טיול מאורגן

טיול בפרו האגדית

בטיול בפרו תצאו להרפתקה מההרים אל הג’ונגל, מחופי הים למישורים הגדולים. תבקרו בפלאי הטבע המדהימים ובאתרים היסטוריים מעוררי השתאות. תלכו בעקבות תרבות האינקה, תבקרו בערים קולוניאליות, תגלו שווקים הומי אדם ותכירו את המקומיים הצבעוניים במדינה דרום אמריקאית זו, כולל לימה, קוסקו ואגם טיטיקקה, הג'ונגל האמזוני, העמק הקדוש וכמובן עתיקות מאצ’ו פיצ’ו.המראה השולט הם נופיו המגוונים של רכס האנדים - חומת הרים עצומה שפסגותיה מכוסות שלג עולמים גם בקו המשווה, נשרי הקונדור חגים מעל הפסגות, הלאמה והגואנקו רועים במורדותיהן, וצבעי האריגים של בני האינקה. חוויה לכל החושים.


  הטיול מעניין אתכם ?

  מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  משיאי הטיול

  • קניון קולקה
  • אגם טיטיקקה
  • קוסקו
  • מאצ’ו פיצ’ו
  • הג’ונגל האמזוני

  מסלול הטיול

  יום 1: נתב"ג - אירופה

  ניפגש בשדה התעופה ונטוס דרך אירופה (אפשרות עצירה ללינה) אל לימה, בירת פרו.

  יום 2: לימה

  לאחר טיסה ארוכה נגיע לנמל התעופה הבינ”ל של לימה. ניפגש עם הנציג המקומי, וניסע לבית המלון. זהו המפגש הראשון עם עיר הענק, בה חיים כעשרה מיליון איש – כשליש מתושבי פרו. עושרה התרבותי הרב של לימה נובע מהיותה בירתו של המשנה למלך הספרדי כבר מהמאה ה-16, והעיר החשובה והעשירה ביותר בדרום אמריקה במשך כ-300 שנה. העיר ממוקמת על חוף אוקיינוס השקט והייתה ידועה כ”עיר המלכים”. לפי שעת ההגעה נצא לסיור ראשוני בעיר.

  לינה: לימה.

  יום 3: לימה- פוארטו מלדונדו

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה, וממנו נטוס לפרק המרתק הבא של הטיול המתחיל בפוארטו מלדונדו, עיירה קטנה בג’ונגל האמזוני, בקרבת הגבול עם בוליביה וברזיל. נפגוש את הנציג המקומי אשר יקח אותנו בסירות מיוחדות על נהר מדרה דה-דיוס ללודג’ הממוקם בלב יער הגשם האמזוני, על גדת נהר. לודג’ זה בו נשהה ידאג לכל הסיורים והארוחות בימים הקרובים. בכל יום נוכל לבחור מ”תפריט” הסיורים את הסיור שברצונכם לעשות.

  יום 4: יער הגשם האמזוני

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לטיול לפי בחירה ביערות הגשם (ביחד עם קבוצה). נצעד בשבילי עפר שנבנו במיוחד בצורה של גשרים תלויים, על מנת לחצות את הערוצים. נהנה מהטבע המרהיב: מים צלולים, ביצות עצומות ועצים ענקיים. נוכל לזהות תוכים, טוקנים, אנפות, תניני קיימן, צבי-מים ולוטרות ענקית. כלכלה מלאה בלודג’.

  יום 5: פוארטו מלדונדו – קוסקו (גובה -3399 מ')

  נשוט חזרה אל פוארטו מלדונדו ממנה נטוס אל קוסקו, שער הכניסה שלנו אל העמק הקדוש הידוע. לאחר הנחיתה ניסע אל קוסקו, העיר המיוחדת ביותר בפרו, בירתה העתיקה של ממלכת האינקה, היושבת ברום של כ- 3,400 מטר מעל פני הים. קוסקו היא הנפלאה בערי פרו, ומציעה מורשת מקומית לצד מורשת ספרדית, וכל זה במקום מזמין ונעים, עם מסעדות ורחובות מרוצפים המתפתלים בינות למבנים עתיקים, ובהם אינדיאנים אותנטיים ותיירים מכל העולם. לאחר מנוחה והסתגלות לגובה נטייל ברובע סן בלאס הבוהמי.

  יום 6: קוסקו והסביבה

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור רגלי בקוסקו. נהלך ברחובות הבנויים מאבני ענק המערבבות תקופות היסטוריות שונות, נבקר בכיכר המרכזית “פלזה דה ארמס” מהיפות בעולם שהיא ליבה הפועם של העיר, בקתדרלה המרשימה ועוד.

  נתרשם מהמבנים שבנו בני האינקה, מה משאפשר לנו מבט מעמיק על החברה המיוחדת הזו, שדוכאה באכזריות רבה על ידי הכיבוש הספרדי. בהמשך היום נבקר באתרים הארכאולוגים סביב העיר כמו אתר מצודת סקסאיואמן – פאר הבנייה של אבני הענק המותאמות להפליא, פוקה-פוקרה ומרחצאות טמבומצ’אי.

  בערב נצא לארוחת ערב כולל מופע פולקלור. לינה: קוסקו.

  יום 7: קוסקו - העמק הקדוש – מאראס – מוראי – אולנטייטנבו ( גובה 2846 מ')

  בבוקר נצא ליום טיול בעמק הקדוש לאורך נהר האורובמבה. נבקר בשוק אינדיאני ססגוני וצבעוני מאין כמוהו בפיסאק, במארס – האתר בו הפיקו בני האינקה מלח ובטרסות החקלאיות של מוראי, שם ערכו בני האינקה ניסויים בגידולים חקלאיים שונים, ובמבצר אולנטייטנבו ממנו התנהלה ההתנגדות לכיבוש הספרדי, והוא כולל מבנים מהעתיקים ביבשת. כולל ארוחת צוהריים.

  לינה: העמק הקדוש

  יום 8: מאצ'ו פיצ'ו (2400 מ')

  אין ספק שהיום הוא אחד משיאי הטיול! מאצ’ו פיצ’ו, העיר העתיקה של אימפריית האינקה שרדה את הכיבוש הספרדי, כנראה תודות למיקומה הנסתר. ניסע ברכבת בעלת גג זכוכית (כשעה וחצי – מחלקה ראשונה), עד אגואס-קאלינטס, העיירה שלמרגלות העיר האבודה – אחד משבעת פלאי תבל. אוטובוס ציבורי יקח אותנו במעלה ההר. נטייל בין שרידי המקדשים, ברחובות, נעלה אל נקודות התצפית המדהימות על צוקים, נהרות והרים מיוערים. לאחר סיום הביקור במרומי העיר, נשוב לאגואס קאליינטס בכביש המתפתל וניסע חזרה ברכבת עד פורוי (כ- 3 וחצי שעות, מלקה ראשונה) ומשם לקוסקו.

  לינה: קוסקו.

   

  יום 9: קוסקו – פונו (גובה – 3287 מ')

  לאחר ארוחת בוקר במלון, ניסע על הדרך העוקבת אחר התפתחות ממלכת האינקה, מהבירה קוסקו אל מקום הולדתה של האימפריה – אגם טיטיקקה. בדרך נעצור לביקורים במוזאון פוקארה, בקפלה ובמקדש ויראקוצ’ה של האינקה בראקצ’י. נוכל לראות לעיתים ויקוניות פראיות, קרובותיהן של הלאמה והאלפקה. ארוחת צוהריים בדרך. הגעה לפונו בשעות אחה”צ המאוחרות והעברה למלון.

  יום 10: פונו - אגם טיטיקקה

  היום מצפה לנו עוד אחד משיאי הטיול, שייט על אגם טיטיקקה, האגם הגדול ביותר בדרום אמריקה והגבוה ביותר בעולם בו שטות ספינות (3,820 מטר מעל פני הים). נבקר באיים הצפים של צאצאי שבט אורוס שם נחווה מה פרוש לחיות על אדמה לא יציבה, נראה את ספינות הגומא היפות והמיוחדות, ונמשיך לבאי טקילה, שם נפגוש לראות את התושבים לבושים בבגדיהם המסורתיים הצבעוניים. הגברים עוסקים בדייג והנשים במלאכת האריגה. כולל ארוחת צוהריים. לינה: פונו

   

  יום 11: פונו – קולקה (גובה – 3663 מ')

  בבוקר נצא בנסיעה אל קניון קולקה  – אחד מהקניונים העמוקים בעולם. ניסע בין נופים של טרסות חקלאיות, הרי האנדים המושלגים וכפרים טיפוסיים, בהם נוכל לראות את תושבי האזור הלבושים בתלבושותיהם המסורתיות הצבעוניות. לעתים אפשר לראות גם את הקונדור המפורסם – העוף הדורס הגדול בעולם. בצהריים נגיע לעיירה צ’יבאי, שם נבקר בשוק המקומי ונוכל לטבול במעיינות החמים בקאלרה. לינה: קניון קולקה.

  יום 12: קניון קולקה – ארקיפה (גובה – 2300 מ')

  בשעות הבוקר המוקדמות נצא לנקודת תצפית על הקניון, הנופל לעומק של למעלה משלושה קילומטר! אם תנאי מזג האוויר יאפשרו זאת, נוכל לחזות בהמון קונדורי-אנדים אצילים, הדואים במלכותיות מעל הקניון ותרים אחר מזון. נמשיך לטייל בקניון לביקור בכפרים מאקה ו-ינקה ובנקודות תצפית יפות. לאחר ארוחת צוהריים ניסע אל ארקיפה.

  לינה: ארקיפה

  יום 13: ארקיפה - לימה

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור רגלי בעיר היפה הידועה כ”עיר הלבנה” בשל האבן הלבנה ממנה בנויים רבים ממבני העיר. נסייר בעיר המוקפת הרים, ביניהם הר געש ונבקר במנזר סנטה קטלינה, מבנה קולוניאלי צבעוני ומדהים, המכיל כנסיות, קפלות וכיכרות, שבעבר היה נחלתן הבלעדית של 450 נזירות, אך כיום הוא פתוח למבקרים. לפנות ערב נטוס אל לימה. העברה למלון. לינה: לימה

  יום 14: לימה והביתה

  לאחר ארוחת בוקר בבית המלון, נצא לסיור בלימה כולל המרכז ההיסטורי של העיר שהייתה מרכז השלטון של המשנה למלך הספרדי באמריקה הלטינית בין המאות 16-19, ובו מספר מבנים קולוניאליים מרשימים, שהוכרזו על ידי ארגון אונסק”ו כאתרי מורשת עולמית  ובראשם הקתדרלה בה קבור כובש פרו ומייסד העיר, פיזארו, ומנזר סן פרנסיסקו הקולוניאלי. לאחר סיור בכיכרות פלאזה מאיור ופלאזה סן-מרטין, נמשיך אל השכונות המודרניות מירפלורס וסן איזידרו. נבקר גם במוזיאון לארקו הידוע.

  לפי שעת הטיסה, העברה לשדה התעופה.

  יום 15: אפשרות להארכת הטיול אל קווי נסקה

  לימה – איקה – קווי נאסקה- פאראקס (סה”כ 650 ק”מ נסיעה)

  מוקדם מאוד בבוקר נצא בנסיעה ארוכה דרומה לאורך המדבר שלחוף האוקיינוס השקט. איקה, ממנה יוצאים לטיסה (כ-35 דק. תלוי בתנאי מזג האוויר) במטוסים קלים מעל קווי נאסקה, ציורי ענק על משטחי החול האין סופיים. הציורים, שנגלו לעולם בעקבות ספרו של פון דניקן, מרכבות האלים, נעשו כנראה ע”י תרבות מסתורית, במאה השביעית לספירה ורב הנסתר בהם על הגלוי. לאחר מכן ניסע אל המלון המפנק בפאראקס.

  יום 16: פארקאס – איי באיסטאס - לימה

  הבוקר נצא בשייט אל איי באיסטאס, המכונים גם “גאלאפגוס הקטנה”, ובמהלכו נוכל לראות אריות ים, בעלי כנף נדירים ועוד. עם תום השייט נשוב ללימה. העברה לשדה התעופה לפי שעת הטיסה.

  כלול

  • טיסות בינלאומיות
  • מלונות 4* או הטובים בנמצא  חדר סטנדרט 
  • כלכלה: ארוחות בוקר + 9 ארוחות נוספות  
  • לינות כמפורט  
  • 3 טיסות פנים (מחירים נכונים ליום הגשת ההצעה) 
  • מדריכים דוברי אנגלית ביעדים השונים 
  • רכב תיירות לנסיעות והעברות 
  • נסיעת רכבת כמפורט 
  • שייט כמפורט 
  • כניסה לכול האתרים כמפורט בתוכנית 
  • מופע פולקלור בקוסקו 
  • מים מינראליים 
  • ליווי של משרד מקומי 24/7 

  לא כלול

  • ביטוח רפואי אישי ומטען 
  • הוצאות אישיות  
  • טיפים לנותני השירותים המקומיים 
  • כל מה שלא מופיע כמפורט למעלה 

   

  טיולים מומלצים

   רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

   מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך