בטיול פרטי

טיול למיאנמר, קמבודיה ולאוס

טיול למיאנמר וקמבודיה כולל לאוס באופן פרטי ובהתאמה אישית, עם מדריך ונהג צמודים, הדרכה באנגלית, כולל ביקור במקדשים, הנאה מנופים מרהיבים, תרבות מרתקת ועולם אחר

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

  •  ביקור בפגודת Sule
  • חווייה מקומית אותנטית על הרכבת המעגלית של יאנגון
  • ביקור בהר פופה
  • יום שלם של טיול על אגם אינלה
  • ביקור באתר המורשת העולמי של אנגקור

מסלול הטיול

יום 1: הגעה ליאנגון

מעבר משדה תעופה ביאנגון אל המלון.

לינה: Park Royal Yangon/ Superior Room

יום 2: יאנגון

יום שלם של טיול בבירה הבורמזית יאנגון: ביקור בפגודת Sule, אשר במקור היא פגודה הודית שלפי האגדה נבנתה לפני כ-2,500 שנה.
המשך לפארק מאהבנדולה, היכרות עם מבנה משרד הדואר היפה והבניינים הקולוניאליים והמשך עד לפגודת Kyaukhtatgyi, הידוע בבודהה השוכב באורך 70 מטרים. ביקור במוזיאון הלאומי המציג את אוצרות התרבות של בורמה, סיור בשוק בוגיוקה וברובע האינדיאני, ובפגודת שווגדון לחזות במתפללים הרבים.
לינה: Park Royal Yangon/ Superior Room

יום 3: יאנגון

הרכבת המעגלית של יאנגון – שעתיים של חוויה מקומית אותנטית על הרכבת המעגלית של יאנגון. מעבר בין התחנות, ממרכז העיר ועד הפרוורים הכפריים, זמן נהדר להכיר את המקומיים הנוסעים לעבודה, עולים עם מרכולתם בדרך חזרה מהשוק, ואפשרות לשוחח עם הבורמזים בעזרתו של המדריך המקומי. לאחר הסיבוב, חזרה ברכב אל המלון.
לינה: Park Royal Yangon/ Superior Room

יום 4: יאנגון - באגאן

טיסת בוקר לבאגאן עם המדריך.

באגאן העתיקה אשר במרכז מיאנמר, היא עיר אשר כמו מספר ערים אחרות בדרום מזרח אסיה מזכירה את מקדשי ומבני העיר אנגקור אש בקמבודיה. באגאן או בכינויה העתיק, פאגאן, היא הבירה של מספר שושלות בורמזיות. נותרו בה כ-2,200 מקדשים (כחצי מבעבר). ביקור במקדש שווזיגון אחד מארבעת המקדשים החשובים בעיר, ובמקדש אננדה עם ארבעת פסלי בודהה ענקים עומדים ומאות פסלים קטנים. המשך היום בביקור בכפר המיוחד המתאפיין באריגת הכותנה שתושביו מתמחים בה, ובכפר נוסף המתמחה בהפקת שמן בישול מבוטנים. אחה”צ ביקור אל המקדש הגדול ביותר דהאמאיאנגי, הבנוי כריבוע עם פירמידה במרכזו. סיום היום בתצפית על השקיעה מנקודת התצפית היפה ביותר.
לינה: The Hotel @ Tharabar Gate/ Deluxe

יום 5: באגאן

ביקור בהר פופה, בגובה של יותר מ-1500 מטרים מעל המישורים של באגאן, נישא הר פופה הנחשב קדוש למקומיים. בדרך אליו (שעה וחצי) נעצור בכפר מקומי המגדל דקלים ומייצר סוכר מהעצים. נבקר במקדש שבראש גבעה לפני פסגת ההר- טאונג קאלאט – המלמד על התרבות וההיסטוריה של מיאנמר. נטפס במעלה 777 המדרגות אל טאונג קאלאט לצפות בנופים היפים הפרושים עד העיר באגאן ביום בהיר.

לינה: The Hotel @ Tharabar Gate/ Deluxe

יום 6: באגאן - מאנדאליי

טיסת בוקר למאנדאליי ומעבר למלון.
בהמשך היום ביקור באתרים המרכזיים של מאנדאליי – מקדש מהאמוני המפורסם ביותר בבורמה המציג את ההשפעה של דת ההינדו וסגנון הקמר בארמון מיה נאן סאן קיאוו.
אחה”צ ביקור במנזר שוונאנדוו הבנוי מעץ טיק והיה בעבר חלק מארמון המלך. נעצור לסיקור במקדש קוטודוו המכיל את הספר הגדול בעולם – הבנוי מ-729 “דפי” אבן.
נחזור אל העיר עם עצירה לתצפית יפה וביקור במקדש אשר האמונה היא שהוא מצביע על הבירה הקודמת מאנדאליי.

לינה: Mandalay Hill Resort/ Superior

יום 7: מאנדאליי

הפעמון הענק של מינגון – מינגון היא מקום מושבו של הפעמון התלוי הגדול בעולם, אשר שוקל 87 טון. הביקור בפעמון ילווה בהסבר כיצד הועבר אל מקומו בתקופה הקדומה. המשיך אל הפגודה הלא גמורה של מינגון אשר נבנתה במאה ה-18 ושחלקה העליון נהרס ברעידת אדמה כמה שנים לאחר בנייתה.

לינה: Mandalay Hill Resort/ Superior

יום 8: מאנדאליי - הא הו - אינלה

נעבר לשדה התעופה וטיסה להאהו (Heho) ומעבר משדה התעופה אל אינלה למלון על האגם.

לינה: Villa Inle Resort & Spa/ Lake Front Single Villa

יום 9: אגם אינלה

יום שלם של טיול על אגם אינלה – האגם השני בגודלו במדינה 70 קמ”ר בגובה 880 מטר מעל פני הים. האגם הגבוה בבורמה מפורסם גם בזכות חותרי הרגל – המשתמשים ברגליהם כדי לנווט את הסירה. הטיול יתחיל בשייט על האגם להכיר את הסביבה היפה, בדרך אל הגנים הצפים. נבקר בפגודת אינדאין ונעבור דרך שבט פא או ובמנזר מקומי שחלקו מתחת למים. נעלה לתצפית מאחת הגבעות המשקיפות על האגם.

לינה: Villa Inle Resort & Spa/ Lake Front Single Villa

יום 10: אינלה

אגם אטינלה וביקור בקלאו

העיירה קלאו ממוקמת כשעה וחצי נסיעה מהעיר טאונגגי. העיירה שימשה בעבר כ”תחנת הרים” בריטית בשל האקלים הנוח שלה, כ-1,320 מטרים מעל פני הים, נבקר במנזר פינמאגון עם בודהה מבריק ויפהפה. זמן חופשי להסתובב באזור ההררי ואחה”צ ביקור בכנסיית המלך וסיור בעיירה עם הבתים הקולוניאליים. לאחר סיבוב בשוק המקומי חזרה למלון.
לינה: Villa Inle Resort & Spa/ Lake Front Single Villa

יום 11: אינלה - הא הו - יאנגון

מעבר לשדה התעופה וטיסה אל יאנגון.
סיור לילי ביאנגון, ביקור ברובע הסיני, זמן לטעום מהמאכלים בורמזיים ולהסתובב עם המקומיים. ביוקר בבזאר הלילה וחזרה למלון.
לינה: Park Royal Yangon/ Superior Room

יום 12: יאנגון - בנגקוק - סיאם ריפ

טיסה לסיאם ריפ דרך בנגקוק. מעבר למלון.

לינה: Victoria Angkor Resort & Spa/ Superior

יום 13: סיאם ריפ

יום שלם באתר המורשת העולמי של אנגקור – זריחה באנגקור וואט, והמשך ביקור במקדש הדגול בעולם. לאחר ארוחת בוקר ביקור באנגקור תום – המקדש עם הפרצופים המסותתים בסגנון קמר. המשך לתה פרום – מקדש בו עצי ענק גידלו את גזעיים בין האבנים. המקש שימש תפאורה לסרט “טומב ריידר” בכיכובה של אנגלינה ג’ולי. סיום הטיול בתצפית השקיעה על אנגקור וואט.
לינה: Victoria Angkor Resort & Spa/ Superior

יום 14: סיאם ריפ

יום טיול לאגם טונלה סאפ ולשמורת העופות של Prek Toal.
יום טיול מחוץ לסיאם ריפ – אל האגם הגדול בקמבודיה, ומקור המזון המרכזי של המדינה. האגם גדל פי חמש בשטחו בעת העונה הגשומה והביקור בו תלוי בחודש הטיול. ביקור בכפר הבנוי על עמודים בקצה האגם, ונסיעה אל שמורת העופות המאכלסת עופות מים ייחודיים לאזור.
לינה: Victoria Angkor Resort & Spa/ Superior

יום 15: סיאם ריפ - וויינטיאן

מעבר לשדה התעופה וטיסה אל בירת לאוס – וויינטיאן.

לינה: Green Park Hotel/ Deluxe

יום 16: וויינטיאן

ביקור באתרים המרכזיים בבירה, כולל וואט סיסאקט עם אלפי פסלי הבודהה הקטנים, וואט פראקאו המקדש המלכותי שאירח את בודהה האמרלד. ביקור בסטופה של טהט לואנג הקדושה ואפשרות לצפות בגירסה מקומית של שער הניצחון.
לינה: וויינטיאן, Green Park Hotel/ Deluxe

יום 17: וויינטיאן - ואנג וויאנג

נסיעה אל ואנג וויאנג.

לינה: The Elephant Crossing Hotel/ Suite

יום 18: וואנג וויאנג

יום שלם בוואנג ויינג. טיול באזור הכפרי של וואנגויינג בין גבעות צלע הגיר המחורצות. סיור במערת טאם צ’אנג אשר שימשה בעבר כמחבוא של המקומיים מהפולשים הסינים. ביקור במערה יפה נוספת המסתיימת במעיין מים צלולים להפליא ושחייה בערוץ הנקיק המואר בנרות. ביקור במערה היפה מכולם – טאם לופ עם נטיפים וזקיפים רבים. לאחר ארוחת צהרים בין הגבעות היפות – טרק של שעתיים וביקור בחווה אורגנית מקומית המגדלת פירות ומייצרת יין. חזרה אל וואנג וויאנג לקראת אחה”צ.
לינה: The Elephant Crossing Hotel/ Suite

יום 19: וואנג וויאנג - לואנג פראבאנג

ניסע צפונה על כביש מישורי עד שנגיע להר Phou Khoun בצפון לאוס, שם נעצור להפסקה. נוכל לצלם תמונות של נוף יפיפה.

יום 20: לואנג פראבאנג

יום טיול לשאנגרי לאו – מחנה מחוץ ללואנג פראבאנג. יום טיול כולל רכיבה על פילים בין ג’ונגל עצי הטיק וגדות נהר. ארוחה בסגנון מקומי, זמן לשחות בנהר ובמפל ליד מקום המנוחה. המשך בהליכה רגלית, חצייה שלגשרי במבוק מעל הנהר, מעבר למפלים סלעי אבן גיר יפים ובריכות מים בצבעי טורקיז. בסוף מסלול ההליכה יחכו לנו סוסים של שבט ההמונג המקומי לסחוב את התיקים, ונמשיך בעליה . נגיעה אל הנהר שוב ונחזור בשייט אל המחנה. אחה”צ העברה אל לואנג פראבאנג.

לינה: Accommodation: 3 Nagas Hotel/ Superior

יום 21: סיום ועזיבה

מעבר מהמלון לשדה התעופה.

מחיר

מחיר לאדם בחדר זוגי
כ- $5,200 (על בסיס 2 מטיילים)

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך