בטיול פרטי

טיול מקיף בווייאטנם – כולל מאי צ’או והאזור ההררי במרכז

וייטנאם, הנמצאת בדרום מזרח אסיה, ממוקמת כולה על חוף הים לאורך כמעט 2,000 קילומטר. בגלל אופיה הקומוניסטי וייטנאם הייתה סגורה למערב במשך שנים רבות, ולמרות שהיום היא כבר יעד מקובל לתיירות, עדיין ניתן למצוא בה מקומות אוטנטיים ופחות מתויירים. בעשרים השנים האחרונות נפתחו השערים, והיום, נוצרה כבר תשתית תיירותית מפנקת. מי שרוצה לראות את וייטנאם של פעם לפני שתשתנה לעד, עכשיו זה הזמן הטוב ביותר להגיע אליה. הטיול לוייטנאם יספק לכם היכרות קרובה ומעניינת עם מדינה יפיפייה, תושבים חייכניים, מגוון צבעים וריחות, ערים מקסימות ומלאות חיים, מקדשים מרשימים, מטבח משובח ואתרי טבע מרהיבים ביופיים.





הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך



Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • נופי ההרים המזדקרים ממי הים במפרץ האלונג – משבעת פלאי עולם של הטבע.
 • שמורת Pu laung
 • שייט בבוצית בנופי “האלונג ביי ביבשה” של טאם-קוק.
 • האנוי, העיר התוססת תמיד זה אלף שנים.
 • הוי-אן עיר החייטים והארכיטקטורה היפה.
 • בואן מה טאוט והסביבה
 • דאלאת
 • סייגון ומחילות קוצ’י

מסלול הטיול

יום 1:הגעה להאנוי

נחיתה בערב בהאנוי והעברה למלון

לינה: האנוי

יום 2:סיור בהאנוי

בוקר טוב וייטנאם!

לאחר הנחיתה נפגוש את נציגנו במקום ולאחר התרעננות קלה נצא ליום סיור בעיר הענק המרתקת האנוי. במהלך היום נבקר במוזילאום של הו צ’י מין, מייסד ומנהיג צפון וייטנאם ואבי האומה הווייטנאמית המאוחדת, ובמקדש הספרות שהיה האוניברסיטה הראשונה של וייטנאם, שנוסדה לפני אלף שנה. נערוך סיור במוזאון המלחמה, נמשיך אל מקדש טראן-קוק – העתיק ביותר בעיר, מהמאה ה-6. נטייל בעיר העתיקה, ונגיע ל ”אגם החרב המושבתת” מקום בו המקומיים מבלים ל “מקדש הר הירקן” הקונפוציאני והדאואיסטי, הממוקם על “אי הירקן”, המחובר לגדת האגם בגשר “קרני שמש הבוקר”. לפנות ערב נצפה במופע תיאטרון בובות על המים, אומנות ייחודית שהתפתחה בשדות האורז של צפון וייטנאם, המלווה במוזיקה ושירה וייטנאמיות עממיות, ומספר מאגדות העם המקומיות.

לינה: האנוי

יום 3: האנוי / עמק מאי-צ'או וסיור בעמק

היום אתם יוצאים לפרק טיול של נופים חקלאיים קסומים באזור אותנטי ופחות תיירותי.

לאחר ארוחת הבוקר תצאו מהעיר ההומה לנסיעה של כארבע שעות לעמקי ההרים, במהלכה תעשו מספר הפסקות צילום בנקודות נוף יפות בדרך שתוביל אותכם לעמק מאי-צ’או, לצד הנהר השחור, כשהוא מוקף הרים וגבעות, טראסות אורז וכפרים, בהם מתגוררים בני קבוצות מיעוט אתניות שונות.

תתמקמו בלודג’ בו תתקבלו בארוחת צהריים, אחריה תצאו לטיול בעמק, בנופי טראסות האורז הירוקות, בין כפרים באזור – טיול שתוכלו לערוך ברגל (טיול קל) או באופניים אם תבחרו בכך.

לינה: מאי צ’או

יום 4:טיול רגלי בשמורת הטבע פו-לואונג

אחרי ארוחת בוקר מוקדמת ניסע, בנופי שדות אורז ירוקים, אל שמורת פו-לואונג, ונצא לטיול רגלי קל בין כפרים שבטיים באזור. במהלך הטיול, נוכל לראות את חיי המקומיים הלבושים בבגדיהם השבטיים הססגוניים, ואת עבודתם בטראסות האורז בצל נופי ההרים שסביב. זה המקום להבין פסטוראליה מה היא. ארוחת הצהריים תוגש בטבע, מסל פיקניק, במהלך הטיול. בסיום הטיול ניסע אל הלודג’ שבאזור.

לינה: פו-לואונג

יום 5:מאי-צ'או / נין-בין

נעזוב את העמק בנסיעה לעבר נין-בין, כשבמהלך הנסיעה נעצור לצילום בנקודות נוף מיוחדות. לאחר ארוחת צהריים במסעדה מקומית נמשיך לעבר אזור טאם-קוק, המוכר בשם “מפרץ הא-לונג ביבשה”. נחל קטן מתפתל בינות שדות אורז והרים חדים ותלולים, ועובר בדרכו בשלוש מנהרות החצובות בהר. את הבוציות בהן נשוט מובילה שייטת החותרת בעזרת רגליה! תופעה ייחודית בעולם! מכאן נצא להליכה קצרה למערת הבושם המשמשת כמקדש בודהיסטי מרשים, ממנו נשקף נוף קסום של סלעי הגיר היפים הפזורים בעמק כולו.

בהמשך נבקר בהואה-לו, בירתה העתיקה הראשונה של וייטנאם מהמאה העשירית.

לינה: נין בין

 

יום 6:נין-בין / שייט במפרץ האלונג

היום אתם צפויים להגיע לאחד משיאי הטיול הרבים – השייט באחד מהאזורים הנופיים היפים בעולם. לאחר התארגנות תצאו לנסיעה בת כשלוש שעות לעבר מפרץ הא-לונג.

זהו מפרץ בים סין, בו צומחות מהים גבעות גירניות מחוסרות הסבר – כמעט אנכיות – הזקורות לגובה רב.

בהגיעכם למזח תעלו על ספינה ואחרי קבלת פנים וארוחת צהרים, תצאו לשייט, במהלכו תראו כפרי דייגים הצפים במפרץ, תערכו שייט עצמי בקייאקים במפרץ, והכל תוך כדי שייט בנופים המדהימים של המפרץ. ארוחות ולינה על הספינה.

לינה: ספינה בהאלונג ביי

יום 7: יום שייט בנופי האלונג-ביי

תתעוררו בתאיכם בספינה העוגנת בנוף הקסום של המפרץ. משכימי הקום יוכלו ליהנות מהזריחה המדהימה במפרץ, אחרי ארוחת בוקר תעברו לסירה קטנה יותר, לביקור בחוות דגים המגודלים במתקן רשת בים הרוגע.

תשוטו לאי הון-קו בו תוכלו לשחות במי המפרץ, לחתור בקייקים או סתם ליהנות מהחוף היפה, לפני שתמשיכו לעבר מערת תיאן-קאן-סון, המסתתרת היטב בין הסלעים במפרץ.

במערה (או בחוף מבודד לידה) תזכו לארוחת בר-בי-קיו ייחודית. תשוטו בחזרה לספינה שלנו ושם תוכלו ליהנות מאחר הצהריים רגוע על הספינה.

לינה: ספינה בהאלונג ביי

יום 8: האלונג / דונג הוי

אחרי קפה של בוקר על הספינה העוגנת בנוף הקסום של המפרץ, נצא לשייט קצר נוסף ולאחר ארוחת הצהריים ניפרד מהמפרץ ומהספינה ונצא חזרה להאנוי. ניסע ישירות אל שדה התעופה ונטוס אל דונג הוי שבמרכז וייטנאם.

לינה: דונג הוי

יום 9: מערות בפארק פונג-נה / הואה

הבוקר נצא לפארק הלאומי פונג-נה, בו התגלו עשרות מערות נטיפים בלב הרי גיר מיוערים. נבקר במערת פונג-נה המקסימה שנתנה לפארק את שמו, שטיול בה משלב שייט בנהר, הליכה בתוך מערת נטיפים גדולה ומרשימה, שייט בנהר תת קרקעי לתוככי המערה, וחזרה בדרך דומה. במהלך הסיור כלולה גם ארוחת צהריים. בהמשך נבקר ב”מערת גן העדן” הראויה לשמה. המערה התגלתה רק לאחרונה, אורכה 31 קילומטר, והיא המערה היבשה הארוכה באסיה, ונראית ממש כמו ציור נוף יפה.

לקראת הערב ניסע באחת הדרכים הנקראות “דרך הו-צ’י-מין“, לעבר התחום המפורז שהפריד בין צפון ודרום וייטנאם במלחמה הגדולה, בדרכנו לבירה הקיסרית הואה בה נלון.

לינה : הואה

יום 10: הואה/ הוי-אן

היום מצפה לכם ביקור היכרות עם הבירה הקיסרית של שושלת נגויאן, ונסיעה נופית יפה דרומה. בבוקר תצאו לשייט בוקר רגוע בנהר הבושם המפורסם, שיביא אותכם לפגודת טיאן-מו היפהפיה.

תבקרו בקבר הקיסר מין-מאנג. תמשיכו בנסיעה מחוץ לעיר, למצודה המלכותית ולאתרים אחרים באזור.

אחר הצהרים תעזבו את הואה ותצאו לנסיעה לאורך חופים ולגונות קסומות, ודרך מקטע נופי בהר השיש, במעבר ההרים הגבוה בוייטנאם, בדרככם לעיר הגדולה והיפה דה-נאנג, ומשם עוד דרך קצרה לעיירה הוי-אן האהובה כל כך על ידי התיירים.

לינה: הוי אן

יום 11: יום טיול בהוי-אן

היום תלמדו להכיר ולאהוב את העיירה המקסימה הוי-אן, שבשל עברה כעיירת נמל בתקופות קדומות, הפכה למקום קוסמופוליטי עם השפעה סינית חזקה.

לאחר ארוחת בוקר תערכו נסיעה קצרה לעבר המזח, ממנו תשוטו בנהר תו-בון לכפר דייגים מקומיים, בו תוכלו לראות ולהתנסות בשלבים השונים של חיי הדייגים, מהכנת ציוד הדיג ועד הדיג עצמו. וודאו שזוג עיניים מצויירות על הסירה – ערובה לשובה המוצלח מהשייט.

בצהריים תשובו להוי-אן, לסיור רגלי בעיר העתיקה.תבקרו בגשר היפני המקורה, בעיר העתיקה, באולם קבלת הפנים הסיני הבנוי עם שער גדול, גינה יפה עם צמחי נוי, אולם ראשי וחדר מזבח גדול לסגידה לאלים השונים של סין.

תשוטטו בין הגלריות הרבות והחייטים הרבים שעובדים ברחובות העיירה, וגם תוכלו להשביע את יצר הקניינות…בערב נמליץ לכם להסתובב ברחובות העיר ובשוק האוכל, הצבעוניים והומים כל-כך.

לינה: הוי אן

יום 12:הוי אן / דה-נאנג / בואן מה טאוט

הבוקר נסיים את הביקור בהוי אן ולקראת הצהריים ניסע אל שדה התעופה של דה-נאנג, שבתקופת המלחמה היה העמוס בעולם, ממנו נטוס אל בואן מה טאוט. אנחנו בלב אזור הקפה של וייטנאם, שבו חיים למעלה מארבעים מיעוטים אתניים. לאחר ביקור בעיר וסביבתה נגיע לבית המלון שלנו, לודג’ אוהלים ברמה גבוהה עם נוף מרהיב לאגם.

לינה: בואן מה טאוט

יום 13: בואן מה טאוט והסביבה

את היום נתחיל בשתיית קפה באחד מבתי הקפה הרבים של העיר, מלווה בהסברים על תרבות הקפה הייחודית של וייטנאם. ניסע לביקור במפלי דריי נור ונגיע גם אל כפר של בני מיעוט  האדה, אחד המיעוטים החיים באזור, הידועים בתרבות המטריאכלית שלהם ובבתים הארוכים והייחודיים בהם הם מתגוררים. נבקר במטע קפה ונלמד על תהליך הגידול כדי להשלים את התמונה בכל הנוגע לקפה בווייטנאם.

לינה: בואן מה טאוט

יום 14: בואן מה טאוט / דאלאת

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא בדרך אל דאלאת. נעצור בדרך באגם לאק, שסביבו כפרים של מיעוטים מקבוצות אתניות שונות. בשעות אחר הצהריים נגיע אל דאלאת, אשר שימשה כעיר מפלט קרירה לקולוניאליסטים הצרפתים. כיום היא עיר נופש אהובה ורומנטית.

לינה: דאלאת

יום 15: דאלאת והאזור

היום ניסע אל הכפר ואן-טאן הידוע בשל מגוון הפרחים השתולים בו. נמשיך אל נאם באן, נבקר במטע קפה ובכפר שתושביו עוסקים בטוויית משי. אחר הצהריים נבקר במפלי הפיל, הנמצאים במרחק של כ- 30 ק”מ מדאלאת. סמוך למפלים, הרחבים ביותר באזור, נבקר גם במקדש לין אן, ניקח חלק בסדנה להכנת יין אורז ונבקר בחוות צרצרים, אותם נוכל גם לטעום (מטוגנים כמובן).

לינה: דאלאת

יום 16: דאלאת / הו צ'י מן סיטי

חצי יום ביקור בעיר הכולל את ארמון הקיץ, רכבל אל פגודת טרוק לאם, פגודת המדיטציה; תחנת הרכבת והבית המשוגע, מבנה מוזר ומיוחד במינו, שנבנה על ידי אדריכלית מקומית ובו חדרים  בצורת מערות, חיות או קורי עכביש…אחר הצהריים ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל הו צ’י מין סיטי. נפגוש את נציגנו במקום וניסע אל המלון שבמרכז העיר.

לינה: הו צ’י מין סיטי (סייגון)

יום 17: הו צ'י מין סיטי / מחילות קוצ'י

לאחר ארוחת בוקר ניסע לביקור מרגש במחילות קוצ’י שהן לעשה עיר שהשתרעה על שטח תת קרקעי של כ- 200 קמ”ר ונחפרה בימי מלחמת וייטנאם. המחילות כללו בתי חולים, בתי חרושת לנשק ועוד. במחילות הסתתרו חיילי הווייטקונג ושם ניהלו את חייהם. נמשיך לסדנא לייצור נייר אורז ואחר הצהריים נבקר בעיר הו צ’י מין עצמה, במוזיאון המלחמה, קתדרלת נוטרה דאם ומשרד הדואר ההיסטורי.

בתום הסיור ניסע לשדה התעופה ונתחיל את הטיסה הביתה

חשוב לדעת

* המחיר הסופי נקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

כלול

 • טיסות בינלאומיות
 • כל הלינות בהתאם למפורט תוכנית
 • טיסות הפנים בהתאם למסלול
 • שייט בהאלונג ביי בסירה מפוארת כולל פנסיון מלא
 • רכב, מדריך ונהג צמודים בימי הטיול
 • ארוחות בהתאם לתוכנית (ארוחות בוקר + כ 10 ארוחות נוספות)
 • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים התוכנית
 • העברות מ / אל שדה התעופה
 • מכתב ויזה המאשר קבלת הויזה בשדה התעופה בוויאטנם (עלות ויזה של 25$ תשולם בכניסה למדינה לרשויות)
 • ויזה לקמבודיה

לא כלול

 • ארוחות שלא מצוינות בתוכנית
 • הוצאות אישיות
 • טיפים
 • כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר

 

מחיר

מחיר משוער לאדם
בקבוצה של 2 מטיילים $4,450
בקבוצה של 4 מטיילים $3,950
בקבוצה של 6 מטיילים $3,800
* המחיר הסופי נקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויי מסלול במידה ויהיו

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך