בטיול פרטי

טיול עומק לקולומביה

קולומביה היא ארץ של ניגודים מפתיעים וקצבים חושניים. מזג האוויר במדינה נעים כל ימות השנה, לעיתים רחוקות יש צורך במיזוג אוויר או בחימום, לא מה שהיית מצפה קרוב לקו המשווה. קולומביה אינה מסוכנת כמו שהייתה לפני כמה שנים, ולעומת זאת יש הרבה ערים עתיקות, חופים יפהפיים; רבים מהחופים הפופולריים ביבשת ממוקמים במדינה, ואנשים ידידותיים. קולומביה ידועה במגוון הביולוגי העשיר שלה. היא נמצאת בראש רשימת המדינות בהן המגוון הגדול ביותר של ציפורים ופרפרים. העץ הלאומי, דקל השעווה Quindío, גדל בעמק הקוקורה לגובה של מעל 160 מטר והוא מתנשא מעל צמחיה אחרת, מה שהופך אותו לסצנת נוף ייחודית מאוד. בטיול תבקרו בבוגוטה הבירה, תלונו באחוזה גדולה מסורתית הממוקמת בתוך מטעי קפה שופעי פרי, תטיילו ברחובות מרוצפים של ערים קולוניאליות עתיקות ותחזו בנוף מרהיב.


  הטיול מעניין אתכם ?

  מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  משיאי הטיול

  • גלו את הרחובות הקוסמופוליטיים של בוגוטה, הבירה המקסימה של קולומביה
  • בלו במטעי הקפה הציוריים של קולומביה ואף תזכו ללון באחוזה גדולה מסורתית המצויה בלב אזור ענק של מטעי קפה
  • תיהנו משלווה בחופים הנפלאים של קרטחנה ואיי רוזריו
  • לימדו לרקוד סלסה בקאלי, בירת הסלסלה העולמית

  מסלול הטיול

  יום 1: הגעה לבוגוטה

  נחיתה בשדה התעופה “אלדורדו” בבוגוטה. נפגש עם המדריך המקומי שיסיע אותנו למלון.
  לינה: בוגוטה

  יום 2: בוגוטה

  בירת קולומביה, הממוקמת בגובה 2,640 מעל פני הים בין הרי האנדים ונהר בוגוטה, נוסדה ע”י הספרדים ב-1538. ניתן לראות בעיר שילוב של בתים קולוניאליים וארכיטקטורה מודרנית.
  נצא לסיור בן יום שלם בעיר, נתחיל במרכז העתיק של העיר הידוע כ”לה קנדלריה” ומהווה דוגמא לארקיטקטורה הקולוניאלית הספרדית. נראה את ככר בוליבר, הקתדרלה, בית הפרלמנט ובית המשפט והעירייה.
  נמשיך לביקור במוזיאון בוטרו בו נוכל לראות את מיטב היצירות של האומנות הקולומביאנית העכשווית ומשם למוזיאון הזהב – בין החשובים בעולם, בו מוצגים כ- 32,000 של פרטי אומנות מההתקופה הפרה קולומביאנית. נסיים את הטיול בתצפית מדהימה על העיר והאנדים מפסגת הר מונסראט אליו נגיע ברכבל.
  לינה: בוגוטה

  יום 3: בוגוטה - סן אוגוסטין

  בוקר חופשי.

  בשעות הצהריים העברה לשדה התעופה וטיסה לפיטאלינו ומשם ניסע  עם נהג  לסן אגוסטין, עיירה השוכנת בהרים מעל נהר מגדלנה.

  לינה: סן אגוסטין

   

  יום 4: סן אוגוסטין

  נצא ליום סיור בפארק הארכאולוגי סן אגוסטין, נסייר בין פסלים מהתקופה הפרה קולומביאנית, בני יותר מאלף שנה אשר טרם התגלה לאיזה תרביות הם שייכים. נמשיך את הטיול  בין ערוצים, מפלים ונהרות אל מיצר מגדלנה הנסגר לרוחב של שני מטר (ארוחת צהרים כלולה). בסוף היום נחזור לסן אגוסטין

  לינה : סן אגוסטין

   

  יום 5: סן אגוסטין - פופאיין

  ניסע עם נהג כ 5 שעות בדרך הררית על כביש הפאן אמריקה בין מעברים בן 3000 מ’ ונגיע אל העיירה קולוניאלית פופאיין – ה”עיר הלבנה” אשר נפגעה ברעידת אדמה ב 1983 אך המרכז הקולוניאלי שלה שוקם במלואו.

  לינה : פופאיין

  יום 6: פופאיין ופארק פורסה

  נצא ליום סיור בעיר הקולוניאלית, במהלכו נראה את הכנסיות והמנזרים הפזורים בעיר ואת האוניברסיטה הידועה.

  נמשיך לשמורת הר הגעש פורסה המתנשא לגובה של 4646 מ’, נראה שורה של לועות געשיים, מעיינות חמים, מפלים וצמחייה עשירה. נחזור למלון בסוף היום (ארוחת צהריים כלולה).

  לינה : פופאיין

  יום 7: נסיעה לקאלי

  נסיעה של כ-3 שעות צפונה (עם נהג), אל קאלי בירת הסלסה של קולומביה. עם ההגעה נסייר עם מדריך בעיר ונשתתף בשיעור סלסה. ערב חופשי לבלות במועדוני הסלסה הפזורים בעיר.

  לינה :  קאלי     

  יום 8: אל חבל הקפה

  נמשיך בנסיעה של כ- 3.5 ש’ צפונה (עם נהג) לחבל הקפה. נעצור בחוות הקפה סן אלברטו – בה נראה את תהליך ייצור הקפה הנחשב מהטובים בעולם וכמובן נטעם ממנו.

  ארוחת ערב ולינה.

   

   

  יום 9: עמק קוקורה ופינלנדיה

  נצא לטיול בעמק קוקורה השייך לפארק הלאומי לוס נבדוס. נסייר ביער העננים ברגל, נכיר את הסוגים השונים של ציפורי האזור ואת הצמחייה המגוונת, כולל עץ הדקל הלאומי של קולומביה שיכול להגיע עד לגובה של 60 מטר. לאחר מכן נמשיך בנסיעה לסאלנטו עם המרפסות הצבעוניות, חנויות של דברי אומנות טיפוסיות של התושבים ונעלה לתצפית על העמק. משם לעיירה הקולונאלית פינלדיה. נשוטט בכיכר המרכזית ובבתי הקפה ונספוג בשמחה את האווירה הפסטורלית. (ארוחת צהריים כלולה).

  ארוחת ערב במלון.

   

   

  יום 10: טיסה למדז'ין

  העברה לשדה התעופה של פריירה ממנו נטוס למדיז’ין – העיר השנייה בגודלה בקולומביה אשר התפרסמה בשנות ה-80  של המאה ה-20 בגלל קרטלי הסמים ששלטו בה. היום היא נחשבת לעיר המתקדמת ביותר בקולומביה. העברה למלון

  לינה: מדז’ין

  יום 11: מדז'ין

  היום נסייר בעיר הידועה כעיר האביב הנצחי, נראה את פסליו של פרננדו בוטרו הניצבים ברחובותיה התוססים, נטייל בפארק “רגליים יחפות” ונעלה ברכל אל שכונה שנטו דומינגו לתצפית על העיר.

  לינה : מדז’ין

  יום 12: טיסה לקרטחנה

  בשעות הבוקר העברה לשדה התעופה ממנו נטוס לקרטחנה, עיר קולוניאלית יפיפייה שהוקמה ב- 1533. העיר השוכנת במפרץ על הים הקאריבי בצפון קולומביה היא עיר נמל חשובה עד היום. המדריך המקומי יפגוש אותנו ויסיע אותנו למלון.

  בערב נצא לסיור כרכרות בעיר בתוך החומה ונסיים בקוקטייל באחד הבארים התוססים של העיר.

  לינה: קרטחנה         

  יום 13: קרטחנה

  בשעות הבוקר נצא לסיור בעיר ונעלה על גבעה לביקור במנזר פופה דל גלאון, ממנו ישנה תצפית של 360 מעלות על העיר והמפרץ. נמשיך למבצר סן פליפה שנבנה כדי להגן על העיר מהפיראטים.

  אחה”צ חופשי לשוטטות במרכז העתיק של העיר.

  לינה: קרטחנה         

  יום 14: איי רוזריו

  יום של  ים !

  בשעות הבוקר העברה למזח ממנו נשוט בסירה מהירה כשעה אל הפארק הימי איי רוזריו – קבוצה של כ- 30 איים, שם נוכל ליהנות מים בצבע טורקיז, חופים לבנים, עיירות דייגים ועוד.

  לינה : איי רוזריו

  יום 15: איי רוזריו - קרטחנה

  בוקר של נופש וים. אחה”צ נשוט חזרה לקרטחנה.

  לינה: קרטחנה         

  יום 16: טיסה חזרה

  העברה לשדה התעופה ממנו נטוס לבוגוטה והמשך טיסה לת”א דרך מדריד.

  כלול

  • אירוח בבתי מלון דרגת תיירות כולל ארוחות בוקר
  • טיולים פרטיים לפי התוכנית עם מדריכים  דוברי אנגלית  (למעט השייט לאיי רוזריו)
  • 3 ארוחות צוהריים ו 2 ארוחות ערב
  • דמי כניסה לאתרים המצוינים בתוכנית הטיול
  • העברות בין ערים ברכב פרטי עם נהג דובר ספרדית
  • מי שתייה ברכבים
  • שיעור סלסה בקאלי

  לא כלול

  • טיסות בינלאומיות
  • טיסות פנים (כ-450$ כפוף לזמינות הטיסות)
  • צ’ק אין מוקדם / צ’ק אאוט מאוחר
  • טיפים
  • הוצאות אישיות
  • ביטוח בריאות ומטען
  • ביטוח ביטול מכל סיבה

   

  מחירים משוערים

  מחיר לאדם בחדר זוגי (לפי 2 נוסעים)מחיר לאדם בחדר זוגי (לפי 4 נוסעים)
  $4,350$3,350

  טיולים מומלצים

   רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

   מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך