בטיול פרטי

טיול פרטי קלאסי לגואטמלה

טיול פרטי לגואטמלה הוא טיול מרתק במיוחד בזכות המפגש הקסום ועשיר המשלב הרי געש, מקדשי מאיה המתנשאים מעל חופת הג'ונגל, אלגנטיות קולוניאלית, שמורות טבע, מערות ושווקים ססגוניים. המקומיים חביבים ומסבירי אורחים לתיירים.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • ביקור בטיקאל
 • שייט על נהר הדולצ’ה עד העיר ליווינגסטון
 • ביקור בשוק הציורי של צ’יצ’יקסטננגו
 • סיור רגלי בכפרי האינדיאנים שלחופי ימת אטיטלן

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לגואטמלה סיטי  

עם נחיתה בשדה התעופה של גואטמלה סיטי נפגש עם הנציג המקומי שייקח אותנו למלון באנטיגואה (אם הטיסה נוחתת מאוחר בלילה הלינה תהיה בגואטמלה סיטי)

לינה: אנטיגואה / גואטמלה סיטי

יום 2: גואטמלה – אטיטלן

היום ניסע לאזור ימת אטיטלן היפיפה המוקפת שלושה הרי געש. בדרך נבקר בעיירות הציוריות המקיפות אותה ונתרשם מחיי המקומיים, מעבודות היד הטיפוסיות והצבעוניות הרבה.

לינה: אזור ימת אטיטלן

יום 3: אגם אטיטלן

היום נערוך שייט על הימה כולל ביקור בעיירה סנטיאגו דה אטיטלן ונלמד אודות חייהם שלצאצאי המאיה-הצוטוהיל. נתרשם מהבגדים הטיפוסיים הצבעוניים, נראה את עבודות העץ הטיפוסיות ונלמד על הקדוש המקומי מקסימום. אחה”צ יהיה לנו זמן חופשי לשוטט ברחובות העיירה פנחצ’ל השוכנת על שפת האגם וליהנות מבתי הקפה, המסעדות והחנויות עם חפצי אומנות יד של האזור.

לינה: אזור ימת אטיטלן

יום 4: שוק צ'יצ'יקסטננגו - אנטיגואה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשוק המפורסם בעיירה צ’יצ’יקסטננגו (Chichicastenango), הנחשב לשוק הגדול והצבעוני ביותר במרכז אמריקה! (השוק מתקיים בימים חמישי וראשון). נסייר בין הדוכנים המלאים מכל טוב, החל ממוצרי מזון מקומיים ועד עבודות יד וכמובן נראה מגוון גדול של סוחרים המגיעים מכפרי הסביבה כדי להציע את מרכולתם.  נבקר בכנסיה בה מתקיימים טקסים פולחניים ובבית הקברות הצבעוני. בתום הסיור המרתק ניסע לאנטיגואה.

לינה: אנטיגואה

יום 5: אנטיגואה 

בשעות הבוקר נסייר בבירה העתיקה אנטיגואה, שנחרבה ברעידת אדמה והיא מוקפת בשלושה הרי געש, אחד מהם פעיל גם כיום! רחובות העיר וכנסיותיה המפוארות מהמאה ה-18 שוקמו בחלקם והם “אתר מורשת עולמי של ארגון אונסק”ו. נסייר בכיכרות, השווקים והכנסיות. נבקר בחוות קפה ונלמד על תולדות הקפה וגידולו.

אחר הצהריים ניסע לשמורת הר פאקיה (Pacaya National Park). זהו הר געש פעיל כל הזמן שגובהו 2,700 מטר ומסביבו תופעות וולקניות וצמחיה מיוחדת. נצעד בשבילי השמורה ונוכל ללמוד על תופעת הוולקניזם בגואטמלה.

לינה: אנטיגואה

יום 6: קיריגואה – ליוויגסטון

אחרי ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לאתר הארכיאולוגי המרתק קיריגואה, גם הוא אתר מורשת עולמי של אונסק”ו, הידוע בסטלות הענקיות שלו, שהם עמודי אבן ענקיים שנחצבו מגוש סלע אחד ועוצבו כפסלים וכתובות. גובהה של הסטלה הגדולה ביותר הוא כ- 10 מטר ומשקלה 60 טון!!! נמשיך לעיירה פוארטו בריוס, ממנה נשוט על ריו דולסה – “הנהר המתוק” לליווינגסטון על שפת הקאריביים, בה חיים צאצאי עבדים אפרו-קאריביים המשתייכים לקבוצת גאריפונה.

לינה: ליווינגסטון

יום 7: ריו דולסה – פלורס

הבוקר נסייר בסמטאותיה של ליווינגסטון ונראה את השווקים, מבני הציבור ובתי התושבים החיים באזור מבודד ופסטורלי הניתן לגישה רק בדרך המים. נשוט חזרה ונמשיך בנסיעה לפלורס בירת מחוז פטן, השוכנת על גדות אגם פטן איצ’ה. העברה למלון.

לינה: פלורס

 יום 8: טיקאל - גואטמלה סיטי

היום נסייר באתר הארכיאולוגי טיקאל (Tikal), הנחשב לפאר היצירה של בני המאיה בשיא פריחתם לפני למעלה מ-1,500 שנה. טיקאל הוכרז כאתר מורשת עולמי של אונסק”ו והוא ממוקם בלב יער גשם יפה ומכיל כ- 20,000 מקדשים שונים, שחלקם טרם נחשפו. חלק מהמקדשים מעוטרים בדמויות מיתולוגיות וכתובות. נסייר רגלית בין הפירמידות, נבקר במוזיאון המקומי ונלמד על ההיסטוריה המרתקת של בני המאיה, כאשר מעל ראשינו מקפצים קופים בין צמרות העצים. במהלך הטיול נאכל ארוחת צהריים. בתום יום מרתק  ניסע לשדה התעופה ממנו נטוס לגואטמלה סיטי. העברה למלון.  

לינה: גואטמלה סיטי

יום 9: טיסה מגואטמלה סיטי

העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה או ליעד הבא.

מפה

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

כלול

 • לינה בבתי מלון 4 כוכבים, כולל ארוחת בוקר
 • שייט על אגם אטיטלן
 • טיסת פנים מפלורס לגואטמלה סיטי
 • רכב צמוד ממוזג בהתאם לתוכנית הטיול
 • מדריך מקומי דובר אנגלית וכניסות לכל האתרים והשמורות שבתכנית

  המחיר אינו כולל:

 • טיסות בין לאומיות 
 • ארוחות נוספות, הוצאות אישיות וכל מה שלא כתוב מפורשות ככלול במחיר

* המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

 

 

מחירים

מחיר לאדם בחדר זוגי (כאשר יש 2 מטיילים) מחיר לאדם בחדר זוגי (כאשר יש 4-5 מטיילים) מחיר לאדם בחדר זוגי (כאשר יש 6-7 מטיילים)
$2,700 $2,100 $1,800
* המחירים אינם כוללים טיסות. את הטיסות ניתן להזמין אצלנו

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך