לעצור במבשלת וויסקי ידועה כולל טעימות. נבקר באינברנס, בירת אזור ההיילנדס, נטייל ברחובות והסמטאות המיוחדות. בסיום הסיור נגיע למלוננו באזור.

יום 3: אינברנס - לוך נס - טירת אורקורט - פורט אוגוסטוס

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לכיוון העמק הגדול כאשר בדרך נעבור שלושה אגמים. נעצור במבצר בלוך נס כדי לחפש את המפלצת האגדית. נמשיך ונעצור לביקור ב”טירת אורקורט”. זוהי אחת הטירות היפות ביותר בסקוטלנד היושבת בצד הצפוני של נהר נס עם תצפית מדהימה על האזור. האגדות מספרות שממקום זה ראו בכמה מקרים את המפלצת של לוך נס.  נמשיך את היום לעיירה פורט אוגוסטוס היושבת בצד הדרומי של לוך נס בין אינברנס לפורט וויליאם. מפורט אוגוסטוס ניתן לצפות על הספניות העובדות במקום וכמובן ליהנות מהנוף המדהים מסביב.
בסיום הסיור נגיע למלוננו באזור פורט וויליאם.

יום 4: האיי סקאי – פורט ווליאם

יום מיוחד לפנינו! לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באי סקאי. ההגעה לאי הינה דרך גשר. זהו האי הגדול והצפוני ביותר בסקוטלנד ובמהלך היום נתוודע לנופים פראיים, כפרי דייגים ציוריים, טירות מתקופת ימי הביניים וכמובן סיור בעיר פורטריי שהיא העיר המרכזית והתוססת, הנמצאת במרכז נמל טבעי וסביבה צוקים העולים מן הים. נבקר בעיר ולאחר מכן נעשה את דרכינו חזרה ליבשת סקוטלנד ונשוב למלוננו.

יום 5: גלן קו - לוך לומנד - גלזגו

היום נמשך את טיולנו בנופים הטבעיים של הדרך הקלדונית. הנסיעה תביא אותנו לאזור “גלן קו” ללא ספק אחת הדרכים היפות בסקוטלנד. בניגוד לפסטורליות וליופי המרהיב, אזור זה ידע מלחמות עקובות מדם. נבקר במרכז המבקרים ונשמע את סיפורם של שבט “מקדונלד” ועל מלחמת האזרחים. לאחר מכן, נמשיך ללוך למונד המפורסם ושם נשוט מסביב הנהר הגדול לפני שנמשיך לגלזגו, עיר תוססת ומעניינת. לינה: בעיר גלזגו.

יום 6: סטירלינג - אדינבורו

לאחר ארוחת בוקר, נצא לכיוון העיר סטירלינג הנמצאת במרכז סקוטלנד. לסטירלינג היסטוריה עשירה של מלחמות באנגלים למען השגת עצמאות לסקוטלנד. נבקר בעיר ובגשר סטירלינג המפורסם, שם נלחם וויליאם וואלאס בשנת 1297. נבקר בטירה השוכנת בעיר העתיקה מעל הנהר. בסיום הסיור נגיע לאדינבורו למלוננו.

יום 7: טיול מקיף באדינבורו כולל ביקור בטירה

לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור  באחת הערים היפות ביותר באירופה. נבקר בעיר העתיקה, נעלה ב”מייל  המלכותי” בו שלל מוזאונים עד למצודת העיר, שם נערוך סיור. נראה את אבן ההכתרה של מלכי בריטניה ואת יהלומי הכתר הסקוטי. נמשיך לעיר החדשה לסיור ברחוב הנסיכה – “PRINCESS STREET” המפורסם ובכיכרות העיר.  נתרשם מאורח חייהם של המקומיים ונשמע סיפורים מרתקים על העיר העתיקה, נראה את השילוב בין הישן לחדש אשר שילובו הפך את אדינבורו לאחת הערים היפות ביותר באירופה. בערב נגלה את חיי הלילה התוססים והצד הקולינרי המשובח של אדינבורו.

יום 8: אדינבורו - תל אביב

הגענו לסוף הטיול. בהתאם לשעות הטיסה זמן חופשי בבוקר לקניות לפני שנעבור לשדה התעופה ונטוס חזרה דרך יעד ביניים לתל-אביב.

 

מפה

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

כלול

 • 7 לילות ב- GUEST HOUSE כולל ארוחת בוקר
 • רכב מסוג Vauxhall Astra או דומה
 • מסלול מפורט וליווי במהלך התכנון והטיול עצמו

המחיר אינו כולל:

 • טיסות
 • דלק
 • ארוחות (למעט ארוחות בוקר)
 • כניסות לאתרים

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך