בטיול פרטי

טיול לטייוואן בזמן פסטיבל הפנסים

בטייוואן, כמו ברבות ממדינות אסיה, יש ערבוביה של טכנולוגיה ומודרניזציה מואצת, עם שורשים עמוקים שנשלחים אל העבר והמסורת. עברה של טייוואן מרתק, וקשור קשר הדוק לסין. רוב תולדותיה מחוברים לסיפורה של סין, מאבקים, פלישות והשפעות הדדיות זרמו לכאן מהעת העתיקה. עד היום, ניכרים השורשים הסיניים בתרבות הטייוואנית. בהתאם לכך, אנו מציעים לכם לנסוע לטייוואן בעת עונת פסטיבל הפנסים הנחגג מדי שנה ביום ה -15 בחודש הירח הראשון, לציון הגמר הגדול של חגיגות השנה הסינית החדשה. זהו גם יום המסמל את בוא האביב. במהלך החג ישנן פעילויות רבות בכל טייוואן: אלפי פנסי המעוטרים במשאלות ודימויים שונים נדלקים ונשלחים לשמיים מעל מחוז פינגקסי והעיר טייפי, במחוז ינשואי מתקיימת תצוגת הזיקוקים של טאינן ינשואי ("כוורת הזיקוקים") שנחגגה במקור כדי להגן על העיירה מפני רוע ומחלות, ועוד. החג מתקיים בתאריך שונה בכל שנה, במהלך החודשים פברואר ומרץ.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

  • ביקור בשמורת הטבע טארוקו, היפה ביותר במדינה
  • השתתפות בחג הפנסים
  • ביקור באגם השמש והירח
  • יער אליאשן

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לטאיפיי

לאחר הנחיתה ימתין לכם נציגנו וייקח אותכם אל המלון שבעיר טאיפיי, מרכז הממשל, המסחר והתרבות של טאיוואן.

יום 2: טאיפיי - מיאולי - טאישונג

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה למיאולי. נראה את הגשר שהתמוטט ברעידת האדמה, את תחנת הרכבת ועוד. כאן נטעם את התה המיוחד של שבט HAKKA העשוי עלי תה כתושים בתוספת אגוזים וזרעים . נמשיך לביקור בחוות הפרה המעופפת ובשוק הלילה.

לינה בטאישונג

יום 3:טאישונג - לוקאנג - טאינאן

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל העירה ההיסטורית לוקאנג. נבקר במקדש MATSU המוקדש לאלת הים

ובמקדש לונגשאן. טינאן הייתה הבירה הראשונה של טאיוואן ומעבר להיותה עיר היסטורית עם אתרי תיירות רבים היא גם עיר עם אווירה מקסימה. נבקר ברובע ההיסטורי שהיה המרכז ההולנדי ולאחר מכן מרכזה של ממלכה סינית. בהמשך נבקר במצודה ההולנדית אן-פינג (מצודת זילנדיה), ובמצודה ההולנדית השנייה צה-קאן (מבצר פרובינטיה). נבקר במקדש קונ ג-מיאו (קונפוציוס), בחנות העתיקה של מר לין (הכלבו השני שנפתח בטאיוואן) ועוד אתרים כפי שיתיר הזמן.

לינה בטאינאן

יום 4:טאינן - אליאשן

נתחיל את הטיול בדרך הקפה של דונגשאן. נגיע לשמורת הטבע של אלישאן ונצא לטיול במסלול בולי העץ הענקים. בשמורה ניסע ברכבת מיוחדת, לראות גזעים ועצי ענק, ולחזות בנופים של היער הנפרש למרגלות הר יו שאן, הגבוה בהרי טאיוון, כמעט 4000 מטר מעל פני הים.

לינה באליאשן

יום 5: אליאשן - אגם השמש והירח

היום נמשיך לטייל ביער, נגיע אל “עץ האישה והבעל”, ונקיים תצפית על הקופים בשמורה. לקראת צוהריים נצא בנסיעה אל אגם השמש והירח היפהפה, מהאתרים הידועים ביותר בטייוואן.

לינה במלון באיזור האגם.

יום 6: אגם השמש והירח - טאייפי

נצא לשייט על האגם, כולל סיור בכפר הילידים האבוריג’ינים שישבו את טאיוואן לפני העת המודרנית. לאחר ביקור במקדש XUANGUANG נצא בנסיעה חזרה אל טייפי.

לינה בטאייפי

יום 7: הפארק הלאומי טארוקו

היום מצפה לנו אחד משיאי הטיול! לאחר ארוחת בוקר ניסע אל קניון השיש הגדול בעולם הנקרא “קניון טארוקו”. כביש רוחב אסטרטגי שנסלל במעלה ההר הנגיש לקהל את נופי השיש המרהיבים של הקניון העמוק, שכל קירותיו עשויים אבן שיש בגוונים שונים.

נעצור במקדש האביב הנצחי, בו על צלע הר ניצב מקדש ממרכזו יוצא מפל לבן עצום, כאילו הגיח מהאדמה. נלך כברת דרך רגלית ומישורית במשעול שאקדאנג, המלווה פלג מים צלולים בינות סלעי שיש יפהפיים. נבקר גם ב”מערות הסנונית”, ובעוד יעדים, בהתאם לזמן שיעמוד לרשותנו. בסיום הסיור נחזור לטאייפי.

יום 8: איזור טאייפי - חג הפנסים

היום נחגג כאן חג הפנסים המסורתי. נצא בבוקר בנסיעה לאורך קו החוף הצפון מזרחי של האי המציע נופים יפים. נעלה אל העיירות ההרריות של הצפון, במקום בו היו מכרות זהב, בדרכנו לעיירה העתיקה שיפן, שפרט לארכיטקטורה של בתי עץ קטנים מראשית המאה העשרים, מהתקופה הקולוניאלית היפנית, מפורסמת גם ברחוב העתיק המשלב מסלול רכבת פעיל עם שוק, המתפנה בזמן נסיעת הרכבת. כאן נתנסה בלצייר על פנסי נייר ולהפריח אותם כשאש מנפחת אותם, כשבקשתנו תינשא לאלי השמיים הסיניים…

לינה: טאיפיי.

יום 9: טאייפי

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במספר אתרים בעיר: מקדש לונגשן – אחד המקדשים המרהיבים בעיר, בו נוכל לראות את התפילות הנערכות ביום ובלילה. נמשיך למבט על משרדי הנשיא – מבנה קולוניאלי יפני מפואר המשמש גם היום. נגיע גם למתחם אולם הזיכרון לנשיא המייסד של טאיוואן – צ’יאנג קאי שק, שלכבודו בנו מתחם עצום ומרהיב שבראשו פסל של המנהיג בישיבה קיסרית, עם משמר חיילים השומר עליו. כמו כן נבקר במגדל 101. עם תום הסיור נצא צפונה מהעיר, ההופכת באחת מכרך סואן לטבע געשי פראי. נעלה לפארק הלאומי על שם יאנג-מינג כשבדרך נעבור באזור מלא פעילות גיאוטרמית ומעיינות חמים. בחזרתנו לעיר נצא אל אחד משוקי הלילה הרבים, שאין כמותם לאפיין את טאיוואן. שלל מאכלים ומוצרים ואלפי אנשים – פשוט חוויה !! מהשוק תשובו עצמאית ברכבת התחתית היעילה חזרה למלונכם. לינה: טאייפי .

יום 10: עזיבה

לפי שעת הטיסה העברה אל שדה התעופה.

כלול

• העברות לפי התוכנית
• טיולים עם מדריך נהג צמוד בכל האתרים כולל לפי המתואר בתוכנית
• כל הלינות במלונות 4 כוכבים כולל ארוחת בוקר
• כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים בתוכנית

 

לא כלול

• טיסות בינלאומיות
• הוצאות אישיות וטיפים וכן כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר

המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

מחיר

$3,000 לאדם בחדר זוגי, מבוסס על 2 נוסעים

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך