בטיול פרטי

טיול לסקנדינביה-מאורגן לנוסע העצמאי

טיול לסקנדינביה פרטי בהתאמה אישית, 15 יום, עם רכב שכור ונהיגה עצמאית בחלק מן הטיול, סיורים מודרכים באנגלית. כולל: דנמרק, נורבגיה ושבדיה


  הטיול מעניין אתכם ?

  מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  מסלול הטיול

  יום 1: הגעה לקופנהגן

  נחיתה ומפגש עם הנהג דובר אנגלית ומעבר למלון במרכז העיר קופנהגן

  יום 2: קופנהגן

  ארוחת בוקר במלון ויום טיול בעיר הבירה של דנמרק. קופנהגן היא בירת הממלכה הדנית מאז 1417. זוהי אחת מהערי הבירה העתיקות באירופה ובעלת סגנון מלכותי- המלוכה בדנמרק היא הותיקה בעולם. קופנהגן היא מקום בו סיפורי אגדות נפגשים עם ארכיטקטורה מודרנית ועיצוב חדשני ופורץ דרך. היא נחשבת גם לאחת הערים הכי ידידותיות לסביבה בעולם ומובילה בתחום המיחזור. ניתן להגיע לרוב האתרים ברגל או על אופניים ולהכיר את העיר בזמן קצר. ותוכלו גם להצטרף לסיורים המודרכים:
  • סיור פנורמה בקופנהגן האורך כשעתיים כחלק מקבוצה:
  עם היציאה ב-11:00 יהיה לנו גם זמן להכנס לארמון Amalienborg, מגוריהם של מלכים ומלכות, ונוכל לצפות בחילופי המשמרות . היכרות עם העיר מנסיעה באוטובוס זכוכית בו נוכל ליהנות מנופים מדהימים ומאתריה של העיר. נצפה בפסלים הרבים בעיר ובמקומות המפורסמים כגון טיבולי, הפרלנט הדני, המגדל העגול וכמובן בת הים הקטנה בה נעצור לצלם.
  • שייט בתעלות העיר
  בהמשך נעבור לסיור נוסף בסירה על הנהר הכולל מעבר בנמל של העיר ובתעלותיה היפות, שם נשמע הסברים וסיפורים על הכנסיות היפות של קופנהגן על הטירות והבתים, על הארכיטקטורה המודרנית, בת הים הקטנה, ארמון Amalienborg, Amaliehaven, הקתדרלה של העיר- Christianshav, היהלום השחור, המוזיאון הלאומי, Gammel Strand, Christiansborg Palace, Holmen’s Church, הבורסה הישנה והבנק המרכזי.
  הטיול המתחיל ב- Nyhavn כולל את: הנמל הישן של Nyhavn. הטיול המתחיל ב- Gammel Strand כולל גם את Holmen

  יום 3: קופנהגן - מעבורת ה- DFDS

  לאחר ארוחת בוקר במלון, זמן חופשי בקופנהגן עד אחר הצהריים. מפגש במלון עם הנהג דובר אנגלית ומעבר לטרמינל של המעבורת לאוסלו. השייט כולל לילה על המעבורת בחדר הפונה לים, ויוצא ב16:30. באוניה אפשר להינות מרחבת ריקודים, או שתוכלו לנוח על הסיפון ולצפות בשקיעה.
  לינה בחדר 3 מיטות עם חלון לים ושירותים ומקלחת

  יום 4: מעבורת - אוסלו

  העיר אוסלו ממוקמת בנקודה הצפונית ביותר של הפיורד הקרוי על שמה, ובה אפשר להינות מיופיו של פארק וינגלאנד, מהטירה המלכותית, מבית העריה והפרלמנט הנורבגי, מ- Bygdøy Peninsula עם המוזיאונים המצוינים, ממבצר Akerhus ומאזור Aker Brygge.
  נאכל ארוחת בוקר סקנדינבית בזמן שנפליג בפיורד אוסלו עד הבירה הנורבגית ונעגון בעיר בשעה 9:45.
  סיור בעיר לפני איסוף המכונית
  • סיור פנורמה מודרך באוסלו
  אוסלו היא עיר הויקינגים, עיר של תרבות, בירת החורף, עיר של הרים ירוקים ופיורדים מדהימים. אוסלו הוכרזה כעיר הבירה מאז 1814, (אז נקראה Kristiania), כאשר נורבגיה קיבלה עצמאות מדנמרק. הסיור הפנורמי ילמד אותנו על ההיסטוריה של אוסלו. בין היתר נבקר גם בפארק הפסלים של Vigeland, ונראה את מקפצת הסקי של Holmenkollen .
  נסיים את הסיור בעיר בבניין העיריה ומשם נלך כ-500 מטר למשרד ההשכרה. נעבור למלון באוסלו.

  יום 5: OSLO – LOFTHUS

  (370 km)

  לאחר ארוחת הבוקר, נתחיל את חלק הנהיגה העצמאית בנורבגיה.
  ננהג דרך Hønefoss לאורך עמק Halling היפה, עד העיר Geilo. נעבור בדרך את רמת Hardanger עד ל Fossliונעצור להשתאות על מפל Vøringsfoss הרועש הנופל מגובה של 180 מטרים. נרד דרך Måbødal Canyon לפיורד Hardanger וניסע לאורכו עד העיירה Lofthus

  יום 6: LOFTHUS – BERGEN

  (169 km)

  לאחר ארוחת הבוקר חצייה במעבורת מ- Kinsarvik דרך Utne ועד Kvanndal.
  ניסע לאורך הפיורד היפהפה Hardanger הידוע במטעי הפירות הרבים שבו, דרך העיירות Øystese ו- Norheimsund. נגיע לעיר ברגן בערך באמצע היום, נאסוף את כרטיס ברגן המאפשר לנו כניסה לכל האתרים והנחה על המוזיאונים, והרכבל ל- הר Fløien המאפשר את התצפית היפה ביותר על העיר והפיורדים סביבה. מומלץ להסתובב בשוק הדגים והפרחים של ברגן, לשוטט בעיר , ובנמל Bryggen המפורסם בשל הבתים היפים הצפופים שלאורכו, ולקפוץ לביקור ברובע ההאנסטי.

  יום 7: BERGEN

  יום חופשי להסתובב בעיר ברגן היפה.

  יום 8: BERGEN - FLÅM – LEIKANGER

  (200 km)

  יציאה מברגן לאחר ארוחת הבוקר לנסיעה דרך Dale עד העיר Voss.
  נתחיל בירידה לאורך עמק ה- Nærøy, בעודינו עוברים בקניון Stalheim , עד לכפר Flåm, בו נעלה על הרכבת למסע יוצא דופן עד Myrdal, רכבת שהיא יצירת מופת הנדסית הממריאה 865 מטרים במעלה ההר, בתוך פחות משעה. הירידה מכפר מירדאל היא הזדמנות נהדרת לתמונות נוף מרהיבות וניתן לצלם גם את המפלים שבדרך.
  לאחר שובנו לפלאם, נמשיך בנסיעה קצרה ל- Gudvangen, לראש פיורד Nærøy. ב- Gudvangen נעלה על סירה לשייט יפה לאורך הפיורדים הצרים של Nærøy ו- Sogn, הפיורד העמוק והארוך בעולם. השייט אורך כ-3 שעות בו נוכל ליהנות מרציף הסירה בעודנו מתבוננים בצוקים אדירים, מפלים, פסגות מושלגות וחיי הבר. נגיע ל- Kaupanger ונמשיך בנסיעה דרך Sogndal עד Leikanger.

  יום 9: LEIKANGER – LOEN

  (145 km)

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא מהמלון לדרך מלאה נופים העוברת לאורך קרחון Jostedal, הגדול באירופה, ונגיע עד הכפר Skei, נרד דרך ה- Nord Fjord ונפנה לכיוון Olden, לראות את קרחון Briksdal המפורסם. הנסיעה לקצה הקרחון נעשית במכוניות פתוחות גג כדי שנוכל להינות מהנוף סביבנו. לאחר הסיור נמשיך אל Loen.

  יום 10: LOEN – HELLESYLT – GEIRANGER

  (98 km)

  נצא מהמלון וניסע דרך Stryn עד הכפר הציורי של Hellesylt. מכאן נעלה על המעבורת לשייט של שעה לאורך פיורד Geiranger אחד הפיורדים המרשימים ביותר בנורבגיה. בזמן השייט נעבור סמוך למפל Bridal Veil ומפל שבע האחיות.

  יום 11: GEIRANGER – OSLO

  (416 km)

  נצא בבוקר מ- Geiranger דרך כביש Serpentine המפורסם והיפה ונחצה את הרי Grotli עד העיירה Lom, המפורסמת בגלל הריסות הקתדרלה מהמאה ה-14.
  נמשיך דרך אגם Vågå ולאחר מכן נרד לעמק Gudbrands עד העיר לילהאמר, שאירחה את המשחקים האולימפיים ב1994. בהמשך היום נעבור ליד אגם Mjøsa, גדול אגמי נורבגיה ונחזור לבירה אוסלו ונצפה ב- Holmenkollen, מקפצת הסקי הידועה ממנה אפשר לצפות בנוף מרהיב של העיר והפיורדים.
  נגיע למרכז אוסלו ונחזיר את הרכב ונעבור למלון. ערב חופשי.

  יום 12: OSLO – STOCKHOLM

  לאחר ארוחת הבוקר במלון, נעבור לתחנת הרכבת הנמצאת רחוב אחד מהמלון, ונעלה על הרכבת לשטוקהולם היוצאת ב-7:30 ומגיעה ב-13:20. נגיע לתחנת שטוקהולם ונעבור למלון הסמוך.

  יום 13: STOCKHOLM

  שטוקהולם היא אחת הבירות היפות בעולם. היא בנויה על 14 איים, ומחוברת ב-57 גשרים, הבניינים היפים, הפארקים הירוקים, האוויר הצח והקרבה למים, הופכים אותה לכל כך מיוחדת. עם היסטוריה של 750 שנה, שטוקהולם מציאה עולם תרבות עשיר, מוזיאונים ואטרקציות רבות.
  • סיור פנורמה באוטובוס
  הסיור לוקח אותנו ברובעי העיר, הבתים והאתרים המפורסמים ונותן לנו הסבר על ההיסטוריה המקומית.. נעצור בין היתר ב- Fjällgatan, לתצפית על איי העיר שטוקהולם. אורכו של הסיור כשעה ורבע.
  • שייט מתחת לגשריה של שטוקהולם
  שייט נפלא תחת 15 גשרים ומעבר דרך שני מעברים המקשרים בין מפלס הים הבלטי ואגם Mälaren.
  השייט עובר בין האיים והחלקים השונים של העיר, וניתן לצפות בו בעיר הפנימית, העיר העתיקה, האיים Södermalm, Lilla ו- Stora Essingen האיזור החדש של Hammarby Sjöstad והאיזורים הירוקים של Djurgården. השייט מאפשר לנו להבין את הסגנון הייחודי של העיר שבנויה על המים.

  יום 14: STOCKHOLM

  יום שבת חופשי בשטוקהולם

  יום 15: טיסה משטוקהולם הביתה

  כלול

  • העברות מ / ל שדה התעופה והעברה מהמלון לנמל בקופנהגן
  • 11 לילות כולל ארוחות בוקר במלונות 3 כוכבים ולילה על מעבורת מקופנהגן לאוסלו
  • רכבת ההרים Flåmsbana העוברת ב- Flåm – Myrdal – Flåm
  • “כרטיס ברגן” ל-24 שעות הכולל כניסות לאתרים בעיר והנחות על מוזיאונים ורכבל.
  • רכב מדרגה “”I אוטומטי (Audi A6 SW)
  • טיולים בערי הבירה עם מדריך דובר אנגלית כחלק מקבוצה
  • שייט בפיורדים Nærøy , Sogn, ו- Geiranger
  • טיול ברכבים פתוחים ב- Briksdal Glacier
  • מעבורת עם הרכב Kinsarvik – Kvanndal
  • רכבת מאוסלו לשטוקהולם במחלקה שניה

  מחיר

  מחיר לאדם בחדר זוגי
  כ- 3,600 €

  טיולים מומלצים

   רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

   מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך