בטיול פרטי

טיול קולינרי לפרו

טיול קולינרי קצר, בדגש על גסטרונומיה, עם ליווי מקומי צמוד. בקרו בלימה וקוסקו, הכירו את המטבח המקומי המעולה, ערכו קניות בשוק ובשלו עם שף של מסעדת גורמה, הכינו את קוקטייל מהמשקה האלכוהולי המקומי – הפיסקו בהדרכת ברמן, צעדו בעקבות תרבות האינקה אל המאצ’ו פיצ’ו

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

מסלול הטיול

יום 1: הגעה ללימה

הגעה לשדה התעופה הבינלאומי של לימה בשעות אחה”צ או בלילה. מפגש עם הצוות המקומי, העברה פרטית לבית המלון ע”י הנציג.

לינה: לימה

יום 2: לימה - קוסקו

ארוחת בוקר בבית המלון. העברה לשדה התעופה, שם תעלו על טיסה לקוסקו. עם ההגעה, תיפגשו עם הנציג המקומי והוא ייקח אתכם לבית המלון בעיר. אחר הצהריים, סיור באוטובוס תיירים למרכז ההיסטורי של העיר (דמי כניסה לקתדרלה ולסנטו דומינגו כלולים במחיר הטיול), לאתר ההיסטורי סקסיהומאן,  למקדש האינקה העתיק קנקו, לאתר הארכיאולוגי פוקה פוקארה וטמבומצ’אי. בערב, ארוחת ערב במסעדת Chicha בבעלות השף הפרואני המפורסם גסטון אקוריו.

לינה: קוסקו

יום 3: קוסקו - העמק הקדוש

ארוחת בוקר בבית המלון. היום יוקדש למנה הפרואנית המסורתית – הפאצ’אמנקה: העברה פרטית ברכב לשוק המקומי הממוקם באורובמבה. אחרי הקניות בשוק ניסע למקום בו נאכל ארוחת צהריים ליד אולנטייטמבו (Ollantaytambo) שם ניפגש עם הטבחים שילמדו אותנו איך מכינים את המנה המסורתית. אחרי שנסייע לטבחים להכין את כל המרכיבים של הארוחה ונמקם אותה מתחת לאדמה, נצטרך כמובן לחכות עד שהאוכל יהיה מוכן. בינתיים נהנה מטקס אמא אדמה או פאצ’אממה, שהוא טקס הודיה לאמא אדמה על האוכל שהיא מספקת לנו. בסיום הטקס האוכל יהיה מוכן, נוציא אותו מן האדמה ונתיישב לארוחה. אחרי ארוחת הצהריים, ניסע לבית המלון למנוחה. יתר היום – חופשי בקוסקו.

לינה: העמק הקדוש

יום 4: קוסקו - מאצ'ו פיצ'ו - קוסקו

      

 

ארוחת בוקר בבית המלון. לאחר מכן העברה לתחנת הרכבת אולנטה משם נעלה על רכבת וויסטאדום (כשעה וחצי נסיעה במחלקה ראשונה, בכפוף לזמינות) וניסע לעיר מאצ’ו פיצ’ו. עם ההגעה, העברה באוטובוס תיירים למתחם הארכאולוגי על מנת לבקר במאצ’ו פיצ’ו, אחד משבעת פלאי עולם. העיר העתיקה של אמפרית האינקה ששרדה את הכיבוש הספרדי, כנראה תודות למיקומה הנסתר. נטייל  עם מדריך פרטי בין שרידי המקדשים, ברחובותיה, בנקודות התצפיות המדהימות על הצוקים, הנהרות וההרים המיוערים.

בשעות אחר הצהריים, העברה חזרה לתחנת הרכבת, שם נעלה שוב על רכבת וויסטאדום וניסע לפורוי. בפורוי, העברה לעיר קוסקו (30 ק”מ) ונסיעה לבית המלון. בערב, ארוחת ערב בקפה MAP.

לינה: קוסקו

יום 5: קוסקו - לימה

ארוחת בוקר בבית המלון. העברה לשדה התעופה שם נעלה על טיסה ללימה. עם ההגעה, ניפגש עם הנציג המקומי בלימה שייקח אותנו לבית המלון. אחר הצהריים, נבקר בטיול פרטי במרכז ההיסטורי של העיר – בקתדרלה ובמנזר סן פרנסיסקו (דמי כניסה כלולים) ובאזור המגורים.

לינה: לימה

יום 6: לימה - עזיבה

  

ארוחת בוקר בבית המלון. יציאה מהמלון בשעה 9:45 ברכב פרטי (טיול פרטי) אל רובע בראנקו – אזור קולוניאלי ובוהמייני, בו נבקר בחנויות בעלי מלאכה מקומיים, כמו חנות מיוחדת בה קולים יומיום פולי קפה מובחרים מאיכות משובחת ומוכרת קפה פרואני אורגני הטוב ביותר בעיר. לאחר מכן, נבקר בגן סודי שם נטעם מילקשייק לוקומה ממש מתחת לעץ פרי הלוקומה. משם ניסע לשוק מקומי מסורתי ברובע סן איזידרו שם נתוודע לכמה פירות מקומיים ונלמד על השפעתם על התפתחות המטבח הבינלאומי. התחנה הבאה תהיה במסעדת אמברקדרו 41, אחד מהמקומות בו ניתן למצוא את הסביצ’ה הטוב ביותר ברובע מיראפלורס. כאן תהיה לנו הזדמנות להכין את משקה הפיסקו (משקה אלכוהולי מקומי) עם הברמן וגם לגלות את סודות הכנת הסביצ’ה המושלם, ע”י הכנתו עם השף הראשי של המסעדה. התחנה האחרונה שלנו תהיה במסעדת חואקה פוקלנה, שם נאכל ארוחת גורמה פרואנית. לבסוף, בתום סיור של חמש שעות, נשוב לבית המלון.

משם נמשיך ליעד הבא בטיסה או ברכב, תלוי בהמשך הטיול שלנו.

כלול

 • העברות בהגעה ובעזיבה ע”י נהג פרטי מקומי
 • כל הסיורים המצוינים בתוכנית בליווי מדריכים דוברי אנגלית ברכב פרטי או באוטובוס תיירים (עפ”י המצוין בתוכנית)
 • כל דמי הכניסה לאתרים המצוינים בתוכנית
 • רכבת וויסטאדום אל/מ המאצ’ו פיצ’ו
 • אירוח על בסיס לינה וארוחת בוקר
 • ארוחות המצוינות בתוכנית הטיול

המחיר אינו כולל:

 • טיסות בינלאומיות
 • טיסות פנים (כ-$220 לטיסה לאדם)
 • משקאות בזמן הארוחות
 • ארוחות שאינן מצוינות בתוכנית הטיול
 • אקסטרות
 • טיפים לנותני השירות
 • ביטוח אישי

מחירים

מס' המטיילים בתי מלון 3* בתי מלון 4*
2 מטיילים $1,925 $1,995
4 מטיילים $1,635 $1,695

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך