בטיול פרטי

טיול פרטי ללאוס

המטייל בלאוס בד"כ מופתע למצוא מדינה יפהפייה, שלווה ורוגעת, בה הזמן עצר מלכת. כפרים קטנים ומבודדים של בתי קש ועץ, כמו תלויים על קצה צוקים מול נוף עוצר נשימה; בני השבטים בתלבושתם הססגונית המסורתית צועדים בצד דרכי העפר המאובקות ליישוביהם המרוחקים; נזירים בגלימות כתומות אוספים אורז מקערות תושבי העיר; צבעי הזהב המרהיבים ונעימת התפילות המתנגנות במקדשי לואנג פראבנג, הבירה לשעבר; דוכני פירות אקזוטיים, אטריות בכל אורך ורוחב, באגטים צרפתיים טריים ונשים מחייכות בשווקים הצבעונים; משפחות שלמות נושאות את הקניות היומיות על אופנוע אחד, ילדים רצים אחרי האוטובוס, מנופפים לתיירים וקוראים "סאבאדי", שלום בלאוטית. המטייל כאן מרגיש כאילו מדינה שלמה נשכחה בזמן, ועתה, כמו היפהפיה הנרדמת, היא מתעוררת אט-אט אל המאה העשרים ואחת.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

  • מערות פאק המלאות בפסלים מוזהבים של בודהה במגוון גדלים וצורות
  • מקדש הקמר Wat Phu
  • מפלי קואנג סי הנפלאים
  • מקדש הנפלא של Wat Xiengthong

מסלול הטיול

יום 1 : הגעה ללואנג פרבאנג

נחיתה בבירה הקדומה לואנג פרבנג והעברה למלון

יום 2: לואנג פרבאנג

יום שלם בלואנג פרבנג כוללל ביקור במוזיאון הארמון המלכותי, ביקור במקדש העתיק ביותר בעיר- Wat Sene, ובמקדש הנפלא של Wat Xiengthong אשר הגג שלו מגיע עד לרצפה ומייצג את הארכיטקטורה המקומית. המשך ביקור במקשים הרבים והאינטימים של העיר.
אחה”צ ביקור במרכז לאומנות ואתנולגיה להיכרות עם המיעוטים בלאוס, ואחר כך נסיעה אל כפרים יפים להיכרות עם צורת החיים של רוב תושבי לאוס.
בהמשך עליה להר פוסי לסטופה המשקיפה על העמק וההרים וחזיה בשקיעה. חזרה לעיר וזמן להסתובב בשוק הלילה הצבעוני

יום 3: לואנג פרבאנג - מערות Pak Ou - מפלי Khuang Si

נתחיל את היום מוקדם בבוקר לראות את הנזירים הרבים לבושים בצעי כתום וזעפרן, הולכים בטור ומקבלים מנחה ואוכל מהתושבים המקומיים.
לאחר ארוחת בוקר שייט במעלה המקונג אל מערות פאק המלאות בפסלים מוזהבים של בודהה במגוון גדלים וצורות. המשך אל כפר מקומי המייצר יין אורז.
אחה”צ ביקור במספר כפרים של שבטי המיעוטים הרבים ביניהם אנשי ההמונג. היכרות עם דרך חייהם, התבושת והצעים המייחדים אותם. המשך בהליכה אל מפלי קואנג סי הנפלאים וזמן להינות מן הנוף של הג’ונגל ומן המים הקרירים. חזר ללואנג פרבנג לקראת ערב ופית על השקיעה ממקדש Wat Phabath. לינה בלואנג פרבאנג

יום 4: לואנג פרבאנג- פאקסה

טיסה מלואנג פרבאנג אל פאקסה והמשך יום חופשי. לינה בפאקסה

יום 5: 4000 האיים- מישורי בולאבן - פאקסה

יציאה בבוקר מדון קלונג ונסיעה דרך מישורי בולובן. איזור זה ידוע בטמפרטורה הנמוכה יותר מיתר המדינה וממוקם גבוה מנהר המקונג. ניתן ליהנות מן המפלים הרבים שבדרך וממטעי הכפה, התה, הבננות ופירות אחרים. הגעה אל מפל טאד לו, ביקור בכפרים מקומיים ממספר קבוצות אתניות שונות. המשך ללינה בפאקסה

יום 6: פאקסה – וואט פו- 4000 האיים

נתחיל את היום בשייט על נהר המקונג אל מקדש הקמר Wat Phu (שושלת קמבודית) אשר נבנה עוד לפני בניית מקדשי אנגקור בקמבודיה. האתר מוכר כאתר מורשת עולמית ומורכב ממספר מבנים הבנויים בסגנונ קמרי טיפוסי. המשך ברכב עד לאי דון קונג, האי הגדול ביותר בדרום המקונג הידוע גם בכינויו “4000 האיים”, ונחשב אחד המקומות היפים בלאוס. לילה באי

יום 7: פאקס- ויינטיין

לאחר ארוחת בוקר, טיסה אל הבירה של לאוס- ויינטיין. מעבר למלון ובהמשך ביקור באתרים המרכזיים בבירה, כולל וואט סיסאקט עם אלפי פסלי הבודהה הקטנים, וואט פראקאו המקדש המלכותי שאירח את בודדה האמרלד. ביקור בסטופה של טהט לואנג הקדושה ואפשרות לצפות בורסיה מקומית של שער הניצחון.
לילה בויינטיין

יום 8: טיסה חזרה

מעבר לשדה התעופה וטיסה לבנגקוק/סיאם ריפ

 

כלול

הטיול כולל

• כל הלינות בהתאם למפורט בסוף התוכנית
• רכב, מדריך ונהג צמודים בימי הטיול
• ארוחות בוקר
• כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים התוכנית
• העברות מ / אל שדה התעופה

הטיול לא כולל

טיסות פנים בלאוס וטיסות בינלאומיות ללאוס, הוצאות אישיות, טיפים וכן כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר

המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

מחיר החל מ-

מחיר החל מ-
1,900$ לאדם בחדר זוגי

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך