בטיול פרטי

טיול לאוגנדה-הפנינה של אפריקה

טיול לאוגנדה - "הפנינה של אפריקה" כפי שכינה אותה וינסטון צ‘רצ‘יל, הוא מסע אל גן עדן ראשוני ובתולי בלב היבשת השחורה. תרבות אפריקנית מסורתית, תושבים ידידותיים, נופים עוצרי נשימה, מגוון חיות בר וגולת הכותרת- גורילות ההרים, הם רק חלק מהסיבות הטובות לטייל באוגנדה. אוגנדה היא מדינה יפיפייה. הרושם הראשוני שהיא עושה על המבקרים בה הוא "ירוק" - ירוק של מטעי בננות, תה וקפה וירוק של יערות גשם. אוגנדה מתוירת פחות משכנותיה ומושפעת פחות מהמערב, ולכן מזמנת למטייל מפגש אותנטי עם תושביה ועם עולם החי העשיר שלה.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • מפגש עם גורילות בפארק הלאומי Bwind
 • טרק לשמורת השימפנזים ביער קיבאלה (Kibale)
 • צפייה בבעלי חיים בסביבתם הטבעית

מסלול הטיול

יום 1: אנטבה - קמפלה (36 ק"מ מאנטבה)

עם ההגעה לנמל התעופה הבינלאומי באנטבה, תיפגשו את הנציג המקומי, שייקח אתכם ברכב פרטי לקמפלה, ללודג’ קסיה.

יום 2: ג'ינג'ה (כשעתיים וחצי נסיעה; 81 ק"מ)

הבוקר ניסע מזרחה לעיר ג’ינג’ה, דרך נופים מרהיבים של שדות קני סוכר ומטעי תה המובילים ליער מאבירה. קיימת אפשרות לצאת לראפטינג, לקפוץ באנג’י, לבקר במקורות נהר הנילוס העצום או ליהנות מהנוף של מפלי בוג’אגאלי. בסוף היום נחזור לקמפלה.

לינה וארוחת ערב: לודג’ קסיה

יום 3: מפלי מורצ'יסון (8 שעות נסיעה; 305 ק"מ)

היום נעזוב את קמפלה וניסע לכיוון צפון מערב אל פארק לאומי מפלי מורצ’יסון (Murchison Falls National Park) עם סיור בשמורת הטבע Ziwa Rhino, שם נערוך סיור רגלי בו נראה קרנפי בר נדירים בסביבתם הטבעית. את הפסקת הצהריים נעשה בעיר מאסינדי ולאחריה נמשיך למפלי מורצ’יסון. אחרי יום עם הרבה נסיעות ארוכות, נגיע ללודג’ למנוחה והתרגעות.

לינה וארוחת ערב: Pakuba safari lodge

יום 4: ספארי, שיט בסירה במפלי מורצ'יסון (Murchison falls)

היום יהיה רגוע יותר ויתחיל בספארי ברכבי 4*4 בו נוכל לראות ולצלם פילים, תאו, גירפות, אריות, קובוס המים ואם יהיה לנו מזל נראה גם נמרים וסוגים רבים של בעלי כנף. הפסקת צהריים בלודג’ ולאחריה נמשיך לשיט בסירה לאורך הנילוס עד לתחתית מפלי מורציסון. זו תהיה הזדמנות לצפות בהיפופוטמים וקרוקודילים על גדות הנהר וגם מגוון גדול של עופות מים. נחזור ללודג’ לארוחת ערב ולינה.

לינה וארוחת ערב: Pakuba safari lodge

יום 5: ראש מפלי מורצ'יסון - הוימה (8 שעות נסיעה; 140 ק"מ)

אחרי ארוחת בוקר ניסע אל ראש מפלי מורצ’יסון. משם ניסע ל-Masindi Court view לאכול ארוחת צהריים חמה. אחרי ארוחת הצהריים, יהיה לנו זמן חופשי בו נוכל לבלות בבריכת השחייה במלון או לצאת לסיור ערב מודרך, בו תוכלו להתיידד עם המקומיים.

לינה וארוחת ערב: Hotel Kontika

יום 6: ממלכת טורו (196 ק"מ)

רנזוריס (Rwenzoris) היא העיר המלכותית הצנועה היושבת בצל הרי הירח (Mountains of the Moon) האגדיים. כשנגיע אליה ננוח מהנסיעה הארוכה ונצבור כוחות לקראת מה שמצפה לנו בימים הבאים. ניתן לצאת לסיבוב קצר בעיר ולבקר בארמון המלכותי טורו (Tooro King’s Palace) או לצאת לסיור בלוע הר הגעש. נהנה מסיפורים נוגעים ללב שיקרבו אותנו לתרבות של שבט באטורו.

לינה: Chimp guest house כולל ארוחות בוקר וערב

יום 7: שימפנזים ביער קיבאלה (שעתיים נסיעה; 113 ק"מ)

היום נאכל ארוחת בוקר מוקדמת  ונצא לנסיעה של כשעתיים לכיוון יער קיבאלה על מנת לעשות טרק לשימפנזים. תהיה לנו הזדמנות לצפות בשימפנזים החיים בטבע. חוויה מרגשת ביותר. לאחר הטרק וארוחת הצהריים ניסע לפארק לאומי המלכה אליזבת (Queen Elizabeth National park) ונראה אגמים בתוך לועי הרי געש. בפארק נוכל לצפות חיות בר, נופים של הר רנזורי (Mountain Rwenzori) ונעשה גם עצירה ב- Equator.

לינה: Enganzi Lodge כולל ארוחת בוקר וערב.

יום 8: ספארי בשמורת Queen Elizabeth

היום נצא לספארי בוקר מוקדם בו נראה אריות, פילים, צבועים, תאו ועוד מינים רבים של בע”ח. אחרי הספארי נאכל ארוחת צהריים בלודג’ ולאחריה נצא לשיט בערוץ קזינגה (Kazinga channel).

לינה: Enganzi Lodge כולל ארוחת בוקר וערב.

יום 9: פארק לאומי Bwindi  (שלוש שעות נסיעה; 133 ק"מ)

אחרי ארוחת בוקר ניסע לפארק לאומי Bwindi דרך הסוואנות של אישאשה. חפשו את האריות המטפסים על העצים האופייניים לאזור במחנה בוהומה (Buhoma community camp) או במחנה האוהלים באגם קיטאנדארה (Kitandara tented camp). בערב תנוחו לאחר נסיעה ארוכה.

לינה: Nkuringo gorilla camp (כולל ארוחות בוקר, צהריים וערב)

יום 10: חווית הגורילות

אחרי תדרוך שגרתי של הסיירים בפארק הלאומי Bwindi – תתחיל ההרפתקה. הטרק לגורילות הוא חוויה מאתגרת אך מתגמלת. אנחנו נוודא שיהיו לכם מספיק מי שתיה וארוחת צהריים ארוזה (כלול במחיר), ע”מ שתוכלו ליהנות כמו שצריך מהקופים הענקיים הללו. במידה ותחליטו לא לצאת לטרק, תוכלו לצאת לסיור מודרך למפלים ולאחר מכן לביקור בכפר סמוך של קהילה מקומית. כשנחזור בערב, תוכלו להצטרף לסיור טבע מודרך בקהילה הקרובה ולבקר את תושביה הננסים.

לינה: Nkuringo gorilla camp כולל ארוחות בוקר, צהריים וערב

יום 11: אגם בוניוני (Lake Bunyonyi) שעתיים-שלוש נסיעה; 65 ק"מ

אחרי ארוחת בוקר נצא לנסיעה לאגם Bunyonyi שהוא אגם שנוצר מפעילות וולקנית. נתרווח על שפת האגם ונהנה מבריזה קרירה ונעימה, נשוט בסירת קאנו וניהנה ממופע תרבות מקומי.

לינה: Bunyonyi Eco lodge כולל ארוחות בוקר וערב

יום 12: מבורו (שמונה שעות נסיעה; 256 ק"מ)

אחרי ארוחת בוקר ניסע לפארק לאומי Lake Mburo. את ארוחת הצהריים נאכל בעיר Mbarara תוך כדי צפייה בעדרי בקר. לקראת ערב נצא לספארי קצר ברכבי 4*4.

לינה: Mburo Safari Lodge כולל ארוחות בוקר, צהריים וערב

יום 13: פרידה מאוגנדה (נסיעה של 224 ק"מ)

היום נקום מוקדם בבוקר ונצא לטיול רגלי בטבע על מנת לקבל הזדמנות לצפות בבעלי החיים המתעוררים מוקדם. לאחר הסיור נחזור ללודג’ לאכול ארוחת בוקר ולאחריה נעזוב את הלודג’ ונצא בנסיעה לכיוון קמפלה. ארוחת צהריים נאכל ב- UGANDA EQUATOR ונוכל גם לקנות מזכרות. לאחר ארוחת הצהריים נמשיך בנסיעה דרך קמפלה לשדה התעופה.

מפה

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

כלול

 • טיסות בינלאומיות
 • תחבורה: רכבי ספארי 4X4
 • העברות מ / אל שדה התעופה
 • אישור כניסה לשמורת הגורילות
 • אישור כניסה לשמורת השימפנזים
 • שיט בקאנו
 • אירוח על בסיס פנסיון מלא בחדר זוגי
 • לינה בבתי מלון, לודג’ים, אוהלים
 • מדריך ונהג דוברי אנגלית לאורך כל הטיול
 • דמי כניסהנ לפארקים הלאומיים ולשמורות הטבע
 • מיסים מקומיים

המחיר אינו כולל:

 • אשרת כניסה
 • מים לשתייה
 • שיט רפטינג או קפיצות באנג’י
 • תשרים לנותני השירות
 • כביסה
 • מזכרות
 • משקאות אישיים וסיגריות
 • טיסות פנים
 • ביטוח נסיעות ובריאות
 • הוצאות אישיות

מחירים

מחיר
5,600$ בקבוצה של 2 מטיילים
5,400$ בקבוצה של 4 מטיילים

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך