בטיול פרטי

טיול פרטי בהודו-ראג’סטן במלונות הריטאג’

טיול מאורגן פרטי בהודו מאגד את ייתרונות הנוחות של טיול מאורגן, ללא הצורך לעסוק בסידורים ולימוד מקדים, והמידע הטוב שניתן על ידי מדריכים מוסמכים בני המקום, יעילות הטיול המקיף מרב יעדים בזמן קצוב, עם הייתרונות של טיול פרטי, בו לא תלויים באנשים אחרים, וניתן לשלוט על קצב הטיול, להקדיש זמן למקומות מרתקים ולקצר או לדלג על מקומות אחרים. זוהי האופציה האידיאלית למטייל הרוצה להפיק את המרב.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • ביקור באחד משבעת פלאי תבל – הטאג’ מהאל
 • רכיבה על פילים למרומי מבצר אמבר
 • העיר ג’איסלמר הנטועה בלב המדבר
 • שיט על אגם המלכותי פיצ’ולה באודאיפור
 • רכיבה על גמלים אל המדבר בפושקר
 • ביקור באחד מפלאי גילוף השיש, במקדש הג’איני בראנאקפור

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לדלהי

לאחר נחיתתכם בשדה התעופה, תיאספו על נציגינו המקומיים ותועברו לבית המלון.

לינה: דלהי

יום 2: אגרה

 

לאחר ארוחת הבוקר, תחלו בנסיעה (כ-3 שעות) לעיר אגרה, שהייתה בירה קיסרית, ונבנו בה מונומנטים מהמרהיבים בהודו. לאחר צ’ק אין במלון, תבקרו בטאג’ מהאל, אחד המבנים היפים בתבל עם סיפור מרתק מאחורי בנייתו. המבנה, שכונה “אגל דמעה על לחי הזמן”, עשוי משיש חיוור משובץ אבנים יקרות, בסילואטה מושלמת. תראו את המבנה והגן מבחוץ ומבפנים ותצלמו אותו מכל הזוויות האפשריות. לאחר פרידה מהטאג’-מהאל תסעו לבקר במבצר האדום של אגרה. המבצר המאסיבי הזה, המוקף חפיר וחומות אדירות, מכיל בתוכו ארמונות משלושה דורות ארכיטקטוניים שכל אחד עולה על קודמו, ובראשם ארמונו של שאה-ג’אהן משובץ אבני החן.

לינה: אגרה

יום 3: אל שמורת רנטהמבור

לאחר ארוחת הבוקר במלון, תחלו בנסיעה מערבה לשמורת רנטהמבור, ובדרך תבקרו בפָאתֶהפּוּר-סִיקְרִי – שרידי הבירה הנטושה של האימפריה המוג’ולית בתקופת שלטונו של המלך אכבר. העיר מוקפת החומה, משמרת ארמונות לרוב, ולצידה מסגד מרהיב – מהגדולים שנבנו בהודו. עם הגעתכם לרנטהמבור, תעשו צ’ק אין במלון ותצאו לנסיעת בשטחי השמורה המהווה בית גידול למגוון חיות כמו אייל הודי, ציפורים וכמובן הטיגריס.

לינה: באזור השמורה

יום 4: סיום הספארי ונסיעה לג'איפור

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, תצאו לנסיעת ספארי נוספת בשטחי השמורה. מכאן תעברו למדינת ראג’סטן, בה תערכו את מרבית טיולכם. הנופים יישתנו, והנופים האנושיים גם כן. זו ארצם של הלוחמים הראג’פוטיים בעלי הטורבאנים הצבעוניים הענקיים. לאחר ההגעה לג’איפור תעשו צ’ק אין במלון ובערב תצאו לחוויה הודית ייחודית של צפייה בסרט בוליווד בתיאטרון “ארמון המלכים” הענק של ג’איפור.

לינה: ג’איפור

 

יום 5: ג'ייפור

אחרי ארוחת בוקר, תצאו לסיור במבצר אמבר הנהדר, יצירה ארכיטקטונית בעלת משמעות היסטורית גדולה. שם תוכלו ללמוד על חיי הממלכות המדבריות ועל חיי היומיום המלכותיים של הראג’פוטים. כדי להרגיש מלכים תעלו אל המבצר ברכיבה על פילים. תמשיכו לביקור בארמון העיר ובמוזיאון התופס חלק ממנו, במצפה הכוכבים ג’נטאר מאנטר הממחיש את יכולותיהם המדעיות של מלכי העיר, ובארמון הרוחות הידוע (בהודית: הוואה-מהאל).

לינה: ג’ייפור

יום 6: ביקאנר

לאחר ארוחת הבוקר תחלו בנסיעה לעיר ביקאנר (כ-6 שעות). נופי המדבר יחליפו את נופי החקלאות, והמרחבים, בהם לפרקים נראים ראמים וצבאים לצד כפרים אותנטיים, יחליפו את נופי העיר. אחה”צ, עם הגיעכם לעיר המדבר ביקאנר, תבקרו במבצר ג’ונגאר הענק שנבנה בשנת 1594 על ידי ראש ממשלה מקומי בתקופתו של המלך אכבר. לאחר מכן, תבקרו בחוות הגידול והמחקר הגדולה ביותר באסיה לגמלים ובשוק המקומי העמוס.

לינה: ביקאנר

יום 7: נסיעה לג'איסלמר

היום ניסע במדבר כ 6 שעות לכיוון העיר הצהובה, ג’אסלימר נבקר בדרך במספר כפרים טיפוסיים

 

לינה: ג’איסלמר

יום 8: ג'איסלמר

אחרי ארוחת בוקר רגועה במלון תצאו לחצי יום סיור מודרך “בעיר הזהובה”. תבקרו במבצר ג’איסלמר ובמקדשים הג’אינים מהמאות 13-15. לאחר מכן, תבקרו בארמון סלים סינג קי-האבלי, שנבנה בשנת 1815. ארמון זה הוזמן על ידי סלים סינג, ראש הממשלה דאז של הממלכה כאשר ג’איסלמר היתה בירה של ממלכה מקומית. המבנה הוא בעל ארכיטקטורה ייחודית. הגג נבנה בקימור, עם סמוכות בצורת טווס. תבקרו גם באגם המלאכותי גאדי-סגאר, המוקף מבני קדושה. בשעות אחר הצהריים המאוחרות, כאשר מזג האוויר יצטנן במקצת, תערכו טיול למדבריות ושם תוכלו ליהנות מרכיבה על גבי גמלים – חוויה מרגשת ומיוחדת.

לינה: ג’איסלמר

יום 9: רוהט גאהר

 

לאחר ארוחת הבוקר תחלו בנסיעה לרוהט גאר (כ-6 שעות). בדרך תסיירו “בעיר הכחולה”, היפה ג’ודפור. כשתגיעו לעיר, אתם עלולים לחשוב שכל הרעיון של הערים הצבועות בראג’סטן, הוא רעיון שיווקי הנועד למשוך תיירים. אבל להודים יש הסבר לכך. בעבר אוכלוסיית הברהמינים נהגה לצבוע את בתיה בכחול על מנת לסמן את ביתם ולבדל את עצמם משאר האוכלוסייה בעיר ג’ודפור. עד מהרה שאר תושבי ג’ודפור צבעו גם הם את ביתם בצבע הכחול-תכלת-אינדיגו, המצוי בכל העיר הישנה ג’ודפור. כיאה לערי מלוכה אגדיות כמו ג’ודפור, מאז ועד היום בתי העיר נצבעים בכחול. האטרקציות העיקריות בג’ודפור הן לצפות מהעיר התחתית העתיקה בארמון המבוצר שעל ההר, ולהשקיף ממרומי המבצר בנוף הבתים הכחולים הפרוסים למרגלותיו, להתמזג עם האווירה המדברית-מלכותית הזו, ולהרגיש כמו מלכים בארץ הזרה, העתיקה, הקסומה והכחולה הזו. תערכו סיור היכרות עם העיר ג’ודפור ותבקרו במבצר העיר.

לינה: רוהט גאהר

יום 10: דאוגאהר

לאחר ארוחת הבוקר תצאו לנסיעה בג’יפ בין כפרי ראג’סטן הכפרית, כדי לחוש את חיי הכפר במיטבם. תצפו בשיירות גמלים, בנשים הצבעוניות בבגדיהן, בעגיליהן הכבדים וצמידי היד והרגל, ובגברים עטורי הטורבן הצבעוני. תראו את מלאכות המקומיים, תשאבו מים במשאבות ידניות ותצפו בחקלאות השדה הפשוטה. לאחר מכן, תמשיכו בנסיעה לדאוגאר.

לינה: דאוגאהר

יום 11: אודייפור

לאחר ארוחת הבוקר תצאו לנסיעת רכבת באזור דאוגאר בין נופים, מנהרות, קופים, תושבים כפריים ועוד (כשעתיים). לאחר מכן תמשיכו בנסיעה “לעיר הלבנה”, אודאיפור (כ-3 שעות) ותעשו צ’ק אין במלון. אחר הצהריים תיהנו משיט מקסים על אגם פיצ’ולה המלכותי. במהלך השיט תראו את פעילויות היומיום והדת בגאטות, את מכלול ארמונות העיר המתנשא מעל האגם ואת הארמונות שבלב האגם. כאן תוכלו לחוש את הסיבה שעיר זו נחשבת לרומנטית בערי הודו.

לינה: אודייפור

יום 12: אודייפור

אחרי ארוחת הבוקר תסעו כחצי שעה ברכב ותגיעו לאקלינגגי, לביקור באחד ממקדשי האל שיווא המפורסמים ביותר בראג’סטן ובעיירה הקטנה נאגדה, שם תבקרו במקדשים מהמאה ה-10 המוקדשים ללאל וישנו וכוללים גילופים מורכבים ועדינים, כולל מספר סצנות ארוטיות. אחר הצהריים תבקרו בארמון העיר, שבנייתו החלה ב-1559 והוא הארמון הגדול ביותר בראג’סטן. לאחר מכן תרדו לעיר התחתית שנראית כמו בזאר מזרחי, עם קירות מצוירים בציורי קיר. בעיר העתיקה תבקרו במקדש ג’גדיש ובגן העלמות היפה  (Sahelion-Ki-Bari).

לינה: אודייפור

יום 13: רנאקפור - נארלאיי

לאחר ארוחת הבוקר תחלו בנסיעה לעיר נארלאיי (כ-3 שעות). בדרך תבקרו במתחם המקדשים הג’איניים רנאקפור (Ranakpur) – אחד היפים והמרשימים בהודו. הפיסול העדין באבן שיש לבנה, המכסה את הקירות, התקרות ומאות העמודים, יעצרו את נשימתכם ויותירו אותכם מתפעמים מהיופי וכמות העבודה שהושקעה  ב-44 שנות גילוף המקדשים. מכיוון שזהו מקדש, יש להגיע בלבוש מתאים וצנוע, ולהתהלך יחפים על ריצוף השיש. עם הגעתכם לנארלאיי, תעשו צ’ק אין במלון ותצאו לנסיעה בג’יפ באזור האגם המקומי ותיהנו מהשקיעה ותצפו במגוון הציפורים שחיות באזור.

לינה: נארלאיי

יום 14: פושקר

לאחר ארוחת הבוקר, תיהנו מסיור בכפר נארלאיי ולאחר מכן תמשיכו בנסיעה לעיירה היפה פושקר. עיירה זו, הבנויה בלב מדבר, סביב אגם, היא עיירה קדושה למאמיני האל בראהמה ולכלל ההינדואים, אך מהווה גם מכה לתיירים. רחוב שוק מדהים עובר לאורכה, ושלל מדרגות היורדות לאגם לביצוע טבילות טקסיות ותפילות, ונקראות בהודית “גהאט”, מקיפות את האגם כולו. עם הגעתכם לפושקר, תיהנו מרכיבת גמלים קצרה.

לינה: פושקר

יום 15: אג'מר

אחרי ארוחת הבוקר תבקרו באגם פושקר וב-52 הגהאטות המקיפות אותו. בנוסף, תבקרו במקדש בראהמה – המקדש הפעיל היחיד שמוקדש לאל בראהמה, שעל פי המיתולוגיה ההינדואית הוא היוצר של היקום. לא ייפקד כמובן גם זמן איכות לאורכו של השוק הצבעוני המדהים של העיירה. אחה”צ תועברו לתחנת הרכבת של העיר הסמוכה אג’מר לקראת נסיעת רכבת לדלהי הבירה. עם הגעתכם לעיר, תיאספו על ידי הנהג שיקח אתכם למלון.

לינה: דלהי

יום 16: דלהי

לאחר ארוחת הבוקר תחלו ביום סיור מלא בעיר דלהי. תבקרו במסגד יום השישי הענק, תיהנו מנסיעה בריקשה ב”רחוב הכסף” (Chandni Chowk) – שוק העיר שהיה רחובה הראשי של דלהי העתיקה. אחר כך תבקרו בגן השליו שלאורך הנהר הקדוש יאמונה, במקום שבו נשרפו גופתיהן של מהאטמה גנדי ומנהיגים הודיים אחרים. לאחר מכן, תעברו לביקור במתחם בית הנשיא ובית הפרלמנט, תבקרו גם בשער הודו, ובקבר הומאיון – מתחם קבר שנתן השראה לבניתו של הטאג’-מהאל מאוחר יותר, והוא נכס שימור עולמי בחסות אונסק”ו.. לאחר מכן תבקרו באתר התיירות המוביל בהודו – היחיד בו מבקרים יותר מהטאג’. זהו ה קוטוב מינאר- המגדל העתיק, שהוא המגדל הבנוי מלבנים הגבוה ביותר בעולם.. לאחר הסיור, תועברו לשדה התעופה לקראת טיסתכם לארץ.

כלול

 • טיסות בינלאומיות
 • אירוח על בסיס לינה וארוחת בוקר
 • לינה בבתי מלון כמצוין למטה
 • נסיעה ברכבים ממוזגים – טויוטה אינובה או טמפו
 • דמי כניסה לכל האתרים המצוינים בתוכנית
 • בקבוק מים מינרלים לאדם ליום
 • כל הפעילויות המצוינות בתוכנית
 • קבלת פנים של הנציג שלנו בשדות התעופה
 • כל המיסים
 • מדריך צמוד פרטי דובר אנגלית בכל הסיורים

לא כלול

 • אשרת כניסה להודו
 • טיפים לנותני השירות בחו”ל
 • הוצאות אישיות

בתי המלון:

>> Delhi – Holiday Inn Mayur Vihar (1 night) …5*

>> Agra – Crystal Sarover Premier (1 night) …5*

>> Jaipur – Holiday Inn City Centre (2 nights) …5*

>> Bikaner – Laxmi Vilas Palace (1 night) …heritage palace

>> Jaisalmer – Fort Rajwada (2 nights) …heritage

>> Rohet – Rohetgarh Fort (1 night) …heritage palace

>> Deogarh – Deogarh Mahal (1 night) …heritage palace

>> Udaipur – Uday Kothi/ Karohi haveli (2 nights) …heritage palace

>> Narlai – Rawla Narlai (1 night) …heritage palace

>> Pushkar – Jagat palace (1 night) …heritage

** המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה ושינויים נוספים.

 

חדש בעולם נסתר – טיול מאורגן ב”שבע האחיות” – מדינות צפון מזרח הודו

מחירים

מס' המטיילים מחיר לאדם בחדר זוגי
2 $3,440
3 $3,245
4-5 $3,150
6-8 $2,975

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך