בטיול פרטי

ספארי משפחתי בבוטסואנה

טיול ספארי לבוטסואנה טומן בחובו אפשרות לחופשה מיוחדת למשפחות. זוהי חופשה אחרת, מפגש עם יבשת מיוחדת שתקסום לילדים ולמבוגרים כאחד. מרבית התיירים באים לבוטסואנה כדי לצפות בחיות הבר בשמורות הרבות הפזורות במדינה. הפארקים והשמורות הוקמו להגנה על חיות הבר, והביקור בהם מומלץ במהלך העונה היבשה - בחורף (מאי עד אוגוסט) ובחודשים האביביים החמים של ספטמבר ואוקטובר, כאשר החיות מתרכזות ליד נהרות, בריכות ובורות מים.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

הספארי שאנו מציעים הוא ייחודי משום שהלינות בדלתא של האוקובנגו מתבצעות במחנה אוהלי ספארי על אחד מעשרות אלפי האיים המשובצים בדלתא, שיוקם על ידי הצוות לפני שתגיעו למקום. זוהי, לדעתנו, הדרך הטובה ביותר להכיר את הדלתא של האוקבנגו. במקרה שבו גובה המים לא יהיה מספיק (בדרך כלל בעונה היבשה, מאמצע נובמבר עד אמצע פברואר) תוצע תוכנית אלטרנטיבית בה המחנה מתמקם על שפת לגונת קשקשניקה, אזור בו המים עמוקים לאורך השנה כולה.

מסלול הטיול

ימים 1-2

עם הגעה למאון, העיר המרכזית ממנה יוצאים הטיולים לדלתא של האוקובנגו. מפגש עם נציגנו במקום והפלגה של כ-4 ש’ על נהר הבורו אל המחנה שלנו. בדרך ניתן ליהנות מצפייה במגוון בעלי חיים וציפורים גדול שמצאו בדלתא את ביתם ויוגשו שתיה חמה וחטיפים. הדרך הטובה ביותר לחוות את הדלתא היא להיכנס אליה על גבי סירה. לימי הטיול תשתמשו בסירות ספארי שלהן מנוע 4 פעימות. הביקור בשמורת מורמי מציע לכם ולילדכם מפגש בלתי אמצעי עם היפופוטמים, פילים ומינים רבים של ציפורים הייחודיות למקום. אחר הצהריים ניתן לשחות במים החמימים במקומות המיועדים במיוחד לכך.

יום 3

לאחר השקמה מוקדמת בבקרים וארוחת בוקר ניתן יהיה לפגוש בחיות המתעוררות ראשונות, כגון תנינים והיפופוטמים. מאוחר יותר חיות היבשה הגדולות יותר יוצאות לשתות מים ולהתרחץ בדלתא. לאחר תה של אחר הצהריים יציאה נוספת לצפייה בבעלי חיים ולאחר השקיעה חזרה למחנה לארוחת ערב.

ימים 4 -6

ביום מספר ארבע תשוטו חזרה למאון ולאחר ארוחת צהריים תמשיכו את הספארי בנסיעה לחלק המזרחי של הדלתא, אל גדת הנהר קהוואי שם תבלו את שלושת הימים הבאים. בחלק זה של הספארי תשהו בשמורה פרטית, מה שמאפשר טיולי הליכה וספארי לילה. הלינה בלילות אלו תתבצע באוהלים ובהם חדרי שירותים ומקלחת צמודים. גם כאן כלכלה מלאה כלולה במחיר.

יום 7

לאחר ארוחת הבוקר נסיעה חזרה לשדה התעופה במאון.

כלול

 

  • 6 לילות לינה על בסיס כלכלה מלאה
  • שתיה קלה, מים מינרליים, בירה מקומית ויין
  • כל היציאות לספארי
  • העברות ברכב ספארי כולל מדריך פרטי
  • דמי כניסה לפארקים השונים

לא כלול

  • כרטיסי טיסה
  • משקאות אלכוהוליים לא מקומיים
  • ביטוח (חובה לעשות ביטוח)
  • כביסה ושאר הוצאות אישיות
  • טיפים לנותני השירותים המקומיים

 

 

המחיר ליחיד בחדר זוגי

מבוסס על 4 משתתפים 5360$
מבוסס על 6 משתתפים 4120$
מבוסס על 8 משתתפים 3650$
תוספת לחדר ליחיד 630$

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך