בטיול פרטי

טיול לפנמה הנסתרת

הנה מדינה שלבטח לא ביקרתם - פנמה. טיול לפנמה אשר במרכז אמריקה ושייכת לאמריקה הלטינית משלב תרבות מיוחדת וטבע פראי. למרבה השמחה המדינה לא עמוסה בתיירים ועדיין אפשר ליהנות בה תחושת ראשוניות. פנמה היא רצועת יבשה ארוכה המחברת בין שני חלקיה של יבשת אמריקה: צפון אמריקה ודרום אמריקה. מכיון צפון מזרח גובלת עם קוסטה ריקה, מכיון דרום מערב עם קולומביה, הים הקאריבי מכיון צפון ומדרום גובלת עם האוקיינוס השקט. בשל החיבור הזה, פנמה היא מדינה של ניגודים רבים. מודרניזציה מול היסטוריה עתיקה, טבע מרהיב מול ערים גדולות ונוף מגוון. אז אם אתם מחפשים פנינה שטרם התגלתה, שאינה עמוסה לעייפה בתיירים, אבל היא בעלת אוצרות טבע יפיפים, תושבים ידידותיים ותרבות עשירה ומענינת - כדאי לכם בהחלט לבקר בפנמה

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לפנמה סיטי

הגעה לפנמה סיטי. העברה למלון ע”י הנציג המקומי.
לינה : פנמה סיטי

יום 2: פנמה סיטי

נצא ליום סיור בעיר. נתחיל בעיר העתיקה של פנמה סיטי, העיר הראשונה שנוסדה במיצר ים על ידי הספרדים נמשיך דרך נופים ודרך החלק המודרני של העיר לביקור בקסקו אנטיגואו
(Casco Antiguo) נראה את “מזבח הזהב”, כנסיות וקתדרלות, הארמון הנשיאותי, התאטרון הלאומי הגדול, הבובדאס Bóvedas (תאי כליאה) והכיכר הצרפתית עם ההיסטוריה הכתובה של התעלה בציורי קיר. בכיכר העצמאות, הבניין היפה ביותר מאחסן את המוזיאון המודרני של התעלה הבין אוקיינוסית.
לאחר מכן נמשיך לאי פלמנקו, אחד משלושה איים היוצרים הגבהה לשם מעבר מים בכניסה לתעלה. כאן נאכל את ארוחת הצהריים ולאחריה נמשיך לסכרי של מיראפלורס. נבקר במרכז הביקורים ונוכל לצפות בחשיבות של הקסם ההנדסי, הפועל כבר כמאה שנה ועושה שימוש באותה מערכת הדראולית מאז הקמתו. בנוסף, נחזה בהדגמה אודיו-ויזואלית ובמוצגים נוספים במרכז המבקרים.
לינה: פנמה סיטי

יום 3: פורטובלו, אגואה קלרה

בשעות הבוקר העברה לתחנת הרכבת ממנה ניסע כשעה לעיר קולון. המסילה עוברת דרך הג’ונגל ומקבילי לתעלת פנמה. עם ההגעה נמשיך באוטו לעיר פורטובלו – אחד מערי נמל החשובות בתקופת הקולוניאלית. נסייר בעיר ונתרשם מאתריה ההיסטוריים. נאכל ארוחת צהריים ולאחריה נחזור לפנמה סיטי. בדרך חזרה נעצור לביקור במרכז הביקורים של אגואה קלרה Agua Clara – נבקר באתר ההרחבה של תעלת פנמה ותצפית מרהיבה על אגם גטון בו עוברות אוניות מטען ואחרות מדי יום.
לינה: פנמה סיטי

יום 4: פנמה - יער הגשם גמבואה

ניסע ליער הגשם הנמצא על דרך פייפליין pipeline road המפורסמת בשל מספר האדיר של ציפורים הנמצאים בו. נתחיל במרכז המבקרים בו ניתן לראות כ- 13 סוגים של יונקי דבש. נמשיך בשביל ונגיע למגדל תצפית על היער. כמוכן אפשר לצאת להליכות על גשרים או בשבילם אל תוך היער.
לינה: יער הגשם גמבואה

יום 5: יער הגשם

יום של טיולים בטבע. נצעד על גשרים מעל היער, נבקר במרכז להצלת החיות ועוד. ארוחת צהריים במלון.
לינה: יער הגשם גמבואה

יום 6: פנמה סיטי – בוקטה

ניסע לנמל התעופה של פנמה סיטי ממנו נטוס לדויד סיטי. עם ההגעה מדריך מקומי יסיע אותנו לבוקטה – עיר ציורית הנמצאת באזור גידול הקפה מוקפת הרים ירוקים. ניסע למלון הנמצא בחווה לגידול קפה למרגלות הר הגעש בארו.
לינה: פינקה לרידה

יום 7: חוות קפה

היום נסייר (כחלק מקבוצה מקומית) בחוות קפה, נלמד על יצור הקפה מהטובים בעולם מהקציר דרך ייבוש ועד ספל הקפה שלנו – חוויה מיוחדת במינה!
אחה”צ חופשיים לבילוי במתקני המלון ותצפית על בעלי הכנף הרבים הנמצאים באזור.
לינה : פינקה לרידה

יום 8: ארכיפלג בוקס דל טורו

ניסע לנמל אלמירנטה משם נפליג לאי קולון ונמשיך לאי בסטימנטוס אחד מאיי בארכיפלג בוקס דל טורו. זהו אי יפיפיה קטן ורגוע ללא כבישים כלל. החופים היפים ביותר בארכיפלג נמצאים כאן.
הלינה בלודג’ אקולוגי הממוקם בבונגלו מעל המים – יופי שאין כדוגמתו. החשמל מיוצר ע”י השמש ואין חשמל בשעות היום.
לינה: אי בסטימנטוס

יום 9: ארכיפלג בוקס דל טורו

יום שלם של כיף בים הכולל צלילות, שנורקלינג וכניסה לחוף ref frog חוף יפה ונעים, עם שמורת טבע שבה צפרדעים אדומות קטנטנות. ארוחה צהריים כלולה.
לינה: אי בסטימנטוס

יום 10: בוקס דל טורו – פנמה

נפרד מ” גן עדן” ונטוס חזרה לפנמה סיטי .
העברה למלון.
לינה: פנמה סיטי

יום 11: טיסה חזרה

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ או ליד הבא.

מפה

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

כלול

                                                                     

  • לינות בהתאם לתוכנית במלונות דרגה ראשונה  כולל ארוחות בוקר במלון (באיים לודג’ אקולוגי)
  • סיורים והעברות באוטו פרטי עם  מדריכים מקומיים דוברי אנגלית
  • הפלגות כפי שצוינו בתוכנית
  •  העברות מ / אל שדה התעופה
  • טיסות פנים כפי שמפורט בתוכנית

המחיר אינו כולל:

  • טיסות בינלאומיות
  • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים התוכנית
  • הוצאות אישיות וטיפים, וכן כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר

מחירים

מחיר לאדם בחדר זוגי (על בסיס 2 מטיילים) מחיר לאדם בחדר זוגי (על בסיס 4 מטיילים) מחיר לאדם בחדר זוגי (על בסיס 6 מטיילים)
כ- $2,995 כ- $2,780 כ- $2,675

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך