בטיול פרטי

טיול פרטי ייחודי במרוקו

טיול פרטי במרוקו, שהוא אך ורק שלכם, עם רכב ונהג צמוד ומדריך פרטי מקומי, בו תוכלו לחוות את מרוקו באופן מושלם, בלי לחלוק את החוויות עם זרים בקבוצה מאורגנת. זהו טיול המשלב ערים עם שווקים ססגוניים והומים, ארכיטקטורה ייחודית ומסלולי טבע מרהיבים. מרוקו היא מדינה שעברה תהפוכות היסטוריות רבות והושפעה ממקורות תרבותיים מגוונים: השבטים המקומיים, ספרד השכנה, העולם האפריקאי, והכיבוש הצרפתי. כל ההשפעות האלו הפכו את מרוקו למוקד של מארג תרבותי מהמם שמתחבר לנופים המקסימים של המדינה, ההרים והמדבריות.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • המדינה בפז
 • הזריחה במדבריות מרזוגה
 • סיור בקסבה היפה איט בן הדו
 • ככר ג’אמעה אל פנא
 • עמק האוריקה
 • אסווירה
 • עיירה הקדרים סאפי

מסלול הטיול

יום 1: קזבלנקה

הגעה לשדה התעופה בקזבלנקה. סיור פנורמי בעיר וברובע היהודי והעברה למלון.

לינה: קזבלנקה

יום 2: קזבלנקה - רבאט

לאחר ארוחת בוקר דשנה, נצא לביקור במסגד המפורסם של חסן, נטייל ברובע החאבוס המרושת במבוך סמטאות קטנות ומקסימות. לאחר מכן, נמשיך בדרכנו לרבאט, שם נבקר בארמון, במאוזוליאום  של מוחמד החמישי במגדל חסן.

בסוף היום נסיעה למלון.

לינה: רבאט

יום 3: וולוביליס - מקנס - פז

לאחר ארוחת בוקר ניסע לכיוון וולוביליס. נסייר בין שרידי העיר הרומית  ונראה את הפסיפסים המפוארים. נמשיך למקנס בירת העתיקה של סולטן מולאי אדריס. נבקר באורוות המפורסמות, בבאב מנסור ורובע המלאח.

אחה”צ נמשיך לעיר פז.

לינה: פז

יום 4: פז

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בעיר פז – עיר הקיסרות של מרוקו. ניסע לארמון המלכותי בעל שבעת שערי הברונזה ונצפה מהמצודה אל העיר מוקפת החומות. נמשיך אל ה”מדינה” ונסייר רגלית בין הרחובות הצפופים והצבעוניים של השוק, נבקר ברחוב בעלי המלאכה ונפגוש חרשי ברזל, נפחים, נגרים, צבעי צמר ובדים. נבקר במדרסות, במלאח (הרובע היהודי) ובבית קברות היהודי. נסייר בפז אל ג’דיד (החדשה).

לינה: פז

יום 5: הרי האטלס – ארפוד

מוקדם בבוקר נצא מפז ונמשיך במסענו לכיוון איפרן. נסייר בעיירה עם פסל האריה המפורסם ונחזה בנוף מרהיב של הרי האטלס המזכיר נוף אלפיני. ניסע לאורך הרי האטלס התיכוניים, ממידלט דרך עמק התאפילאלת ונטייל בנאות המדבר הירוקות של נהר זיז. לאחר מכן, נגיע לעיר המחוז ארפוד.

ארוחת ערב במלון.

לינה: ארפוד

יום 6: מרזוגה - וורזאזאת

מוקדם בבוקר ניסע לדיונות הגבוהות של מרזוגה ונצפה בזריחה, נחזור לארוחת בוקר ונמשיך לקניון טודרה ולכיוון הצוק המתנשא שהוא אחד הגבוהים במרוקו. נטייל בצוקים ובאזור המרשים ומשם נמשיך לכיוון וורזאזאת.

ארוחת ערב במלון.

לינה: וורזאזאת

יום 7: וורזאזאת - מרקש

לאחר ארוחת בוקר נמשיך בטיולנו בוורזאזאת הידועה בכינוי “עמק אלף הקסבות”. זמן חופשי לסייר בקסבה היפה איט בן הדו, שהוכרזה כאתר מורשת עולמי של אונסק”ו והמקום שבו צולמו סצנות רבות של סרטי קולנוע הוליוודיים. נמשיך למרקש, “העיר האדומה”  דרך רכס האטלס במעבר ההרים טיזי טישקה הידוע כמעבר רועים עתיק.

 

לינה: מרקש

יום 8: מרקש

יום שלם להכיר את מרקש,  נבקר בגני מנרה המוקף גנים אחד מהמקומות השלווים של העיר. נבקר ב”מדינה” במבוך של סמטאות המלאים בחנויות, בארמון באייה ע”ש אשתו המועדפת של הוואזיר הגדול, בו אחמד. נסיים את היום בכיכר ג’אמעה אל פנא הקסומה שהיא הלב של מרקש, המפורסמת במגידי העתידות, רקדנים, מספרי הסיפורים, להטוטנים ,דוכני אוכל רחוב  ובליל ריחות וצבעים – תאטרון חי ותוסס!

לינה: מרקש

יום 9: עמק אאוריקה , גני מג'ורל

טיול לעמק אאוריקה – עמק שחוצים אותו נהרות היורדים מהרי האטלס. צריך לראות את המטעים המסדורים של עצי הזית, המושקים בתעלות מים קטנות על מנת להבין איזה שפע של שמן זית יש במקום הזה. העמק ידוע כאחד האתרים היפים ביותר במרוקו. נבקר בשוק ברברי טיפוסי ובשעות הצהריים נחזור למרקש.

אחר הצהריים נבקר בגני מג’ורל – גן בוטני שעוצב ע”י אמן צרפתי ובשנת 1980 נקנה ע”י איב סאן לורן. אם יתאפשר נבקר במוזיאון אומנות האיסלם שבתוך הגן.

לינה: מרקש

יום 10:  מרקש - אסווירה

ניסע מערבה לכיוון האוקיינוס האטלנטי אל העיר אסווירה (מוגדור), דרך מישור המסטה. נסייר בעיר שהייתה מהחשובות שבערים הפורטוגזיות  במאה ה-15. נבקר במצודה ונשוטט רגלית בעיר העתיקה.

לינה: אסווירה

יום 11: אסווירה  אל ג'דידה - קזבלנקה

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את אסוויארה וניסע  צפונה לאורך החוף האטלנטי אל העיירה סאפי המפורסמת בשל הקדרים. ממנה נמשיך לאל ג’דידה, עיר קיט מרשימה הבנויה בסגנון פורטוגזי. לאחר מכן נמשיך לקזבלנקה.

לינה: קזבלנקה

יום 12: טיסה מקזבלנקה

בהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה הביתה.

כלול

 • העברות מ/אל שדה התעופה
 • מלונות ברמת 4 כוכבים וריאדים (בתי מלון בוטיק בסגנון מרוקאי)
 • אירוח על בסיס  לינה וארוחת בוקר ושתי ארוחות ערב (בימים 5 ו 6)
 • רכב פרטי לאורך כל הטיול עם נהג דובר אנגלית המותאם למספרי הנוסעים
 • כניסות לאתרים שבמסלול
 • מדריך מקומי דובר אנגלית (היכן שיש צורך במדריך)

המחיר אינו כולל:

 • טיסות בינ”ל
 • כל מה שלא צוין בקטגורית כלול במחיר
 • טיפים למדריך/מדריך
 • אשרת כניסה למרוקו בעלות של $45 לאדם

* המחיר הסופי יקבע בהתאם לזמינות הטיסות, רמת המלונות ושינויים נוספים.

מחירים

מחיר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 2 מטיילים מחיר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 4 מטיילים מחיר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 6 מטיילים
$2,880 $2,345 $1,990

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך