בטיול פרטי

צפון תאילנד ולאוס- שבטים, ג’יפים ורכיבה על פילים

טיול מיוחד אל תאילנד ולאוס שבמרכזו ביקור אצל כמה שבטים פחות מתויירים בצפונה של תאילנד, והתנסות בטיפול בפילים, טיול אופניים, ולא רק מסלולים ממוסחרים. נבקר גם בבנגקוק הבירה שהיא שילוב של עיר מערבית מודרנית ועיר אסייתית טיפוסית, בצ'אנג מאי ובאזור הגשר על נהר קוואי. בלאוס, היכן שעדיין ניתן לראות כיצד נראים החיים בדרום מזרח אסיה לפני שהתיירים החלו לשטוף את האזור, נתרכז בלואנג פראבאנג, בירתה הקדומה של המדינה, שהיא אתר מורשת עולמי של אונסק”ו, בשל הבניינים היפים שבה והטבע הסובב אותה. זוהי מדינה יפיפייה, שנדמה שהזמן עצר בה מלכת.


  הטיול מעניין אתכם ?

  מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  משיאי הטיול

  • מפגש עם שבטי ההרים בצפון תאילנד
  • יום בחווה לטיפול בפילים
  • 4 ימים באזור לואנג פרבנג בלאוס
  • בנגקוק והסביבה

  מסלול הטיול

  יום 1 בנגקוק - צ'אנג מאי

  הגעה לבנגקוק והמשך בטיסה קצרה לצ’אנג מאי. העברה למלון.

  יום 2 צ'אנג מאי - דוי אינטנון - מאה צ'אם

  נסיעה דרומה מצ’אנג מאי ברכבי ג’יפ 4 על 4, כולל ביקור במפלי מאה ספוק. המשך בדרך לא סלולה אל הפרויקט החקלאי דוי אינטנון, שהוקם בחסות המלך כדי לעזור לשבטי ההרים לגדל גידולים רווחייים שאינם אופיום, ולהציג להם שיטות עיבוד מודרניות. נמשיך אל הכפר באן מאה צ’אם שמיקומו בעמק גרם לו להישאר פחות מפותח, ויותר אוטנטי, מכפרים אחרים באזור.

  יום 3 מאה צ'אם - קון יואם - מאה הונג סורן

  נמשיך בדרכנו בארץ שבטי ההרים. לאחר נסיעה בת מספר שעות נעצור לפיקניק . אחר הצהריים נגיע למאה הונג סון ונבקר במקדש המקומי היפה, שנבנה על ידי אנשי שבט השאן. בהמשך היום נבקר במקדש ג’ונג לאנג הידוע בשל הזגוגיות המצוירות שבו ויותר מ-30 פסלי עץ בורמזיים המצויים בו. המשך למלון בקרבת מקום.

  יום 4 מאה הונג סורן - פגישה עם שבט ארוכות הצוואר- פאי

  נעזוב את המלון וניסע לנהר פאי. שם נשוט בסירה מקומית אל הכפר בו חיות הנשים ארוכות הצוואר או בשמו הנוסף שבט הקארן, כפר מתויר למדי, אשר האטרקציה המרכזית היא שנשים בגילאים שונים ענודות טבעות זהב סביב צווארן, כאשר לכל אישה יש מספר שונה של טבעות בהתאם לגילה. עם תום הביקור בכפר ניסע קרוב לגבול תאילנד – מיאנמר (בורמה) אל באן ראק תאי, כפר שנבנה על ידי חיילים סינים לשעבר וידוע בנופיו המרהיבים וגידולי התה שלו. נמשיך אל הפארק הלאומי מערת הדג, בו ניתן לראות דגים מסוג קרפיון הגדלים עד לאורך של מטר. מערה נוספת שנבקר בה היום היא מערת טאם לוד. לקראת ערב נגיע למלוננו בעיירה פאי.

  יום 5 פאי - ואט צ'אן - צ'אנג מאי

  נמשיך את טיולנו בין שבטי ההרים ונבקר בכפר נוסף של בני שבט הקארן, ואט צ’אן, הכפר באן יאנג מרן של אנשי ההמונג שמוצאם בסין. ניסע אל מפלי פאנג קום ואל כפר נוסף, הפעם של בני הליסו. אחר הצהריים ניסע חזרה אל צ’אנג מאי.

  יום 6 צ'אנג מאי - בית מחסה לפילים (טיול משותף)

  ניסע (בטנדר מקומי ללא מיזוג) כשעה וחצי דרומה מצ’אנג מאי אל בית המחסה לפילים. נבלה את היום בטיפול בחיות העדינות, האכלתן ורחיצתן, וכן נאכל ארוחת צהריים מקומית ונלמד על התנהגות הפילים וההיסטוריה שלהם. לסיום היום נבקר במפלים סמוכים ונוכל להתרענן במים הצלולים. חזרה אחרי הצהריים לצ’אנג מאי.

  יום 7 צ'אנג מאי - לואנג פרבנג (לאוס)

  העברה לשדה התעופה וטיסה אל לואנג פרבנג, בירתה העתיקה של לאוס. לאחר התרעננות במלון נצא לבקר בעיר כולל ביקור במוזיאון הארמון המלכותי, ביקור במקדש העתיק ביותר בעיר- Wat Sene, ובמקדש הנפלא של Wat Xiengthong אשר הגג שלו מגיע עד לרצפה ומייצג את הארכיטקטורה המקומית.

  יום 8 לואנג פרבנג - מערות פק או - קינגמן

  נתחיל את היום מוקדם בבוקר לראות את הנזירים הרבים לבושים בצעי כתום וזעפרן, הולכים בטור ומקבלים מנחה ואוכל מהתושבים המקומיים. לאחר ארוחת בוקר שייט במעלה המקונג אל מערות פאק המלאות בפסלים מוזהבים של בודהה במגוון גדלים וצורות. בהמשך היום נבקר במספר כפרים שתושביהן עוסקים במלאכות יד מקומיות כמו הכנת נייר, טקסטיל ועוד.

  יום 9 לואנג פרבאנג - מפל קואנג סי

  אחרי ארוחת הבוקר אנחנו מתחילים את המסע שלנו אל מפלי Khuangsi . בדרך נעצור לבקר בשוק פוזי,

  שאליו באים המקומיים של לואנג פרבאנג לעשות קניות. תוכלו לראות מגוון רחב של מצרכי מזון ומוצרים מקומיים,

  כולל עור בופלו מיובש, תה מקומי, תרנגולות, דגים, ירקות ופירות, כל מה שנחוץ לחיי היומיום בלאוס.

  עם הגעתכם אל מפל קואנגסי תוכלו ליהנות מן השחייה המרעננת בבריכות הטופז שמתחת למפלים,

  לטייל בשבילי היער ולבקר בשמורת הדובים.

  אחר הצהריים חופשי בלואנג פרבנג

  יום 10 לואנג פרבנג - בנקוק

  העברה לשדה התעופה לפי שעת הטיסה לבנגקוק. מפגש עם נציגנו והעברה למלון. בערב תצאו לסיור בשוק הפרחים.

  יום 11 בנגקוק ומקדשיה

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור במנזר וואט טרימיט, בו שוכן פסל בודהה העשוי מיציקת זהב של חמישה טון. ואט-טרימיט מצוי בצ’יינה טאון של בנגקוק, שהיא מבוך של סמטאות שנדחסות בין הנהר לבין רחוב Charoen Krung ומכילות חנויות קטנות, מהמיטב שיש לסינים להציע. נטייל במקדש העתיק וואט פו, אשר בו שרוע לאורך 64 מטר, פסל בודהה המפורסם, בתנוחת שכיבה, המסמלת את הנירוונה. לאחר מכן נמשיך לביקור בארמון המלך. לאחר שנסיים את הביקור תמתין במקום סירת ארוכת זנב אשר תיקח אותנו לסיור מרתק בתעלות בנגקוק שם נוכל להתרשם מחיי התושבים המקומיים המתגוררים לאורך התעלות.

  יום 12 בנגקוק - קנצנבורי

  לאחר ארוחת הבוקר נצא אל דמנואן סדואק, השוק הצף הידוע ביותר בתאילנד. בדרך נעבור בחווה לגידול ועיבוד אגוזי קוקוס ונראה כיצד מנוצלים כל חלקי הפרי. נמשיך בסירות ארוכות זנב אל השוק הצף ונתרשם מהמסחר הער המתנהל מעל גבי סירות. נמשיך אל קנצבורי, נבקר במוזיאון השבויים בוני הגשר על נהר קוואי ובבית העלמין של חיילי בנות הברית. לאחר ארוחת צהריים נבקר בגשר עצמו ולאחר מכן ניסע למלון שעל גדת הנהר.

  יום 13 מפלי ארואן

  היום נבקר במפלי ארוואן, המורכבים מ- 7 “מדרגות”. לאחר ארוחת צהריים מקומית נבקר באתר ההנצחה “מעבר אש הגיהנום” שהוקם לזכרם של סוללי המסילה, וששמו הציורי ניתן לו על ידי השבויים, על שם הפנסים שלאורם חצבו השבויים בלילות.

  עם תום הביקור נשוב למלון בבנגקוק.

  יום 14 ארמון הקיץ בבאנג פאין ואיוטאיה

  על גדת נהר הצ’אופראיה שוכן ארמון הקיץ של מלכי תאילנד,עם שפע גנים מטופחים וארמונות מסגנונות שונים. נבקר בארמון וממנו ניסע אל איוטאיה, עיר הבירה העתיקה אשר נשרפה על ידי הבורמזים, מה שהביא להעברת הבירה למקומה הנוכחי – בנגקוק.עם תום הביקור נעלה על ספינה לארוחת צהריים, והפלגה חזרה לבנגקוק. העברה למלון בעיר.

  יום 15 בנגקוק

  יום חופשי בעיר לפעילות עצמאית.

  יום 16

  העברה לשדה התעופה לפי שעת הטיסה חזרה ארצה.

  הערות

  ניתן להוסיף ימי נופש באיים ובחופים של תאילנד.

  כלול

  • לינה במלונות 4*
  • כלכלה: ארוחות בוקר וארוחות צהריים בימי הטיולים
  • מדריך מקומי דובר אנגלית
  • רכב ממוזג מתאים לביצוע התוכנית

  לא כלול

  • טיסות בינלאומיות וטיסות פנים
  • שתיה בארוחות צהריים
  • טיפים לנותני השרותים

   

  מחיר לאדם בחדר זוגי

  2 נוסעים 2640$
  4 נוסעים 2150$
  6 נוסעים 1935$

  טיולים מומלצים

   רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

   מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך