בטיול פרטי

טיול פרטי ייחודי למרוקו

בטיול פרטי זה, שהוא אך ורק שלכם, תוכלו לחוות את מרוקו באופן מושלם, בלי לחלוק את החוויות עם זרים בקבוצה מאורגנת. עם רכב ונהג צמוד ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית תתאפשר לכם הצצה מרתקת אל תושביה בערים ובכפרים ומפגש בנופים מדהימים של הרים ומדבריות. נבקר בדיונות החול של הסהרה המערבית ובנאות המדבר הירוקות. נחדור אל הקניונים היפיפים ונציץ אל הקסבות העתיקות של האוכלוסייה הברברית. בהרי האטלס נשלב טיולים ברכב וברגל אל תוך נופים מצוקיים ופראיים, בין כפרים נידחים וביערות עצי מחט. המסע במרוקו פוגש את הצד האנושי בערים האימפריאליסטיות, בשווקים ובימי שוק מקומיים ובסמטאות הקסבות, כמו גם באזורים הנידחים של מרוקו שם מקיימים התושבים אורח חיים מסורתי. במהלך הטיול נישן במלונות טובים, חלקם אותנטיים ומיוחדים, נטעם מן המאכלים האופייניים ונערוך טיולים שונים ומגוונים מעבר למסלול הטיול הקלאסי.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • המדינה בפז
 • הזריחה במדבריות מרזוגה
 • סיור בקסבה היפה איט בן הדו
 • ככר ג’אמעה אל פנא

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לקזבלנקה

נחיתה בשדה התעופה של קזבלנקה. משדה התעופה נסיעה לעיר ויציאה לסיור פנורמי בעיר וברובע היהודי. בסוף היום נסיעה למלון.

לינה: קזבלנקה

יום 2: רבאט

לאחר ארוחת בוקר דשנה, נצא לביקור במסגד המפורסם של חסן, נטייל ברובע החאבוס המרושת במבוך סמטאות קטנות ומקסימות. לאחר מכן, נמשיך בדרכנו לרבאט, שם נבקר בארמון, במאוזוליאום  של מוחמד החמישי במגדל חסן.

לינה: רבאט

יום 3: מקנס – פז

לאחר ארוחת בוקר נסע לכיוון וולוביליס. נסייר בין שרידי העיר הרומית  ונראה את הפסיפסים המפוארים.  נמשיך למקנס הבירה העתיקה של הסולטן מולאי אדריס. נבקר באורוות המפורסמות, בבאב מנסור ורובע המלאח.

אחה”צ נמשיך לעיר פז.

לינה: פז

יום 4: פז

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול  בעיר פז – עיר קיסרות של מרוקו.

ניסע לארמון המלכותי בעל שבעת שערי הברונזה, נצפה מהמצודה אל העיר המוקפת חומות. נמשיך אל ה”מדינה” ונסייר רגלית בין הרחובות הצפופים והצבעוניים של השוק, נבקר ברחוב בעלי המלכה  ונפגוש חרשי ברזל, נפחים, נגרים, צבעי צמר ובדים.

נבקר במדרסות, במלאח (הרובע היהודי) ובבית קברות היהודי. נסייר בפז אל ג’דיד (החדשה).

לינה: פז

יום 5: הרי האטלס – ארפוד

מוקדם בבוקר נצא מפז ונמשיך במסענו לכיוון איפרן. נסייר בעיירה עם פסל האריה המפורסם ונחזה בנוף מהמם של הרי האטלס המזכיר נוף אלפיני. ניסע לאורך הרי האטלס התיכוניים, ממידלט דרך עמק התאפילאלת ונטייל בנאות המדבר הירוקות של נהר זיז. נגיע לעיר המחוז ארפוד.

ארוחת ערב במלון.

לינה: ארפוד

יום 6: קניון הטודרה

נקום מוקדם בבוקר וניסע לבקר בדיונות הגבוהות של מרזוגה, על מנת לצפות שם בזריחה. נחזור לארוחת בוקר במלון ולאחריה נמשיך לקניון טודרה המפורסם. קירות סלע אדירים חוסמים את קרני השמש מלהגיע אל תחתית הקניון רוב שעות היממה. נערוך טיול בקניון ובנאות המדבר. משם נמשיך לכיוון וורזאזאת.

ארוחת ערב במלון.

לינה: וורזאזאת

יום 7: וורזאזאת – מרקש

לאחר ארוחת בוקר נמשיך בטיולנו בוורזאזאת הידוע בכינוי “עמק אלף הקסבות”. נטייל בקסבה היפה והמפורסמת ביותר במרוקו, המהווה גם אתר צילום עולמי לסרטים הוליוודים רבים (ביניהם הסרט לורנס איש ערב, הגלדיטור ועוד) – קסבת א’יית בן-האדו ויהיה לנו גם זמן חופשי לסייר בה. נמשיך למרקש דרך רכס האטלס במעבר ההרים טיזי טישקה הידוע כמעבר רועים עתיק.

לינה: מרקש

יום 8: מרקש

יום שלם להכיר את מרקש – נבקר בגני מנרה המוקף גנים אחד מהמקומות השלווים של העיר; נבקר ב”מדינה”, במבוך של סמטאות המלאות בחנויות, בארמון באייה ע”ש אשתו המועדפת של הווזיר הגדול, בו אחמד. נסיים את היום בכיכר ג’אמעה אל פנא הקסומה שהיא הלב של מרקש, ומפורסמת במגידי העתידות, ברקדנים, במספרי סיפורים, בלהטוטנים ובדוכני אוכל הרחוב ובליל ריחות וצבעים – תאטרון חי ותוסס.

לינה: מרקש

יום 9: קזבלנקה – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את מרקש ונחזור לקזבלנקה. בהתאם לזמן נעצור לקניות ומשם העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה הביתה.

כלול

 • העברות מ/אל שדה התעופה במרוקו
 • מלונות ברמת 4 כוכבים וריאדים (בתי מלון בוטיק בסגנון מרוקאי)
 • אירוח על בסיס  לינה וארוחת בוקר + 2 ארוחות ערב (בימים 5 ו 6)
 • רכב פרטי לאורך כל הטיול עם נהג דובר אנגלית המותאם למספרי הנוסעים
 • כניסות לאתרים שבמסלול
 • מדריך מקומי דובר אנגלית (היכן שיש צורך במדריך)

המחיר אינו כולל:

 • טיסות בינ”ל
 • כל מה שלא צוין בקטגורית כלול במחיר
 • טיפים למדריך/מדריך
 • אשרת כניסה למרוקו בעלות של 45$ לאדם

המחיר הסופי יקבע בהתאם לזמינות הטיסות, רמת המלונות ושינויים נוספים.

מחירים

מחיר לאדם בחדר זוגי (לפי של 2 מטיילים) מחיר לאדם בחדר זוגי (לפי של 4 מטיילים) מחיר לאדם בחדר זוגי (לפי של 6 מטיילים)
$2,300 $1,840 $1,540

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך