טיול מאורגן

טיול מאורגן ליפן , נובמבר 2019

יפן בנויה על שרשרת איים עצומה באוקיינוס השקט, במזרח אסיה. ארבעת האיים העיקריים המרכיבים את יפן הם הוקאידו, שיקוקו, קיושו והונשו, שהוא האי הגדול והמיושב מכולם, ומלבדם קיימים עוד אלפי איים קטנים יותר. יפן, המכונה גם “ארץ השמש העולה”, ידועה בתרבותה המיוחדת ובהיסטוריה המעניינת שלה וערים רבות בה מציעות מגוון עצום של אתרי תיירות המושכים מטיילים מכל העולם: טוקיו, הבירה, היא עדות לשילוב בין ישן וחדש ובין מסורת למודרניות ויש בה גורדי שחקים ורחובות צפופים, מוזיאונים וגלריות לצד מקדשים ופגודות. קיוטו, שנחשבת למרכז התרבותי של יפן, ידועה בגנים ובמקדשים הרבים שבה ונארה, שהיתה עיר הבירה הראשונה של יפן, שימשה בעבר כמרכז בודהיסטי. מלבד הערים, יש ביפן הרבה פארקים לאומיים בהם אפשר למצוא אגמים צלולים, מעיינות חמים ונופים של הרי געש ואדמה וולקנית. מדריכת הטיול: מירי נחום

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • טוקיו – טיול באתרי המטרופולין הגדול בעולם.
 • הר פוג’י – עלייה להר, תצפית על האזור, שייט באגם אשי וביקור בעיירה היפה האקונה.
 • נופי ואתרי האלפים היפנים. ביקור ב”בירת האלפים” טאקיאמה, ובכפר שיראקווה-גו עם בתי העץ הייחודיים.
 • קנאזוואה – בירת הסמוראים וביתו של אחד הגנים היפים ביפן.
 • קיוטו – הבירה התרבותית של יפן, מלאה מקדשים ופינות חמד.
 • נארה – הבירה הקדומה ובניין העץ הגדול בעולם.
 • הירושימה – שרידי חורבות הפצצה האטומית, והאי מיאג’ימה.

מסלול הטיול

יום 1: נתב"ג – טוקיו 5.11

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונצא לדרכנו אל יפן דרך יעד ביניים באסיה.

יום 2: נחיתה בטוקיו 6.11

לאחר טיסה ארוכה ננחת בשדה התעופה נאריטה, המשרת את טוקיו. האוטובוס שלנו ימתין לנו וייקח אותנו אל בית המלון במקום מרכזי בעיר.

לינה: טוקיו

 

יום 3: טוקיו 7.11

טוקיו, כיום המטרופולין הגדול בעולם, היא המרכז השלטוני של יפן מאז המאה ה-19, ואחת הערים המרתקות בעולם בשילוב בין מסורת למודרנה. להיכרות ראשונה עם יפן ועם טוקיו, נערוך היום סיור מודרך שיכלול בין היתר את גן קיוסומי, מוזיאון אדו, מקדש אסקוסה קנון, רחוב הקניות המסורתי וההומה נאקמיסה, פארק אואנו, המוזיאון הלאומי ועוד.

לינה: טוקיו

יום 4: טוקיו – ניקו – טוקיו 8.11

נצא ליום טיול בדרך ההררית והמיוערת לניקו, לביקור בקומפלקס המקדשים המפואר ביותר ביפן, מאוזוליאום לשוגון הנודע טוקוגאווה. זהו אתר מורשת עולמית של אונסקו. נמשיך בכביש המתפתל לאגם צ’וזנג’י למרגלות הר הגעש הכבוי ולמפלי קגון – אחד משלושת המפלים הגדולים של יפן. לקראת ערב נשוב לטוקיו.

לינה: טוקיו

 

יום 5: טוקיו 9.11

היום נבקר בעיר באמצעי תחבורה ציבוריים, כדי לחוות מעט משגרת היום יום של תושבי עיר הענק הזו. נבקר בין היתר במקדש השינטו מייג’י המוקדש לרוחותיהם של הקיסר הגדול מייג’י שפתח את יפן לקידמה, ושל רעייתו הקיסרית שוקן. נמשיך אל רובע שיבויה שהוא אחד ממרכזי האופנה של טוקיו, ואל השכונה היוקרתית גינזה.

לינה: טוקיו

יום 6: הר פוג'י – האקונה 10.11

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל האקונה שלמרגלות הר פוג’י המפורסם. נבקר במוזיאון הפתוח של העיר, הראשון מסוגו ביפן ולאחר מכן, תלוי בתנאי מזג האוויר, נעלה עד לתחנה החמישית של הר פוג’י, ברום 2,300 מטר, שהיא הנקודה הגבוהה ביותר אליה ניתן להגיע ברכב. נצא לשייט על אגם אשי שלמרגלות הר פוג’י, ממנו נשקף ההר המלכותי באופן היפה ביותר. עם תום הסיור נגיע למלון בהאקונה.

ארוחת ערב ולינה: האקונה

 

יום 7: האקונה – מטסומוטו 11.11

הבוקר נבקר במוזיאון ייחודי המוקדש לאומנות הקימונו היפנית ונמצא קרוב לאגם קוואגוצ’י שגם אליו נגיע. לאחר מכן נמשיך אל מטסומוטו, הידועה בטירת “העורב השחור” היפה שבה, אחת מהטירות השמורות ביותר ביפן, בה ניתן ללמוד על חיי הסמוראים במאה ה-16.

ארוחת ערב ולינה: מטסומוטו

יום 8: מטסומוטו – עמק גיפו - טאקאימה 12.11

נעזוב את מטסומוטו וראשית נעצור לראות שדה של גידולי וואסבי, הירק המשמש לתבלין היפני הידוע. נעלה לגב ההר של האלפים היפנים וניסע עד לטאקיאמה, עיירה הידועה בשימור בתי העץ המסורתיים שלה ובחגיגות הנערכות בה פעמיים בשנה, באביב ובסתיו. נבק במוזיאון המוקדש לבמות המוצגות בחגיגות ונטייל ברחוב הראשי המיוחד שבעיירה.   בערב נוכל לצאת “לבדוק” את מבשלות הסאקה הנמצאות בעיר העתיקה, מתמחות במשקה המותסס מאורז.

ארוחת ערב ולינה: טאקיאמה

יום 9: טאקיאמה – שיראקווה-גו - קאנזאווה 13.11

נסיעה של שעה באלפים היפנים תביא אותנו אל שיראקווה-גו, כפר יפיפה עם בתי גאשו-זוקורי, בעלי גגות קש זקורים, המיוחדים לאחסון בעת החורף. כפר זה הוא נכס לשימור עולמי בחסות אונסק”ו ואחד מהמקומות היפים ביפן! משם ניסע עד קאנזאווה, שהייתה אחת משתי ערים גדולות שבשל האוצרות התרבותיים שבהן לא הטילו עליהן פצצות במלחמת העולם ה-2, ולכן השתמרו היטב. ככל שיאפשר לנו הזמן נבקר בשוק האוכל המקומי ובגן קו רוקואן שנחשב בדירוג מקומי כאחד משלושת הגנים היפים ביפן.

ארוחת ערב ולינה: קאנזאווה

 

יום 10: קאנזאווה – קיוטו 14.11

הבוקר נטייל בקאנזוואה כולל בשוק, נראה את בית משפחת נומורה – טירת הסמוראים הגדולה ביפן, עם אדריכלות מעודנת, ציורי קיר מרהיבים ותקרות דקורטיביות  נסיים את הביקור וניסע אל קיוטו וגם בה נספיק לבקר בשוק האוכל נישיקי – המכונה “המטבח של קיוטו”.

לינה: קיוטו.

יום 11: קיוטו 15.11

אנחנו בקיוטו, בירתה התרבותית של יפן. היום נבקר בטירת ניג’ו, בארמון הקיסר, במקדש הזהב שהשתקפותו מסמלת את העיר, ברובע העתיק, ועוד. נלך בדרך הפילוסופים אל מקדש הכסף, ועוד ככל אשר יותיר הזמן. באחד הערבים ניפגש עם ידידי ישראל בבית שלום.

לינה: קיוטו.

יום 12: קיוטו – נארה - קיוטו 16.11

ניסע לבירה העתיקה נארה ונבקר במקדש טודאג’י הענק, מבנה העץ הגדול בעולם ובו צלם הבודהא הגדול ביפן. נבקר גם במקדש השינטו של קאסוגה הידוע בפנסי האבן והברונזה הרבים, ונפגוש גם כמה מהאיילים המשוטטים בעיר והגיעו אליה, לפי האגדות, על ידי האל עלמנת להגן על העיר. בדרנו חזרה נעצור לביקור ביער הבמבוק, שכפי שמעיד עליו שמו אינו יער של עצים אלא של דשא מכיוון שקני סוף, גם אם הם עצומים בגובהם, נחשבים כעשב. בסוף היום נשוב למלון בקיוטו.

לינה: קיוטו.

יום 13: קיוטו, הירושימה והאי מיאג'ימה 17.11

העברה לתחנת הרכבת של קיוטו ונסיעה ברכבת המהירה (רכבת הבולט) להירושימה. לאחר שנגיע ניסע אל בית החרושת מזדה כדי להתרשם ממרכז המבקרים במפעל.

נמשיך אל המעבורת שתיקח אותנו אל אחד משלושת הנופים היפים ביפן, הטורי, או “השער הצף” של מיאג’ימה, האתר המפורסם ביותר ביפן. נבקר במקדש השינטו וברחבי האי היפה של מיאג’ימה. לאחר מכן נחזור להירושימה עליה הוטלה פצצת האטום הראשונה, וניסע אל פארק השלום שבעיר, נראה את הכיפה ששרדה את פצצת האטום ומסמלת אותה.

ארוחת ערב ולינה: הירושימה

 

יום 14: הירושימה - אוסקה 18.11

ניסע אל קורשיקי, שהיתה בעבר מרכז לסחר באורז. העיר מלאה עדיין במחסנים בהם השתמשו הסוחרים לאחסון הסחורה, וחלקם הפכו היום לגלריות, חנויות ועוד. נמשיך אל אוסקה, העיר השלישית בגודלה ביפן, ובה נבקר באזור דוטונבורי הצבעוני הנמצא ברובע נאמבה והוא סואן משך כל היממה. לסיום נעלה לתצפית מהגן הצף שבראש מגדל אומדה.

לינה: אוסקה

יום 15: טיסה מאוסקה 19.11

לאחר ארוחת בוקר ניפרד מיפן היפה וניסע לשדה התעופה קנסאי לטיסה לא ישירה לישראל.

כלול

 • טיסות בינלאומיות לא ישירות
 • לינה בבתי מלון של 4*
 • אוטובוס תיירים ממוזג ונוח
 • רכבות מהירות במחלקת תיירים
 • שייט כמפורט
 • כלכלה: ארוחות בוקר + 6 ארוחות ערב
 • מדריך ישראלי:
 • מדריך מקומי דובר אנגלית
 • טיפים לנותני השירותים בחו”ל
 • דמי כניסה לכל האתרים המצוינים בתוכנית
 • כל הפעילויות המצוינות בתוכנית
 • כל המיסים

המחיר אינו כולל:

 • הוצאות אישיות
 • שתיה בארוחות
 • ביטוח נסיעות שחובה לעשות
 • כל מה שאינו מופיע בסעיף “המחיר כולל”

 

מחיר הטיול

תאריכי הטיול בהדרכת מירי נחום 5/11/19-19/11/19
מחיר לאדם בחדר זוגי $6,650
תוספת חדר ליחיד 925$
המחיר מבוסס על קבוצה בת 15 מטיילים לפחות

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך