ברכבת פרטית

מוסקבה-אולן בטר: קסם חורף ברכבת הטרנס סיבירית

מסע קסום בן 13 יום ברכבת ממוסקבה לאולן בטר צפו למסע אגדתי דרך סיביר ונופי החורף הקסומים שלה! תיהנו מנסיעה במזחלת טרויקה, מאור הבוקר המשקף את הכפור ביער הליבנה הטייגה, משמש החורף ומאגם באיקל המדהים - כמה מהרגעים בלתי נשכחים למסע בחורף הפלאות רק ברכבת מחוממת לגמרי. גולת כותרת יוצאת הדופן: בילוי לילה במחנה נוודים במונגוליה בסביבה בתולית לחלוטין!

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • העיר המלכותית מוסקבה בסיור פנורמי
 • נסיעה במזחלת טרויקה אמיתית רתומה לסוסים
 • נוף מרהיב של אגם באיקל
 • רכיבה באופנועי שלג בטייגה
 • סאונה רוסית
 • אירקוצק, הבירה של מזרח סיביר, עם בזאר החורף הקלאסי שלה
 • הקתדרלה על הדם, הסמל החדש של יקתרינבורג

מסלול הטיול

יום 1:

הגעה לכיכר האדומה במוסקבה והעברה למלון מדרגה ראשונה במיקום מרכזי.
טיול מודרך לגלות את הקסם של הכיכר האדומה האגדית של מוסקבה וליהנות מהתאורות המדהימות שלה.

יום 2:

סיור פנורמי בעיר מוסקבה, העיר הדינמית ביותר באירופה. עם הניגודים בין כיפות בצל מסורתיות  מוזהבות המעטרות כנסיות קטנות וקתדרלות ומוקדי הכח של חברה מגה-עשירה החדשה כגון גזפרום. לאחר מכן, ארוחת צהריים במסעדה באווירה היסטורית רוסית מיוחדת. הגעה לרכבת לקרון המיוחד שלכם וארוחת ערב על סיפון הרכבת.

יום 3:

הרי הוולגה ואורל בבוקר. חציית הגשרים המרשימים מעל הנהרות וולגה וקמא לפני תחילת הטיפוס להרי אורל – בדרך כלל נראה נוף מושלג קסום נשקף מהחלון.

יום 4:

עצירה בעיר יקטרינבורג, הבירה ההיסטורית של אזור אורל. יקטרינבורג רשומה בהיסטוריה כמקום שבו הצאר האחרון של רוסיה, ניקולאי השני, נרצח בשנתו עם משפחתו בשנת 1918. סיור קצר בעיר הכולל את מרכז העיר האטרקטיבי, ששוחזר בשנת 2009, כמו גם את קתדרלת ההנצחה בדם, שנבנתה בשנת 2003. חזרה לרכבת. הרכבת ממשיכה לנוע על המסילה על פני ערבות במערב סיביר.

יום 5:

צפייה במרחבי סיביר מחלונות הרכבת. הנאה מהנוף הקסום של חורף יער ליבנה ושלג שטוף בשמש חורפית. טעימות וודקה עם חטיפים רוסים קלאסיים בקרון המסעדה. נצפה בסרט משעשע המציע הצצה מרתקת לנבכי התרבות רוסית.

יום 6:

בבוקר, הגעה לקרסנויארסק – היפה ביותר בסיביר על פי הסופר אנטון צ’כוב. הסיור הקצר בעיר יתמקד בסקירה הסטורית מרתקת של קרסנויארסק. השילוב של רחובות ישנים וחדשים מדגים כיצד העיר גדלה והשתנתה לאורך השנים. ניהנה מנוף הכיכר העתיקה ביותר בעיר ומהנופים המדהימים מעבר לנהר יניסיי.

יום 7:

הרכבת עוצרת בתחנת אירקוצק. נשאיר את הכבודה העיקרית שלנו בבטחה על סיפון הרכבת, ונעבור למלון בכפר באיקל שב Listvyanka – נבקר במוזיאון הפתוח המקומי המציע תובנות חיות להיסטוריה של האזור, וחיים מסורתיים ואורח חיים בסיביר הישן. נושא אורח החיים המסורתי ממשיך בערב עם הזדמנות לבקר בסאונה רוסית מקורית.

יום 8:

אגם באיקל. מה יכול להיות יותר רומנטי מנסיעה במזחלת טרויקה רתומה לסוסים – גולת הכותרת הבאה בטיול! החל מחודש פברואר – נסיעת מזחלת ממונעת מלהיבה באגם באיקל הקפוא. לאחר מכן, עליה ברכבל לנקודת תצפית מיוחדת עם נוף מדהים על פני האגם באיקל. נקודת תצפית זו גם ידועה בטמפרטורות הקרות שלה – יכול להיות שזה המקום לחוות את הטמפרטורות הנמוכה ביותר שאי פעם תחוו! בהמשך, ביקור בבית משפחה מקומית, כולל ארוחה רוסית מסורתית טעימה.
התחנה האחרונה סביב האגם באיקל היא המוזיאון, המציג מערכת אקולוגית של אזור מיוחד זה והאגם עצמו, המאגר הגדול ביותר בעולם של מים טריים. היום מסתיים במלון באירקוצק.

יום 9:

סיור רגלי מודרך באירקוצק, כולל המוזיאון המרתק של אדריכלות ואתנוגרפיה, דרטת הזיכרון הטרנס-סיבירית לצאר אלכסנדר השלישי, התיאטרון והשוק התוסס וההומה – בדיוק המקום למצוא כמה מזכרות! הסיור בעיר כולל את אחד מהמנזרים הגדולים ביותר של מזרח סיביר. ארוחת ערב על סיפון הרכבת, בדרך לאולן בטר.

יום 10:

בדרך לאולן בטר, פעילות רגועה על הרכבת, אחרי התכנית האינטנסיבית והמגוונת של הימים האחרונים, נותנת הזדמנות אידיאלית להירגע ולטעון מצברים!

יום 11:

אולן בטר – עיר הבירה של מונגוליה. מחלונות הרכבת נצפה בנוף הררי הטייגה של מונגוליה הצפונית. נצא מן הרכבת לכיוון המלון במיקום נוח במרכז העיר. בלילה הראשון באולן בטר קיימת אפשרות ללון באוהל נוודים מונגולי מחומם (בהזמנה מראש). זוהי חוויה מיוחדת במינה – לינה באוהל מסורתי מתחת לכוכבים בשקט המלכותי של הטבע אחר הצהריים יוקדש לביקור במוזיאון הלאומי של מונגוליה. אלה שילונו במלון יוכלו ליהנות מערב פולקלור מונגולי, עם ריקודי נוודים, שירה, תלבושות לאומיות. אפשר גם להתארח באוהל מונגולי מסורתי, עם סיפורים מסביב למדורה.

יום 12:

באולן בטר נבקר באתרים מרשימים כגון המנזר הבודהיסטי גנדן ומקדש הלאמה שהוא מופת לאדריכלות מוזרה Choijin. ארכיטקטורת המקדש היא ייחודית בעולם. אחר הצהריים נבקר משפחה של מגדלי הבקר מחוץ לעיר.

יום 13:

טיסה חזרה. לאחר ארוחת הבוקר באולן בטר, יגיע המסע שלכם דרך נוף החורף הקסום הזה לסיומו!

הארכה לבייג'ינג

לאחר סיום המסע בעיר אולן בטור – יש אפשרות לבייג’ינג. הרכבת לסין תצא מאולן בטור בבוקר במסע אל עבר בירת סין של כ- 35 שעות וחוצה בדרכה את מדבר גובי העצום. מדריך מנוסה יוכל לסייע בכל מה שתצטרכו כמו למשל בהסדרת נושא הארוחות ברכבת. לינת לילה ברכבת.

יום 14 – הגעה לבייג’ינג

הרכבת תעצור בבייג’ינג בשעות אחר הצהריים. לאחר הגעה למלון מדרגה הראשונה במיקום מרכזי בעיר, עדיין יהיה לכם מספיק זמן על מנת לקבל רושם ראשוני של העיר המרתקת הזו.

יום 15: העיר האסורה, מקדש גן העדן ו- Peking Duck.

נתחיל את היום עם סיור מודרך נרחב בעיר האסורה האגדית. לאחר מכן, נצטרף לסיור בעיר ונבקר באתרים כמו בית המקדש המרהיב של גן העדן. בערב האחרון ניהנה מארוחת ערב מיוחדת במינה וטעימה באחת ממסעדות היוקרה Peking Duck  של בייג’ינג.

יום 16: ארוחת בוקר במלון, העברה לשדה התעופה וטיסה הביתה.

חשוב לדעת

On this journey, enjoy the comfort of our Tsar’s Gold train carriages:

Category II – Classic

In the CLASSIC CATEGORY (II), there are 9 compartments per car. A compartment is shared by two guests. Berths are sized app. 27.5 inches x 75 inches (70 × 190 cm) and arranged facing each other. There is also a table under the window. Combined toilet/lavatory compartments are located at each end of this category’s cars. In every second car there is a shower compartment.

Category IV –Bolshoi

The BOLSHOI CATEGORY (IV) is equipped with two beds, one of which measures 43.30 inches x 74.80 inches (1.10 m x 1.90 m), even providing room for two people if required. Furthermore, the 60 sq ft (5.57 m²) large compartments offer a cosy seating bench, a commodious table and a wardrobe. The compartment’s exclusive en suite bathroom does not only contain a washing basin, WC and shower, but also enough storage space for your personal belongings. Each car of the Bolshoi category has only six compartments.

כלול

 המחיר כולל:

 • נסיעה של 7 לילות בקרון מיוחד, בקטגוריה המוזמנת
 • לילה אחד במלון מהמדרגה ראשונה במוסקבה, 1 לילה במלון בListvyanka, 1 לילה במלון באמצע ברמת פרמיה באירקוטסק, 2 לילות באולן בטור במלון באמצע טווח טוב במיקום המרכזי
 • מנהל טיול מנוסה כל הדרך ממוסקבה לאולן בטור
 • כל הארוחות כמפורט במסלול
 • כל ההעברות בתחום היעד שלך
 • טיולים וסיורים עם מדריכים דוברי אנגלית מקומיים (מינימום משתתפים בקבוצה: 6 איש)
 • סיור פנורמי במוסקבה, כולל קתדרלת ישו המושיע, המרכזים הישנים וחדשים, מטה הגזפרום והק.ג.ב, כולל ארוחת צהריים במסעדה באווירה היסטורית רוסית מיוחדת.
 • טיול מודרך ברחבי הכיכר האדומה עם התאורות המפורסמות שלה
 • וודקה בטעם עם חטיפים רוסים קלאסיים
 • נסיעה בטרויקה מקורית על הטייגה
 • נסיעה במזחלת ממונעת או רתומה לכלבים על פני אגם באיקל הקפוא (בפברואר)
 • חגיגות השנה החדשה (במסע של השנה החדשה בלבד)
 • מעלית כבלים לנקודת תצפית פנורמית מעל אגם באיקל
 • ביקור במוזיאון באיקל, שהוקדש למערכת האקולוגית המיוחדת של האזור
 • סיורים בעיר אירקוטסק בסיביר כולל המוזיאון לארכיטקטורה ואתנוגרפיה, האנדרטה הטרנס-סיבירית, דרמה התיאטרון והבזאר
 • סיור במנזר אורתודוקסי
 • יקטרינבורג: סיורים בעיר כולל הפנים המרשימים של הקתדרלה בדם
 • קרסנויארסק: סיורים בעיר
 • אולן בטור: ביקור במנזר לאמה שאולין ומנזר גנדן המפורסם.

תקנות בריאות וכניסה: אין הנחיה לחיסונים מסוימים.

דרושים דרכון ואשרה.

המחיר אינו כולל:

 • ויזה, טיסות בינלאומיות וטיפים
 • מספר מינימאלי של משתתפים במסע: 18 אורחים
 • מספר מינימאלי להארכת בייג’ינג: 10 אורחים
 • מספר מינימאלי למדריך דובר אנגלית: 6 אורחים

תאריכי יציאה וכיוון מסלול

יציאה חזרה כיוון מסלול
16.5.18 27.5.18 אולן בטר - מוסקבה
13.6.18 24.6.18 אולן בטר - מוסקבה
9.7.18 20.7.18 אולן בטר - מוסקבה
1.8.18 12.8.18 אולן בטר - מוסקבה
27.8.18 7.9.18 אולן בטר - מוסקבה
19.9.18 30.9.18 אולן בטר - מוסקבה

מחירון

קטגוריה מחיר לאדם
קטגוריה 2 (תא זוגי, שירותים משותפים) US$7,150
תוספת סינגל לקטגוריה 2 US$2,990
קטגוריה 2 סופיריור (תא זוגי, שירותים משותפים) US$7,700
תוספת סינגל לקטגוריה 2 US$2,990
תא נוסטלג'יק (תא זוגי, שירותים ומקלחת משותפים לכל 2 תאים) US$9,680
תוספת סינגל לתא נוסטלג'יק US$5,070
תא בולשוי (תא זוגי שירותים ומקלחת פרטיים) US$12,950
תוספת סינגל לתא בולשוי US$7,650
תא בולשוי פלטינום (תא משודרג, שירותים ומקלחת פרטיים) US$15,260
תוספת סינגל לתא בולשוי פלטינום US$8,850

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך