בטיול פרטי

יפן – כולל נהיגה עצמית באלפים היפניים

טיול פרטי ליפן, כולל טוקיו, הר פוג'י, האקונה, נהיגה עצמאית באלפים היפניים, טאקיאמה, שיראקווה-גו, קנאזוואה, קיוטו, נארה, הירושימה, האי מיאג'ימה, הר קויה ועוד טיול מאורגן פרטי מאגד את ייתרונות הנוחות של טיול מאורגן, ללא הצורך לעסוק בסידורים ולימוד מקדים, והמידע הטוב שניתן על ידי מדריכים מוסמכים בני המקום, יעילות הטיול המקיף מרב יעדים בזמן קצוב, עם הייתרונות של טיול פרטי, בו לא תלויים באנשים אחרים, וניתן לשלוט על קצב הטיול, להקדיש זמן למקומות מרתקים ולקצר או לדלג על מקומות אחרים. זוהי האופציה האידיאלית למטייל הרוצה להפיק את המרב.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • טוקיו – טיול באתרי המטרופולין הגדול בעולם.
 • הר פוג’י – עלייה להר, תצפית על האזור, שייט באגם אשי, וביקור בעיירה היפה האקונה.
 • נהיגה עצמאית בנופי ואתרי האלפים היפנים. ביקור ב”בירת האלפים” טאקיאמה, ובכפר שיראקווה-גו עם בתי העץ הייחודיים.
 • קנאזוואה – בירת הסמוראים וביתו של אחד הגנים היפים ביפן.
 • קיוטו – הבירה התרבותית של יפן, מלאה מקדשים ופינות חמד.
 • נארה – הבירה הקדומה ובניין העץ הגדול בעולם.
 • הירושימה – שרידי חורבות הפצצה האטומית, והאי מיאג’ימה.
 • טיול עצמאי בהר קויה, בין מקדשים ושבילי הנוף הפסטורלי

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לטוקיו

לאחר טיסה ארוכה דרך יעד ביניים תנחתו בשדה התעופה נאריטה, המשרת את טוקיו. משדה התעופה תסעו למלונכם באוטובוס “שאטל”.

לינה: בטוקיו.

יום 2: טוקיו

טוקיו, היא כיום המטרופולין הגדול בעולם, המרכז השלטוני של יפן מאז המאה ה-19, ואחת הערים המרתקות בעולם בשילוב בין מסורת למודרנה. להיכרות ראשונה עם יפן ועם טוקיו, תערכו היום סיור מודרך בקבוצה בינלאומית שיכלול: מגדל טוקיו המכונה “האייפל של יפן”, אך גבוה מהמקור, תלמדו אודות טקס תה מסורתי, תבקרו בגן הארמון הקיסרי ובגשר ניג’ובאשי, תערכו שייט פנורמי על נהר הסומידה ותבקרו במקדש סנסו-ג’י העתיק והמפורסם ביותר בטוקיו, ושוק נאקאמיס שהיה ואודנו רחוב קניות מסורתי, ועתיק, הומה האדם.

הטיול כולל ארוחת צהריים.

לינה: טוקיו

יום 3: טוקיו

זמן חופשי לטייל בעיר. מומלץ לבקר ב:

 • מקדש מייג’י השומר על הקיסר הגדול שפתח את יפן לקידמה. מקדש השינטו מוקף יער עצים ממאות סוגים שונים ובו נעים להסתובב.
 • גן שינג’וקו היפה, בו על שטח של כ-580 דונם ניתן לראות גננות יפנית ובינלאומית וליהנות מהרוגע.
 • רובע הקניות וחנויות האלקטרוניקה של אקיהבארה בו תמצאו כל מכשיר חשמלי וגאג’ט.
 • האי המלאכותי אודאיבה, הקניונים המדהימים ומוזאון המדע והחלל.
 • נסיעה לעיר הבירה הקדומה קאמקורה אשר לחוף הים, מרחק שעה נסיעה ברכבת.

לינה: טוקיו.

יום 4: הר פוג'י האקונה

היום תצאו לטיול מודרך בקבוצה בינלאומית להאקונה שלמרגלות הר פוג’י המפורסם. תבקרו במרכז המבקרים של הר פוג’י, ותסעו עד לתחנה החמישית של ההר, ברום 2,300 מטר, שהיא הנקודה הגבוהה ביותר אליה ניתן להגיע ברכב. לאחר שתנשמו אויר פסגות תצאו לשיט על אגם אשי שלמרגלות הר פוג’י, ממנו נשקף ההר המלכותי באופן היפה ביותר. בהמשך תעלו ברכבל על פסגת הר קומהגטקה לתצפית יפה על האזור. הסיור ייסתיים בתחנת אודווארה בה תאספו את כלי הרכב להמשך טיולכם ותעברו למלון בהאקונה. ארוחת צהריים כלולה בסיור.

לינה: האקונה.

יום 5: מאטסומוטו – טאקיאמה

בימים הקרובים אתם מטיילים עם רכב שכור ואדונים לטיולכם ולקצבו.

ראשית תסעו למאטסומוטו וזמן לבקר בטירת “העורב השחור” היפה שבה. זו מהטירות השמורות ביותר, שמראה את חיי הסמוראים במאה ה-16. משם תעלו לגב ההר של האלפים היפנים ותסעו עד לטאקיאמה. מומלץ לבקר במוזאון עגלות הפולחן, ולהסתובב בעיר העתיקה, ברחוב סאנמאצ’י בערב. חפשו שם את מבשלות הסאקה, בפתחם תלויים כדורים ותוכלו לשטעום סאקה באוירה יפנית אותנטית!

לינה: טאקיאמה.

(מתעניינים באומנות ותרבות יפנית וביקור במוזאונים מיוחדים? אם כך אי האומנויות נאשימה הוא היעד שלכם. הכנסו לקרוא על הטיול לאלפים היפניים, הכולל ביקור באי, שהוא חוויה מושלמת לחובבי אומנות.)

יום 6: טאקיאמה – קאנזאווה

טאקיאמה- מומלץ לקום לראות את שוק הבוקר של טאקיאמה. המשך היום – נהיגה של שעה באלפים היפנים תביא אותכם אל שיראקווה-גו, כפר יפיפה עם בתי גאשו-זוקורי, בעלי גגות קש זקורים, המיוחדים לאחסון בעת החורף. כפר זה הוא נכס לשימור עולמי בחסות אונסק”ו ואחד מהמקומות היפים ביפן! משם נסיעה עד קאנזאווה למלון בעיר. תוכלו לבקר בערב ברובע התענוגות היגאשי צ’איה גאי– השלישי בגדלו אחרי טוקיו וקיוטו, בו על פני מספר רחובות משומרים בתים מסורתיים עם בתי תה בהם היו מבדרות הגיישות את אורחיהן.

לינה: קאנזאווה.

יום 7: קאנזאווה – קיוטו

זמן לטייל בקאנזאווה באזור הנקרא מחוז הסמוראים. עיר זאת הייתה אחת משתי ערים גדולות עליהן ויתרו האמריקאים להפציץ בשל אוצרותיה התרבותיות, ולכן השתמרה היטב. מומלץ לבקר בבית משפחת נומורה – טירת הסמוראים הגדולה ביפן, עם אדריכלות מעודנת, ציורי קיר מרהיבים ותקרות דקורטיביות, ובגן קו רוקואן שנחשב בדירוג מקומי כאחד משלושת הגנים היפים ביפן. החזרת הרכב בשעות הצהריים בתחנת הרכבת ונסיעה ברכבת מהירה לקיוטו

לינה: קיוטו.

(אם מחוז הסמוראים ואזור האלפים היפניים מעניינים אותכם במיוחד, אנו ממליצים על הטיול המקיף של עולם נסתר הכולל מדריך פרטי באלפים היפניים וביקור בניקו)

יום 8: קיוטו, הירושימה והאי מיאג'ימה

היום תערכו יום טיול כחלק מקבוצה להירושימה. ראשית תחוו את הנסיעה ברכבת המהירה להירושימה וטיול לאחד משלושת הנופים היפים ביפן, והוא הטורי, או השער הצף של מיאג’ימה, האתר המפורסם ביותר ביפן. תערכו טיול במקדש השינטו וברחבי האי היפה של מיאג’ימה. תחזרו לעיר הירושימה עליה הוטלה פצצת האטום הראשונה, ותערכו ביקור במוזאון ופארק השלום, בו ניתן לקבל פרופורציה אודות כוחו הרב מדי של האדם והטכנולוגיה ובסבל הקורבן. כן תראו את הכיפה ששרדה את פצצת האטום ומסמלת אותה. עם ערב תחזרו ברכבת המהירה חזרה לקיוטו.

לינה: קיוטו.

יום 9: קיוטו ונארה

היום תערכו יום טיול כחלק מקבוצה בבירות העתיקות קיוטו ונארה, אותן עדיף לראות ולהבין לעומק בעזרתו של מדריך מקומי. הסיור יעבור בקיוטו בארמון הקיסרי שהיה מושבו של הקיסר במשך למעלה מאלף שנים, בטירת ניג’ו, שהייתה התזכורת לקיסר, שמעמדו סמלי והכוח הוא של השוגון, מקדש הזהב קינקאקוג’י, שהשתקפותו באגם היא התמונה המפורסמת של העיר, מקדש קיומיזו הבנוי ללא מסמרים, הבנוי על גבעה בשולי העיר ומאפשר תצפית יפה על העיר. מכאן תסעו לבירה העתיקה נארה בה תבקרו במקדש טודאג’י הענק, מבנה העץ הגדול בעולם וצלם הבודהא הגדול ביפן. תבקרו גם במקדש השינטו של קאסוגה, המיוחד בפנסי האבן והברונזה הרבים. בסוף היום תשובו למלונכם בקיוטו.

לינה: קיוטו.

יום 10: הר קויה

טיול ללא הדרכה

זהו יום חוויתי של אווירה והתנסות. היום תצאו שוב להרים, לעיירה קויה-סאן. היציאה ברכבת לעיר הגדולה אוסקה, ורכבת הרים  מיוחדת ותלולה העולה להר. בעיירה תבקרו במקדשים היפים, כולל גן הסלעים המרשים במקדש קונגובו-ג’י. את ארוחת הערב והלינה תעשו במקדש אמיתי!

לינה: בהר קויה. (לינה בסיסית)

יום 11: הר קויה – קיוטו

עם שחר תוכלו לחוות את חוויית המקדש, כשתוכלו  לראות ולהשתתף בפעילות המדיטציה ובתפילות הבוקר במקדש, ולרגע לחוש את תחושת חיי הנזירים. לאחר מכן תבלו זמן חופשי בהר קויה ותשובו לקיוטו.

לינה: קיוטו.

יום 12: טיסה מאוסקה

לאחר ארוחת בוקר תפרדו מיפן היפה ותנסעו בשאטל לשדה התעופה קנסאי לטיסה לישראל.

מפה

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

חשוב לדעת

* המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

מתעניינים במזרח הרחוק? אנו ממליצים לכם לבקר גם ב-

הודו

וייטנאם וקמבודיה

סין

כלול

 • העברות מ/ל שדה התעופה בהעברה משותפת
 • כל הלינות בהתאם לתוכנית במלונות ברמת 4 כוכבים (למעט המקדש בהר קויה), כולל ארוחות בוקר.
 • טיולים מודרכים כחלק מקבוצה יומית בטוקיו, הר פוג’י, בקיוטו ונארה, ובהירושימה, הטיולים יוצאים מהמלון או מנקודה קרובה אליו וחוזרים למלון או לנקודה מרכזית בעיר.
 • 3 ימי רכב שכור מתחנת אודווארה בערב ועד קיוטו בצהריים. סוג הרכב ימסר בעת ההזמנה
 • טיול עצמאי להר קויה כולל לינה במקדש.
 • כרטיסי רכבת עם מקומות מוזמנים מראש בהתאם למסלול
 • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים התוכנית.
 • ארוחות בהתאם למתואר בתוכנית.
 • מעבר מזוודות מטוקיו לקיוטו

המחיר אינו כולל:

 • טיסות בינלאומיות
 • דלק, חניה, כבישי אגרה וביטוח מורחב לרכב
 • הוצאות אישיות
 • טיפים לנותני השירותים
 • כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר

מחיר משוער (המחיר הסופי ייקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים אם יהיו)

מס' המטיילים מחיר לאדם בחדר זוגי
2 $3,850
4 $3,750

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך