מאורגן בקבוצה בינ"ל

טיול מאורגן לפולין בקבוצה בינלאומית

טיול מאורגן בפולין, בהדרכה מקומית באנגלית. שמונה ימי טיול מוורשה צפונה הכוללים את גדנסק וערי הלוויין שלה, טורון, קרקוב ועוד. ביקורים במחנה ההשמדה אושוויץ, בקתדרלת המדונה השחורה בעיירה צ'נסטחובה ובמכרה המלח ויליצקה כלולים גם הם בתוכנית.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

הנתיב המלכותי בוורשה

גדנסק – מקום לידתה של תנועת סולידריות

סופוט – עיר הנופש עם רציף העץ הארוך באירופה

טורון – עירו של קופרניקוס

ביקור במחנה אושוויץ

קרקוב היפיפיה

מסלול הטיול

יום 1 נתב"ג – ורשה

טיסת בוקר לוורשה. לאחר הנחיתה העברה למלון. לאחר מכן תוכלו לצאת לסיור עצמאי בעיר. מומלץ להקדיש את היום לפן היהודי של ורשה: מסלול הגבורה ברחובות הגטו דרך הבונקר של אנילביץ’ במילא 18 ועד כיכר המשלוחים. אתרים נוספים הם בית הכנסת נוז’יק וכן מוזיאון “פולין”, המוזיאון היהודי החדש והמרשים, המספר את סיפורה של הקהילה היהודית הגדולה והעתיקה שהיתה במדינה. בשעה שמונה בערב תפגשו עם חברי הקבוצה לארוחת ערב.

ארוחת ערב ולינה: ורשה

 

יום 2 ורשה - גדנסק

לאחר ארוחת הבוקר חצי יום סיור בעיר שיכלול את הנתיב המלכותי כולל בית הפרלמנט והאוניברסיטה; פארק לוז’יינקי ופסלו של שופן והעיר העתיקה. אחר הצהריים תצאו בנסיעה צפונה, אל גדנסק.

לינה: גדנסק

יום 3 גדנסק

לאחר ארוחת הבוקר חצי יום טיול בגדנסק ובסופוט. גדנסק היא  עיר נמל בעלת יופי ייחודי ששוחזרה באופן מרשים בשנים שלאחר מלחמת העולם השנייה, דווקא על ידי הרוסים שהחריבו את העיר בזמן המלחמה. בסגנון הבנייה שלה מזכירה גדנסק את אמסטרדאם או ברוג’. הסיור כולל את העיר העתיקה, את קתדרלת אוליבה הידועה בגלל האורגן המרשים שבה ועוד. לאחר מכן תסעו לסופוט, האלגנטית שבערי פולין, ובה רציף העץ הארוך ביותר באירופה, שנבנה ב-1827. בתקופה הזו הפכה העיר לעיירת נופש ועד היום היא מושכת אליה נופשים רבים. בחצי השני של היום מומלץ לבקר במוזיאון המרשים של תנועת סולידריות במספנות של גדנסק. לינה: גדנסק

 

יום 4  גדנסק – מלבורק - טורון

היום תיסעו אל טורון, עירו של קופרניקוס, שכמעט לא נפגעה במהלך מלחמת העולם השניה. בדרך ביקור בטירת מאלבורק אשר נבנתה על ידי המסדר הטבטוני בסוף המאה ה-13. הטירה נחשבת לטירת הלבנים הגדולה בעולם ולמבנה הגותי המבוצר הגדול באירופה. הטירה הוכרזה בשנת 1997 כאתר מורשת עולמית.

המשך נסיעה לטורון, שזכתה לפרסום בעיקר בשל שימור המבנים הגותיים מימי הביניים, בהם כ-200 מבנים צבאיים, שכולם בנויים מאבן, ובהם כנסיות מונומנטליות, היכל העיר ובתים של תושבים אמידים רבים. אחר הצהריים טיול בעיר טורון כולל העיר העתיקה, שרידי הטירה הטבטונית, ופסלו של קופרניקוס ועוד.  בעיר

לינה: טורון

 יום 5 טורון – וורוצלב

לאחר ארוחת הבוקר תמשיכו בנסיעה דרומה, אל עבר ורוצלב, העיר הרביעית בגודלה בפולין, שהיתה ידועה גם כברסלאו ולה היסטוריה יהודית מפוארת. אחר הצהריים תצאו לסיור בעיר כולל העיר העתיקה ובתי המידות שבה, הכיכר המרכזית ועוד.

לינה: וורוצלב

יום 6 וורוצלב – אושוויץ – צ'נסטוחובה - קרקוב

לאחר ארוחת הבוקר תסעו אל קרקוב, שהיתה בירתה ההיסטורית של פולין ולכן היא משופעת במונומנטים שמסמלים את האומה הפולנית. בדרך תבקרו ראשית במחנה ההשמדה אושוויץ, ולאחר מכן בעיירה צ’נסטחובה, עיר מקודשת לפולנים המשמשת כמקום עליה לרגל אל הקדושה שלה, המדונה השחורה. לפנות ערב תגיעו אל קרקוב, שבה העיר העתיקה המוקפת חומה מושלמת לטיול, והאווירה בה נעימה מאוד.

לינה: קרקוב

יום 7 קרקוב

את היום תקדישו לקרקוב והסביבה. בבוקר תבקרו במכרה המלח ויליצקה, הנמנה על רשימת אתרי המורשת של אונסקו (בסיור מודרך קבוצתי, באנגלית). אחר הצהריים סיור פרטי בקרקוב כולל גבעת וול (WAWEL) בה נמצאת הקתדרלה של העיר שבה נקברו כל גדולי האומה הפולנית. בסמוך נמצא ארמון מלכי פולין. מתחם האוניברסיטה היגלונית שהיא העתיקה ביותר במזרח אירופה. בכיכר המרכזית של העיר העתיקה נמצא בניין השוק הישן – סוקייניצה וסביבה בתי סוחרים עשירים מסוף ימי הביניים. ברובע היהודי עומד עדיין בית הכנסת של הרמ”א.

לינה: קרקוב

 

יום 8 קרקוב – נתב"ג

לפי שעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסה ארצה.

הערות

מגוון תאריכים בין מאי לספטמבר 2019 הדרכה: מקומית באנגלית

כלול

  • לינה במלונות 4* לאורך כל הדרך על בסיס ארוחת בוקר
  • ארוחת ערב בוורשה
  • כניסות לכל האתרים המוזכרים בתוכנית הקבוצה
  • אוטובוס תיירים ממוזג ונוח לסיורים והעברות

 

לא כלול

  • כרטיסי טיסה
  • ארוחות שאינן כלולות
  • שתיה בארוחות מוזמנות
  • ביטוח
  • טיפים לנותני השרותים
  • כל מה שאינו מופיע בסעיף “כולל”

 

מחיר הטיול

מחיר לאדם בחדר זוגי, בחודשים מאי-ספטמבר 2020 1260€
תוספת חדר ליחיד 515€
תוספת לחצי פנסיון 210€

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך