בטיול פרטי

טיול פרטי לתאילנד וקמבודיה

טיול שיחשוף בפניכם שתיים מהמדינות המרתקות ביותר באסיה, תאילנד וקמבודיה. הטיול ייקח אתכם אל אתרי מורשת עולמית של אונסקו ויגלה לכם אזורים בתוליים מקסימים שעדיין לא קולקלו ע"י התרבות המערבית. תיהנו מסיורים מודרכים באחד מן האתרים המרהיבים ביותר בעולם - מקדשי אנגקור וואט בקמבודיה, בנגקוק הבירה התאית התוססת ואתר הנופש קו צ'אנג.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

מסלול הטיול

יום 1 הגעה לבנגקוק

הגעה לבנגקוק והעברה למלון במרכז העיר. סיור ערב לשוק הפרחים

יום 2 בנגקוק

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור במנזר וואט טרימיט, בו שוכן פסל בודהה העשוי מיציקת זהב של חמישה טון. ואט-טרימיט מצוי בצ’יינה טאון של בנגקוק, שהיא מבוך של סמטאות שנדחסות בין הנהר לבין רחוב Charoen Krung ומכילות חנויות קטנות, מהמיטב שיש לסינים להציע. נבקר בארמון המלך המרשים ונטייל במקדש העתיק וואט פו, אשר בו שרוע לאורך 64 מטר, פסל בודהה המפורסם, בתנוחת שכיבה, המסמלת את הנירוונה. במקום פועל בית הספר המרכזי למסאג’.

יום 3 בנגקוק - קנצנבורי

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל דמנואן סדואק, השוק הצף הידוע ביותר בתאילנד. בדרך נעבור בחווה לגידול ועיבוד אגוזי קוקוס ונראה כיצד מנוצלים כל חלקי הפרי. נמשיך בסירות ארוכות זנב אל השוק הצף ונתרשם מהמסחר הער המתנהל מעל גבי סירות. נמשיך אל קנצבורי, נבקר במוזיאון השבויים בוני הגשר על נהר קוואי ובבית העלמין של חיילי בנות הברית. לאחר ארוחת צהריים נבקר בגשר עצמו ולאחר מכן ניסע למלון שעל גדת הנהר.

יום 4 מפלי ארוואן

היום נבקר במפלי ארוואן, המורכבים מ- 7 “מדרגות”. לאחר ארוחת צהריים מקומית נבקר באתר ההנצחה “מעבר אש הגיהנום” שהוקם לזכרם של סוללי המסילה, וששמו הציורי ניתן לו על ידי השבויים, על שם הפנסים שלאורם חצבו השבויים בלילות.

עם תום הביקור נשוב למלון.

יום 5 קנצנבורי - נהר קוואי - בנגקוק

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל מפלי סיוק ולאחר מכן נסע ברכבת אל גשרי העץ שעל הנהר. נאכל ארוחת צהריים מקומית וניסע חזרה לבנגקוק.

יום 6 ארמון הקיץ בבאנג פאין ואיוטאיה

על גדת נהר הצ’אופראיה שוכן ארמון הקיץ של מלכי תאילנד,עם שפע גנים מטופחים וארמונות מסגנונות שונים. נבקר בארמון וממנו ניסע אל איוטאיה, עיר הבירה העתיקה אשר נשרפה על ידי הבורמזים, מה שהביא להעברת הבירה למקומה הנוכחי – בנגקוק. עם תום הביקור נעלה על ספינה לארוחת צהריים, והפלגה חזרה לבנגקוק. העברה למלון בעיר.

יום 7 בנגקוק - טראט - קו צ'אנג (אי הפילים)

טיסת פנים אל העיר טראט וממנה שייט במעבורת אל האי קו צ’אנג – אי הפילים. העברה למלון על חוף הים.

ימים 8-9 קו צ'אנג

ימים חופשיים באי הפילים.

יום 10 אי הפילים - חציית הגבול לקמבודיה

העברה לגבות תאילנד –קמבודיה וחצייתו. מעברו הקמבודי של הגבול תמתין לנו ההסעה אל בטאנבאנג. לאחר הצ’ק אין במלון תצאו לנסיעה ברכבת הבמבוק, ולאחר מכן תצפו בהופעת קרקס מיוחדת, של פרויקט שהוקם במקום ומאפשר לילדים ממשפחות עניות להתמקצע באומנות הקרקס.

יום 11 בטאמבנג והסביבה

טיול בוקר בטוק טוק אל אזור הכפר, הילידים ועסקיהם. התחנה הראשונה שלנו היא מפעל אורז דביק שהוא חטיף מקובל באזור. במרחק 100 מ’ מהמפעל ישנו מקדש בודהיסטי עתיק שם נלמד כיצד מקדש כולו היה בשימוש בזמן משטר החמר. נבקר משפחה מקומית שיש לה עסקים שונים; מפעל ליין אורז, משק חי, ומטע של צמחי בטל. לאחר מכן נסיעה אל שוק מיוחד בו נמכר מוצר ייחודי – משחת דגים המשמשת בסיס למאכלים רבים. סיור אחר הצהריים ברכב לבקר Phnom Sampov, מסיף גיר מסיבי ובו מספר מערות שחלקן מכילות מזכרות לא צפויות מההיסטוריה הסוערת של קמבודיה.

יום 12 בטמבאנג - סייאם ריפ בסירה

נצא לשייט מבטאמבנג אל סיאם ריפ (המסע לוקח 6 עד 10 שעות, תלוי בגובה המים). מגוון המראות לאורך הדרך הוא מדהים. נעבור דרך כפרים צפים מסקרנים המוקפים סצנות נצחיות. כאשר נכנסים לנהר Sangker אתם עוברים את המרחבים המוגנים של ביצת Prek Toal, שבהם יותר מ -120 מינים של ציפורי מים ויער, חלקן בסכנת הכחדה. נגיע לסיאם ריפ, הבסיס לחקר המקדשים האגדי של אנגקור, בירתה העתיקה של אימפריית החמר.

סיאם ריפ התרחבה בקצב פנומנלי בשנים האחרונות, עם זאת, העיר העתיקה שומרת על הרבה מהקסם המקורי.

עם ההגעה העברה למלון.

 

יום 13 סיאם ריפ

באנגקור ישנם מעל 100 מקדשים הפרושים על פני שטח עצום שהעניקו למקום מעמד כאחד משבעת פלאי העולם הנשכח.

נצא לסיור בשער הדרומי של אנגקור טום, מקדש ביון, מרפסת הפילים ומרפסת המלך המצורע. אחר הצהריים, נבקר באנגקור ואט המפורסם, שנבנה עבור המלך Suryavarman II בתחילת המאה ה -12 כמקדש. המקדש הגדול והמשומר הטוב ביותר באתר, הוא היחיד שנותר ממרכז דתי משמעותי שהיה בתחילה הינדי ואחר כך בודהיסטי. אחר הצהריים המאוחרים נהנה מנוף השקיעה ממקדש טרום רופ. הערב גם נהנה מארוחת ערב עם מופע ריקוד מקומי, אפסרה.

יום 14 סיאם ריפ

משכימי קום יכולים לצפות בזריחה מעל בריכת השחייה המלכותית סרה סרנג, שהיתה בשימוש פלגשי המלכים. לאחר מכן אפשר לבקר בשוק ולאחר מכן לאכול ארוחת בוקר בבית חמרי מסורתי. בהמשך הבוקר נצא אל המקדש המפורסם של בנטי סרי “המצודה של נשים”. זה מקדש אבן חול ורוד קטן (מסוף המאה ה -10) ונחשב ליהלום בכתר של אמנות הקמר הקלאסית בגלל הגילופים העדינים שלו. בדרך חזרה לסיאם ריפ נעצור לבקר במקדש המשוחזר להפליא Bantey Samre (מאמצע המאה ה -12). אחר הצהריים נבצע את הסיבוב הגדול הכולל ביקור במספר גדול של מקדשים מורכבים מלאי גילופים, מעברים והזדמנויות צילום. במקור שימש המנזר הבודהיסטי גם בית הספר, והועסקו בו למעלה מ 1000 נזירים.

 

יום 15 סיאם ריפ

טיול בוקר לבקר בבאנג מלאה, מקדש המכוסה ברובו על ידי צמחייה ולכן אינו משמש יעד לתיירים, מה שנותן לו טעם הרפתקני. הוא נבנה בתחילת המאה ה -11 על ידי המלך Suryavarman השני. אחר הצהריים, נחצה את הנהר לביקור במקדש Damak, מקדש פעיל עם נזירים מתפללים, בית ספר תוסס ו”יער סטופה” צבעוני. נקבל ברכה מיוחדת מאחד הנזירים, הכוללת קשירת חוט מבורך סביב פרק ​​היד. נבקר ב- Artisans d’Angkor שבו אפשר לצפות במיומנויות מלאכת יד מסורתיות קמבודיות ולצפות באומנים בעבודה. טכניקות עתיקות עדיין מתורגלות כאן כגון גילוף עץ ואבן, עבודות לכה וציור על משי.

 

יום 16 עזיבה

לפי שעת הטיסה, העברה לשדה התעופה של סיאם ריפ

כלול

  • לינה במלונות 4* כולל ארוחות בוקר
  • ארוחות נוספות לפי המצוין בתוכנית
  • מדריך מקומי דובר אנגלית
  • רכב לביצוע התוכנית

לא כלול

  • טיסות בינלאומיות וטיסות פנים
  • מדריך בהעברה משדה התעופה בטראט למלון (ע”י המלון)
  • שתייה בארוחות
  • טיפים לנותני השרותים

 

המחיר ליחיד בחדר זוגי

מבוסס על 2 מטיילים 2825$
מבוסס על 4 מטיילים 2150$
מבוסס על 6 מטיילים 1880$

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך