בטיול פרטי

טיול פרטי לווייטנאם וקמבודיה

הטיול לויאטנם הלוא היא החלק הנידח של אסיה, שהיה קרוי “הודו-סין הצרפתית”, היה שכוח במשך שנים רבות בעודו מתמודד עם הלחימה בצרפתים, ביפנים, בסינים ובאמריקנים, ולבסוף גם במלחמות אזרחים אכזריות וקטלניות ובמשטרים קומוניסטיים מדכאים. בעשרים השנים האחרונות נפתחו השערים, והיום, כשהשערים פתוחים ונוצרה כבר תשתית תיירותית מפנקת, מי שרוצה לראות בטיול את ויאטנם של פעם לפני שתשתנה לעד, זה הזמן הטוב ביותר להגיע אליה, וכך גם קמבודיה שלצד פתיחות לתיירות, עדיין בתולית דיה כדי שיהיה אפשר לחוות את פשטותה ומסורתה לצד המבנים והפאר שעשו אבות אבותיהם בעיר המפוארת אנגקור. הטיול לויאטנם יערוך לכם היכרות קרובה ומעניינת עם מדינה יפיפייה, תושבים חייכניים, מגוון צבעים וריחות, ערים מקסימות ומלאות חיים, מקדשים מרשימים, מטבח משובח ואתרי טבע מרהיבים ביופיים.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • נופי ההרים המזדקרים ממי הים במפרץ האלונג – משבעת פלאי עולם של הטבע.
 • השוק הצבעוני ביותר בעיירהבאק-הא.
 • העירסאפה ונופי טראסות האורז של בני המיעוטים.
 • האנוי, העיר התוססת תמיד זה אלף שנים.
 • הוי-אן עיר החייטים והארכיטקטורה היפה.
 • מערכת המחילות של הוייטקונג בקו-צ’י ומקדש דת הקאו-דאי.
 • משבעת פלאי עולם החדשים של מקדשי אנגקור.

מסלול הטיול

יום 1:הגעה להאנוי

הטיול לויטאנם מתחיל בהגעה להאנוי והעברה לבית מלון

לינה: האנוי

.

 

 

יום 2: טאם-קוק ופגודת הבושם / האנוי / רכבת לסאפה

בוקר טוב ויאטנם! יום נופי יפהפה מצפה לכם היום. לאחר ארוחת הבוקר הראשונה לטיול לויאטנם במלונכם, תצאו לנסיעה דרומה לעבר אזור טאם-קוק, המוכר בשם “הא-לונג-ביי ביבשה”.

נחל קטן מתפתל בינות שדות אורז והרים חדים ותלולים, ועובר בדרכו בשלוש מנהרות החצובות בהר. את הבוציות בהן תשוטו מובילה שייטת החותרת בעזרת רגליה! תופעה ייחודית בעולם!

מכאן תצאו להליכה קצרה למערת הבושם המשמשת כמקדש בודהיסטי מרשים, ממנו נשקף נוף קסום של סלעי הגיר היפים הפזורים בעמק כולו. ממקום זה אתם תשובו לעיר האנוי לנסיעת הלילה ברכבת לעבר לאו-קאי שבגבול סין.

במהלך היום תוגש גם ארוחת צהריים במסעדה מקומית.

לינה: ברכבת לילה צפונה

יום 3: טיול רגלי סביב סאפה

מוקדם בבוקר תגיעו ללאו-קאי, משם עוד דרך יפה של כשעה לסאפה. אחרי ארוחת הבוקר תצאו לסיור רגלי יפה (הליכה קלה בירידה או במישור) בנופים חקלאיים ואנושיים יפים.

לאורך הדרך תוכלו לראות נופי טראסות אורז מרהיבות שנראים כמו גלויה! תראו גם תמונות אותנטיות מחיי היום-יום של התושבים באזור בעבודתם ושל הילדים ההולכים לבית הספר או חוזרים ממנו.

בדרך תבקרו בכפר המיושב על ידי בני שבטים שונים ותתרשמו מסגנונות הלבוש השונים של כל מיעוט ומהצבעוניות המרשימה שלהם. בערב, במידה ומזג האויר יהיה סביר, תוכלו לראות את פעילות החוץ במרכז העיירה סאפה, לצד שורת המסעדות הטובות של העיר.

לינה: סאפה

יום 4:המשך טיול בכפרים באזור סאפה

עוד יום בעיירה היפה סאפה ואזורה. אחרי ארוחת בוקר תצאו לסיור רגלי מרתק לכיוון הכפר קאט-קאט, בנופים חקלאיים מרהיבים של כפרי האזור.

ההליכה לכפר בירידה לעמק, כשההר הגבוה פאנש’יפן ניצב מעלכם. הכפר קאט-קאט שייך לבני השבט ה’מונג השחורים, בכפרם נמצאות גינות של שיח האינדיגו, ממנו מפיקים את צבע בגדיהם.

בכפר תוכלו לראות את בתיהם, שדותיהם, וכמובן את האנשים היפים של השבט, כשבקצה הכפר ישנו מפל יפה, ולצידו תוכלו לחזות במופע מוזיקלי של שירה וריקודי השבטים השונים הדרים בנפת סאפה.

המשך הסיור בכפר יפגיש אותכם עם שלל מרכולתם ומאכליהם של המונג השחורים. בסיום הביקור בכפר תשובו למלונכם לזמן חפשי של מנוחה, היכרות עם העיירה ושווקיה או טיול רגלי בסביבה.

לינה: סאפה

 

יום 5:סאפה / שוק יום א'בבק-הא / רכבת לילה להאנוי

אחרי ארוחת בוקר תפרדומסאפה, ותצאו לנסיעה נופית של כשעתיים בדרך מקסימה, שתביא אותכם לעיירה באק-הא – ייצרנית מובילה של יינות אורז, קסאבה וליקר תירס,

בכל יום ראשון מתקיים שוק אזורי ססגוני ומדהים, בעיקר בשל הלבוש הכל-כך צבעוני של אנשי ונשות שבט המונג הפרחוני החיים בסביבת העיר, ואנשי שבטי מיעוטים נוספים, המגיעים לשוק לקנות ולמכור ולהכיר.

יש לדאוג לטעינת המצלמות כדי שתצליחו להנציח את כל היופי הזה. מהשוק תצאו לטיול קצר לטירת הואנג ין-צ’או, המדגימה את התרבות הפיאודלית שהייתה במקום תחת הצרפתים.

משם תשובו מזרחה, כשבדרככם תעצרו לשייט יפה על נהר צ’אי עליו נאמר שפיות שירדו מהשמיים העדיפו להשאר בו מלשוב לשמיים.

בסיום השייט תסעו ללאו-קאי, עיר הגבול עם סין, בנוף טראסות אורז בהן עובדים אנשי המיעוטים בתלבושותיהם המיוחדות. בלאו-קאי תעלו על רכבת הלילה להאנוי.

לינה: רכבת לילה להאנוי

יום 6:האנוי / שיט בהאלונג ביי

עם הגיעכם לתחנת הרכבת של האנוי, תגיעו למלון להתרעננות וארוחת בוקר. בהמשך היום אתם צפויים להגיע לאחד משיאי הטיול הרבים – השייט באחד מהאזורים הנופיים היפים בעולם.

לאחר התארגנות תצאו לנסיעה בת כשלוש שעות לעבר מפרץ הא-לונג. זהו מפרץ בים סין, בו צומחות מהים גבעות גירניות מחוסרות הסבר – כמעט אנכיות – הזקורות לגובה רב.

בהגיעכם למזח תעלו על ספינה ואחרי קבלת פנים וארוחת צהרים, תצאו לשייט, במהלכו תראו כפרי דייגים הצפים במפרץ, תערכו שייט עצמי בקייאקים במפרץ, והכל תוך כדי שייט בנופים המדהימים של המפרץ. ארוחות ולינה על הספינה.

לינה: ספינה בהאלונג ביי

יום 7:האלונג ביי/ האנוי / טיסה להואה

תתעוררו בתאיכם בספינה העוגנת בנוף הקסום של המפרץ. אחרי קפה של בוקר, תמשיכו בשייט במפרץ, במהלכו תחלפו על פני מספר איים יפים וכפרי דייגים.

תבקרו במערת נטיפים מני רבות שישנן בגבעות הגיר, ותשובו לספינה להמשך השייט ולארוחת צהרים מפנקת, בטרם תפרדו מהמפרץ הקסום ותצאו לדרככם חזרה לשדה התעופה של האנוי, לטיסה למרכז המדינה, לבירה הקייסרית – הואה.

לינה: הואה

 

יום 8: העיר הקיסרית של הואה ונסיעה להוי-אן

היום מצפה לכם ביקור היכרות עם הבירה הקיסרית של שושלת נגויאן, ונסיעה נופית יפה דרומה. בבוקר תצאו לשייט בוקר רגוע בנהר הבושם המפורסם, שיביא אותכם לפגודת טיאן-מו היפהפיה.

בהמשך היום תבקרו בעיר הקיסרית האסורה, ותלמדו על חיי הקיסרים הויאטנם במאות 19-20, וכן תלמדו על מתקפת טט שהתנהלה במקום במלחמת וייטנאם.

תצאו מהעיר לאורך נהר הבושם לאחוזות הקבר המלכותיות של הקיסר טו-דוק, שהיה ארמון שהפך לקבר, ואחוזתו של הקיסר קאי-דין, בסגנון צרפתי מודרני.

אחר הצהרים תעזבו את הואהותצאו לנסיעה לאורך חופים ולגונות קסומות, ודרך מקטע נופי בהר השיש, במעבר ההרים הגבוה בויאטנם, בדרככם לעיר הגדולה והיפה דה-נאנג, ומשם עוד דרך קצרה לעיירה הוי-אן האהובה כל כך על ידי התיירים.

לינה: הוי אן

יום 9: הוי-אן

היום תלמדו להכיר ולאהוב את העיירה המקסימה הוי-אן, שבשל עברה כעיירת נמל בתקופות קדומות, הפכה למקום קוסמופוליטי עם השפעה סינית חזקה.

לאחר ארוחת בוקר תצאו לסיור רגלי בעיר העתיקה של הוי-אן. תבקרו בגשר היפני המקורה, בעיר העתיקה, באולם קבלת הפנים הסיני הבנוי עם שער גדול, גינה יפה עם צמחי נוי, אולם ראשי וחדר מזבח גדול לסגידה לאלים השונים של סין.

תשוטטו בין הגלריות הרבות והחייטים הרבים שעובדים ברחובות העיירה, וגם תוכלו להשביע את יצר הקניינות… אחר הצהריים תערכו שייט על נהר תו-בון, במהלכו תוכלו לראות את יופייה של העיר העתיקה מצד הנהר.

רק וודאו שזוג עיניים מצויירות על הסירה – ערובה לשובה המוצלח מהשייט. בדרך תעצרו בכפר הקדרים תאן-הא, בו תוכלו להתרשם מצורת העבודה של התושבים.

תוכלו לראות את השלבים השונים בעשיית המוצרים ואת סוגי המוצרים הרבים שהם עושים כמו צנצנות, אגרטלים, קערות, מנורות מעוצבות ועוד… בערב נמליץ לכם להסתובב ברחובות העיר ובשוק האוכל, הצבעוניים והומים כל-כך.

לינה: הוי אן

 

יום 10: עתיקות מי-סון / קאן-תו

היום מצפה לכם עוד ביקור בנכס מורשת עולמי בחסות אונסק”ו. אחרי ארוחת בוקר מוקדמת תצאו כשעת נסיעה מחוץ להוי-אן, לראות את מכלול המקדשים של עיר המקדשים מי-סון, שהייתה במשך מאות שנים מרכז הפולחן ההינדואי של תרבות הצ’אם, ששלטה על מרבית ויאטנם עד המאה ה-19.

היום כמעט לא נותר זכר לעם זה, שהויאטנמים מחו בדרכם לכיבוש מרכז ודרום המדינה, אולם ביקור במי-סון יכול להראות את תפארת תרבותם, ובהזדמנות להציג את שקורה כשמטוסי קרב מפציצים בטעות אתר היסטורי.

האתר שממוקם בעמק שופע ופורח, מאופיין במגדלים הבנויים מלבנים אדומות בטכנולוגיה שלא פוענחה. רמת החשיבות האתר דומה לרמת החשיבות של מקומות כמו אנגקור בקמבודיה או איותאיה בתאילנד.

מאתר זה תועברו לעיר דה-נאנג, לשדה התעופה שבתקופת המלחמה היה העמוס בעולם, ממנו תטוסו ללב הדלתא של נהר המאקונג, לעיר קאן-תו. בעיר תערכו סיור אופניים באזור מישורי בעיר ובנופי הדלתא הירוקים סביב העיר.

לינה: West Can Tho – deluxe room

יום 11: ביקור בדלתא של המאקונג

את הבוקר תתחילו בשייט בוקר בסירה בשווקים הצפים שלקאי-ראנג ובאזור השוק.

תמשיכו את הסיור המושט בתעלות המים למפעל המייצר נייר אורז ואטריות אורז, ולסיור הליכה בו תוכלו לעמוד על אורח חיי המקומיים וללמוד מקרוב על חיי היומיום שלהם.

בצהריים תצאו לדרככם צפונה, לעיר הענק להו צ’י מין סיטי המוכרת יותר בשמה הקודם, סייגון.

לינה: סייגון.

 

יום 12: מערות קו-צ'י ומקדש קאו-דאי

את היום הזה, הגדוש בחוויות אותן תזכרו זמן רב, תתחילו בנסיעה צפונה לעבר העיירה טאי-נין, למקדש שנחנך ב-1955, כמרכזה של דת קאו-דאי החדשה, המשלבת את דתות העולם הישן עם דתות המזרח עם הנביאים משה וישו, בודהא, לאו-דזה ואחרים.

במהלך הביקור במקדשם העיקרי, מהמרשימים במדינה, תוזמנו להשתתף במיסת הצהרים המרשימה והצבעונית שנערכת על ידי המאמינים. אחרי המיסה תמשיכו למנהרות קו-צ’י, באזור בו התחבאו לוחמי הוייטקונג במהלך מלחמת ויאטנם, כשהם זוחלים במנהרות חולד בנות עשרות קילומטרים מתחת לפני האדמה, כשהם עורכים יציאות לפשיטות ומארבים ושבים למחילות.

המקום הוא היום אתר פופולרי לביקור של מקומיים ותיירים. בסיור תוכלו לחוש את הצעידה ביער הגשם ממנו יכול כל רגע לצוץ מורד מתוך דלת מסתור זעירה.

מאידך גיסא, תיווכחו שהמחילות שימשו ממש כערים תת-קרקעיות והיה להן תפקיד מכריע במלחמה. תוכלו להתרשם משגרת היום-יום של הלוחמים, מכלי הנשק, מהמחילות ומי שירצה אף יוכל להתנסות בהליכה / זחילה במחילות ולהתנסות באוכל אותו הם אכלו.

בערב תשובו לשדה התעופה של סייגון לטיסה קצרה לסיאם-ריפ שבקמבודיה. עם הנחיתה תעברו תהליך של ניפוק “ויזה בהגעה” ונציגנו ימתין לכם לנסיעה למלונכם.

לינה: סיאם ריפ

יום 13: מקדשי אנגקור

היום מצפה לכם עוד שיא ברשימת שיאי הטיול. במידה ותרצו נתחיל את היום מוקדם בבוקר, כדי שתוכלו להספיק לראות זריחה מעל אנגקור-ואט.

מקדש זה, שהוא אחד משבעת פלאי תבל החדשים וסמלה של קמבודיה, הוא מבנה עוצר נשימה בלב הניצב ליד עיר שבשיא תפארתה הייתה הגדולה בעולם.

העיר אנגקור שדאכה מנטישתה במאה ה-16 כוסתה בעצים ואבק, ורק עם סיום המלחמות נחשפה לעולם המתפעם מיופיה.

במשך היום תערכו סיור בקומפלקס המקדשים המרשים, הכולל כאלף מקדשים, וכאן תבלו את כל היום עד הערב שבו תעלו לגבעת בקאנג, ממנה ניתן לראות את השקיעה על רקע הנוף של סיאם ריפ וסביבתה.

לינה: סיאם ריפ

יום 14: אגם טונלה-סאפ וטיסה הביתה

אחרי ארוחת בוקר תסעו לאגם טונאלה היפה – אגם ענק המוזן וגם מזין את נהר המאקונג, ובכך שומר על אנשי שפך האגם באזור הדלתא.

על גדת האגם, המשנה את גבולותיו באופן ניכר, חיים אנשים שלמדו לחיות עם האגם ולמצוא בו את פרנסתם. באגם תצאו לשייט, בו תראו את עבודת הדייגים ואת אורח החיים בכפרים הצפים.

תערכו סיור מודרך בבית ספר למלאכות אנגקור בו מועסקים מקומיים בלימוד מלאכות מסורתיות באבן ועץ, נחושת ומשי, כדי לשמר תרבויות עבר עתיקות, מורשת תרבותית וכן לספק מקצוע למקומיים.

תוכלו לבקר בסדנאות העבודה ובתום הביקור תסעו לשדה התעופה לטיסה שתיקח אותכם עמוסי חוויות ורשמים הביתה.

עדיין מתעניינים בטיול אבל לא בדיוק בטוחים? בואו וגלו עוד מסלולים – בחרו את המסלול המושלם וצאו לטיול בויאטנם המופלאה

 

כלול

המחיר כולל:

 • טיסות בינלאומיות
 • כל הלינות בהתאם למפורט תוכנית
 • טיסות הפנים בהתאם למסלול (האנוי – Hue – סייגון – סיאם ריפ)
 • רכבת לילה ל- Sapa בתאי שינה זוגיים פרטיים
 • שייט בהאלונג ביי בסירה מפוארת כולל פנסיון מלא
 • רכב, מדריך ונהג צמודים בימי הטיול
 • ארוחות בהתאם לתוכנית
 • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים התוכנית
 • העברות מ / אל שדה התעופה
 • מכתב ויזה המאשר קבלת הויזה בשדה התעופה בוויאטנם (עלות ויזה של 45$ תשולם בכניסה למדינה לרשויות)
 • ויזה לקמבודיה

המחיר לא כולל:

הוצאות אישיות, טיפים וכן כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר

המחיר הסופי נקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

 

חדש מעולם נסתר – טיול מאורגן לוויטנאם וקמבודיה 

מחירים משוער לטיול

מס' הנוסעים מחיר לאדם בחדר זוגי
2 $3,900
4 $3,700

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך