בטיול פרטי

טיול פרטי לסין

טיול פרטי לסין ייקח אתכם במנהרת הזמן מעברה העשיר והמרתק אל ההווה והזמנים המודרנים שסין חיה בה כיום. הטיול הפרטי לסין יכלול ביקור בחומה הגדולה של סין, תתפלאו מפאר העיר האסורה של בייג’ינג, תכירו מקרוב את התרבות הסינית העתיקה בכלל ואת התרבות המטריאכלית של אנשי הנאש’י בפרט, תיפגשו עם אנשי שבטי המיעוט הסיניים, תשמעו על החיה המזוהה עם סין – דובי הפנדה החמודים ותיסעו ברכבת הקליע הסופר מהירה ותלמדו להכיר את סין לרוחבה ולאורכה.טיול פרטי לסין כשהוא מאורגן הוא מאגד את יתרונות הנוחות של טיול מסוג זה, ללא הצורך לעסוק בסידורים ולימוד מקדים, והמידע הטוב שניתן על ידי מדריכים מוסמכים בני המקום, יעילות הטיול המקיף מרב יעדים בזמן קצוב, עם היתרונות של טיול פרטי, בו לא תלויים באנשים אחרים, וניתן לשלוט על קצב הטיול, להקדיש זמן למקומות מרתקים ולקצר או לדלג על מקומות אחרים. זוהי האופציה האידיאלית למטייל הרוצה להפיק את המרב.


  הטיול מעניין אתכם ?

  מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  משיאי הטיול

  • החומה הסינית
  • חיילי הטרקוטה
  • מרכז מחקר הפנדות
  • יאנגשואו

   

  מסלול הטיול

  יום 1 | נחיתה בבייג’ינג

  נתחיל את הטיול הפרטי עם מפגש ראשון עם סין ובירתה בייג’ינג. האתר הראשון בו תבקרו הוא ארמון הקיץ של מלכי שושלת צ’ין. הארמון שנבנה על שפת אגם מלאכותי ענק, שלצדו הר אדמה מעשה ידי אדם, ממחיש את יכולתו של האדם לשנות במו ידיו את פני הקרקע במידה ורק ירצה.

  בתחום ארמון הקיץ תראו חדרי ארמונות בהם חיו הקיסרים האחרונים מבחירה או שלא, תלכו לאורך יצירת האומנות של מסדרון העץ הארוך בעולם, שכולו מצויר בתמונות אומנות, תגיעו לספינת השיש המדהימה, ואם מזג האוויר יאפשר זאת, תשוטו בספינת דרקון על אגם קונמינג. ממקום קסום זה תיסעו לראות את בייג’ינג של פעם, אל שכונת חוטונג מסורתית בה הסיור יערך בריקשה.

  לינה: בייג’ינג

  יום 2 | בייג’ינג הקיסרית – העיר האסורה

  ביום השני  המדריך ייקח אתכם לסיור בלב העיר, בחלק הקיסרי בן 700 השנים של בייג’ינג.  תגיעו לאולמות הענק ששמשו את קיסרי סין משושלות מינג וצ’ינג, בין השנים 1420-1911. תעברו בין הרחבות והאולמות הקיסריים, עד הגעתכם לחלק מוקף החומה הפנימית הקרוי “העיר האסורה”, בה פרט לקיסר ולמספר נסיכים צעירים, היה אסור לגבר להיכנס – רק מלכות ופילגשים.

  לאחר מכן תראו את “הר הפחם” – תעלו לראשו, ומשם ניתן לראות את העיר הקיסרית בה ביקרתם, ואת העיר בייג’ינג כולה, עם האגמים והמבנים של העיר החדשה.

  לינה: בייג’ינג

  יום 3 | בייג’ינג והחומה הגדולה של סין

  את היום השלישי נפתח ונסע לביקור באחד מסמלי סין, והוא מקדש השמיים, בו תראו את המזבח ליבולים טובים, את קיר ההד ואת המקדש העגול, בעל שלושת קומות הגג הכחול.  בגן הענק סביב תוכלו לראות פעילויות וולונטריות של אנשים המתרגלים טאי-צ’י, שרים במקהלה, כותבים קליגרפיות נעלמות במים על שביל ועוד.

  מכאן תצאו לאחד משיאי הטיול, והוא החומה הסינית באחד מקטעיה היפים ביותר – מקטע מוטיאניו בו תעלו במעלה החומה ותרדו ברכבל. בדרככם חזרה לעיר, תעצרו בכפר האולימפי בו תוכלו לראות את מבנה בריכת המים הקרוי “קוביית הבועות” ואת אצטדיון “קן הציפור” – שניים מהמרתקים בין המבנים הארכיטקטוניים בעולם.

  לינה: בייג’ינג

  יום 4 | בייג’ינג – ש’יאן

  בבוקר תעלו על רכבת הקליע המהירה, שתיקח אתכם במהירות 300 קמ”ש ללב סין, לעיר ש’יאן, שהייתה בירת סין במשך 1,100 שנה. עם הגעתכם תוסעו לרובע המוסלמי, שנראה מעט כמו בזאר פרסי, עם שלל מאכלי מרכז אסיה. תבקרו במסגד הגדול שבלב הרובע המוסלמי ותתרשמו מהחיבור בין הסיניות והאסלאם. בסיום הביקור תועברו למלון.

  לינה: ש’יאן

  יום 5 | ש’יאן – צ’נגדו

  ביום החמישי נצא לנסיעה קצרה לעבר אחד מאתרי הארכיאולוגיה החשובים בעולם, שנחשב לאתר הארכיאולוגיה החשוב בסין, וזהו אתר חיילי הטרקוטה. כאשר איחד קיסר צ’ין את סין לראשונה, איחד שפה, מידות, כסף ותרבות, לפני למעלה מאלפיים שנה, הוא חיפש חיי נצח. אחרי הביקור תשובו לתחנת הרכבת לעוד מסע במרחק ובזמן למחוז סצ’ואן, לבירתו צ’נגדו.

  יום 6 | צ’נגדו – דובי הפנדה והבודהה בלשאן

  הפנדה היא החיה הלאומית של סין, ואחת החיות החמודות שיש. אחרי ארוחת הבוקר לנסיעה אל מחוץ העיר, לפארק המחקר של דובי הפנדה, שם תוכלו לעקוב אחרי מנהגיהם העצלים. מכאן מצפה לכם נסיעה של מספר שעות דרומה, לעיר לשאן, בה נחצב בצלע ההר צלם בודהא ענק – מהגדולים שיש בעולם, שביושבו מגיע לכשבעים מטר, ועל ציפורן רגלו יכולים אנשים לעמוד. את הצלם תראו מהזווית הטובה ביותר, משייט בנהר עליו הוא מביט – אכן תמונה שתיחרט בזיכרונכם! עם ערב תשובו לצ’נגדו למלונכם.

  לינה: צ’נגדו

  יום 7 | צ’נגדו – ליג’יאנג

  בבוקר תועברו לשדה התעופה של צ’נגדו לטיסה של כשעה וחצי למחוז יונ’נאן, לעיר ליג’יאנג, בירתם של ארץ בני הנאש’י, בקצה העיר תבקרו בפארק בריכת הדרקון השחור, המשופע במבני מורשת בלב גן פרחוני עם אגם ופלג היוצא ממעיין הצובע את ליג’יאנג בשלל פלגים ותעלות מים. בהגיעכם לעיר העתיקה של ליג’יאנג, תגלו את אחת הערים היפות והמרתקות ביותר, הן בנוף הארכיטקטוני, עם משעולים מרוצפים ופלגים קטנים והן במישור האנושי של ריקודים ברחובות ושלל מסעדות ופאבים פעילים.

  לינה: ליג’יאנג

  יום 8 | ליגי’אנג

  ביום השמיני אנו נצא מהעיר ליג’יאנג להר דרקון הג’ייד המושלג. ההר מתנשא לרום של 5,596 מטרים ובראשו קרחון עד. על פי האמונה של תושבי הסביבה, ההר הוא התגלמות של האל סאן-דואו, פטרונם של המיעוטים.

  מהכניסה תעברו לאוטובוס נופי משגע, שיביא אתכם לרכבל בו תעלו במרומי ההר למישור מרעה היאק, שהוא מסלול טיול קצר ונקודת תצפית מרהיבה ברום של 3,650 מטרים.

  בשובכם תעצרו לביקור בעיירה באישה, העיירה המאפיינת ביותר את אנשי הנאש’י ואת תרבותם ואדריכלותם, לאורך מדרכות העיירה המרוצפות, שורות של דוכנים, נחל קטן זורם לצד המדרכות, ואדניות פרחים קטנות.משם תשובו לליג’יאנג למלונכם.

  לינה: ליג’יאנג

  יום 9 | ליגי’אנג – דאלי

  לאחר ארוחת הבוקר תצאו לכשלוש שעות נסיעה כשהיעד הבא היא העיר דאלי. במהלך הדרך תיפרדו ממיעוט הנאש’י ותפגשו במיעוט שונה שנקרא באי (“לבנים”). בדרך תעצרו בשוק כפרי של בני הבאי, בכפר ש’ידזואו. כאן תוכלו לראות את פשטות החיים ואת עבודות הבאטיק המפוארות של נשות באי.

  לאחר הביקור בשוק תמשיכו לעיר המבוצרת דאלי, לרגלי רכס צ’נגשאן הגבוה, ולצד אגם האוזן הגדול, בעמק חקלאי פורה, ועל דרך בורמה שקישרה את בורמה לסין.

  דאלי היא היום עיר נעימה בה ישנם שפע של מסעדות, חנויות ומלונות, כשבין הרחובות זורם פלג ולצדו אנשי המיעוט הבאי הנעימים ומסבירי הפנים. עם הגעתכם לעיר תערכו בה סיור היכרות.

  לינה: דאלי

  יום 10 | דאלי – קונמינג

  היום אנחנו נצא לביקור במנזר צ’אנגשאן, בו ניצבות זה אלף שנים שלוש פגודות עתיקות בלב גן יפהפה עם פלג מפכפך – עדות לתקופת ממלכת נאנדזאו הגדולה, שבירתה הייתה דאלי. תמשיכו לביקור במנזר הבודהיסטי גנטונג, הניצב בלב רכס הרי צ’אנגשאן בנוף יפה. עם סיום הביקור תועברו לתחנת הרכבת לנסיעה ברכבת המהירה לקונמינג – עם הגעתכם תועברו ללינה במלון.

  לינה: קונמינג

  יום 11 | קונמינג – גווילין

  קונמינג, “עיר האביב” ובירת מחוז יונ’נאן, היא עיר בעלת היסטוריה מפוארת כאשר האטרקציה היפה ביותר בהרים המערביים הוא שער הדרקון, שבו יש חדרים שנחצבו באמצעים פשוטים על ידי נזירים, ומחדרים אלה ניתן להשקיף על האגם הפרוס למטה.

  עוד בביקור אתם תוכלו לצפות בבניין העתיק של האקדמיה הצבאית של יונ’נאן, שכמו “ווסט-פוינט” האמריקאית, נחשבת ל”אחת משלוש העריסות האסטרטגיות הגדולות של סין המודרנית”. אחר הצהריים תועברו לשדה התעופה לטיסה של כשעה וחצי לעיר גווילין. לאחר נחיתה תועברו למלונכם בעיירה יאנגשואו.

  יום 12 | יאנגשואו

  אזור אגן נהר הפנינה היה פעם ים קדמון שלפני מאות מיליוני שנה נלחץ מעלה והתרומם מעל הים בהשאירו רמת סלע משקע ימי קשה. תהליכי הבלייה הממושכים הותירו את התצורה הקארסטית המדהימה ביופייה, בעוד שהאקלים הטרופי כיסה את עמודי הסלע בצמחיה ירוקה הלוחמת על אחיזתה בסלע האנכי כמעט.

  לאחר השייט תשובו ללב העיירה היפה יאנגשואו, שהיא פנינה תיירותית בנופי גן העדן. בעיירה תסיירו ב”רחוב המערבי”.

  בערב, תצפו במופע הרשמים של יאנגשואו – מופע אור-קולי דרמתי ומקסים המוקרן על מצוקי הקארסט ובויים על ידי ז’אנג יימו (במאי מופע הפתיחה של אולמיפאדת בייג’ינג (2008).

  לינה: יאנגשואו

  יום 13 | יאנגשואו – טראסות האורז של לונגג’י – גווילין

  בבוקר של היום ה- 13, תיאספו על ידי המדריך הפרטי ותיסעו לסיור בין טראסות האורז בלונגג’י. זהו אזור הררי, המשתרע על שטחים עצומים וכל כולו בנוי בטראסות אורז, שנבנו שכבה אחר שכבה בין השושלות יואן וצ’ינג .

  הנוף משתנה במהלך עונות השנה ולכל עונה יש את הקסם שלה, כמו גם קסמן של שבטי ההרים החיים באזור, בהם תיתקלו במהלך השיטוטים.

  יום 14 | גווילין – שאנגחאי

  את היום נפתח בפרידה מנופי הטראסות היפים בדרכנו חזרה לגווילין, לשדה התעופה הקטן, לטיסה של 2:15 שעות, שתביא אתכם אל הכרך מהגדולים בעולם – שאנגחאי. בין שנות 40-70 הייתה מרכז קומוניסטי, והיום היא היצרנית של כחמישית מתוצרת סין, וביתם של למעלה מ-25 מיליון איש.

  זו עיר של ניגודים בין קולוניאליזם בריטי, רובע צרפתי ומנהטן של המזרח. לאחר נחיתתכם, תועברו למלון ואת שארית היום תעבירו עצמאית.

  לינה: שאנגחאי

  יום 15 | שאנגחאי

  בבוקר אתם תצאו ל”צ’אינה טאון”. מהרובע הסיני תעברו לרובע הצרפתי המקנה אוירה אירופית. תסיירו בטיילת טיאן-זי-פאנג הידועה בחנויות קטנות, בתי קפה, אולפני אמנות אופנתיים וסמטאות צרות.

  תבקרו במגדל שאנגחאי – השני בגבהו בעולם. מאוחר יותר תשובו לעיר המערבית בו תעבירו אחר צהריים בטיילת הבונד, לאורח הנהר, שמצדכם הקרוב תראו את המבנים הקולוניאליסטיים שהיו הוול-סטריט של המזרח, ומעבר לנהר את קו הרקיע המיוחד של שאנגחאי המודרנית.

  לינה: שאנגחאי

  יום 16 | עזיבה

  לאחר ארוחת בוקר אחרונה תועברו לשדה התעופה לטיסה חזרה הביתה או ליעדכם הבא.

  לינה: שאנגחאי

  חשוב לדעת

  * המחיר הסופי נקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

  כלול

  • 5 טיסות פנים בסין
  • רכבת מהירה
  • איסוף והעברות אל/מ שדה התעופה
  • לינה בבתי מלון מרכזיים בסיס ארוחת בוקר
  • כניסות לאתרים המפורטים
  • רכב ומדריך דובר אנגלית במכונית עם מיזוג אוויר בימים המצוינים בתכנית
  • ליווי צמוד של משרד מקומי כולל טלפון חירום זמין 24/7

  המחיר אינו כולל:

  • טיסות בינלאומיות
  • צ’ק אין מוקדם / צ’ק אאוט מאוחר
  • ויזה
  • טיפים לנותני השירות
  • הוצאות אישיות
  • ביטוח רפואי וביטוח דמי ביטול
  • כל מה שלא מצוין בפירוש ככלול בתוכנית

  מלונות 3-4 כוכבים - ללא טיסות בינלאומיות

  גודל הקבוצהאפריל - מאי - ספטמבר - נובמבר 2018יוני - אוגוסט 2018
  אדם בודד7,445$7,385$
  2 אנשים4,490$4,445$
  3-5 אנשים4,090$4,045$
  6-9 אנשים3,415$3,370$
  תוספת ליחיד בחדר בקבוצה של 2-9 אנשים860$815$

  מלונות 5 כוכבים - ללא טיסות בינלאומיות

  גודל הקבוצהאפריל - מאי - ספטמבר - נובמבר 2018יוני - אוגוסט 2018
  אדם בודד9,200$9,000$
  2 אנשים5,365$5,255$
  3-5 אנשים4,965$4,855$
  6-9 אנשים4,285$4,175$
  תוספת ליחיד בחדר בקבוצה של 2-9 אנשים1,730$1,625$

  טיולים מומלצים

   רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

   מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך