בטיול פרטי

טיול פרטי לטאיוואן

טאיוואן הוא אי סיני. אך בניגוד לסין, הפכו אותו תושביו הנחמדים והחרוצים, לגן עדן של נוחות בטיול, אתרי טבע מרהיבים שהונגשו, תרבות סינית שנמחקה ביבשת הקומוניסטית ונותרה בו בעינה. זוהי מדינה של שבטים אבוריג’נים הבאים לידי ביטוי במקומות רבים, כשהם משמרים את תרבותם. טיול פרטי לטאיוואן יערוך לכם היכרות קרובה ומעניינת עם מדינה יפיפייה, תושבים חייכניים, מגוון צבעים וריחות, ערים מקסימות ומלאות חיים, מקדשים מרשימים, מטבח משובח ואתרי טבע מרהיבים ביופיים

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • קניון טארוקו – קניון השיש הגדול בעולם.
 • אגם שמש-ירח היפה.
 • הפרחת פנסים בעיירה פינגש’י וביקור בעיירה ג’יופן.
 • מוזאון אוצרות הקייסרות הסינית.
 • הרי יאנגמינשאן והמעיינות החמים.
 • שוק לילה.

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לטאיפיי

לאחר נחיתה ימתין לכם נציגנו וייקח אותכם אל המלון בעיר טאיפיי, מרכז הממשל, המסחר והתרבות של טאיוואן. (שימו לב כי זמן הצ’ק-אין הסטנדרטי הוא 15:00, אם אתם מגיעים מוקדם יותר, ניתן לאחסן את המטען בדלפק הקבלה של המלון).

יום 2: טאיפיי / הואליאן / קניון טארוקו

לאחר ארוחת בוקר יאספו אותכם ותצאו לנסיעה אל מחוץ לעיר, לחוף המזרחי היפה של האי. בדרך תעברו בנקודות נוף ותראו את קו החוף התלול, היורד לים הכחול.

תעברו במצוק צ’ינגשוי – כעשרים קילומטר של צוקים מזדקרים, הנופלים מגובה 2,000 מטר ונושקים לים. תמשיכו לקניון טארוקו – קניון השיש הגדול והיפה בעולם! שנוצר מחתירת מי הנחל באבן שיש, כשהוא חושף סלעי שיש יפים.

תבקרו גם בסמל של הקניון, שהוא מקדש האביב הנצחי, מקדש שממרכזו כאילו נובע מפל ענק של מים לבנים.

לינה: הואליאן.

יום 3: טארוקו / אגם שמש ירח

אחרי ארוחת הבוקר, תעלו במעלה הקניון בדרך נופית מרהיבה של הרים נישאים – הגבוהים ביותר במזרח אסיה. תעצרו בנקודות נוף, תבקרו בעץ מקודש בן כ-3,200 שנה, ותעברו במעבר ההרים הגבוה באי, ברום של 3,275 מטר!

אחרי מעבר השדרה ההררית תרדו לאגם שמש-ירח היפה. תגיעו למלונכם, שם גם תוגש ארוחת הערב (כלולה). במרבית בתי המלון יש זוגות אופניים העומדים לרשות האורחים, וסביב האגם ישנה דרך מישורית קלה לדיווש, כך שתוכלו לנצל זאת בטיול ערב או בטיול בוקר למחרת.

לינה: אגם שמש-ירח.

יום 4: אגם שמש ירח

היום מצפה לכם יום נופש אידיאלי, אך גם שלל דברים לראות וללמוד. אחרי ארוחת בוקר תצאו למתחם מקדשים וון-וו. זהו מתחם קונפוציאני אך גם דאואיסטי ובודהיסטי – סימביוזה בין דתות המאפיינת את טאיוואן.

תמשיכו בטיול סביב האגם ותערכו שייט חוויתי על האגם, שנראה כאילו מחולק לשני חלקים: האחד עגול כמו השמש והשני בצורת סהר ירחי. תבקרו במקדש שואן-גואנג, ובמקדש הסמוך לכבודו של ש’ואנג-דזאנג – הנזיר הנוסע שהביא את הבודהיזם מהודו לסין במאה ה-7 וחלק מגולגלתו היה במקדש הראשון, עד שנבנה השני, בו הוא נמצא כיום.

אם תבחרו בכך, תוכלו לעלות במסלול לא קשה, למרומי הגבעה, לפגודת צה-אן הבודהיסטית, המשקיפה על האגם מגבוה. אחר הצהריים חפשי, במלון שלצד האגם – זמן טוב להליכה רגלית על הגדה, או דיווש קל במשעול ייעודי לכך. ארוחת ערב במלון (כלולה).

לינה: אגם שמש-ירח.

יום 5: אגם שמש ירח / טאיפיי

לאחר ארוחת בוקר תפרדו מהאגם, ותצאו בדרככם חזרה לטאיפיי דרך קו החוף המערבי. בדרך תעברו בעיירהההיסטורית לוגאנג, שהייתה נמל מוביל בתקופת השלטון ההולנדי באי, ואחת הערים הגדולות באי עוד לפני מאה שנים.

מכיוון שהעיירה בחרה  שלא להיות על קו מסילת הרכבת, נותרה העיירה הרחק מאחור, ומשמרת את התרבות ההוקיאנית העתיקה, כשבעיר לא פחות ממאתיים מקדשים וברחובה העתיק יש חנויות סיניות מסורתיות קטנות, ואומנים רבים שמצאו בעיירה את ביתם.

אחרי ביקור ברובע האומנים בעיירה תמשיכו לעבר טאיפיי, למלון.

לינה: טאיפיי.

יום 6: סביב טאיפיי

היום תצאו מטאיפיי לפינה הצפון מזרחית של האי. אחרי ארוחת בוקר תסעו לעיירה ג’יופן – עיירה קטנה הממוקמת בתוך גבעות, ליד ההרים, ופונה לים.

בשל מיקומה המיוחד ידועה ג’יופן במזג האוויר הערפילי שלה, אשר יוצר אווירה רומנטית. תבקרו במכרה הזהב הנטוש בו עובר נחל הנופל במפל רחב עם מי טיט הנראים מוזהבים.

תמשיכו לרחוב העתיק של העיירה פינגש’י המצטיין בבתי העץ היפים משני צידי מסילת רכבת, בו תוכלו לצייר עלפנסי נייר ולהפריח אותם לשמיים כשברכתכם תינשא לאלי השמיים הסיניים.

לינה: טאיפיי.

יום 7: טאיפיי

לאחר ארוחת הבוקר תבקרו במספר אתרים בעיר: תבקרו במקדש לונגשן – אחד המקדשים המרהיבים בעיר, בו תוכלו לראות את פעילות התפילה המתבצעת ביום ובלילה.

תמשיכו להשקיף על משרדי הנשיא – מבנה קולוניאלי יפני מפואר המשמש גם היום. תמשיכו למתחם אולם הזיכרון לנשיא המייסד של טאיוואן – צ’יאנג קאישק, שלכבודו בנו מתחם עצום ומרהיב שבראשו פסל שלו בישיבה קיסרית, עם משמר חיילים השומר עליו.
תמשיכו לאחד המוזאונים החשובים בעולם, המרכז את אוצרות הקיסרות הסינית שהוברחו לאי בסיום מלחמת האזרחים, כשהמפסידים נסוגו לטאיוואן. אוצרות אלה אין גם בסין גופא!
מכאן תצאו צפונה מהעיר, ההופכת באחת מכרך סואן לטבע געשי פראי. תעלו לפארק הלאומי על שם יאנג-מינג כשבדרך תעברו באזור מלא פעילות גיאוטרמית ומעיינות חמים.

בחזרתכם לעיר תבקרו באחד משוקי הלילה הרבים, שאין כמותם לאפיין את טאיוואן. שלל מאכלים ומוצרים ואלפי אנשים – פשוט חוויה!!

מהשוק תשובו עצמאית ברכבת התחתית היעילה חזרה למלונכם.

לינה: טאיפיי.

יום 8: הביתה

בהתאם למועד טיסתכם ליעדכם הבא או הבייתה, תאספו מהמלון ותלקחו לנמל התעופה.

חשוב לדעת

* המחיר הסופי נקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

כלול

 • לינות בבתי מלון 4 כוכבים כולל ארוחת בוקר
 • העברות וטיולים באוטו פרטי בהתאם למספר הנוסעים עם מדריך דובר אנגלית
 • כניסות לאתרים שמצוינים בתוכנית

המחיר אינו כולל:

 • טיסות
 • הוצאות אישיות
 • ארוחות שלא צויינו בתוכנית
 • ביטוח

מחיר

קבוצה של 2 אנשים קבוצה של 4 אנשים קבוצה של 6 אנשים
1,860$ 1,480$ 1,410$

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך