רכיבה על סוסים

ספארי ברכיבה על סוסים בבוטסואנה

ספארי רכיבה על סוסים לאורך גדות נהר טאמאלקנה הנמצא בקצה הדרומי של דלתת האוקבנגו, לא רק עבור רוכבים מיומנים, אלא גם עבור אלה שלהם ניסיון רכיבה מועט או בכלל לא, והוא מועדף על ידי משפחות רבות. רכיבה על סוסים בספארי מאפשרת נגישות וקירבה מצוינת אל בעלי החיים. בעונת הגשמים שפע המים מביא לאזור בעלי חיים מסוגים רבים ושונים כמו ג'ירפה, זברה, קודו, אימפלה ועוד. הלודג' בו מתאכסנים נמצא מרחק לא רב מהעיירה מאון, אבל מיקומו בתוך יער של עצי אקציה גורם לנו להרגיש שאנו נמצאים הרחק מהציוויליזציה. בלודג' 8 אוהלים משופרים, חדר אוכל ובריכה.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

ספארי ייחודי ברכיבה על סוסים לאורך גדות נהר טאמאלקנה הנמצא בקצה הדרומי של דלתת האוקבנגו. הרכיבה בספארי מאפשרת נגישות וקירבה מצוינת אל בעלי החיים. במקום ישנם סוסים שיתאימו לכל רמות יכולת הרכיבה, וניתן גם להזמין שיעורי רכיבה על פי בקשה.

מסלול הטיול

יום 1

לאחר ההגעה למאון העברה קצרה ברכב אל לודג’ “העץ המלכותי”. לאחר ארוחת צהריים או ארוחה קלה, תוכלו להצטרף למדריך שלכם לתדרוך בטיחות לפני שתפגשו את הסוסים. תצאו לטיול אחר הצהריים סביב השמורה שבה חיות הבר רגועות להפליא בנוכחות הסוסים, מה שמאפשר מפגשים קרובים והזדמנויות צילום נהדר. תחזרו ללודג’ לפני החושך ליהנות משקיעה קסומה ואחריה ארוחת ערב טעימה.

יום 2

יציאה עם שחר לטיול בוקר ארוך. לאחר רכיבה קצרה בין חיות הבר תעזבו את השמורה ותרכבו דרך יערות אקציה אינסופיים, בהם מבחר של מכשולי עצים נופלים שהסוסים יכולים לקפוץ מעליהם אם תרצו. מדי פעם תעברו ליד עמדות בקר ותהיה הזדמנות ללמוד איך בני בוטסואנה המקומיים חיים עם עדריהם המשוטטים חופשי. בהמשך הבוקר המתחמם תגיעו אל היערות הקרירים ליד הנהר, שם תוגש ארוחת בוקר מפוארת בצל עצי הג’קלברי. המשך רכיבה נינוחה לאורך הנהר ליהנות מעופות המים הרבים והדגים במים הרדודים! ארוחת צהריים תוגש בלודג’ ואחריה מנוחת צהריים. אחר הצהריים נצא לשייט במהלכו נוכל לצפות בציפורים, לדוג וליהנות מהשקיעה המרהיבה. ארוחת ערב בלודג’.

יום 3

עם שחר נאכל ארוחת בוקר ונצא מוקדם ליום של רכיבה בתקווה להגיע ל”צומת” בה מתפצל נהר טאמלאקנה לשניים, נהבה הזורם מערבה אל אגם נגמי ובוטטי הזורם מזרחה  אל מקדגידדי.

נהרות אלה היו חבל הצלה שאיפשרו לחוקרי היבשת המוקדמים, ציידים וסוחרים לחדור עמוק לתוך אזור זה. דוד ליווינגסטון היה האירופי הראשון שראה את אגם נגמי המפורסם לאחר שבילה ימים רבים וצמאים בחצותו את הקלהרי. תאכלו ארוחת צהריים בצל עצי מנגוסטין ואפשר יהיה לשחות. המשך רכיבה לאורך הנהר חזרה אל הלודג’ ואם מפלס המים יהיה נמוך מספיק תוכלו לחצות את הנהר ולרכוב על הגדה הצפונית של הנהר בחיפוש אחרי ההיפופוטמים המקומיים ההופכים לפעילים יותר ככל שהשמש נעלמת.

ארוחת ערב בלודג’.

יום 4

השכמה מוקדמת אחרונה ויציאה לרכיבה קצרה בשמורה שלאחריה ארוחת בוקר עשירה והעברה למאון.

כלול

 

  • 3 לילות לינה על בסיס כלכלה מלאה, כולל יין בארוחות
  • כל היציאות לספארי
  • העברות משדה התעופה

לא כלול

  • כרטיסי טיסה
  • משקאות
  • ביטוח (חובה לעשות ביטוח)
  • כביסה ושאר הוצאות אישיות
  • טיפים לנותני השירותים המקומיים

 

 

המחיר ליחיד בחדר זוגי

מחיר למבוגר, יולי-אוקטובר 1560$
מחיר לילד מתחת לגיל 12, יולי-אוקטובר 1293$
מחיר למבוגר, שארית השנה 1434$
מחיר לילד מתחת לגיל 12, שארית השנה 1182$
תוספת לחדר ליחיד $297

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך