בטיול פרטי

טיול פרטי לסין – 21 יום

טיול פרטי לסין כולל את יעדי התיירות העיקריים ועוד! אתם תעברו ותראו את פלא יכולת האדם בחומה הגדולה של סין, תתפלאו מפאר העיר הקיסרית האסורה של בייג'ינג, תראו מקרוב את דובי הפנדה החמודים המזוהים עם סין ועוד אתרים שטרם נחשפו למטיילים בסין.הטיול הפרטי לסין מאגד בתוכו את יתרונות הנוחות של טיול מאורגן, ללא הצורך לעסוק בסידורים ולימוד מקדים, והמידע הטוב שניתן על ידי מדריכים מוסמכים בני המקום, יעילות הטיול המקיף מרב יעדים בזמן קצוב, עם היתרונות של טיול פרטי, בו לא תלויים באנשים אחרים, וניתן לשלוט על קצב הטיול, להקדיש זמן למקומות מרתקים ולקצר או לדלג על מקומות אחרים.זוהי האופציה האידיאלית למשתתף שרוצה להפיק את המרב בטיול הפרטי שלנו לסין.


  הטיול מעניין אתכם ?

  מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  משיאי הטיול

  • החומה הסינית
  • חיילי הטרקוטה
  • שמורת ז’אנגג’יאג’יה, ההשראה לסרט אוואטר
  • מרכז מחקר הפנדות
  • שנגרילה – טיבט הקטנה
  • יאנגשואו

  מסלול הטיול

  יום 1 | נחיתה בבייג’ינג

  בצהרי היום, תמריאו משדה התעופה בן-גוריון בטיסה ישירה לבייג’ינג, שם תתחילו את הטיול הפרטי שלכם בסין.

  לשדה התעופה של בייג’ינג תגיעו בשעה 05:00, ולאחר כניסה למדינה ואיתור כבודה, תפגשו ביציאה את המדריך שלכם, שיעביר אתכם למלון לאכסון חפצים והתארגנות אישית (שעת הכניסה למלון היא רק החל מ-14:00). תתארגנו ותצאו למפגש ראשון עם סין ובירתה בייג’ינג. האתר הראשון בו תבקרו הוא ארמון הקיץ של מלכי שושלת צ’ין.

  הארמון שנבנה על שפת אגם מלאכותי ענק, שלצדו הר אדמה מעשה ידי אדם, ממחיש את יכולתו של האדם לשנות במו ידיו את פני הקרקע במידה ורק ירצה.

  בתחום ארמון הקיץ תראו חדרי ארמונות בהם חיו הקיסרים האחרונים מבחירה או שלא, תלכו לאורך יצירת האומנות של מסדרון העץ הארוך בעולם, שכולו מצויר בתמונות אומנות, תגיעו לספינת השיש המדהימה, ואם מזג האוויר יאפשר זאת, תשוטו בספינת דרקון על אגם קונמינג. ממקום קסום זה תיסעו לראות את בייג’ינג של פעם, אל שכונת חוטונג מסורתית בה הסיור יערך בריקשה.

  מכאן תיסעו אל מלונכם לצ’ק-אין ומנוחה.

  לינה: בייג’ינג

  יום 2 | בייג’ינג והחומה הגדולה של סין

  לאחר ארוחת בוקר מפנקת במלונכם תיסעו לביקור באחד מסמלי סין, והוא מקדש השמיים, בו תראו את המזבח ליבולים טובים, את קיר ההד ואת המקדש העגול, בעל שלושת קומות הגג הכחול, המופיע על מרבית תמונות התיירות של סין, הוא היכל התפילה ליבולי שפע.

  בגן הענק סביב תוכלו לראות פעילויות וולונטריות של אנשים המתרגלים טאי-צ’י, שרים במקהלה, כותבים קליגרפיות נעלמות במים על שביל, הולכים אחורה או מחבקים עצים – כל אחד ותרגולו הוא. תראו את שגרת יומם של וותיקי העיר היוצאים להעביר את זמנם בפעילויות, משחקים וחברה.

  מכאן תצאו לאחד משיאי הטיול הפרטי לסין, והוא החומה הסינית באחד מקטעיה היפים ביותר – מקטע מוטיאניו בו תעלו במעלה החומה ותרדו ברכבל. בדרככם חזרה לעיר, תעצרו בכפר האולימפי בו תוכלו לראות את מבנה בריכת המים הקרוי “קוביית הבועות” ואת אצטדיון “קן הציפור” – שניים מהמרתקים בין המבנים הארכיטקטוניים בעולם.

  לינה: בייג’ינג

  יום 3 | בייג’ינג הקיסרית – העיר האסורה

  אחר ארוחת בוקר במלון, יפגוש אתכם המדריך וייקח אתכם לסיור בלב העיר, בחלק הקיסרי בן 700 השנים של בייג’ינג.

  תתחילו בהליכה דרך כיכר טיאן-אן-מן (“שער השלווה השמימית”), הידועה מהמהומות שהיו בו בשנת 1989, הכיכר המרכזית בה נמצא המאוזולאום של מאו דזה-טונג ומונומנטים גרנדיוזיים אחרים, ומסביבה מוזאונים ובית הפרלמנט, ובחזיתו השער לעיר הקיסרית. תראו את שדרות הענק בהן צועדים המצעדים הצבאיים, ומכאן תכנסו ללב העיר הקיסרית מוקפת החומה.

  לאחר שערים מספר תגיעו לאולמות הענק ששמשו את קיסרי סין משושלות מינג וצ’ינג, בין השנים 1420-1911.

  תעברו בין הרחבות והאולמות הקיסריים, עד הגעתכם לחלק מוקף החומה הפנימית הקרוי “העיר האסורה”, בה פרט לקיסר ולמספר נסיכים צעירים, היה אסור לגבר להיכנס – רק מלכות ופילגשים (וגם סריסים שלא יאימו על גבריות הקיסר…).

  לאחר הסיור בעיר הקיסרית תראו את החפיר הענק סביבה, ולמולכם תראו את “הר הפחם” – ההר שנבנה דלי עפר אחר דלי עפר, בעבודת יד מפרכת, ועליו חורש בוטני יפה, תעלו לראשו, משם ניתן לראות את העיר הקיסרית בה ביקרתם, ואת העיר בייג’ינג כולה, עם האגמים והמבנים של העיר החדשה.

  לינה: בייג’ינג

  יום 4 | בייג’ינג – ז’אנגג’יאג’יה

  בבוקר זמן פנוי לבחירתכם.

  בצהריים תערכו ביקור במוזאון הבירה הענק, שהוא מוזאון אומנות שבבעלותו 200,000 מוצגים, וחשוב לא פחות זו האדריכלות של המבנה עצמו. המוזאון, הפרוס על 30 דונם ושבע קומות, מציג תערוכות אומנות והיסטוריה, באופן מודרני ומרשים ביותר.

  מהמוזאון תועברו לשדה התעופה לטיסה של כשלוש שעות דרומה, לשדה התעופה של ז’אנג-ג’יא-ג’יה. עם הגעתכם תועברו למלון.

  לינה: ז’אנגג’יאג’יה

  יום 5 | שמורת הטבע וולינגיואן

  שלושת הימים הבאים יוקדשו לביקור באחד מאזורי הנוף המופלאים בעולם, שלמרות שעדיין אינם מופיעים על מפת התיירות הרגילה, הינכם מכירים אותו מהסרט “אווטר” שלקח גם מאזור זה השראה להצגת נופי ארץ פנדורה האגדית.

  ואכן, 300 עמודי הקוורציט המתנשאים לגובה של עד 200 מטר בשמורת הטבע וולינגיואן (Wǔlíngyuán), והצמחייה הדבקה בסלע, מאפשרים למבקרים מראות שלא מהעולם הזה באתר המורשת העולמית הזה! את מסע האגדות ב”פנדורה”, ארץ הפלאות מהסרט אווטר, תתחילו ביומכם הראשון בשמורה, בעלייה במעלית לביקור בפלטפורמת צפייה טבעית ממנה נשקפים עמודי הסלע הענקיים הצומחים ממעמקי העמק ונמצאים סביב, מוקפים בהרי רקע גבוהים יותר – מראה שרק מתעצם כשהערפל שוקע.

  לאחר מכן תבקרו בהר טיאן-זי (Tianzi), ותיהנו מעוד מבט מרהיב. את הירידה תעשו ברכבל.

  לינה: ז’אנגג’יאג’יה

  יום 6 | שמורת הטבע וולינגיואן

  ביום הבא תלכו לאורך “נחל השוט המוזהב” כדי לשחרר רגליים, לנשום את האוויר הצח ולהריח את העצים והפרחים הצומחים כאן בשפע, ואז תבקרו בקניון הגדול אותו תראו מגשר הזכוכית הגבוה בעולם, המגשר על מרחק של 460 מטר על קניון בעומק 300 מטרים שנראים ממש מתחת רגליכם! ותהיו גאים שהגשר תוכנן על ידי אדריכל ישראלי – חוויה של פעם בחיים ותמונות שיישארו איתכם לתמיד.

  לינה: ז’אנגג’יאג’יה

  יום 7 | ז’אנגג’יאג’יה – ש’יאן

  ביום השלישי תבקרו באגם באופנג (Baofeng), בו תוכלו ליהנות משייט תוך כדי שירת-עם מקומית.

  מכאן תמשיכו לעיר, לביקור בהר שער השמיים (Tianmenshan). הר זה נחשב לסמל ולנשמת ז’אנגג’יאג’יה. בראש ההר נמצא פתח טבעי שנוצר ממערה הפתוחה משני צדיה – מראה אחד ויחיד.

  בסיום שלושת הימים הקסומים בנופים הבראשיתיים הללו תמשיכו לשדה התעופה לטיסה צפונה לבירת הנצח של סין  – ש’יאן, אליה תגיעו מאוחר בלילה.

  לינה: ש’יאן

  יום 8 | ש’יאן וחיילי הטרקוטה

  לאחר שנת לילה קצרה וארוחת בוקר, תצאו לנסיעה קצרה לעבר אחד מאתרי הארכיאולוגיה החשובים בעולם, שנחשב לאתר הארכיאולוגיה החשוב בסין, וזהו אתר חיילי הטרקוטה.

  כאשר איחד קיסר צ’ין את סין לראשונה, איחד שפה, מידות, כסף ותרבות, לפני למעלה מאלפיים שנה, הוא חיפש חיי נצח.

  במקביל לחיפוש זה, עמל בתכנית חלופית וזה לבנות עולם אדיר של חיים שלאחר המוות, ולשומרו בעולם זה התקין צבא בן אלפי חיילים, העשויים חמר ומצוידים בכלי נשק במטלורגיה שנוצרה באירופה רק אלפיים שנה לאחר מכן. צבא חיילים של 7,000 צלמים בגודל גדול מטבעי נגלו בשנות השבעים, והפכו לאתר התיירות המוביל של סין. אחרי הביקור תשובו למרכז העיר, לרובע המוסלמי, שנראה מעט כמו בזאר פרסי, עם שלל מאכלי מרכז אסיה. תבקרו במסגד הגדול שבלב הרובע המוסלמי ותתרשמו מהחיבור בין הסיניות והאסלאם.

  לינה: ש’יאן

  יום 9 | ש’יאן – צ’נגדו

  היום תוכלו להמשיך לחקור את נפלאות העיר העתיקה ש’יאן, שהייתה בירה של 13 ממלכות ושלוש שושלות מפוארות במשך אלף שנים, כשבפריחתה הייתה העיר הגדולה בעולם, וקוטב מוביל של דרכי המשי הכלל עולמיות.

  בבוקר תבקרו בפגודת אווז הבר הקטנה, שבאלף שנות קיומה נפערו בה סדקים ברעידות אדמה, שנסגרו ברעידות אדמה עוקבות. לאחר הביקור תועברו לתחנת “רכבת הקליע” המהירה שתיקח אותכם במהירות 300 קמ”ש לעיר צ’נגדו, בירת מחוז סצ’ואן, תוך כארבע שעות.

  עם ההגעה לצ’נגדו, תוכלו להכיר את התמצית הסיצ’ואנית בביקור במדרחוב ג’ינלי המדהים.

  לינה: צ’נגדו

  יום 10| צ’נגדו – שנגרילה

  הפנדה היא החיה הלאומית של סין, ואחת החיות החמודות שיש, רק שאת רוב זמנה, מהצהריים והלאה, היא מבלה בשינה.

  תצאו מוקדם אחרי ארוחת הבוקר לנסיעה אל מחוץ העיר, לפארק המחקר של דובי הפנדה, שם תוכלו לעקוב אחרי מנהגיהם העצלים.

  כבונוס, תראו גם את “הפנדה האדומה” או “שועל האש” – סוג של דביבון שעיר ויפהפה. משם תשובו לעיר לסיור בסמטת קואנדזאי (Kuanzhai). הרחוב העתיק מהמאות 16-19. המאפיין של הסמטה הזאת הוא החיים האיטיים, הטיפוסיים, של ילידי צ’נגדו. בעיקר מראה את תרבות החצר של העיר וחלומות החצר של הסינים. יש בכל בית גינה, חצר ועצים – מיני טבע בבית. לאחר הביקור תועברו לשדה התעופה לטיסה של כשעתיים שתביא אתכם לטיבט הקטנה, לעיר דזונדיאנג, שזכתה לכינוי “שנגרי-לה” – שם ספרותי אירופי, המרמז לתייר המערבי על היותה מעין גן-עדן בו הזמן עצר מלכת.

  לינה: שנגרילה

  יום 11 | טיבט הקטנה בשנגרילה

  לאחר ארוחת הבוקר תצאו לחקור את התרבות הטיבטית.

  ראשית תגיעו לביקור במנזר סונגזאנגלין (Songzanglin), המנזר הבודהיסטי הגדול ביותר במחוז יונ’נאן, של כת הגלוקפה (המצנפת הצהובה) הטיבטית, שנמצא על אגם נפאחאי, הממלא עמק מוקף משלושה צדדים בהרים המכוסים בשלג במהלך החורף והאביב.

  700 נזירים חיים במנזר המשקיף על עמק טיבטי עם דגלי תפילה צבעוניים.

  אחר הצהריים תצאו לביקור בכפר הקדרות ניש’י (Nixi), במרכז ליצירת כלי חמר וציורי טאנגקה (ציור דתי טיבטי), ולאחר מכן תמשיכו לביקור בכפר טיבטי ולמשפחה טיבטית מקומית. משם תשובו לעיר.

  לינה: שנגרילה

  יום 12 | שנגרילה – ליג’יאנג

  לאחר ארוחת הבוקר תצאו לנסיעה בנופי הרמה הטיבטית אל העיר ליג’יאנג.

  הדרך תרד בנופי אחו יפים בדרך שנקראה “דרך הסוסים והתה”, בה היו סוחרים טיבטיים יורדים לעמקים לרכוש מלח ותה בעבור סוסי פוני טיבטיים, העמידים בנשיאת משאות. תעברו בדרך ב”ערוץ דילוג הנמר” המפורסם, העובר בנקיק העמוק בעולם, בין רכס דרקון הירקן המושלג לרכס חאבה, כשהנקיק עמקו למעלה מארבעה קילומטר מתחת לפסגות הרכסים! בנקיק זה נדחס סעיף של נהר היאנגצה, כשבמקום הצר ביותר מספרת האגדה שטיגריס נראה קופץ ועובר את הנהר ומכך שמו של הנקיק.

  תמשיכו הלאה לארצם של בני הנאש’י, הידועים בכך שבחברה שלהם הנשים הן החזקות ומכתיבות הדעה, וגם הנושאות בנטל העבודה והאחריות.

  עם הגיעכם לעיר העתיקה של ליג’יאנג, תגלו את אחת הערים היפות והמרתקות ביותר, הן בנוף הארכיטקטוני, עם משעולים מרוצפים ופלגים קטנים והן במישור האנושי של ריקודים ברחובות ושלל מסעדות ופאבים פעילים. תערכו סיור בעיר אותו וודאי תמשיכו גם בשעות החשיכה העליזות והנעימות בעיר.

  לינה: ליג’יאנג

  יום 13 | ליגי’אנג

  לאחר ארוחת בוקר במלון תצאו מהעיר ליג’יאנג להר דרקון הג’ייד המושלג.

  ההר מתנשא לרום של 5,596 מטרים ובראשו קרחון עד. על פי האמונה של תושבי הסביבה, ההר הוא התגלמות של האל סאן-דואו, פטרונם של המיעוטים.

  מהכניסה תעברו לאוטובוס נופי משגע, שיביא אותכם לרכבל בו תעלו במרומי ההר למישור מרעה היאק, שהוא מסלול טיול קצר ונקודת תצפית מרהיבה ברום של 3,650 מטרים. בדרך תוכלו לראות את נופי יונ’נאן הגבוהים ואת תרבותם של אנשי הנאש’י.

  בשובכם תעצרו לביקור בעיירה באישה, העיירה המאפיינת ביותר את אנשי הנאש’י ואת תרבותם ואדריכלותם, מכיוון שהייתה זו הבירה העתיקה של הנאש’י לפני הכיבוש המונגולי במאה ה-13, ומאז כאילו קפא הזמן מלכת, והמראה והאווירה נותרו כשהיו.

  לאורך מדרכות העיירה המרוצפות, שורות של דוכנים, נחל קטן זורם לצד המדרכות, ואדניות פרחים קטנות. בעיירה זו תראו ארמון עתיק שמדגים את אומנותם.

  משם תשובו לליג’יאנג למלונכם.

  יום 14 | ליגי’אנג – דאלי

  היום מצפה לכם הנסיעה הנופית המרהיבה ביותר מאז תחילת הטיול לסין! לאחר ארוחת הבוקר תצאו לכשלוש שעות נסיעה בנופים הרריים המתחלפים בנופים חקלאיים לצד אגם ארחאי, בו נמצאת העיר העתיקה דאלי.

  במהלך הדרך תיפרדו ממיעוט הנאש’י ותפגשו במיעוט שונה שנקרא באי (“לבנים”).

  במהלך הדרך תעצרו בשוק כפרי של בני הבאי, בכפר ש’ידזואו, שמקורו עוד במאה השישית, ונחשב למרכז תרבותם של בני הבאי.  כאן תוכלו לראות את פשטות החיים ואת עבודות הבאטיק המפוארות של נשות באי. לאחר הביקור בשוק תמשיכו לעיר המבוצרת דאלי, השוכנת ברום 1,900 מטר, לרגלי רכס צ’נגשאן הגבוה, ולצד אגם האוזן הגדול, בעמק חקלאי פורה, ועל דרך בורמה שקישרה את בורמה לסין.

  דאלי הייתה בירה של ממלכה ענקית בין המאה ה-8 ועד לכיבוש המונגולי במאה ה-13. היום זו עיר נעימה בה ישנם שפע של מסעדות, חנויות ומלונות, כשבין הרחובות זורם פלג ולצדו אנשי המיעוט הבאי הנעימים ומסבירי הפנים. עם הגעתכם לעיר תערכו בה סיור היכרות.

  לינה: דאלי

  יום 15 | דאלי – קונמינג

  לאחר ארוחת הבוקר תצאו לביקור במנזר צ’אנגשאן, בו ניצבות זה אלף שנים שלוש פגודות עתיקות בלב גן יפהפה עם פלג מפכפך – עדות לתקופת ממלכת נאנדזאו הגדולה, שבירתה הייתה דאלי. תמשיכו לביקור במנזר הבודהיסטי גנטונג, הניצב בלב רכס הרי צ’אנגשאן בנוף יפה.

  עם סיום הביקור תועברו לשדה התעופה לטיסה קצרצרה של שעה לבירת מחוז יונ’נאן, קונמינג. לאחר הנחיתה יאספו אותכם לבית המלון.

  לינה: קונמינג

  יום 16 | קונמינג – גווילין

  קונמינג, “עיר האביב” ובירת מחוז יונ’נאן, היא עיר בעלת היסטוריה מפוארת, אך גם מגדלת הפרחים הגדולה בעולם וגם עיר של נופים משגעים של אגם דיאן וההרים המערביים.

  האטרקציה היפה ביותר בהרים המערביים הוא שער הדרקון, שהוא מעבר צר החצוב בצלע ההר, בו יש חדרים שנחצבו באמצעים פשוטים על ידי נזירים, ומחדרים אלה ניתן להשקיף על האגם הפרוס למטה. לאחר ארוחת הבוקר תצאו לביקור במערות שער הדרקון אליו תגיעו ברכבל כיסא.

  לאחר הביקור בנקודת נוף ומורשת יפה זו, תבקרו בבניין העתיק של האקדמיה הצבאית של יונ’נאן, שכמו “ווסט-פוינט” האמריקאית, נחשבת ל”אחת משלוש העריסות האסטרטגיות הגדולות של סין המודרנית”. זהו בניין מסוף המאה ה-19, שהפך לאקדמיה, וניצב לצד פארק אגם האיזמרגד בו תוכלו לטייל בשלווה שמסביב. אחר הצהריים תועברו לשדה התעופה לטיסה של כשעה וחצי לעיר גווילין. לאחר נחיתה תועברו למלונכם בעיר.

  לינה: גווילין

  יום 17 | גווילין – יאנגשואו

  אזור אגן נהר הפנינה היה פעם ים קדמון שלפני מאות מיליוני שנה נלחץ מעלה והתרומם מעל הים בהשאירו רמת סלע משקע ימי קשה.

  תהליכי הבלייה הממושכים הותירו את התצורה הקארסטית המדהימה ביופייה, בעוד שהאקלים הטרופי כיסה את עמודי הסלע בצמחיה ירוקה הלוחמת על אחיזתה בסלע האנכי כמעט.

  תופעת טבע מדהימה זו, המקיפה את אזור גווילין, יוצרת נופים שסופרים, ציירים ומשוררים כתבו עליה.

  בנוף קסום זה תערכו שייט בנהר לי, כשהמראות לא מפסיקים להפתיע. את השייט תערכו לעבר העיירה היפה יאנגשואו, שהיא פנינה תיירותית בנופי גן העדן.

  בעיירה תסיירו ב”רחוב המערבי” – מהמדרחובים הקסומים שיש בסין, שם יהיה לכם זמן ניכר לסייר.

  לינה: יאנגשואו

  יום 18 | יאנגשואו – שאנגחאי

  לאחר ארוחת בוקר, תיפרדו מיאנגשואו היפה בדרככם חזרה לגווילין, לשדה התעופה הקטן, לטיסה של 2:15 שעות, שתביא אתכם אל הכרך מהגדולים בעולם – שאנגחאי.

  שַאנְגחָאי, מילולית “על הים”, נמצאת משני עברי נהר פו, באזור שפכו של נהר היאנגצה.

  זו עיר שעברה תהפוכות רבות.

  בתחילת המאה היא נקראה “הזונה של המזרח” והייתה מרכז מסחר בינלאומי וביתם של אלפי זרים, פושעים ומכורים לאופיום.

  במלחמת העולם הייתה בית לעשרות אלפי יהודים. בין שנות 40-70 הייתה מרכז קומוניסטי, והיום היא היצרנית של כחמישית מתוצרת סין, וביתם של למעלה מ-25 מיליון איש. זו עיר של ניגודים בין קולוניאליזם בריטי, רובע צרפתי ומנהטן של המזרח.

  את היכרותכם עם העיר תתחילו בטיילת שהיא מרכז הקניות הארוך בעולם – כביש נאנג’ינג, בו תמצאו את כל מותגי האופנה ואת אנשי סין העשירים יותר ואת אנשי סין החדשה.

  לינה: שאנגחאי

  יום 19 | שאנגחאי

  לאחר ארוחת בוקר במלון תצאו ל”צ’אינה טאון” – כן, גם בעיר סינית יש רובע סיני השונה לחלוטין מהעיר המודרנית שאנגחאי.

  ברובע תבקרו בגן יו-יואן, שהוא דוגמא טיפוסית לגן סיני הפורט על החושים כולם – גווני ירוק, צורות, רחשים ומעברים צרים, המתפתלים בין גופי מים וגבעות סלעים, עם ברווזים ודגים ופאוויליונים, וכל זאת בלב עיר סואנת.

  מהרובע הסיני תעברו לרובע הצרפתי המקנה אוירה אירופית.

  תסיירו בטיילת טיאן-זי-פאנג הידועה בחנויות קטנות, בתי קפה, אולפני אמנות אופנתיים וסמטאות צרות. בהמשך היום תעברו מהעיר שממערב לנהר לצידו המזרחי, הסופר מודרני של שאנגחאי.

  תבקרו במגדל שאנגחאי – השני בגבהו בעולם.

  מאוחר יותר תשובו לעיר המערבית בו תעבירו אחר צהריים בטיילת הבונד, לאורח הנהר, שמצדכם הקרוב תראו את המבנים הקולוניאליסטיים שהיו הוול-סטריט של המזרח, ומעבר לנהר את קו הרקיע המיוחד של שאנגחאי המודרנית, עם המגדלים העצומים שלקראת ערב מתחילים להיצבע באורות צבעוניים היוצרים מחזה סוראליסטי.

  לינה: שאנגחאי

  יום 20 | שאנגחאי ועיירת המים

  ביקור בעיירות המים באזור שאנגחאי הוא כמו להישאב לציור.

  עיירות המים הם בתים מחופי גגות מקומרים, גמלונים נשגבים, גשרי אבן קשתיים מעל תעלות מים שלוות, בהן שטות סירות בדממה, בצל עצי ערבה ירוקי-עד הנשענים על גדות תעלות המים, ביוצרם אווירה פיוטית ורומנטית. היום תטיילו לעיירת המים דזוּ-גְ’יָה-ג’וֹאוּ (Zhujiajiao) בה תערכו סיור בסירה קטנה.

  אחר הצהריים תשובו לעיר הסואנת שאנגחאי, ותבקרו במוזאון שאנגחאי – מהמוזאונים הבולטים של סין, שהחל מצורתו האדריכלית וכלה בארבעת קומותיו המציגות את פאר עברה של סין, זהו כמו סיכום מופלא של הטיול הפרטי לסין, בארץ לה יש היסטוריה רציפה של 4,500 שנים.

  לינה: שאנגחאי

  יום 21 | עזיבה

  לאחר ארוחת בוקר אחרונה תועברו לשדה התעופה לטיסה חזרה הביתה או ליעדכם הבא.

  חשוב לדעת

  המחיר הסופי נקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

   

  כלול

  • 6 טיסות פנים בסין
  • רכבת מהירה
  • איסוף והעברות אל/מ שדה התעופה
  • לינה בבתי מלון מרכזיים בסיס ארוחת בוקר
  • כניסות לאתרים המפורטים
  • רכב ומדריך דובר אנגלית במכונית עם מיזוג אוויר בימים המצוינים בתכנית
  • ליווי צמוד של משרד מקומי כולל טלפון חירום זמין 24/7

  המחיר אינו כולל:

  • טיסות בינלאומיות
  • צ’ק אין מוקדם / צ’ק אאוט מאוחר
  • ויזה
  • טיפים לנותני השירות
  • הוצאות אישיות
  • ביטוח רפואי וביטוח דמי ביטול
  • כל מה שלא מצוין בפירוש ככלול בתוכנית

  מחירים משוערים - ללא טיסות בינלאומיות

  גודל הקבוצהמלונות 3* - 4*מלונות 5*
  אדם בודד10,740$12,780$
  2 אנשים6,440$7,470$
  3-5 אנשים5,800$6,825$
  6-9 אנשים4,795$5,810$
  תוספת ליחיד בחדר בקבוצה של 2-9 אנשים1,320$2,340$
  * מחירים משוערים, מחיר מדוייק ייקבע בהתאם לתקופה, רמת המלונות והמסלול הסופי

  טיולים מומלצים

   רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

   מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך