ברכבת פרטית

מסע ברכבת יוקרתית ברג’סטאן – ארמון על גלגלים

התרבות בהודו עוצבה על ידי ההיסטוריה הארוכה שלה, הגיאוגרפיה הייחודית, מסורות ורעיונות שהגיעו משכנותיה כמו גם על ידי שמירה על מורשת עתיקה שנוצרה בעמק האינדוס, עלייה וירידה של הבודהיזם, כיבושים מוסלמים והתיישבות אירופית. המגוון הגדול של מנהגים תרבותיים, שפות ומסורות הם דוגמאות של תהליכים אלה. אין דרך טובה יותר לחוות את הלב התרבותי של רג'סטאן מאשר נסיעה בארמון על גלגלים. כך תוכלו לטעום מאורח החיים של מלכים בארמון על גלגלים, תוך הקשבה לסיפורים הדוממים על תהילה וגבורה המשתקפים במבצרים המלכותיים וארמונות הפאר של רג'סטאן.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

מסלול הטיול

יום 1 דלהי - ג'איפור

נחיתה בדלהי בבוקר, העברה למלון לכמה שעות מנוחה. אחר הצהריים העברה לתחנת הרכבת ובשעה 16:30 צ’ק אין רשמי בתחנת הרכבת של “ארמון על גלגלים”. קבלת פנים חמה ומסורתית לפני העלייה לרכבת שאחריה תגיעו לקרון שלכם ותקבלו הסבר קצר על התא ומה שעומד לרשותכם ברכבת.

בשעה 18:30 תצא הרכבת לדרכה. ארוחת ערב תוגש בקרון המסעדה.

יום 2 ג'איפור

ארוחת הבוקר מוגשת בקרון שלכם.

התחנה הראשונה של הארמון על גלגלים היא Jaipur, אחת הערים הידועות והמתוכננות ביותר בהודו. זו עיר הבירה של רג’סטאן, הידועה בכינוי “העיר הוורודה”, שנוסדה בשנת 1727. תצאו באוטובוס ממוזג בליווי מדריך  לחקור את העיר, תבקרו בארמון הרוחות המדהים, מבנה של 5 קומות בוהק בוורוד ברחובה הראשי של ג’איפור. כיום נותרה רק החזית, אך בעבר הבניין שימש כארמון, ומחלונותיו יכלו הנשים לצפות בנעשה ברחוב. תמשיכו

אל המוזיאון המרכזי – “אלברט הול”, ארמון העיר, ביתה של משפחת המלוכה לשעבר וכמובן Jantar Mantar, מצפה הכוכבים הגדול.

בצהריים תצאו לרכוב על פילים במעלה מבצר אמבר ואחר כך תאכלו שם את ארוחת הצהריים. יהיה זמן לבקר במבצר ובחנויות תכשיטים, עבודות יד, השטיחים הכחולים והטקסטיל המפורסם של ג ‘איפור.

לפנות ערב תחזרו לרכבת שם תוגש ארוחת הערב.

יום 3 סוואיי מדהופור – צ'יטורגרה

ארוחת הבוקר מוגשת בקרון שלכם.

תוכלו לחוש את חיי המדבר, כאשר תגיעו אל סוואיי מדהופור, שער הכניסה לפארק הלאומי Ranthambhor. תצאו לסיור מוקדם בפארק, שהוא המקלט לחיות בר הטוב ביותר בהודו, והמקום המתאים ביותר עבור צילום של הנמר הבנגאלי. הפארק, המשתרע על שטח של 392 קמ”ר הוא ביתם של יותר מ -300 מינים של ציפורים. הנמר, הצבוע, התן והשועל הם בין בעלי החיים המרכיבים את אוכלוסיית הטורפים כאן. תשובו לרכבת לארוחת בוקר. לאחר מספר שעות נסיעה וארוחת צהריים תגיעו אל Chittorgarh, שם תבקרו במצודת צ’יטורגרה ומגדל התהילה. כמו כן, תהיה לכם הזדמנות לצפות במופע האור קולי במבצר צ’יטורגרה המלכותי.

לאחר מכן תיסעו חזרה לרכבת לארוחת ערב ולינה.

 

יום 4 אודאייפור

ארוחת הבוקר מוגשת בקרון שלכם.

לאחר שתגיעו לאודייפור תצאו לביקור בגן המזרקות ובמוזיאון דורבר, ותאכלו ארוחת צהריים במלון פאתח פראקאש, שיש בו גלריית קריסטל מרשימה.

אחר הצהריים תבקרו באחד האתרים היפים ביותר של אודאיפור, כאשר תצאו לשייט על אגם Pichola בסירה, תחלפו על פני מלון פאלאס המלכותי ממוקם באופן אידיאלי באמצע האגם, ותבקרו בארמון העיר, מתחם הארמונות הגדול ביותר ברג’סטן.

ארוחת הערב תוגש על הסיפון.

יום 5 ג'ייסלמר

ארוחת הבוקר מוגשת בקרון שלכם.

ג’ייסלמר, השוכנת בלב מדבר טאר, נוסדה בשנת 1156 ומראה המצודה הצהובה הבנויה אבן החול ומתנשאת מעל העיר היא מראה מרשים. בשיטוט בעיר תוכלו לגלות את ההאווליס (בתי העשירים) או הארמונות עם חזיתותיהם הגדולות. לאחר ארוחת צהריים במלון פאלאס תצאו לרכיבה על גמלים בדיונות ולאחריה כוס תה מרעננת. האוטובוס יחזיר אתכם לרכבת להתרעננות קצרה, שאחריה תיסעו שו למלון פאלאס בעיר לארוחת ערב ותוכנית אומנותית. בסופו של יום ארוך ומרגש תחזרו לתא שלכם בארמון על גלגלים.

 

יום 6 ג'ודפור

ארוחת הבוקר מוגשת בקרון שלכם.

הבוקר תגיעו אל Jodhpur, עיר מוקפת חומת אבן גבוהה עם שבעה שערים וכמה מעוזים. זו העיר השנייה בגודלה ברג’סטאן ונוסדה על ידי Rao Jodha בשנת 1459. הארמונות הגדולים – מוטי מהאל, שיש מאהל, פול מהאל, סילה חנה ודולאת חנה הם דוגמאות מרשימות למצוינות אדריכלית. לאחר ארוחת צהריים במלון בעיר תשובו לרכבת ותמשיכו בדרככם.

יום 7 בהראטפור ואגרה

ארוחת הבוקר מוגשת בקרון שלכם.

השכם בבוקר, תגיעו אל Bharatpur, היכן שנמצא הפארק הלאומי קאולדאו גאנה, מקום הקינון של אלפי ציפורים מסוג אנפה, עגורים סיביריים, עופות מים נודדים ומינים אחרים של ציפורים. לאחר הביקור בפארק תשובו לרכבת לארוחת בוקר ולאחר מכן תיסעו אל אגרה, שם תבקרו כמובן בטאג’ מאהל, אחד משבעת פלאי העולם. זוהי אנדרטה טהורה של אהבה מתמשכת שנבנתה על ידי הקיסר שאה ג’אהן לזכר המלכה האהובה שלו מומטז מהאל. אגרה ידועה גם בעבודות השיש שלה, מוצרי עור ותכשיטים.

ארוחת ערב במלון בעיר והעברה חזרה לרכבת.

יום 8 ניו דלהי

לאחר ארוחת ערב בקרון שלכם תעזבו את הרכבת ותפגשו את הרכב והנהג שלכם שיקח אתכם ליום טיול בדלהי.

תבקרו במסגד יום השישי הענק, תבקרו בגן השליו שלאורך הנהר הקדוש יאמונה, במקום שבו נשרפו גופותיהם של מהאטמה גנדי ומנהיגים הודיים אחרים. לאחר מכן, תעברו לביקור במתחם בית הנשיא ובית הפרלמנט, תבקרו גם בשער הודו, ובקבר הומאיון – מתחם קבר שנתן השראה לבנייתו של הטאג’-מהאל מאוחר יותר, והוא אתר מורשת עולמי בחסות אונסק”ו. לאחר מכן תבקרו באתר התיירות המוביל בהודו – היחיד בו מבקרים יותר מהטאג’. זהו ה- קוטוב מינאר- המגדל העתיק, שהוא המגדל הבנוי מלבנים הגבוה ביותר בעולם. לאחר הסיור, העברה לבית המלון.

יום 9 דלהי והביתה

לפי שעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסה ארצה.

 

הערות

יציאה מדלהי בכל יום רביעי בין החודשים ספטמבר 2019 לאפריל 2020

כלול

 • כרטיסי טיסה
 • כל הארוחות, כולל תה, קפה ומים מינרליים (בימי הטיול ברכבת)
 • קרון דלוקס עם אמבטיה צמודה (בתפוסה של 2 נוסעים)
 • מופע אור קולי במהלך המסע
 • ספארי בשמורת Ranthambore
 • רכיבה על פיל במבצר אמבר בג’איפור
 • רכיבה על גמל במדבר Thar
 • מופע פולקלור כולל ארוחת ערב
 • אוטובוסים מסוג וולוו דלוקס ממוזגים לנסיעות והעברות
 • דמי כניסה לאתרים ומוזיאונים
 • מדריך דובר אנגלית
 • מסים מקומיים
 • יום טיול פרטי בניו דלהי

 

לא כלול

 • כל סיור אופציונלי כאמור במסלול
 • ביטוח
 • טיפים לנותני השירותים
 • שיחות טלפון, כביסה, משקאות אלכוהוליים (מלבד מותגי הבית של יינות, משקאות חריפים, בירה המוגשת במסעדות ובבר)
 • דמי צילום באתרים
 • בתאריכי כריסמס וראש השנה הלועזי, תוספת על ארוחת ערב חובה

 

המחיר לאדם בתא לשניים 6300$

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך