בטיול פרטי

טיול בהודו-משולש הזהב ומומביי במלונות יוקרה של רשת OBEROI

ברוכים הבאים להודו - אומה אחת, אינספור יעדים. ארץ של מורשת עשירה ועתיקה, מיסטיקה, היסטוריה של 5000 שנה, פילוסופיה, דתות, אנדרטאות היסטוריות מדהימות, כל אלה מוסיפים למגוון שלה וליצירת פסיפס ייחודי וצבעוני. זה הפלא שהוא הודו. בטיול זה תחוו בנוסף לנופים ולמראות המדהימים גם אירוח במסורת הראג' הבריטי, במלונות מרשת אוברוי הוותיקה.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • ביקור באחד משבעת פלאי תבל – הטאג’ מהאל
 • רכיבה על פילים למרומי מבצר אמבר
 • מפגש עם אסטרולוג/קורא בכף יד בג’ייפור
 • שעור יוגה יומי
 • נסיעה בטוקטוק לבקר בשוק של ג’ייפור
 • ג’יפים במבצר אמר

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לדלהי

עם נחיתתכם בשדה התעופה, תיאספו על נציגינו המקומיים ותועברו למלון אוברוי דלהי. לאחר מנוחה במלון תצאו לביקור ראשון בדלהי, כשהיום בתוכנית המקדש הסיקי הידוע ומקדש הודי מפורסם – מקדשה של האלה לקשמי.

ארוחת ערב ולינה: דלהי

יום 2: דלהי

לאחר ארוחת הבוקר תחלו ביום סיור מלא בעיר דלהי. תבקרו במסגד יום השישי הענק, תיהנו מנסיעה בריקשה ב”רחוב הכסף” (Chandni Chowk) – שוק העיר שהיה רחובה הראשי של דלהי העתיקה. אחר כך תבקרו בגן השליו שלאורך הנהר הקדוש יאמונה, במקום שבו נשרפו גופתיהם של מהאטמה גנדי ומנהיגים הודיים אחרים. לאחר מכן, תעברו לביקור במתחם בית הנשיא ובית הפרלמנט, תבקרו גם בשער הודו, ובקבר הומאיון – מתחם קבר שנתן השראה לבנייתו של הטאג’-מהאל מאוחר יותר, והוא נכס שימור עולמי בחסות אונסק”ו. לאחר מכן תבקרו באתר התיירות המוביל בהודו – היחיד בו מבקרים יותר מהטאג’. זהו הקוטוב מינאר- המגדל העתיק, שהוא המגדל הבנוי מלבנים הגבוה ביותר בעולם.

ארוחת ערב ולינה: דלהי

יום 3: אל אגרה

לאחר ארוחת הבוקר, תחלו בנסיעה (כ-3 שעות) לעיר אגרה, שהייתה בירה קיסרית, ונבנו בה מונומנטים מהמרהיבים בהודו. היום תבקרו בסיקנדרה, זהו המואוזוליאום של הקיסר אכבר, המייצג את הפילוסופיה שלו ואת השקפותיו החילוניות, ומשלב בין מיטב האדריכלות ההינדית והמוסלמית. המבנה הושלם בשנת 1613 והוא אחד המונומנטים שהשתמרו היטב באזור. לאחר הביקור תיסעו אל מלון הווילות אוברוי אמאר. בערב תצא לראות מופע דרמה היסטורית על ההיסטוריה של הטאג’ מאהל, שיהווה הכנסה לביקורכם בטאג’ ביום המחרת.

ארוחת ערב ולינה: אגרה

 

 

יום 4: אגרה

היום כאמור תבקרו בטאג’ מהאל, תיסעו בעגלת גולף אל הכניסה לאחד המבנים היפים בתבל עם סיפור מרתק מאחורי בנייתו. המבנה, שכונה “אגל דמעה על לחי הזמן”, עשוי משיש חיוור משובץ אבנים יקרות, בסילואטה מושלמת. תראו את המבנה והגן מבחוץ ומבפנים ותצלמו אותו מכל הזוויות האפשריות. לאחר פרידה מהטאג’-מאהל תסעו לבקר במבצר האדום של אגרה. המבצר המאסיבי הזה, המוקף חפיר וחומות אדירות, מכיל בתוכו ארמונות משלושה דורות ארכיטקטוניים שכל אחד עולה על קודמו, ובראשם ארמונו של שאה-ג’אהן המשובץ אבני החן.

ארוחת ערב ולינה: אגרה

יום 5: נסיעה לג'איפור

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, תצאו לנסיעה של כ- 220 ק”מ אל ג’איפור. לאורך הנסיעה במדינת ראג’סטן, הנופים יישתנו, והנופים האנושיים גם כן. זו ארצם של הלוחמים הראג’פוטיים בעלי הטורבאנים הצבעוניים הענקיים. בדרך תעצרו לביקור בפטהפור סיקרי – הבירה העתיקה שנבנתה על ידי הקיסר המוגולי אקבר, ושארמונו הוא דוגמה יפה לאדריכלות מוגולית של המאה השש עשרה. תבקרו בארמון ג’ודה באי, ארמונה של אשתו של אקבר, כולל חצר מוקפת גלריה מכוסה בגג כחול מזוגג. בדירותיו הפרטיות של אקבר, בפאנץ’ מהאל, ועוד. תבקרו בארמון ובו השער הגדול ביותר בעולם.

מאוחר יותר תבקרו במקדש גלטג’י, המקדש הקטן של אל השמש, שנבנה על ראש הפסגה הגבוהה ביותר באזור, ומספק נוף מרשים של העיר JAIPUR. לאחר ההגעה לג’איפור תעשו צ’ק אין במלון הווילות ראג’ אוברוי.

ארוחת ערב ולינה: ג’איפור

 

 

יום 6: ג'איפור

אחרי ארוחת בוקר, תצאו לסיור במבצר אמבר הנהדר, יצירה ארכיטקטונית בעלת משמעות היסטורית גדולה. שם תוכלו ללמוד על חיי הממלכות המדבריות ועל חיי היומיום המלכותיים של הראג’פוטים. כדי להרגיש מלכים תעלו אל המבצר ברכיבה על פילים. תמשיכו לביקור בארמון העיר ובמוזיאון התופס חלק ממנו, במצפה הכוכבים ג’נטאר מאנטר הממחיש את יכולותיהם המדעיות של מלכי העיר, ובארמון הרוחות הידוע (בהודית: הוואה-מהאל).

ארוחת ערב ולינה: ג’איפור

יום 7: ג'איפור - מומביי

העברה לשדה התעופה לקראת הצוהריים וטיסה אל מומביי. לאחר הנחיתה מפגש עם נציגנו במקום והעברה למלון האוברוי. אחר הצוהריים חופשי.

ארוחת ערב ולינה: מומביי

יום 8: מומבאי

טיול בוקר לאי אלפנטה, האטרקציה התיירותית העיקרית של מומביי, המפורסמת בארבעת המקדשים החצובים בסלע שלה. מקדשים אלה נכרתו בין 450 ל- 750 A.D. הידוע ביותר בפסלי המערות הוא טרימורתי (Trimurthi), דמות 3 ראשים בגובה 20 רגל של לורד שיווה. אחר הצהריים תצאו לסיור במומביי. הסיור מתחיל במוזיאון הנסיך מוויילס, שנבנה להנצחת ביקורו הראשון של המלך ג’ורג’ החמישי בהודו בשנת 1905. המוזיאון כולל חפצי אמנות, ציורים, ארכיאולוגיה, היסטוריה וטבע. תבקרו גם ב”שער הודו”, ציון הדרך המפורסם ביותר של מומביי המשקיף על הנמל, והוקם בעקבות ביקורו של המלך ג’ורג ‘החמישי בשנת 1911 ונפתח רשמית בשנת 1924. נסיעה עד גבעת מלבר, לגנים התלויים, מעניקה אפשרות לתצפית נוף פנורמית על העיר ועל “שרשרת המלכה” – הדרך לאורך המפרץ הימי. לבסוף תגיעו גם אל תחנת ויקטוריה (כיום מכונה צ’טראפטי שיוואג’י) הבניין הגותי המיוחד ביותר בהודו, מעגל הורנימן ובית העירייה, ממש לצד הרציפים. כמו גם דובי גת, “המכבסה” הידועה בעיר.

ארוחת ערב ולינה: מומביי

יום 9: עזיבה

לפי שעת הטיסה חזרה, העברה לשדה התעופה.

כלול

 • טיסה פנימית
 • אירוח על בסיס חצי פנסיון
 • לינה בבתי מלון מרשת אוברוי 
 • נסיעה ברכבים ממוזגים
 • דמי כניסה לכל האתרים המצוינים בתוכנית
 • מדריכים דוברי אנגלית בכל הסיורים
 • מים מינרלים ושתיה קלה
 • כל הפעילויות המצוינות בתוכנית
 • קבלת פנים של הנציג שלנו בשדות התעופה
 • כל המיסים

לא כלול

 • טיסות בינלאומיות
 • אשרת כניסה להודו
 • ביטוח (חובה לרכוש ביטוח)
 • טיפים לנותני השירות בחו”ל
 • הוצאות אישיות

 

 

חדש בעולם נסתר – טיול מאורגן ב”שבע האחיות” – מדינות צפון מזרח הודו

מחירים (ללא טיסות בינלאומיות)

מס' המטיילים מחיר לאדם בחדר זוגי
2 $4,300
4-3 $4,150
7-5 $4,035
10-8 $3,965
תוספת לחדר ליחיד $3,200

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך