בטיול פרטי

טיול פרטי בפרו כולל טרוחיו וקווי נסקה

טיול פרטי בפרו האגדית, כולל טיסה מעל נסקה ואזור טרוחיו, עם מדריך ונהג צמודים. בקרו בלימה, קוזקו ואגם טיטיקאקה, טיילו בעמק הקדוש וכמובן בעתיקות מאצ’ו פיצ’ו. צאו להרפתקה בפרו מההרים אל הג’ונגל, מחופי הים למישורים הגדולים, בקרו בפלאי הטבע המדהימים ובאתרים היסטוריים מעוררי השתאות. לכו בעקבות תרבות האינקה אל המאצ’ו פיצ’ו, בקרו בערים קולוניאליות, גלו שווקים הומי אדם והכירו את המקומיים במדינה דרום אמריקאית זו. חזרו הביתה עם חוויות בלתי נשכחות של נופים – הדוממים והאנושיים כאחד.בפרו ניתן לטייל עם מדריך פרטי דובר אנגלית, על מנת לאפשר לכם לנוע בקצב ובסגנון שלכם ועם גמישות מרבית. כמו כן ניתן לטייל בפרו בטיולי יום, עם קבוצות מטיילים ומדריך קבוצה דובר אנגלית.


  הטיול מעניין אתכם ?

  מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  משיאי הטיול

  • אריקיפה ןקניון קולקה
  • אגם טיטיקקה
  • קוסקו ומאצ’ו פיצ’ו
  • הג’ונגל האמזוני
  • טרוחיו
  • טיסה מעל קווי נסקה

  מסלול הטיול

  יום 1: הגעה ללימה

  הגעה לנמל התעופה הבינלאומי של לימה בשעות אחה”צ או הערב. פגישה עם הנציג המקומי, העברה לבית המלון.
  לינה: לימה

  יום 2: לימה

   

  לאחר ארוחת בוקר בבית המלון, נצא לסיור בלימה (עם מדריך פרטי), מהגדולות בערי היבשת הממוקמת על חוף אוקיינוס השקט. לימה הוקמה במאה ה- 16 ע”י הספרדים והיתה ידועה כ”עיר המלכים”.
  נבקר במרכז ההיסטורי עם המבנים הקולוניאליים המרשימים, נבקר בקתדרלה ובמנזר סן פרנסיסקו. נמשיך אל השכונות המודרניות מירה פלורס וסאן איזידרו ונבקר במוזיאון לרקו הררה (Larco Herrera) בו נוכל לראות אוסף חשוב של התקופה הפרה קולומביאנית.
  לינה: לימה

  יום 3: לימה – ארקיפה

   

  העברה לשדה התעופה, ממנו נטוס לארקיפה הנחשבת לאחת הערים היפות ביותר בפרו. עם ההגעה, ניפגש עם הנציג המקומי ונצא לסיור הקולוניאלי בעיר היפה הידועה כ”עיר הלבנה” בשל האבן הלבנה ממנה בנויים רבים ממבני העיר. נסייר בעיר המוקפת הרים, ביניהם הר געש ונבקר במנזר סנטה קטלינה. המבנה הקולוניאלי מכיל כנסיות, קפלות וכיכרות ובעבר היה נחלתם הבלעדית של 450 נזירות, אך כיום הוא פתוח למבקרים.
  לינה: ארקיפה

  יום 4: ארקיפה / קניון קולקה

   

  בשעות הבוקר המוקדמות נצא לטיול בקניון קולקה (ביחד עם קבוצה) – אחד מהקניונים העמוקים בעולם. ניסע בין נופים של טרסות חקלאיות, הרי אנדים מושלגים וכפרים טיפוסיים בהם נוכל לראות את תושבי האזור הלבושים בתלבושותיהם המסורתיות הצבעוניות. לעתים אפשר לראות גם את הקונדור – הנשר האנדיני. נגיע לצ’באי , שם נאכל ארוחת צהריים. אחה”צ נבקר בשוק המקומי ונוכל לטבול במעיינות החמים בקאלרה. ארוחת ערב במלון.
  לינה: קניון הקולקה

  יום 5: קניון קולקה - פונו

   

  בשעות הבוקר המוקדמות נצא לנקודת תצפית על הקניון ואם תנאי מזג האוויר יאפשרו זאת, נוכל לחזות בהמון קונדורים שעפים במלכותיות מעל האתר ותרים אחר מזון. נמשיך לטייל בקניון ונבקר את הכפרים מאקה וינקה ובנקודות התצפית היפות. נאכל ארוחת צהריים ארוזה. בשעות הצהריים ניסע באוטובוס תיירים לעיר פונו הנעימה השוכנת על גדות אגם טיטיקקה. בדרך נעבור דרך כפרים ובלגונה לנגולינס. העברה למלון.
  לינה: פונו

  יום 6: פונו / אגם טיטיקקה

    

  לאחר ארוחת בוקר במלון, נצא לשייט על אגם טיטיקקה (כחלק מקבוצה) הגבוה ביותר בעולם (3,820 מטר מעל פני הים). לפי האגדה כאן נולד מלך האינקה הראשון. נבקר באיים הצפים אורוס ובאי טקילה, שם נוכל לראות את התושבים לבושים בבגדיהם המסורתיים. הגברים עוסקים בדייג והנשים במלאכת האריגה.
  לינה: פונו

  יום 7: פונו / קוסקו

  לאחר ארוחת בוקר במלון, העברה לתחנה שם ניקח אוטובוס תיירים לקוסקו.
  בדרך נעצור לביקורים בהריסות רקצ’י במוזיאון פוקארה ובקפלה. נאכל ארוחת צהריים בסגנון בופה בסיקואני.
  הגעה לקוסקו בשעות אחה”צ המאוחרות והעברה למלון.
  לינה: קוסקו

  יום 8: קוסקו

   

  היום נסייר (כחלק מקבוצה) בעיר האטרקטיבית ביותר בפרו היושבת בגובה של כ- 3,400 מטר מעל פני הים. נטייל ברחובות הבנויות מאבני ענק המערבבות תקופות היסטוריות שונות, בכיכר המרכזית פלזה דה ארמס מהיפות בעולם, בקתדרלה המרשימה, באתר הקוריקנצ’ה שהיה בעבר אתר אינקה מפואר ובאתרים הארכאולוגים מסביב כמו אתר סקסואמן, פוקה פוקרה ומרחצאות טמבומצ’אי.
  לינה: קוסקו

  יום 9: העמק הקדוש

  נצא ליום טיול בעמק הקדוש (בקבוצה) לאורך נהר הארובמבה , נבקר בשוק אינדיאני ססגוני וצבעוני של פיסאק ובמבצר אולנטייטנבו. את ארוחת הצהריים נאכל במסעדה.
  אחה”צ נחזור לקוסקו.
  לינה: קוסקו

  יום 10: קוסקו - מאצ'ו פיצ'ו

  נציג מקומי יסיע אותנו לתחנת הרכבת, ממנה ניסע ברכבת פנורמית כ- 3.5 שעות עד למרגלות העיר האבודה המאצ’ו פיצ’ו, אחד משבעת פלאי עולם. העיר העתיקה של אמפרית האינקה ששרדה את הכיבוש הספרדי, כנראה תודות למיקומה הנסתר. נטייל בין שרידי המקדשים, ברחובותיה, בנקודות התצפיות המדהימות על הצוקים, הנהרות וההרים המיוערים.
  נאכל ארוחת צהריים וניסע חזרה ברכבת לקוסקו.
  לינה: קוסקו

  יום 11: קוסקו / לימה - פאראקס

  בשעות הבוקר העברה לשדה התעופה  ממנו  נטוס ללימה. עם ההגעה נפגש את נציג המקומי ונצא בנסיעה ברכב פרטי עם נהג  דרומה לפאראקאס (250 ק”מ, נסיעה של 3.5 שעות).

  עם ההגעה נעבור לשדה התעופה המקומי ונטוס מעל קווי הנסקה, אחת האטרקציות המרתקות בפרו. המישורים העצומים והצחיחים שסביב לעיירה שימשו לאנשי נסקה מעין כן ציור, בו חרוטים בשממה קווים ארוכים ומסלולים בהירים המובילים לשום מקום. במבט ממעוף הציפור מתגבשים חלקם לצורות גיאומטריות, ספירלות וציורי ענק מוזרים של ציפורים ובעלי חיים. את הציורים, שהתגלו ב-1926, ציירו אנשי נסקה. הסיבה ליצירת הציורים והסימנים המסתוריים היא עדיין בגדר תעלומה (ביצוע וזמן הטיסה כפוף לתנאי מזג האוויר). בתום הטיסה ניסע למלון.

  לינה: פאראקס 

  יום 12: איי בייסטס    

   אחרי ארוחת בוקר במלון, העברה למזח והפלגה לסיור של כשעתיים לאיי בייסטאס (Ballestas Islands). האיים זכו בפי התרמילאים המטיילים באזור לכינוי “גלפגוס לעניים”, בזכות הכמות המרשימה של הציפורים, עופות המים ואריות המים הפוקדים את חופיהם. אחרי הביקור ניסע לתחנת האוטובוס וניסע חזרה ללימה.

  לינה: לימה

  יום 13: לימה / טרוחיו

  בבוקר נציג המקומי יסיע אותנו לשדה התעופה ממנו נטוס צפונה לטרוחיו, אחת הערים החשובות בפרו מבחינה היסטורית ותרבותית. כשנגיע לטרוחיו, ניפגש את מדריך המקומי  ונערוך סיור (פרטי) של יום שלם. נבקר במרכז ההסטורי של טרוחיו, במוזיאון  חואקס דה מוצ’ה, בקומפלקס הארכאולוגי של השמש והירח, בצ’אן צ’אן . נאכל ארוחת צהריים בחוף  חואנצ’אקו.

  לינה: טרוחיו

  יום 14: צ'יקלאיו - לימה

  ניסע ברכב הפרטי עם המדריך לצ’קלאיו בירת מחוז למבאיקה, מקור התרבות המוצ’י. נבקר באתרים  הארכאולוגים החשובים של תרבות המוצ’י כגון קברי סיפאן ופירמידות טוקומה. בתום הביקור ניסע לשדה התעופה של צ’יקלאיו ונטוס ללימה. לאחר מכן העברה למלון.

  לינה: לימה

  יום 15: טיסה מלימה

  נציג המקומי יסיע אותנו לשדה התעופה של לילמה לטיסה חזרה הביתה או ליעד הבא.

  כלול

  • אירוח בבתי מלון 4 כוכבים
  • ארוחות בוקר כל ימי הטיול
  • העברות משדות התעופה/ תחנת רכבת למלון וחזרה ברכב פרטי עם נהג
  • ארוחות נוספות כפי שצויין בתוכנית
  • טיסה מעל קווי הנסקה
  • שייט לאיי בייסטס
  • טיולים יומיים בקבוצות או פרטי כפי שצויין בתוכנית
  • דמי כניסה לאתרים המצוינים בתוכנית הטיול
  • רכבת פנורמית הלוך חזור למאצ’ו פיצ’ו

  המחירים אינם כוללים:

  • טיסות בינ”ל
  • טיסות פנים
  • טיפים לנותני השירות
  • ביטוח אישי , הוצאות אישיות

  מחירים

  מס' המטייליםבתי מלון 3*בתי מלון 4*
  2 מטיילים3,450$3,800$
  4 מטיילים2,900$3,290$
  *המחירים אינם כוללים טיסות. ניתן להזמין טיסות אצלנו

  טיולים מומלצים

   רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

   מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך