בטיול פרטי

טיול לפיליפינים

הפיליפינים, השוכנים בדרום מזרח אסיה הם עולם קסום של למעלה מ- 7,000 איים, מהם רק 2,000 מאוכלסים. טיול פרטי של 14 יום לפיליפינים, בהתאמה אישית, הכולל ביקור בטרסות האורז, בהר געש תאאל ומפלי פאגסאנחן, באל נידו, בפוארטו פרינססה ועוד. עם מדריך ונהג צמודים. לפיליפינים קו החוף היפהפה, מהארוכים בעולם. מים צלולים, אקלים טרופי, שוניות עוצרות נשימה ועולם חי תת ימי הופכים את הפיליפינים לגן עדן אמיתי. איי הפיליפינים מציעים גם טיפוס הרים וצוקים, טרקים, התרשמות מחיי בר וצמחייה וחקירת מערות. שלוש קבוצות האיים המרכזיות הן: איי לוזון (Luzon) שכוללים את לוזון, האי הגדול והצפוני ביותר, פלאוון, מינדורו ואיים קטנים נוספים, קבוצת ה- Visayas הכוללת איים רבים כשהמפורסם ביותר הוא בורקאי.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • טרסות האורז של בנאווה
 • העיירה סגאדה
 • תאאל, הר געש תאאל הקטן בעולם הנמצא בתוך אגם
 • מפלי פאגסאנחן והשייט המלהיב על הנהר המוביל אליהם
 • האיים היפהפיים של אל נידו
 • הנהר התת קרקעי בפוארטו פרינססה- אחד משבעת פלאי עולם
 • נופש בבורקאי

r

מסלול הטיול

יום 1 הגעה למנילה

לאחר נחיתה במנילה, בירת הפיליפינים, יפגוש אתכם נציגנו במקום להעברה לבית המלון. מנילה היא מטרופולין עצום, ועבור רבים המפגש הראשון עם הפיליפינים. בעיר חיים כ-13 מיליון איש, והיא אחת הערים הצפופות ביותר בעולם, מה שמבטיח חוויה מרתקת. תלונו במלון הממוקם ב-BGC, רובע העסקים המודרני ביותר במנילה, שלא עוצר לרגע, עם אינספור מקומות בילוי, בזארים והופעות רחוב.

 

יום 2 טיול יום לנהר פגסנחאן והר הגעש תאאל

בשעות הבוקר המוקדמות נצא בנסיעה דרומה אל עבר נהר פגסנחאן והר הגעש תאאל. נעצור בטגאיטאי לתצפית על ההר. לאחר מכן נמשיך לפגסנחן, עיירה ספרדית יפיפייה שנוכל להתרשם מיופייה בעודנו נוסעים כ-25 דקות נוספות בכיוון למפלי פגסנחן המפורסמים. נשוט בקיאקים לכיוון המפלים בהם צולמו סצנות מהסרט “אפוקליפסה עכשיו”.

לאחר הטיול נחזור למנילה, הגעה משוערת: 18:30.

יום 3 מנילה - בנאווה

נצא השכם בבוקר ממנילה אל צפון האי לוזון, לאזור בנאווה. בדרך נעבור במעבר דלתון, שמשקיף אל מצרי דלתון המרהיבים, שבתקופת מלחמת העולם השנייה היו שדה קרב מר שבין האמריקאים ליפנים בשל מיקומו האסטרטגי.

נבקר במוזיאון האיפוגאו – השבט הצפוני של אזור טרסות האורז, ואתר הכניעה של גנרל ימשיטה לצבא באמריקאי ב-1945.

כשנגיע נוכל לראות את השקיעה מול טרסות האורז של בנאווה, שהן אתר מורשת של אונסקו. החקלאות במקום קיימות כך כבר למעלה מ-2000 שנה.

יום 4 טיול יום לבאטאד

היום נעלה על ג’פני, הרכב הייחודי בפיליפינים וניסע אל הכפר באטאד. כפר זה מפורסם בשל מאות טראסות האורז המרהיבות הנמצאות באזור ונבנו במשך אלפי שנים. נמשיך רגלית בהליכה של כחצי שעה לכפר קסום הצופה על טרסות האורז היוצרות צורה של אצטדיון טבעי. נראה את אורח החיים הפשוט של אנשי הכפר בבתים המסורתיים, ונחווה את האווירה המיוחדת במקום. נשוב אל המלון בשעות אחר הצהריים.

אם הזמן יאפשר נוכל לבקר במפלי טאפייה, או בבנגה-אן, כפר קסום ואף יותר מבודד מבאטאד, ולא פחות יפה ממנו.

בדרך חזרה נבקר בנקודת תצפית של בנאווה, ובמוזיאון של בנאווה שם נמצא ספרים וארטפיקטים של האיגורוט, שם כולל לשבטי האיפוגאו.

יום 5 טיול יום לסגאדה

היום נטייל באזור העיירה סגאדה, במרחק 3 ש’ נסיעה מבנאווה. נגיע אל מערת הקבורה והנטיפים סמוגינג הנחשבת למערת הנטיפים המרהיבה ביותר באסיה. במערה נצא לסיור בליווי מדריכים מקומיים עם עששיות ראשית בין הקברים שבמערה ולאחר מכן בין בריכות המים הצלולים ומפלים הזורמים מכל עבר. זוהי חוויה מיוחדת וקסומה לכל הדעות. נבקר גם ב ECHO VALLEY שם קבורים מכובדי הכפר ב”קברים תלויים”. בדרך חזרה לבנאווה נעצור במוזיאון של שבט ה”בונטוק”, שבט של ציידי ראשים מקועקעים שחיים באזור זה.

 

יום 6 חזרה למנילה

לאחר ארוחת בוקר נתחיל בנסיעה חזרה למנילה, לא לפני שנאמר שלום פעם אחרונה לטרסות האורז של באנווה. נעשה עצירה לארוחת צהריים בסן חוזה, ולאחר מכן נמשיך בדרכנו למנילה, אליה נגיע בסביבות 18:30 בהתאם לתנועה ומזג האוויר.

יום 7: טיסה לפוארטו פרינססה (האי פלאוון)

נצא בשעה 07:00 לאחר ארוחת בוקר מוקדמת אל עבר שדה התעופה ונעלה על טיסת בוקר לפוארטו פרינססה, עיר הבירה של האי פלאוון. לאחר איסוף מהשדה וצ’ק אין במלון תיהנו מזמן חופשי עד 17:30 בערב, כאשר תיאספו מהמלון לסיור גחליליות בסירת באיוואיג (Iwahig). הגחליליות מאירות באופן מרהיב בכל עונות השנה אך מי שהתמזל מזלו לבקר באפריל או מאי, ייהנה ממופע אורות שמזכיר את חג המולד. בשעה 20:00, חזרה משוערת למלון.

 

יום 8: טיול יום לנהר התת קרקעי

את החצי הראשון של היום נקדיש לאתר ייחודי – ניסע אל הנהר התת קרקעי, הידוע בהיותו הנהר הארוך ביותר שניתן לעבור בו בתוך מערה – והוא גם אחד משבעת פלאי עולם! נשוט בסירה אל הכניסה למערה ובכניסה נעבור לסירת קטנות לסיור בן 45 דקות בתוך המערה הקסומה. נאכל ארוחת צהריים מקומית ונמשיך אל מתקן האומגות, אחת הארוכות בפיליפינים אשר מתוחה מעל האוקיינוס.

יום 9 אל נידו

ביום זה צפויה לנו נסיעה ארוכה לאל נידו, כ-5 שעות אורכה. לכן נצא בשעה 08:00 על מנת שנוכל להגיע וליהנות מהיופי עוצר הנשימה של אל נידו.

אל נידו ידועה כאחד מהיעדים הטרופיים היפים ביותר בעולם, עם לגונות, איים וחופים נסתרים. אל נידו הייתה מקור ההשראה לסרט “החוף” עם ליאונרדו דה קפריו, והתסריט נכתב עליה. לא לחינם אל נידו נחשבת לפיסת גן עדן עלי אדמות!

יום 10 הלגונות של אל נידו

בשעות הבוקר נעלה על סירה מקומית (קבוצתי) ליום של שייט בין הלגונות המפורסמות והאיים הציוריים של אל נידו. נבקר בלגונה הסודית, האי “שימיזו”, הלגונה הגדולה, הלגונה הקטנה וחוף שבעת הקומנדואים. החופים והאיים בצבעים מרהיבים עם חול לבן ומים טורקיז. נוכל גם לשנרקל ולראות את הריפים הצבעוניים באזור. נבקר במקומות של יופי עוצר נשימה, חוויה שאסור בשום פנים ואופן לפספס. לקראת הצהריים נעצור באחד האיים, שם נאכל ארוחת צהריים של דגים על האש. אסור לשכוח להביא מצלמה כי היופי במקום הוא מעבר לכל דמיון. חזרה למלון בשעות אחר הצהריים.

 לינה:  אל נידו 

 

יום 11 האיים הנידחים של אל נידו

נתחיל את היום בשעה 08:45 ולאחר יציאה לים נבקר באי האליקופטר, אי שנראה מהחופים הדרומיים של אל נידו, וככינויו, דומה לאליקופטר, או לגמל. לאחר מכן נבקר במקדש העומד נטוש, על האי מטינלוק, ומוסיף קסם לאי.

לאחר ארוחת הצהרים נבקר בשלושה חופים, Secret, star and hidden Beaches. החופים הנסתרים הללו מיוחדים בשל יופיים ועצם העובדה שהם ניסתרים לכל, וגלויים רק למי שמכירם.

חזרה משוערת: 16:00

 

יום 12 טיסה לבורקאי

לאחר בוקר חופשי והתארגנות נצא לכיוון שדה התעופה בבוקר המאוחר. נגיע לבורקאי בצהריים ונבלה את שארית היום בגן העדן הנקרא בורקאי.

האי נפתח לאחרונה לאחר שההיה סגור לרגל שיקום עד תחילת השנה, הוא כעת יפה יותר ממה שהיה בעבר.

בבורקאי מגוון של מסעדות וברים, וחוף לבן וארוך מאוד. בזמנכם החופשי באי תוכלו לצלול עם קסדה מיוחדת שלא מצריכה ידע קודם, לרכוב על בננה ושאר מתנפחים, ועוד. זה היעד המושלם לכמה ימים של בטן גב!

יום 13 האי פאנאי

יציאה מוקדמת מאוד (05:45 ) על מנת לבקר באי השכן פאנאי, שם נעשה מסלול מרתק שהוא גם חוויה תרבותית. נתחיל בשוק הרטוב של קולאסי, ושם נערוך סיור קצר שבו נראה את הדגה הטרייה והמיוחדת שנתפסה ברשת עוד בלילה, אוכל רחוב ופירות מיוחדים שהמקומיים צורכים לרוב.

נעשה טרק קצר בג’ונגל, דרך שדות אורז, נטפס על גשר במבוק תלוי, ונקפוץ את תוך בריכות מים מצוקים קטנים.

כשנחזור נתחיל לחתור בקייקים לאורך 3 ק”מ עד שנגיע לכפר על גדת הנהר, בו נבקר את המקומיים ונתוודע אל אורחות חייהם. הפתעה לסוף המסלול – “ג’קוזי” ג’ונגל, לחלץ את עצמותינו.

חזרה משוערת: 18:00

יום 14 יום חופשי בבורקאי

תוכלו ליהנות מהאי ומחופו המרהיב. תוכלו לנסות צלילת קסדה מיוחדת, קייט סרפינג, איילנד הופינג נחמד, או מבטן גב פר אקסלנס!

יום 15 מנילה – ת"א

לאחר בוקר חופשי נצא אל שדה התעופה של בורקאי, ונטוס למנילה בצהריים מספיק זמן לפני הטיסה הבין לאומית שלכם.

 

חשוב לדעת

המחיר הסופי יקבע בהתאם למועד הטיסות, זמינותן ושרותי הקרקע.

הערות

המחירים אינם בתוקף לחגי סוף השנה וראש השנה הסיני

כלול

-העברות והסעות כפי שמתואר מעלה, כל ההעברות יתבצעו ברכב פרטי ולא משותף – כולל הוואן מפורטו פרינססה לאל נידו.

 • טיולים וסיורים לפי התוכנית
 • 14 לילות במלונות 4* כולל ארוחת בוקר חוץ מבנוואה שם הלינה על בסיס best available hotel עם עדיפות לשלושה כוכבים.
 • טיסות פנים עם 20 קילו כבודה לאדם:-

יום 7 מנילה –פורטו פרינססה טיסת בוקר

יום 12 אל נידו – בורקאי טיסת צהריים

יום 15 בורקאי – מנילה טיסת צהריים

לא כלול

 • טיסות בינלאומיות
 • משקל עודף בכבודה
 • טיפים לנותני שירות
 • ביטוח נסיעות
 • ארוחות שאינן כלולות
 • הוצאות אישיות
 • הסעה מהטרמינל של טיסות הפנים אל הטרמינל הבינלאומי ביום האחרון של הטיול
 • כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר

 

מחיר

מחיר לאדם בחדר זוגי
מבוסס על 6 מטיילים כ-2075$
מבוסס על 4 מטיילים כ- 2160$
מבוסס על 2 מטיילים, כ - 2650$

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך