בטיול פרטי

טיול פרטי לנפאל המסקרנת

נפאל, ממלכת ההרים, מצליחה לשמר תרבויות שחלפו מהעולם בהודו השכנה. האנשים הפשוטים הצליחו לפתח תרבות ואדריכלות וחקלאות בהתאם לתנאי חייהם הקשים ולהקים ממלכות שמעולם לא נכבשו על ידי אחרים. נופי גג העולם והחיים במשעולי ההרים ולצד הנהרות הגדולים, הם חוויה של פעם בחיים, וכך זה גם לראות את אחרוני הקרנפים האסייתיים מקרוב, מגב של פיל. טיול פרטי לנפאל יערוך לכם היכרות קרובה ומעניינת עם מדינה יפיפייה, תושבים חייכניים, מגוון צבעים וריחות, ערים מקסימות ומלאות חיים, מקדשים מרשימים, מטבח מעניין ואתרי טבע מרהיבים ביופיים.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • מיטב הארכיטקטורה הנווארית בעמק קטמנדו
 • היכרות עם המקומיים והאנשים השבטיים ודרכי חייהם
 • טרק ולינה בחיק רכס האנפורנה בהימאליה
 • זריחה מעל הרי ההימאליה המושלגים
 • סיור בקאנו ועל גבי פילים בפארק צ’יטוואן
 • ראפטינג בנהר

מסלול הטיול

יום 1: ברוכים הבאים לשדה התעופה קטמנדו

לאחר הנחיתה בקטמנדו יפגוש אתכם נציג שלנו וייקח אתכם לבית המלון בעיר.

לאחר התמקמות והתרעננות במלון, אחרי הטיסה הארוכה, ניפגש במלון עם הנציג המקומי, שייתדרך אותכם על תוכנית הטיול.

אם תגיעו בשעות הלילה, נערוך את הפגישה הזו בבוקר של יום המחרת, אחרי ארוחת הבוקר.

יום 2: יום טיול מלא בסביבות קטמנדו

אחרי ארוחת בוקר בבית המלון, ייקח אתכם נציגנו ליום שלם של סיורים בעיר קטמנדו וסביבתה. תבקרו במתחם ההינדואיסטי החשוב ביותר בפאשופטי-נאת, מקדשו של האל שיווה, בו תראו אנשי דת פרושים (סאדו), גילוף אירוטי וטקסי שריפת גופות נפתרים, בנחל המגיע אל הגאנגס הקדוש.

תבקרו גם בסטופה הבודהיסטית סוויאמבו-נאט, המשקיפה ממרומי גבעה על העיר קטמנדו, וידועה בכינוי “מקדש הקופים”. תבקרו גם במרכז הבודהיסטי-טיבטי בודהה-נאת, שביקור בשטחו שקול לביקור בטיבט על כל צבעיה וניחוחה.

תבקרו גם בכיכר הארמונות והמקדשים המרכזית – כיכר דורבר בעיר פטאן הסמוכה לקטמנדו, הקרויה לאליטַפּוּר (“עיר היופי”) ולא בכדי. בעיר זו באים לידי ביטוי הארכיטקטורה והתרבות הנפאלית מתקופת הזהר של נפאל, בה תמצאו את ציפור האבן משירה הידוע “נפאל” של גלי עטרי.

לינה: קטמנדו

יום 3: טיסה לפּוֹקהָרַה

אחרי ארוחת הבוקר, נסיע אתכם לשדה התעופה, שם תעלו על טיסה קצרה לפּוֹקהָרַה. שימו לב לנופי ההימאליה המושלגים שייראו דרך חלונות המטוס! העיר יושבת בסמוך לאגם, בין פסגות הרים המתנשאים לרום של עד 8,000 מטרים.

בעבר תוארה פּוֹקהָרַה כמקום היפה ביותר בערי ההימאליה! בסביבות העיר פּוֹקהָרַה תעשו סיור, בו תראו את סטופת השלום העולמי, תבקרו במחנה פליטים טיבטיים שחיים כפליטים כבר כשישים שנים כאילו לא עזבו את טיבט.

תבקרו גם במפלי השאול, שנקראו על שם תיירת שווצרית בשם דווי. לקראת ערב תערכו שייט רומנטי על אגם פאווה, על שפתו נמצאת עיירת המטיילים לייקסייד.

תוכלו ליהנות מנופים מרהיבים של רכס האנפורנה, והר “זנב הדג” הקדוש, המשתקפים במי האגם הירוקים והרגועים

לינה: פּוֹקהָרַה.

ימים 4-7: טרק רגלי באזור האנפורנה

בשלושת הימים הבאים תתנסו בטרק רגלי למרגלות הרי האנפורנה העצומים. זהו טרק לנקודת תצפית שנקראת “פון-היל“.

במהלך הטרק, תעברו בתבניות נוף המשתנות לפי הגובה, לאורך ואדי העולה לרכס הקסום של הפון-היל שנמצא ברום של 3,200 מטר. בדרך תעברו בכפר טאטפאני, במקום ישנם מעיינות חמים והבילוי בהם במהלך הטרק מוסיף מאוד לחוויה של הטיול.

ביום העלייה למרום הרכס, כדאי להשכים קום ולעלות במדרגות הרבות המובילות למעלה כדי שתוכלו לתפוס את נקודת התצפית הטובה ביותר, ממנה תצפו בזריחה איטית מעל פסגות הרי האנפורנה.

בטרק תוכלו לראות נופים מגוונים של פסגות מושלגות-עד, יערות, כפרים מקומיים פסטורליים, גשרים תלויים ומסלולי הליכה יפים. בסיום הטרק תשובו לפּוֹקהָרַה.

יום 8: סראנגקוט ופוקארה

היום תשקימו קום ותסעו למגדל סראנגקוט. זהו כפר קסום, ממנו תוכלו לחזות בזריחה מעל ההרים הלבנים המושלגים של רכס האנפורנה והדולאגירי, כולל פסגת זנב הדג.

מסראנגקוט ישנה בתצפית מרהיבה של גם על אגם פאווה היפה של פּוֹקהָרַה. לאחר הזריחה תשובו למלון לארוחת בוקר, שבסיומה תתחילו סיור בעיר.

 

יום 9: נסיעה לכיוון הפארק הלאומי צ'יטוואן

הדרך מפּוֹקהָרַה מזרחה, עוברת לצד נהר מארשיאנגדי היפה. בדרך תעצרו ותרדו לנהר לכשלוש שעות שייט ראפטינג בנהר הרגוע.

השייט ייסתיים בכפר מוגלינג-בזאר, בו תתייבשו ותמשיכו בדרך דרומה, ומכאן לאורך נהר הטריסולי, שדוברי הצרפתית מכנים “טרה-ג’ולי” (יפה מאד) וכזה הוא נוף הנהר!!

בהגיעכם לאזור הפארק הלאומי צ’יטוואן, תתקבלו בלודג’, ותצאו לסיור בכפר של אנשי התארו – ילידי המקום, החיים חיים פשוטים ומחוברים לקרקע ולטבע.

לינה: לודג’ בפארק.

יום 10: יום שלם בפארק הלאומי צ'יטוואן

דרומית מעמק קטמנדו ומשיפולי גג העולם, משתרע לו מישור סובטרופי מיוער, שרודיארד קיפלינג קרא לו בשם הודי – ג’ונגל. זוהי שפלת הטראי בה נמצא צ’יטוואן.

הפארק שימש בעבר כשדה הצייד המלכותי, בשל החיות הרבות שהיו בו, אך בעשרות השנים האחרונות הפך לשמורה בה יש המוני קרנפים, פילי בר, טיגריסים, צבאים, ציפורים נודדות ועוד.

בפארק תערכו טיולים באופנים שונים, שכל אחד יחשוף בפניכם אפשרויות אחרות של צפייה בחיות.

תערכו תצפית ציפורים, תשוטו בסירות קאנו מהן תוכלו לראות את חיי הנהר, ועוד תעשו ספארי על גבי פילים, מגבותיהם תוכלו להתקרב אפילו לקרנפים שאינם חוששים מפילים.

בערב תוכלו ליהנות ממופע ריקודים מסורתיים של בני התארו, תושבי המקום. הארוחות בלודג’ כלולות באירוח.

לינה: לודג’ בפארק.

 

יום 11: חזרה לקטמנדו

אחרי ארוחת הבוקר תצאו לדרך הארוכה לעבר קטמנדו. תסעו שוב לאורך נהר הטריסולי היפה, עליו עוברים גשרים תלויים ולצידו כפרים עם גגות צפחה יפים ושווקי דגי נהר.

בהמשך תתחילו את העלייה לעבר קטמנדו, בנופי טראסות חקלאיות יפהפיות. מראש הרכס תשקיפו על עמק קטמנדו הפרוס למרגלותיכם בדרככם לעיר ההומה.

את הטיול היפה בנפאל תשלימו בביקור בכיכר דורבר של קטמנדו, שם תוכלו לבקר בארמונה של האלה החיה, במקדשו של אל ההרס הנורא בהיראב, במקדשים וארמונות שסביב, ובשוק המזכרות העצום לצד שוק הירקות והפירות הכל-כך צבעוני – מראות שעוד ילוו אותכם זמן רב!

לינה: קטמנדו.

יום 12: יום חופשי בקטמנדו עד למועד הטיסה

ארוחת בוקר במלון וזמן חופשי בקטמנדו עד למועד הטיסה הביתה.

כ-4 שעות לפני הטיסה ייקחו אותכם מהמלון לשדה התעופה לטיסה ליעדכם הבא או הביתה.

 

חשוב לדעת

* המחיר הסופי נקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

כלול

 • טיסת פנים
 • כל הלינות בהתאם למפורט בתוכנית במלונות 3*. בטרק – לינה בגסט האוסים ובלודג’ים
 • רכב, מדריך ונהג צמודים בימי הטיול. סבלים לסחיבת הציוד בטרק.
 • ארוחות בהתאם לתוכנית (ארוחות בוקר בקטמנדו ופוקארה, כל הארוחות בטרק ובבהוטן)
 • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים התוכנית
 • העברות מ / אל שדה התעופה
 • ויזה לבהוטן

המחיר אינו כולל:

 • טיסות בינלאומיות (תל אביב – קטמנדו – תל אביב)
 • ויזה לנפאל (כ- $25 שמשולמים בכניסה למדינה)
 • הוצאות אישיות
 • טיפים
 • כל מה שלא מצוין בפירוש ככלול בתוכנית

מחיר

מחיר לאדם בקבוצה של 2
1,750$

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך