בטיול פרטי

טיול לקוסטה ריקה

טיול לקוסטה ריקה המשופעת בטבע פראי, הרי געש, חופים ומפלים הוא טיול להרפתקנים שמוכנים לטוס רחוק והרבה על מנת להגיע לגן עדן. בקוסטה ריקה הדגש הוא על טבע מסעיר ופחות על הנוף האנושי והתרבות. טיול במדינה מזמן נופים מרהיבים של לועי הרי געש, חופים, נהרות, שמורות טבע מרשימות, בעלי חיים ייחודיים ומעניינים ויערות גשם ירוקי עד. בתוך כל הטבע הזה תוכלו ליהנות מפעילויות אקסטרימיות כגון ראפטינג (שיט במים סוערים), רכיבה על סוסים, גלישה באומגות וטיפוס על עצים, שיט בקאטאמרן ועוד. תוכלו גם להשתרע על החול בחופים היפיפים של מנואל אנטוניו ועוד. * בקוסטה ריקה ניתן לטייל עם מדריך פרטי דובר אנגלית, על מנת לאפשר לכם לנוע בקצב ובסגנון שלכם ועם גמישות מרבית. כמו כן ניתן לטייל בקוסטה ריקה בטיולי יום, עם קבוצות מטיילים ומדריך קבוצה דובר אנגלית.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • סיורי טבע והיכרות עם בעלי החיים הצבעוניים של קוסטה ריקה, כולל ביקור בשמורת הטבע טורטוגרו הידוע באוכלוסיית הצבים שלה
 • טיול “קאנופי” בין גשרים תלויים ב”יער העננים” של מונטה ורדה
 • ביקור בהר הגעש הפעיל ארנל
 • מנואל אנטוניו – שמורת הטבע המשלבת יער גשם וחופים נפלאים, כולל שייט על סירת קטאמראן
 • ביקור בלוע הר געש פואס עם בריכת האיזמרגד שבתוכו

מסלול הטיול

יום 1: נחיתה בקוסטה ריקה

נחיתה בשדה התעופה של סאן חוזה. נפגש עם הנציג המקומי וניסע למלון.

לינה: סאן חוזה

יום 2: טורטוגרו  

בשעות הבוקר המוקדמות יאספו אותנו וניסע (כחלק מקבוצה) לכיוון פארק טורטוגרו הידוע בעולם החי הייחודי שבו ובעיקר בפארק הצבים. בדרך נעצור במסעדה ונאכל ארוחת בוקר טיפוסית. נגיע לנמל  קניו בלנקו ונשוט דרך התעלות לשמורה. בדרך נצפה בבעלי חיים הרבים (דמי הכניסה לשמורה בסך $15 משולמים במקום). נאכל ארוחת צהריים ובשעות אחה”צ נבקר בכפר טורטוגרו ובאיזור המשתרע לאורך הים הקאריבי. בעונת ההטלות של הצבים (יוני עד אוקטובר) ניתן להצטרף לטיול לילי על החוף בעלות של כ-$35. ארוחת ערב בלודג’.

לינה:לודג’ בשמורה

יום 3: טורטוגרו - ארנל

השכם בבוקר נצא לשייט ברשת התעלות בשמורה, נצפה במגוון רחב של בעלי החיים באזור. נחזור ללודג’ לארוחת בוקר, נשוט חזרה לנמל קנו בלנקו וניסע לעיירה גואפילס לארוחת צהריים. משם ניסע ברכב עם נהג פרטי לכיוון הר הגעש ארנל, הנחשב הפעיל ביותר בקוסטה ריקה מאז שהתפרץ ב-1968. בערב נהנה מרחצה במעיינות החמים ומארוחת ערב.

יום 4: ארנל - מונטה וורדה

הבוקר נצא לסיור רגלי (כחלק מקבוצה) בשמורת הר הגעש ארנל. נלך בשבילי השמורה ונראה מגוון רב של ציפורים ובעלי חיים. אחה”צ ניסע (כחלק מקבוצה) אל שמורה מונטה וורדה – יער גשם טרופי הנמצא על רכס הררי, כולל חציית האגם ארנל. בערב נצא לסיור לילי בשמורה (כחלק מקבוצה) בו נוכל לראות את בעלי החיים בזמן המעבר בין היום ללילה – ציפורים, קיפודים, צפרדעים, עכבישים, עצלנים ויונקים נוספים אחרים הטיפוסיים לאזור זה של מרכז אמריקה.

לינה: מונטה וורדה

יום 5:  מונטה וורדה

הבוקר נצא לסיור (כחלק מקבוצה) בשמורת יער הגשם, אשר עננים מכסים את צמרות העצים. נצעד מעל היער בגשרי עץ תלויים – דרך נפלאה לערוך היכרות עם הטבע העשיר והנופים של האזור.

למעוניינים – ניתן לעשות אומגה בסוף המסלול (בתוספת תשלום).

לינה: מונטה  וורדה

יום 6: נסיעה למנואל אנטוניו

ניסע ברכב פרטי עם נהג לכיוון האוקיאנוס השקט, בין חופים ויערות גשם ונגיע לשמורת הטבע מנואל אנטוניו.  נסייר (כחלק מקבוצה) בשמורה היפיפיה בין המפרצים והחופים הציוריים המשתלבים עם יער הגשם ונוכל לראות קופים, עצלניים, איגואנות ועוד

לינה: מנואל אנטוניו

יום 7: שייט במפרץ - סן חוזה

הבוקר נצא לשייט מהנה בסירת קטמראן  לאורך חופי מנואל אנטוניו ונוכל לתצפת על דולפינים ואם יתמזל מזלנו אולי נראה גם לווייתנים גדולי סנפיר (Humpback whales). במהלך השייט נוכל לשחות ולשנרקל בין שוניות ואלמוגים. אחה”צ ניסע חזרה לעיר הבירה סן חוזה ברכב פרטי עם נהג. נגיע אליה בשעות הערב המוקדמות.

לינה: סאן חוזה

יום 8: הר געש פואס ומפלי לה פז

היום נצא לטיול בן יום שלם (בקבוצה). נתחיל את הבוקר בחוות קפה בה נלמד על תהליכי הגידול ונגיע עד לטעימת קפה. נמשיך להר הגעש פואס ונערוך תצפית  על המכתש עם בריכת הגופרית הירוקה המקסימה שבתוך הלוע שלו. משם  נמשיך למפלי לה פאז – פארק ייחודי הכולל מפלים לבנים, הליכות בשבילים יפים ופארק המרכז את בעלי החיים הייחודיים של קוסטה ריקה, עם אלפי פרפרים, ציפורים רבות ומבחר גדול של צפרדעים. במהלך הטיול נאכל ארוחת צהריים. בשעות אחה”צ נגיע חזרה לסן חוזה.

לינה: סאן חוזה

יום 9: טיסה חזרה לארץ

העברה על ידי הנציג המקומי לשדה התעופה של סן חוזה לטיסה חזרה לארץ או ליעד הבא..

כלול

 • העברות פרטיות מ / אל שדה התעופה
 • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים בתוכנית (למעט תשלום כניסות בטורטוגרו)
 • כל הלינות בהתאם לתוכנית במלונות מרמה תיירות טובה, כולל ארוחות בוקר
 • טיולים מודרכים ע”י מדריכים מקומיים המתמחים באזור
 • הסעות בין האתרים כחלק מקבוצה או פרטית כפי שצוין בתוכנית

  המחיר אינו כולל:

 • טיסות בינלאומיות
 • ביטוח, הוצאות אישיות וטיפים

* המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

מחיר

מחיר לאדם בחדר זוגי (על בסיס 2 מטיילים) מחיר לאדם בחדר זוגי (על בסיס 4 מטיילים) מחיר לאדם בחדר זוגי (על בסיס 6 מטיילים)
$1,990 $1,790 $1,690

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך