בטיול פרטי

מצריים הפרעונית, כולל שייט על הנילוס

המצרים הקדומים הקימו תרבות גדולה עם מורשת וזיכרונות מהפנטים. הם בנו קברים, מקדשים, אובליסקים, והותירו אחריהם פריטים עתיקים רבים שלא יסולאו בפז. מטרתם העיקרית הייתה להכין את עצמם לחיים שאחרי המוות, וזו הייתה הסיבה העיקרית לבנות את הפירמידות הגדולות בגיזה, למשל, עם המבנה והטכניקות המופלאות שלהם. בהמשך הטיול בארץ הפרעונים תשוטו בסירה על הנילוס כדי לבקר בשרידי הציויליזציה המפותחת הזו, שהשאירה אחריה חידות אין ספור.


  הטיול מעניין אתכם ?

  מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  מסלול הטיול

  יום 1 - קהיר

  עם הגעתכם לקהיר, נציגנו בקהיר ייפגשו אותכם בשדה התעופה לסיוע בהליכי הכניסה למדינה. נסיעה למלון וצ’ק-אין במלון 5 כוכבים הממוקם באזור הפירמידות.

  יום 2 - קהיר (פירמידות, סאקארה וממפיס) ב, צ

  אחרי ארוחת הבוקר המדריך והנהג הפרטי שלכם יאספו אותכם מהמלון. ראשית תיסעו לגיזה ותבקרו בפירמידות. תראו את הפירמידה הגדולה, חדר הקבורה המלכותי והספינקס. המשך לממפיס, בירת הפרעונים במהלך הממלכה הישנה. תבקרו בפסל רעמסס השני היושב ובספינקס העשוי 80 טונות של אלבסטר. תוכלו לרכוב על גמל סביב הפירמידות. תאכלו ארוחת צוהריים בדרך ותמשיכו לסקארה כדי לראות את אב-הטיפוס של הפירמידות, פירמידת המדרגות, שנבנתה לפרעה דז’וזר על ידי האדריכל אימחוטפ. תבקר במכון פפירוס ושטיחים בדרך חזרה למלון.

   

  יום 3 - קהיר / אלכסנדריה (גני אל מונטזא, קטקומב, מצודת קייטביי, הספרייה של אלכסנדריה) ב, צ

  לאחר ארוחת הבוקר, העברה לאלכסנדריה והתחלת הסיור בביקור בגני אל מונטזה, שם תהיה לכם הזדמנות לראות, מבחוץ בלבד, את ארמון מונטזה שנבנה במקור בשנת 1892. הארמון הנוכחי הוא משנת 1926 והיה בית הקיץ של משפחת המלוכה המצרית. לאחר מכן תמשיכו לקטקומבות (קום אל שוקאפה), דוגמא ראויה לציון לתערובת של סגנונות יוונים-רומיים ומצריים שנחצבו בסלע. הביקור הבא הוא במבצר ובמצודת קייט ביי, שנבנו במאה ה -15 על ידי הסולטאן אשרף קייט ביי. האגדה מספרת כי המצודה נבנתה באבנים ממגדלור פרוס, אחד משבעת פלאי העולם העתיק. כיום יש בו מוזיאון ימי. התחנה הבאה תהיה הספרייה החדשה של אלכסנדריה. מלבד הספרייה הראשית, המתחם כולל ספריה לעיוורים, ספריית צעירים, מרכז כנסים, מוזיאון מדע, פלנטריום, מעבדת שיקום ושימור והיכל התהילה.

  ארוחת צוהריים במסעדה מקומית, ולאחר מכן העברה למלון.

  יום 4 –אל עלמיין / קהיר ב, צ

  ארוחת בוקר במלון, שאחריה תיסעו לביקור במוזיאון אל-עלמיין ובקברי חיילי חבר העמים (90 דקות נסיעה מאלכסנדריה). ארוחת צוהריים בדרך. לאחר מכן תיסעו חזרה למלון בקהיר.

  יום 5 - לוקסור - הגדה המזרחית (מקדש קרנק ולוקסור) כלכלה מלאה

  טיסת בוקר ללוקסור שם יחל הקרוז שלכם על הנילוס. אחר הצוהריים תבקרו במקדש לוקסור הגדול ובמקדש קרנאק המרהיב של אמון עם היכל ההיפוסטיל המפורסם שלו ו- 134 העמודים הענקיים, פסל רעמסס השני, האובליסק של המלכה חתשפסות והאגם הקדוש. לילה בלוקסור.

  יום 6 - לוקסור - הגדה המערבית (עמק המלכים, חתשפסות, ממנון) כלכלה מלאה

  סיור הבוקר בלוקסור כולל את הגדה המערבית (Thebes) בה נמצאים כמה מהאוצרות הידועים בעולם, כולל קבר תות אנך אמון (לא חובה) וקברים מלכותיים אחרים כולל רעמסס השישי בעמק המלכים. תוכלו לבקר בכמה מהקברים האלה, לבקר במקדש ההלוויות של חתשפסות בדאהר אל בהרי ובפסל הענק של ממנון. תבקרו במוזיאון הזהב בדרך לארוחת צוהריים על הספינה. אחר הצוהריים תפליג דרך תאי השייט של איסנא עד אדפו. ארוחת ערב על הסיפון ולינה.

   

  יום 7 - שייט אדפו וקום אומבו  כלכלה מלאה

  בבוקר תבקרו במקדש האל הורוס באדפו, אחד משלושת המקדשים היפים של התקופה התלמית. תשוטו לקום אומבו, שם תבקרו במקדש של האלים הורוס וסובק, ובו ציורי קיר יפהפיים ותבליטים. המשך הפלגה לאסואן.

  יום 8 - אסואן (טיול פלוקה וכפר נובי) כלכלה מלאה

  בוקר חופשי על הספינה. אחר הצוהריים תפליגו בסירת פלוקה מצרית סביב אי האלפנטין, הגנים הבוטניים באי קיצ’נר ומוזוליאום אגא חאן, ותבקר בכפר נובי. לילה באסוואן.

   

   

  יום 9 - אסואן (הסכר הגבוה, פילה, אובליסק לא גמור) / קהיר ב'

  לאחר ארוחת בוקר תרדו מהספינה ותצאו לביקור בסכר הגבוה, במחצבות הגרניט ובמקדש פילה שפורק והועבר כולה למרחק 8 ק”מ מפחד המים הגואים. לאחר מכן העברה לשדה התעופה וטיסה לקהיר.

  תפגשו את נציגנו במקום והעברה למלון.

  יום 10 - קהיר (המוזיאון המצרי, המצודה, קהיר העתיקה) ב', צ'

  לאחר ארוחת הבוקר ביקור במוזיאון המצרי, שיש בו אוסף מרהיב של עתיקות פרעוניות, ובמיוחד אוצרות הזהב של תות אנך אמון. המשך לביקור במצודת סאלח אל-דין, ובמסגד מוחמד עלי הממוקם גבוה מעל העיר. ארוחת צוהריים בדרך. המשך הסיור בכנסיית אבו סרג’ה, בכנסיית מולדקה (הכנסייה התלויה) ובבית הכנסת בן עזרא, בית הכנסת היהודי העתיק ביותר במצרים. תבקרו גם במוזיאון לבשמים בדרכם חזרה למלון.

  יום 11 – חזרה ב'

  ארוחת בוקר, העברה לשדה התעופה בקהיר טיסה חזרה.

   

  חשוב לדעת

  התמונות צולמו על ידי גילי חסקין

  עמוד הבית

   

   

  הערות

  • תחילת הטיול ביום ה’

  כלול

  • כרטיסי טיסה בטיסות בינלאומיות ומקומיות.
  • מפגש ועזרה בשדה התעופה.
  • לינה של 5 לילות בקהיר על בסיס לינה וארוחת בוקר.
  • 4 לילות לינה בשייט על הנילוס על בסיס פנסיון מלא.
  • אירוח לילי אחד באלכסנדריה על בסיס לינה וארוחת בוקר.
  • סיורים יומיים בקהיר עם ארוחת הצהריים.
  • יום טיול באלכסנדריה כולל ארוחת צוהריים
  • ביקור באל עלמיין כולל ארוחת צהריים
  • כל הסיורים במהלך ההפלגה.
  • כל ההעברות באוטובוס פרטי A / C דלוקס.
  • סבלות.
  • מדריך אגיפטולוג פרטי.
  • שירות ומיסים מקומיים.

  לא כלול

  • ארוחות שלא הוזכרו.
  • כל המשקאות.
  • כל מה שאינו מוזכר בכלול במחיר.
  • טיפים לנותני השרות המקומיים.
  • ויזת כניסה

  מחיר הטיול

  טגוריית זהב קטגוריית זהב קטגוריית יהלום
  מחיר לאדם בחדר/תא זוגי $2500 $2900
  תוספת לחדר/תא ליחיד $550 $750

  טיולים מומלצים

   רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

   מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך