בטיול פרטי

יפן – כולל נהיגה עצמית באלפים היפניים ואי האומנויות נאושימה

טיול בהתאמה אישית ליפן כולל אי האומנויות נאושימה. האי נאושימה הפך בעשור האחרון ל"אי האומנויות". הוא מפורסם במגוון המוזאונים לאומנות המודרנית שבו, הארכיטקטורה המעניינת ופסלי החוצות הצבעוניים והגדולים שבו. ביקור באי הוא חוויה מושלמת לחובבי אמנות. זהו אי מרהיב, המשלב נוף, טבע, ארכיטקטורה ואמנות עכשווית.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • קיוטו – הבירה התרבותית של יפן, מלאה מקדשים וגנים יפיפים.
 • נארה – הבירה הקדומה ובניין העץ הגדול בעולם.
 • הירושימה – שרידי חורבות הפצצה האטומית והאי מיאג’ימה.
 • לינה במקדש בהר קויה וזמן להסתובב בין המקדשים ושבילי הנוף הפסטורלי.
 • אי האומנויות נאושימה.
 • קנאזאווה – בירת הסמוראים וביתו של אחד הגנים היפים ביפן.
 • האלפים היפנים – טיול בנהיגה עצמית.
 • טוקיו – טיול באתרי המטרופולין הגדול בעולם.
 • ניקו – מקדש טושוגו.
 • הר פוג’י – עליה להר, תצפית על האזור, שייט באגם אשי וביקור בעיירה היפה האקונה.

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לאוסקה – קיוטו

לאחר טיסה ארוכה דרך יעד ביניים תנחתו בשדה התעופה באוסקה. משדה התעופה תסעו למלונכם שבמרכז העיר קיוטו באוטובוס “שאטל”.
לינה: קיוטו.

יום 2: קיוטו

היום תערכו יום טיול מודרך כחלק מקבוצה בבירה העתיקה קיוטו, אותה עדיף לראות ולהבין לעומק בעזרתו של מדריך מקומי. הסיור יעבור בקיוטו בארמון הקיסרי שהיה מושבו של הקיסר במשך למעלה מאלף שנים, בטירת ניג’ו, שהייתה התזכורת לקיסר שמעמדו סמלי והכוח הוא של השוגון. תמשיכו לביקור במקדש הייאן-גינג’ו – העתק הארמון הקיסרי שנבנה לכבוד 1,100 שנה לעיר, וסביבו גנים מרהיבים, במקדש סאןג’וסאנגדו, עם 1001 צלמי אלת הרחמים קאנון, והשיא הוא מקדש הזהב קינקאקוג’י, שהשתקפותו באגם היא התמונה המפורסמת של העיר. לסיום תערכו תצפית יפה על העיר ממקדש קיומיזו הבנוי ללא מסמרים, הבנוי על גבעה בשולי העיר.

הטיול כולל ארוחת צהרים.

לינה: קיוטו.

יום 3: נארה

בוקר חופשי בקיוטו. אנו ממליצים לבקר במקדש ריואן-ג’י, בו ישנם גני הזן-בודהיזם או גני הסלעים המרשימים ביותר ביפן ונכס שימור עולמי של אונסק”ו.

אחה”צ – תצאו לטיול מודרך באוטובוס תיירים לנארה – בירתה הראשונה של יפן. הביקור כולל את מקדש טודאג’יהענק, מבנה העץ הגדול בעולם וצלם הבודהא הגדול ביפן. תבקרו גם במקדש השינטו של קאסוגה, המיוחד בפנסי האבן והברונזה הרבים ובפארק נארה בו מסתובבים צבאים רבים המזכירים את מקום דרשתו הראשון של הבודהא.

לינה: קיוטו.

יום 4: הר קויה

יום ללא הדרכה

זהו יום חוויתי של אווירה והתנסות. היום תצאו שוב להרים, לעיירה קויה-סאן. היציאה ברכבת לעיר הגדולה אוסקה, ורכבת הרים  מיוחדת ותלולה העולה להר. בעיירה תבקרו במקדשים היפים, כולל גן הסלעים המרשים במקדש קונגובו-ג’י. את ארוחת הערב והלינה תעשו במקדש אמיתי!

לינה: מקדש בהר קויה. (תנאי לינה בסיסיים)

יום 5: הר קויה – קיוטו

עם שחר תוכלו לחוות את חוויית המקדש, כשתוכלו  לראות ולהשתתף בפעילות המדיטציה ובתפילות הבוקר במקדש, ולרגע לחוש את תחושת חיי הנזירים. לאחר מכן תבלו זמן חופשי בהר קויה ותשובו לקיוטו.

לינה: קיוטו.

יום 6: הירושימה, האי מיאג'ימה

היום תערכו יום טיול כחלק מקבוצה עם הדרכה להירושימה. ראשית תחוו את הנסיעה ברכבת המהירה להירושימה וטיול לאחד משלושת הנופים היפים ביפן, והוא הטורי, או השער הצף של מיאג’ימה, האתר המפורסם ביותר ביפן. תערכו טיול במקדש השינטו וברחבי האי היפה של מיאג’ימה. תחזרו לעיר הירושימה עליה הוטלה פצצת האטום הראשונה, ותערכו ביקור במוזאון ופארק השלום, בו ניתן לקבל פרופורציה אודות כוחו הרב מדי של האדם והטכנולוגיה ובסבל הקורבן, ותחזו בכיפה ששרדה את פצצת האטום ומסמלת אותה.

לינה: הירושימה.

יום 7: הירושימה – אוקאימה

בוקר חופשי בו אנו ממליצים על ביקור במפעל מאזדה באופן עצמאי.
בשעת הצהריים נסיעה ברכבת לאוקאימה.

לינה: אוקאימה.

יום 8: האי נאושימה – אוסקה

בשעות הבוקר תסעו ברכבת מאוקאימה לאונו. תעלו על מעבורת (כלולה במחיר) לאי הקטן נאושימה בו המרחקים זעירים וניתן לערוך סיור באופן עצמאי באי (יש אוטובוס shuttle).
בהגיעכם לנאושימה מומלץ לבקר ב:
• מוזאון בנסה (Benesse museums).
• מוזאון ציצו (Chichu art Museum).
• מוזאון אנדו, המוקדש לאדריכל הנודע Tadao Ando.
• מוזאון לי אופאן (Lee Ufan Museum)- אומן קוריאני מפורסם.
• מוזאון בתוך בית מרחץ: שילוב של רחצה ב”סנטו” (בית מרחץ יפני) ואומנות.
• בית האומן ג’יימס טורל.
• בית האומן הירושי סוגימוטו.
• יצירות האמנות הרבות, הפזורות ברחבי האי, כגון הדלעות, של האמנית היפנית יאיואי קוסמה, הפסלים מתנועעים של גורג ריקי ועבודותיה של טרזיטה פרננדז, עבוודת של טדאו אנדו ועוד.
בשעות אחה”צ תעלו למעבורת שתיקח אותכם חזרה לאונו (כלולה במחיר) ורכבת לאוקאימה. המשך ברכבת לקיוטו.

לינה: קיוטו.

יום 9: קיוטו – קאנזאווה

תסעו ברכבת לקאנזאווה. עם ההגעה תקחו את הרכב בתחנה. קאנזאווה היא עיר באזור הנקרא “מחוז הסמוראים”. עיר זאת הייתה אחת משתי ערים גדולות עליהן ויתרו האמריקאים להפציץ בשל אוצרותיה התרבותיות, ולכן השתמרה היטב. מומלץ לבקר בבית משפחת נומורה – טירת הסמוראים הגדולה ביפן, עם אדריכלות מעודנת, ציורי קיר מרהיבים ותקרות דקורטיביות, ובגן קורוקואן שנחשב בדירוג מקומי כאחד משלושת הגנים היפים ביפן וברובע הגיישות ובתי התה היגאשי צ’איה גאי העתיק. זהו רובע הגיישות השלישי בגדלו אחרי טוקיו וקיוטו, בו על פני מספר רחובות משומרים בתים מסורתיים עם בתי תה בהם היו מבדרות הגיישות את אורחיהן.

לינה: קאנזאווה.

יום 10: טאקיאמה (רכב שכור)

המשך טיול ברכב השכור באלפים היפנים הכולל את שיראקווה-גו, כפר יפיפה עם בתי גאשו-זוקורי, בעלי גגות קש זקורים, המיוחדים לאחסון בעת החורף. כפר זה הוא נכס לשימור עולמי בחסות אונסק”ו, ואחד מהמקומות היפים ביפן! תמשיכו עוד שעת נהיגה לטאקיאמה, לסיור ברחוב סאמאצ’י הציורי. חפשו שם את מבשלות הסאקה, בפתחם תלויים כדורים ותוכלו לשטעום סאקה באוירה יפנית אותנטית! נצלו את כל הזמן החופשי להסתובב בעיירה העתיקה.

לינה: טאקיאמה.

ום 11: נאגויה – טוקיו

בבוקר מומלץ לסייר רגלית בעיר, כולל ביקור בשוק הבוקר של טאקיאמה ובמוזאון עגלות הפולחן, המלאות דמויות מההיסטוריה של האזור ומוצגות ברחובות העיר בעת הפסטיבל של טאקיאמה. את הרכב השכור תחזירו לסוכנות בשעות הצהריים ומשם תקחו את רכבת המהירה לטוקיו (דרך נגויה).

לינה: טוקיו.

יום 12 - טוקיו

טוקיו, היא כיום המטרופולין הגדול בעולם, המרכז השלטוני של יפן מאז המאה ה-19, ואחת הערים המרתקות בעולם בשילוב בין מסורת למודרנה. היום תערכו סיור מודרך באנגלית, כחלק מקבוצה בעיר המטרופולין המרתקת המשלבת ישן עם חדש. תבקרו במגדל טוקיו, המכונה “האייפל של יפן”, אך גבוה מהמקור, בגן הארמון הקיסרי ובגשר ניג’ובאשי,  תלמדו אודות טקס תה מסורתי, תערכו שייט פנורמי על נהר הסומידה ותבקרו במקדש סנסו-ג’י העתיק והמפורסם ביותר בטוקיו, ובשוק נאקאמיסשהיה ואודנו רחוב קניות מסורתי, ועתיק, הומה האדם. הטיול כולל ארוחת צהרים מסורתית.

יום 13: האקונה, הר פוג’י

היום תצאו לטיול מאורגן כחלק מקבוצה, להאקונה שלמרגלות הר פוג’י המפורסם. תבקרו במרכז המבקרים של הר פוג’י, ותסעו עד לתחנה החמישית של ההר, ברום 2,300 מטר, שהיא הנקודה הגבוהה ביותר אליה ניתן להגיע ברכב. לאחר שתנשמו אויר פסגות תצאו לשיט על אגם אשי שלמרגלות הר פוג’י, ממנו נשקף ההר המלכותי באופן היפה ביותר. בהמשך תעלו ברכבל על פסגת הר קומהגטקה לתצפית יפה על האזור.

הטיול כולל ארוחת צהרים. בתום הסיור

לינה: בהאקונה. מלון בסגנון יפני עם ספא

יום 14: האקונה – טוקיו

יום חופשי בהאקונה (כרטיסיה לתחבורה בהאקונה כלולה). מומלץ לבקר במוזאון פיסולי פתוח בלב שמורת הטבע בלוע הר געש קדום או לחוות בית מרחץ יפני (סנטו) באחד מהמעיינות החמים.

אחה”צ – נסיעה ברכבת חזרה לטוקיו. נסיעה למלון באופן עצמאי.

לינה: טוקיו.

יום 15: ניקו

היום תצאו ליום טיול מודרך (כחלק מקבוצה) ל”שמש של יפן” – ניקו. תסעו מטוקיו צפונה  בדרך הררית ומיוערת. תבקרו בקומפלקס המקדשים המפואר ביותר ביפן, שהביא לעולם את המקור של שלושת הקופים – האילם, החרש והעיוור. תבקרו  במקדש טושוגו המרהיב, המשמש מאוזוליאום לשוגון הנודע טוקוגאווה. (יתכן ולא תהיה אפשרות לבקר בחלק מהמקדש עקב עבודות שיפוצים). תמשיכו לאגם צ’וזנג’י היפה, הממוקם למרגלות הר הגעש הכבויולמפלי קגון – אחד משלושת המפלים הגדולים ביותר ביפן. במהלך הטיול תאכלו ארוחת צהריים יפנית מסורתית.

לינה: טוקיו.

יום 16: טוקיו

יום חופשי להסתובב בטוקיו. מומלץ לבקר בשוק הדגים של צוקיג’י, בשוק אמיוקו – “שוק הממתקים” הצבעוני, ברובע הקניות וחנויות האלקטרוניקה של אקיהברה, באזור אבקובה ובמקדש מייג’י שבו, באי המלאכותי אודאיבה, או בנסיעה לעיר הבירה הקדומה קאמקורה אשר לחוף הים, מרחק שעה נסיעה ברכבת. תוכלו גם  לבקר באחד המוזאונים הרבים – לאמנות מודרנית, אמנות עתיקה, עיצוב יפני, צילום וארכיטקטורה.

 

לינה: טוקיו.

יום 17: טיסה מטוקיו

העברה במונית “שאטל” לשדה התעופה לטיסה חזרה לארץ.

מפה

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

חשוב לדעת

* המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

 

 

מתעניינים במזרח הרחוק? אנו ממליצים לכם לבקר גם ב-

הודו

וייטנאם וקמבודיה

סין

כלול

 • העברות משדה התעופה וחזרה בהסעה משותפת
 • כרטיסים לרכבות ומעבורות כמתואר בתוכנית
 • טיולים מודרכים כחלק מקבוצות יומיות עם הדרכה באנגלית בקיוטו, נארה, הירושימה, טוקיו, ובהר פוג’י. הטיולים יוצאים מהמלון או מנקודה קרובה אליו ומסתיימים במלון או במקום מרכזי בעיר. הכניסות לכל האתרים והפעילויות כלולות בטיולים הקבוצתיים.
 • טיול עצמאי בהר קויה ובאי נאושימה.
 • השכרת רכב לנהיגה עצמית בקנאזאווה ובאלפים היפנים – שיראקווה-גו וטאקיאמה, כולל ביטוחים.
 • כל הלינות בהתאם לתוכנית במלונות דרגה תיירות טובה (ברמת 3-4 כוכבים – למעט לינה במקדש בהר קויה).
 • ארוחות בוקר כל יום.
 • ארוחות נוספות בהתאם למתואר בתוכנית.

המחיר אינו כולל:

 • טיסות בינלאומיות.
 • דלק לימי השכרת הרכב, חנייה, אגרות כבישים וביטוח מורחב.
 • הדרכה באזור האלפים היפניים, בנאושימה ובימים החופשיים
 • הוצאות אישיות.
 • טיפים לנותני השירות
 • כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר.

מחירים

מס' המטיילים מחיר לאדם בחדר זוגי
2 $4,750
4 $4,600

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך