בטיול פרטי

טיול פרטי לווייטנאם, 15 ימים

הטיול המושלם למי שרוצה לטייל בווייטנאם בתקציב צנוע. 15 ימים מופלאים בווייטנאם בהם נראה שבטים וטרסות אורז בספא, את מפרץ האלונג, את העיר היפה האנוי, את סייגון ומחילות קוצ'י ועוד

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • מפרץ הלונג ביי
 • שוק באק הא
 • ביקור בשבטים באזור סאפה
 • סיור בעיר האנוי
 • ביקור בפגודת הבשמים

מסלול הטיול

יום 1: הגעה להאנוי

הגעה להאנוי והעברה לבית מלון. לאחר מכך זמן חופשי להכרות עם הסביבה.
לינה: האנוי

יום 2: סיור בהאנוי – רכבת לילה ללאו-קאי

יציאה ליום סיור בעיר הענק המרתקת האנוי. במהלך היום נבקר במוזילאום של הו צ’י מין, מייסד ומנהיג צפון וייטנאם ואבי האומה הווייטנאמית המאוחדת, ובמקדש הספרות שהיה האוניברסיטה הראשונה של וייטנאם, שנוסדה לפני אלף שנה, שם נשמע קונצרט של מוזיקה מקומית. לאחר ארוחת צהריים (כלולה) נבקר בחלק ממוזאוני העיר ולאחר מכן סיור על גבי ציקלו, תלת אופן ייחודי. בשעה שמונה וחצי בערב יציאה אל תחנת הרכבת ומשם ברכבת לילה אל לאו קאי.

לינה: ברכבת, בתא משותף

יום 3: לאו קאי - נסיעה לסאפה והמשך לבק-הא

הגעה ללאו קאי בשעות הבוקר המוקדמות ונסיעה לעיירה סאפה שעל גבול וייטנאם עם סין, באזור שבטי בו אנשי השבטים השונים לובשים בגדים נבדלים יפיפיים. אחרי התמקמות במלון נסיעה אל בק-הא, שם מתקיים היום שוק יום א’ המפורסם. ארוחת צהריים כלולה. לאחר ביקור בשוק נצא לשייט קצר על נהר צ’אי ולאחר מכן נחזור למלון בסאפה.

לינה: סאפה

יום 4: ספא והאזור

היום נצא לסיור רגלי מרתק בין הכפרים שבאזור סאפה, בנופים החקלאיים המרהיבים של האזור. בדרכנו נוכל לפגוש במיעוטים השונים שמרכיבים את האוכלוסייה כגון אנשי המונג-השחורים, הדזאו-האדומים וזאי, ונוכל להתרשם מסגנונות הלבוש השונים של כל מיעוט ומהצבעוניות המרשימה שלהם ארוחת פיקניק במהלך הטיול הרגלי. לינה: סאפה

יום 5: סאפה – רכבת לילה להאנוי

היום תוכלו לטייל בסאפה בעצמכם או עם המדריך. תוכלו לבחור בין יום טיול נוסף לכפרים מחוץ לעיר, או לבקר בגן הסחלבים שבהר הדרקון. אחר הצהריים העברה ללאו קאי ונסיעה ברכבת לילה אל האנוי.

יום 6: האנוי - האלונג ביי

הגעה להאנוי מוקדם בבוקר והתרעננות במלון קרוב לתחנת הרכבת. לאחר מכן נסיעה של כ- 4 ש’ לאחד משיאי הטיול הרבים – השייט באחד מהאזורים הנופיים היפים בעולם, מפרץ הא-לונג. זהו מפרץ בים סין, בו צומחות מהים גבעות גירניות מחוסרות הסבר – כמעט אנכיות – המזדקרות לגובה רב. בהגיענו למזח נעלה על ספינה ואחרי קבלת פנים וארוחת צהרים, נצא לשייט, במהלכו נראה כפרי דייגים הצפים במפרץ, נשוט בקייאקים במפרץ ועוד, והכל תוך כדי שייט בנופים המדהימים של המפרץ. ארוחות ולינה על הספינה. לינה: ספינה בהאלונג ביי , כלכלה מלאה

יום 7: מפרץ הא לונג – האנוי - הואה

בוקר של שלווה מהנה על הסיפון, עם נוף המפרץ המדהים. משכימי קום יוכלו לראות את הזריחה על המפרץ לפני ארוחת הבוקר המפנקת. נמשיך בשייט, ועוד נתענג על ארוחת צהריים בטרם ניסע אל שדה התעופה של האנוי ונטוס אל הואה. העברה למלוננו בעיירה.

 

יום 8: הואה

בבוקר נסייר בבירה הקיסרית של שושלת נגויאן, נעצור בפגודת טיאן-מו היפהפיה, נבקר בעיר הקיסרית האסורה וכן בקבר הקיסר מין-מאנג ואתרים נוספים בעיר, כולל ארוחת צהריים. לינה: הואה

יום 9: הואה – הוי אן

נעזוב את הואה בנסיעה להוי-אן לאורך חופים ולגונות קסומות, ודרך מקטע נופי בהר השיש, במעבר ההרים הגבוה בווייטנאם, בדרכנו לעיר הגדולה והיפה דה-נאנג, ומשם עוד דרך קצרה לעיירה הוי-אן האהובה כל כך על תיירים.

לינה: הוי אן

יום 10: הוי אן

היום נלמד להכיר ולאהוב את העיירה המקסימה הוי-אן, שבשל עברה כעיירת נמל בתקופות קדומות, הפכה למקום קוסמופוליטי עם השפעה סינית חזקה.

נבקר במקדש מיי-סון ונלמד על תרבות ממלכת הצ’מפה. לאחר מכן ניסע אל כפר הקדרים טאן הא שם נוכל להתנסות בעבודת קדרות בנוסח המקומי. נשוט לכיוון העיר העתיקה של הוי אן ולאחר ארוחת צהריים (כלולה) נצא לסיור רגלי במרכז העיר. נבקר בגשר היפני המקורה, בעיר העתיקה, באולם קבלת הפנים הסיני הבנוי עם שער גדול, גינה יפה עם צמחי נוי, אולם ראשי וחדר מזבח גדול לסגידה לאלים השונים של סין. נשוטט בין הגלריות הרבות והחייטים הרבים העובדים ברחובות העיירה, וגם נוכל להשביע את יצר הקניות…בערב נבקר ברחובות העיר ובשוק האוכל, הצבעוניים והומים כל-כך.

לינה: הוי אן

יום 11: הוי אן – הו צ'י מין סיטי (סייגון)

לפי שעת הטיסה העברה לשדה התעופה של דה ננג לטיסה אל הו צ’י מין סיטי. לאחר הנחיתה העברה למלון במרכז העיר. לינה: הו צ’י מין סיטי

 

יום 12: הו צ'י מין סיטי ומחילות קו צ'י

לאחר ארוחת בוקר ניסע לביקור מרגש במחילות קוצ’י שהן לעשה עיר שהשתרעה על שטח תת קרקעי של כ- 200 קמ”ר ונחפרה בימי מלחמת וייטנאם. המחילות כללו בתי חולים, בתי חרושת לנשק ועוד. במחילות הסתתרו חיילי הווייטקונג ושם ניהלו את חייהם. אחרי ארוחת צהריים (כלולה) נבקר בעיר הו צ’י מין עצמה, במוזיאון המלחמה, קתדרלת נוטרה דאם ומשרד הדואר ההיסטורי. לינה: הו צ’י מין סיטי (סייגון)

יום 13: הו צ'י מין סיטי – הדלתא של המאקונג

היום מועדות פנינו דרומה, לעבר הדלתא של נהר המאקונג הענק. נצא לשייט בשוק הצף של קאי בה, נערוך סיור בעיר קאן-תו ובכפרים הסמוכים לגדות הנהר. נאכל ארוחת צהריים (כלולה), נבקר בסדנאות ובבתי מלאכה בהם מייצרים מוצרים שונים מאורז וקוקוס, ונטעם פירות מקומיים. לינה: קאן-תו.

 

יום 14: שוק צף בדלתא – סייגון

היום מצפה לנו יום ארוך ומרתק. נתחיל את יום הטיול מוקדם בבוקר, בשעות השיא של השווקים, ונעשה סיור בסירה בשווקים הצפים של קאי-ראנג. נתחיל בשייט בסירה ונמשיך בהליכה בדרך כפרית נעימה שתקרב אותנו לשווקים ותכניס אותנו לאווירה התוססת שלהם. לאחר ארוחת צהריים (כלולה) נבקר בפגודה עתיקה המשוייכת לממלכת הקמר ואז נצא לנסיעה חזרה לסייגון.

לינה בסייגון.

 

יום 15: סייגון והביתה

העברה לשדה התעופה לפי שעת הטיסה.

כלול

 • טיסות בינלאומיות דרך מוסקבה עם חברת איירופלוט וטיסות פנים
 • כל הלינות בהתאם לתוכנית במלונות 3*
 • רכבת לילה ל- Sapa וחזרה בתא שינה
 • רכב, מדריך ונהג לפי המופיע בתוכנית הטיול הטיול
 • ארוחות בהתאם לתוכנית
 • שייט כולל לינה בספינה מפוארת בהאלונג ביי
 • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים בתוכנית
 • העברות מ / אל שדה התעופה
 • מכתב המאשר קבלת ויזה לווייטנאם בשדה התעופה (בעת הכניסה למדינה תשלמו 45$ לאדם עבור הוויזה)

 

לא כלול

 • הוצאות אישיות
 • טיפים
 • כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר

 

חדש מעולם נסתר – טיול מאורגן לוויטנאם וקמבודיה 

מחירים

מחיר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 2 מטיילים מחיר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 4 מטיילים מחיר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 6 מטיילים
2,950$ 2,700$ 2,600$

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך