שייט נהרות

תאילנד ולאוס – שייט מויינטיאן למשולש זהב

בואו לטעום מהנוף המרהיב של נהר המקונג בשיט בין משולש הזהב - Luang prabang ודרומה, לליבה של לאוס. הצטרפו לשיט ייחודי על הנהר המרגש ביותר של דרום אסיה! תיהנו מביקור ב-Lao capitol של Vientiane והמורשת של עיירת Luang prabang, תסיירו בשווקים צבעוניים, תחוו מקרוב את התרבות של אנשי ה-Lao, תירגעו על סיפון הספינה ותיהנו משיטוט בטבע המרתק של נהר המקונג. החלק העליון של מקונג הוא אחד הנהרות הקשים בעולם לניווט. הספינה תעבור בקניונים צרים, דיונות חול ותרד במים גועשים. בחלקים הרגועים והשקטים יותר של נהר המקונג תצפו בנופים מרשימים - הרים טרופיים עשירים, סלעים מרשימים וכפרים מבודדים על גדות הנהר. יש המייחסים לנהר המקונג את תואר הנהר המרשים ביותר בעולם ואתם יכולים לחוות אותו על גבי ספינה !

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • שייט בנהר המקונג-לדעת רבים הנהר המרשים בעולם!
 • העיירה Luang Prabang, תערובת מושלמת של מקדשים עצומים, מנזרים וארכיטקטורה של הקולוניה הצרפתית.
 • התרבות של אנשי לאוס ותאילנד.
 • טיול בקבוצות קטנות, מקסימום 30 אנשים.
 • הסמל הלאומי של לאוס, That Luang- מקדש בודהיסטי ב- Vientiane.
 • המערות של המקונג Pak Ou, כולל אלפי מבנים בודהיסטים.
 • המפלים Kuang Si – מזמינים אתכם למקלחת בבריכה טבעיות.
 • משולש הזהב – גבול תאילנד, מיינמאר ולאוס.
 • זריחה ב- Luang Prabang.
 • הרצאות מרתקות.

מסלול הטיול

יום 1 - Vientiane

ב-Vientiane נחכה לך בשדה התעופה או שנאסוף אותך מהמלון בסביבות 2 בצהריים. אחרי סיור קצר סביב Lap capitol- מקדש Luang או מנזר Wat sisaket, נעלה לספינה אחרי שעה 4pm לקראת התחלת המסע. מדובר על ספינה גרמנית חדשנית מרשימה עם מגורים נוחים. כל אחד יתמקם בספינה לפי מגוריו ויפרוק את חפציו, לקראת 12 יום גדושי חוויות בספינה. ארוחת ערב כלולה בספינה – בחירה בין מאכלים אירופיים למאכלים אסייתיים מסורתיים. השיט יתבצע על גבי אחת מן הספינות – Mekong Sun או Mekong explorer, תלוי בתאריכים של הטיול. בבקשה התייחסו לתאריכים הרשומים למטה.

יום 2-3 - טבע סביב המקונג

הבוקר נתחיל בשיט במעלה הזרם לחלקים נגישים בנהר המקונג. נהנה מהשירותים האיכותיים של הספינה, חשוב לזכור-אתם תהיו בספינה עם נוסעים בודדים בלבד. בימים האלה של הטיול נהנה מטיולים מרתקים המלווים בהסברים מעמיקים הכוללים הצגת מסמכים בנושאים רלוונטיים. נושאים לדוגמא: המשלחת הצרפתית למקונג ב-1860, חיי היום יום של הבודהיסטים ומגוון הפירות המיוחדים למקונג. שייט סביב כפרי הLao –  יאפשר לנו להתוודע לתרבות של אנשי הLao-. בערב נעגון בחוף מבודד או על גדות הנהר (ארוחות בוקר, צהריים וערב כלולות בשני הימים).

יום 4 - Pak Lay

הספינה המאובזרת שלנו תאפשר לכם לטייל באזורים שנראו בלתי אפשריים לטיול – 800 קילומטר של טיול סביב נופי הנהר, נעבור בכפרים קדומים ואתרי מורשת בהם. תזכו לחקור חלקים לא ידועים בדרום מזרח אסיה. במעלה הזרם נעצור בגדות הנהר בPak lai. השוק המקומי מציע מגוון דברים אקזוטיים. נסיעה בטוחה ונוחה בספינה מובטחת, בזמן שתצפו באתרי הנוף סביב הנהר. בלילה שינה נוחה מובטחת-השינה קרוב לגבול Thai  .(ארוחת בוקר, צהריים וערב כלולה).

יום 5 - Deua

לאחר ותוך כדי ארוחת הבוקר על הספינה, נהנה מהנוף ונצפה בדייגים המקומיים על החוף. נטייל רחוק יותר ב”אמא של ככל המים”, כפי שהמקומיים קוראים לנהר המקונג. נהנה מנוף מרהיב ונצפה בפלאי הטבע על גדות הנהר. תפגשו את המקומיים בכפריהם, דבר שנתמך מאוד מבחינתם. היום תעבור בפרויקט אנרגיית המים המדובר. נלמד עוד על הרקע של אתר הבניינים הגדולים, הנופים השונים המוצגים על ידי הממשלה של המדינות השכנות לנהר, נלמד מהרצאות על המקומיים ועל עתידם בשעות הצהריים. תזכו גם לראות את המעבורת של המקונג חוצה ב Deuaומתחברת למחוז Luang Prabang עם מחוז Sayaboury ( ארוחות בוקר וצהריים כלולות).

יום 6 - מפלי Kuang Si- Luang Prabang

טיול חוף אחר יקח אתכם למפלי Kuang Si, מהמפלים המרשימים ביותר בלאוס. לקראת הצהריים תגיעו לLuang Prabang,הבירה המלכותית הקודמת של לאוס, כיום אתר מורשת של UNESCO, מלבד מקדשים עצומים, האווירה מלווה בארכיטקטורה של הקולוניה הצרפתית. נתחיל בעלייה למעלה לPhou SI-hill, מקום שנשקפת ממנו זריחה מרשימה בנוף נהר המקונג, נהר הKhan והרים מרשימים. בערב נהנה מסיבוב בטיילת של המקונג או שנבקר בשוק הלילה הייחודי של Hmong ונהנה מארוחת ערב וטקס Bazi מסורתי, נצפה גם בריקודים מקומיים (ארוחת בוקר, צהריים וערב כלולות).

יום7 - אתר מורשת UNESCO-של עיירת Luang Prabang

ארוחת בוקר על הספינה, היום הספינה תהיה בLuang Prabang, בזמן שניקח אותך  ליום מלא של סיור כדי שתחווה את אתר המורשת UNESCO  של העיירה. מלבד מקדשים עצומים ואווירה של ארכיטקטורה של קולוניה צרפתית העיר מציעה שלל הזדמנויות לפגוש באוכל משובח, הלילה יש לכם את האפשרות לבחור מבין מגוון האפשרויות של מסעדות מרתקות המשקיפות לנהר המקונג(ארוחת בוקר וצהריים כלולה(.

יום 8 - Luang Prabang-מערות Pak Ou  

מוקדם בבוקר תזכו לבקר במסורת נתינת הצדקה ברחובות של Luang Prabang.ארוחת בוקר בספינה. היום נפליג צפונה שוב ונבקר בכפר Laotian –שם תהיו עדים למסורת הייצור של Lao-LAO-הליקר המקומי. לאחר הליכה קצרה לעבר הג’ונגל(לבחירתכם) תחקרו את המערות המפורסמות Pak Ou,עם אלפי פסלי בודהה קטנים בתוך המערות.  את הלילה תבלו על גדת הנהר שוב שמוקף בטבע טהור(ארוחת בוקר, צהריים וערב כלולות).

יום 9 - Pakbeng

תנועת המים מדללת ככל שאתם מתקדמים במעלה הזרם, ותוכלו להתרשם ממרחבי נוף לעבר הנהר. הנוף מסביב לנהר עוצר נשימה, עם קצת מזל תזכו לראות פילים עובדים בפעולה (אלא אם הם עסוקים בעבודות משא). מאוחר יותר באותו יום נעצור בשוק העיירה של Pakbeng.

יום 10 - Pak Tha

היום זה יום שלם של מנוחה בספינה, בנוחות שלכם בקבין שלכם או בכל מקום אחר בספינה-תספגו את הנוף המרהיב הנשקף ממנה. המגוון של הנוף הוא מדהים, לאחר מכן תצפו בגבעות טרופיות ברקע. נהנה מהרוגע של צפון לאוס, מנוחה מושלמת מהעומס והמולה של היום יום. בזמן שנפליג לגבעות הירוקות נתחיל להתקדם לעבר Pak Tha.

יום 11 - Pak Tha – Huay Xay

בPak Tha,כפר קטן, אתם תשוטו בסירה בנהר Namtha  ונבקר בכפר המקומי Khmu. בכפר הקטן ישנו בית ספר שלעתים ממומן על ידי האורחים שמטיילים באיזור. לאחר שתשובו לספינה נתקדם לגבול Thai-Laotian בChiang Khong(תאילנד) וב Ban Huay Xay(לאוס). הנוף המרהיב לעתים רחוקות נפגע ממראות של כפרים מקומיים ועדרי הבקר. בערב תהנו מארוחת הערב האחרונה שלכם על הספינה-ארוחת פרידה חגיגית(ארוחות בוקר צהריים וערב כלולות).

יום 12 - משולש הזהב ופרידה

לאחר ארוחת בוקר נפרד לשלום מצוות הLaptian ונרד מהספינה בפעם האחרונה לטיול הזה. היום יעבור בטיול במשולש הזהב בChiang Saen, שם תבקרו בבודהה המוזהב של Sop Ruak. Chiang Saen  בעבר הייתה מקום מפגש הומה של מלכי Lanna או Chiang Mai, ההיסטוריה משומרת היטב שם. לקראת אחר הצהריים תועברו למלון שלכם בChiang Rai או משדה התעופה-תלוי מתי הטיסה שלכם לבנגקוק-שימו לב שאין טיסות לפני 18:30(ארוחות בוקר וצהריים כלולות).

מפה

laos_revealed

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

חשוב לדעת

כל טיול במקונג הוא חלוץ בתחומו ולכן כפוף  לשינויים בהתאם לתנאים של הנהר, כולל שטפונות, מים רדודים ותנאי ערפל. חשוב שתהיו ערים לכך שמסלול הטיול עלול להשתנות בגלל עניינים לוגיסטיים. לעיתים נדרשת חריגה קטנה במסלול, בהתאם למזג האוויר ותנאי הנהר. תוכנית זו עלולה להשתנות ללא הודעה מוקדמת, למען ביטחונכם ובהתאם לתנאי הניווט.

כלול

 • 11 לילות בספינה במיקום משתנה תלוי בתאריכי הקרוז.
 • מדריך באנגלית ו/או צרפתית.
 • דמי כניסה לאתרים הרשומים במסלול.
 • טיולים והעברות בכלי רכב ממוזגים.
 • מים בכלי הרכב ובספינה.
 • ארוחות המוזכרות במסלול.
 • קפה ותה בזמני הארוחות.
 • מצגות והרצאות בספינה.
 • העברות הלוך חזור לשדה התעופה של צ’אנג ראי ושדה התעופה של Vientiane או למלונות בהתאם.

לא כלול

 • טיסות
 • ארוחות ושירותים אחרים שלא מוזכרים במסלול.
 • אשרות כניסה לתאילנד ולאוס.
 • כביסה ושיחות טלפון.
 • טיפים לנותני השירות השונים.
 • משקאות קלים ואלכוהול מעבר למה שמוזכר במסלול.
 • ביטוח אישי.

תאריכי יציאה

יציאה חזרה כלי שיט כיוון מסלול מחיר לאדם בתא זוגי קלאסי מחיר לאדם בתא זוגי סופריור
17.10.17 27.10.17 Mekong Sun Chiang Rai - Vientiane $4,730 $5,590
28.10.17 7.11.17 Mekong Sun Vientiane – Chiang Rai $4,960 $5,820
7.11.17 17.11.17 Mekong Sun Chiang Rai - Vientiane $4,960 $5,820
18.11.17 28.11.17 Mekong Sun Vientiane – Chiang Rai $4,960 $5,820
28.11.17 8.12.17 Mekong Sun Chiang Rai - Vientiane $4,960 $5,820
9.12.17 19.12.17 Mekong Sun Vientiane – Chiang Rai $4,730 $5,590
19.12.17 29.12.17 Mekong Sun Chiang Rai - Vientiane $4,730 $5,590
16.1.18 26.1.18 Mekong Sun Chiang Rai - Vientiane $4,960 $5,820
קוד טיול: LER 6299

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך