טיול משפחתי

טיול משפחתי לקוסטה ריקה

טיול משפחתי לקוסטה ריקה הוא חוויה מלהיבה. המדינה משופעת בטבע פראי, הרי געש, חופים ומפלים והטיול הוא בדגש על הטבע המסעיר ופחות על הנוף האנושי והתרבות. בטיול במדינה תראו נופים מרהיבים של לוע הרי געש, חופים, נהרות, שמורות טבע מרשימות, בעלי חיים ייחודיים ומעניינים ויערות גשם ירוקי עד. בתוך כל הטבע הזה תוכלו ליהנות מפעילויות אקסטרימיות כגון ראפטינג (שייט במים סוערים), רכיבה על סוסים, גלישה באומגות וטיפוס על עצים, שייט בקאטאמרן ועוד. תוכלו גם להשתרע על החול בחופים היפיפים של מנואל אנטוניו ועוד. * בקוסטה ריקה ניתן לטייל עם מדריך פרטי דובר אנגלית, על מנת לאפשר לכם לנוע בקצב ובסגנון שלכם ועם גמישות מרבית. כמו כן ניתן לטייל בקוסטה ריקה בטיולי יום, עם קבוצות מטיילים ומדריך קבוצה דובר אנגלית.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • סיורי טבע והיכרות עם בעלי החיים הצבעוניים של קוסטה ריקה, כולל ביקור בשמורת הטבע טורטוגרו הידועה באוכלוסיית הצבים שלה
 • טיול “קאנופי” בין גשרים תלויים ב”יער העננים” של מונטה ורדה
 • ביקור בהר הגעש הפעיל ארנל
 • מנואל אנטוניו – שמורת הטבע המשלבת יער גשם וחופים נפלאים, כולל שייט בסירת קטאמראן
 • ביקור בלוע הר געש פואס עם בריכת האיזמרגד שבתוכו

מסלול הטיול

יום 1: נחיתה בקוסטה ריקה

נחיתה בשדה התעופה של סאן חוזה. ניפגש עם הנציג המקומי וניסע למלון.

לינה: סאן חוזה

יום 2: הר הגעש פואס ומפלי לה פז

ארוחת בוקר במלון ולאחריה נצא לטיול עם מדריך פרטי. ניסע להר הגעש פואס ונערוך תצפית על המכתש עם בריכת הגופרית הירוקה המקסימה שבתוך הלוע שלו. משם  נמשיך לחוות קפה בה נלמד על תהליכי הגידול ונגיע עד לטעימת קפה. נסיים את הסיור  במפלי לה פאז, פארק ייחודי הכולל מפלים לבנים, הליכות בשבילים יפים ופארק המרכז את בעלי החיים הייחודיים של קוסטה ריקה, עם אלפי פרפרים, ציפורים רבות ומבחר גדול של צפרדעים. במהלך הטיול נאכל ארוחת צהריים. בשעות אחה”צ נגיע חזרה לסאן חוזה.

לינה: סאן חוזה

יום 3: סאן חוזה - טורטוגרו

בשעות הבוקר המוקדמות יאספו אותנו וניסע (כחלק מקבוצה של הלודג’) לכיוון שמורת טורטוגרו, הידועה בעולם החי הייחודי שבה ובעיקר בפארק הצבים. בדרך נעצור במסעדה ונאכל ארוחת בוקר טיפוסית. נגיע לנמל קניו בלנקו ונשוט דרך התעלות לשמורה. בדרך נצפה בבעלי חיים הרבים, נאכל ארוחת צהריים ובשעות אחה”צ נבקר בכפר טורטוגרו ובאזור המשתרע לאורך הים הקאריבי. ארוחת ערב ולינה בלודג’ בשמורה.

 

יום 4: טורטוגרו - ארנל

השכם בבוקר נצא לשייט ברשת התעלות בשמורה, ונצפה במגוון רחב של בעלי החיים באזור. נחזור ללודג’ לארוחת בוקר שאחריה נשוט חזרה לנמל קנו בלנקו וניסע לעיירה גואפילס לארוחת צהריים. משם ניסע ברכב עם נהג פרטי לכיוון הר הגעש ארנל, הנחשב לפעיל ביותר בקוסטה ריקה מאז שהתפרץ ב-1968. בערב נהנה מרחצה במעיינות החמים ומארוחת ערב. לינה: ארנל       

יום 5: ארנל

(עם נהג/מדריך פרטי)

בשעות הבוקר נצא לפעילות קניונינג (סנפלינג גשרים ומפלים) בשמורת יער העננים בסביבת טבע מגוון וצבעוני: עצי ענק, צמחייה, חיות בר, ציפורים ועוד. מתחילים בהליכה קלה לגשר תלוי, ממנו תתחלנה עוד 4 ירידות נוספות. הראשונה בת 51 מ’ מהגשר אל המפל ואח”כ עוד 3 בתוך מפלי מים שונים  בגבהים של, 13, 11 ו-22 מטרים. הסיור ממשיך בהליכה בת 300 מ’ אל אטרקציית ה- “Super Tarzan swing”, נהר הבלסה, על בריכות השחייה הטבעיות שלו ולמפל. חזרה במעלה היער אל נקודת ההתחלה. בהמשך היום נבקר בחוות שוקולד של דון אוליביו . בסיור בן שעתיים נלמד על כל תהליכי הייצור, מהקטיף, הייבוש והטחינה של הזרעים, על פיתוח המשקה הקדמוני וכמובן נהנה משוקולד אורגני איכותי. סיור שכולו היסטוריה, תרבות, מסורת וטעם. נמשיך לסיור בשמורת הר געש ארנל. ניסע לצד המערבי הפעיל של הר געש עד  שביל ה”טוקאנים” החוצה את יערות הגשם ועובר מעל זרימת לבה גדולה משנת 1992. במהלך ההליכה  ניתן לצפות במגוון רחב של צמחים, חיות בר וציפורים (אורך הטיול 3.5 שעות).

לינה: ארנל

יום 6: ארנל -ריו סלסטה – מונטוורדה

(עם נהג /מדריך פרטי)

ניסע לביקור בשמורה  של הר געש טנוריו  להליכה בת 4 שעות לאורך 7 ק”מ ביער עננים טרופי בפארק הלאומי של הר הגעש טנוריו, עד ל Los Teñíderos  – מפגש היובלים המפורסם של Rio Celeste (הנהר התכול), בו המים יוצרים השתקפות בצבע תכלת שמיימי שנתנה לנהר את שמו. חזרה במסלול השופע פלאים אקולוגיים עד ל- Ollas – הפתחים באדמה. בהמשך ניסע אל מונטוורדה ונגיע בשעות הערב המוקדמות.

לינה : מונטוורדה

 

יום 7:  מונטה וורדה

(עם נהג /מדריך פרטי)

נצא לסיור בשמורת יער הגשם, אשר עננים מכסים את צמרות העצים שבה. נצעד מעל היער בגשרי עץ תלויים – דרך נפלאה לערוך היכרות עם הטבע העשיר והנופים של האזור, כולל Canopy.

בערב נצא לסיור לילי בשמורה במהלכו נוכל לראות את בעלי החיים בזמן המעבר בין היום ללילה – ציפורים, קיפודים, צפרדעים, עכבישים, עצלנים ויונקים נוספים אחרים הטיפוסיים לאזור זה של מרכז אמריקה.

לינה : מונטוורדה     

יום 8: נסיעה למנואל אנטוניו

ניסע ברכב פרטי עם נהג לכיוון האוקיאנוס השקט, בין חופים ויערות גשם ונגיע לשמורת הטבע מנואל אנטוניו. נסייר עם המדריך הפרטי בשמורה היפיפיה בין המפרצים והחופים הציוריים המשתלבים עם יער הגשם ונוכל לראות קופים, עצלנים, איגואנות ועוד.

לינה: מנואל אנטוניו

 

יום 9: מנואל אנטוניו - רפטינג

(טיול משותף עם עוד תיירים)

נצא לרפטינג בנהר  “לבן” Savegre ברמה 3  – על הנהר הנקי ביותר בקוסטה ריקה, שילוב של חתירה רגועה וריגושי רפטינג ב”מים לבנים”. ניסע כ 80 ק”מ אל אתר הרפטינג בין נופים ציוריים של מטעי דקלים אפריקאים, עיירות קטנות, נהרות קטנים וג’ונגל. לאחר תדריך והוראות בטיחות נעלה על רפסודות נוסעים שעל כל אחת מהן יש מדריך אשר יספק הוראות במהלך המסע. במהלך שייט של 2.5 שעות נוכל גם ליהנות מהצומח השופע סביב ואפילו יתאפשר לקפוץ לשחות במים רגועים יותר. בתום השייט נאכל צהריים ונחזור למלון.

לינה: מנואל אנטוניו    

 

יום 10: מנואל אנטוניו - שייט

הבוקר ניסע עם נהג פרטי עד אוביטה משם נצא לשייט מהנה בסירת קטמאראן (משותף עם עוד תיירים) לאורך חופי מנואל אנטוניו. נוכל לתצפת על דולפינים ואם יתמזל מזלנו אולי נראה גם לווייתנים גדולי סנפיר (Humpback whales). במהלך השייט נוכל לשחות ולשנורקל בין שוניות ואלמוגים.

לינה: מנואל אנטוניו

יום 11: מנואל אנטוניו - סאן חוזה

בוקר חופשי להינות מהאזור ומתקני המלון. בשעות הצוהריים הסעה פרטית לסאן חוזה (3.5 שעות).

לינה: סאן חוזה

 

יום 12: טיסה חזרה לארץ

העברה על ידי הנציג המקומי לשדה התעופה של סאן חוזה לטיסה חזרה לארץ או ליעד הבא..

כלול

 • לינות בבתי מלון מדרגה ראשונה (4כוכבים או הטוב בנמצא) ב-2 חדרים בהתאם
 • העברות ברכב פרטי (וואן Hiace או H1)  עם נהגים  דוברי ספרדית  או נהג/מדריך דובר אנגלית כפי שמפורט בתוכנית  (פרט לנסיעה אל/מ טורטוגרו  – הסעה משותפת של הלודג’)
 • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים בתוכנית
 • טיולים פרטיים או במשותף עם עוד תיירים כפי שצוין בתוכנית
 • ארוחות בוקר בכל ימי הטיול
 • ארוחות נוספות כפי שצוינו בתוכנית

לא כלול

המחיר אינו כולל:

 • טיפים לנותני השרות
 • טיסות  
 • הוצאות אישיות
 • ביטוח בריאות ומטען
 • כל מה שאינו מצוין בתוכנית הטיול
 • מס נמל בקוסטה ריקה 29$ (לפי הידוע היום)

המחיר הסופי יינתן לאחר אישור בתי המלון

 

 

מחיר

מחיר למשפחה של 5 נפשות, ב- 2 חדרים
$13,500

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך